Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2017/18


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego?

 

Jedyne co znalazłem to to że nie może być trejdowalny do 15 grudnia lub okres 3 miesiećy. Później bez problemu.

 

Jak dobrze zrozumiałem CBA: Jeżeli kontrakty byłby zbudowany jako 1+1(TO/PO) to jak najbardziej można (nie jestem do końca pewny czy z PO można handlować).

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zrozumiałem CBA: Jeżeli kontrakty byłby zbudowany jako 1+1(TO/PO) to jak najbardziej można (nie jestem do końca pewny czy z PO można handlować).

Jezeli jest 1+1, nawet jeśli 2 rok nie jest gwarantowany to można. Umów jednorocznych do tej pory nie mozna było handlować. Ale co rok są jakieś zmiany, a na tym forum sa tacy co to śledzą. W sumie też jestem ciekaw jak to teraz wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno niczego tak bardzo nie chciałem, jak tego, żeby ten ćwierć-mózg Westbrook i ofensywny indolent Roberson poznali po raz kolejny smak porażki, tym razem w meczu z Phila, ale trudno, nie tym razem. O ich "przyszłość" w tym sezonie jestem jednak spokojny. Max 1 runda PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno niczego tak bardzo nie chciałem, jak tego, żeby ten ćwierć-mózg Westbrook i ofensywny indolent Roberson poznali po raz kolejny smak porażki

 

Musisz mieć bardzo ciekawe życie XD

 

Btw, tylko w tym sezonie ten "smak porażki" poznawali 14 razy więc nie wiem skąd ten nagły przypływ niechęci do RW i Robersona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cale BIG3 (w ogole to dziwnie brzmi w ich przypadku) ma 40% fg, kazdy ma career low. Gdzie tu ten efekt doswiadczenia, dzieki ktoremu na ich etapie karier spuszcza sie wqierbol leszczom z knikcs, w ktorych pierwsza opcja jest michael beasley?

 

Presti chyba ma niezly orzech do zgryzienia bo marketingowo rozbil bank w lecie ale jak widac czeka go kilka trudnych decyzji jak to tak dalej bedzie wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz i to była tragedia. Rozgonić całe towarzystwo. Westbrook nie wiem z kim by teraz musiał grać aby misia zdobyć.

 

Melo co piła w łapy w pierwszej połowie to ISO. W drugiej szkoda gadać. O pkt. Jak u nich system działa widać było w q2. Rozpoczęcie. Brick przynajmniej ze 2 razy popełnił błąd wyprowadzenia piłki ale sędziowie nie gwizdnęli. Melo się ustawia na swoje ISO, PG13 w rogu patrzy przez parę sekund na RW po czym odwraca głowę i do końca akcji gapi się w trybuny bo i tak wiedział że żółw ninja pójdzie na kosz i jemu nie poda mimo że ten miał open.

 

Do tego nie zagrał najlepszy gracz OKC, Adams który najlepiej rozumie Bricka i pozamiatane...

 

Albo Donovan out i przychodzi ktoś kto nie będzie bał się Melo na ławę wrzucić albo szybi trade PG13 nawet z tymi Lakersami tylko proszę nie za Denga...choć pewnie inaczej by nie przeszło.

 

Żal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym zwycięstwie, było do przewidzenia że dzisiaj położą lache na ten mecz. Żadna sensacja. Kluczem w OKC jest powrót do formy RW, on wygląda zwyczajnie na zajechanego. Bez niego ciężko będzie ogarnąć atak, bo to nie może być tak, że dodajesz George'a i Melo i grasz gorzej w ataku niż w ostatnim sezonie, gdzie Russ jak już rozdał te 10 asyst grał w zasadzie sam. W obronie nawet teraz, grając generalnie piach, potrafią wyglądać na prawdę dobrze, więc jakby się dotarli to mogą sprawić, że te elitarne ofensywy polamią sobie na nich zęby, i nawet wygrywając serie, powinny takie starcie odczuć.

PG to jest gracz, który jeśli akurat nie myśli o niebieskich migdałach potrafi grać w koszykówkę na poziomie top5 tej ligi. Fakt, zdarza mu się to rzadko, ale w okolicach PO zawsze wrzucał wyższy bieg, było widać większą koncentrację, i w pojedynkę wciągał Indiane za uszy do fazy PO, będąc osoba która ciągnęła ofensywę, jednocześnie w obronie pilnują najlepszego gracza rywali.

Wyśmiewany Robertson, w PO też będzie cholernie ważny, za to bezużyteczny stanie się taki Felton, który teraz nawet nieźle wygląda. Czasu jeszcze jest sporo, nawet na ewentualną zmianę trenera, bo tam jest za dużo talentu, żeby to tak wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.