Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2017/18


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

George zostawil za soba brzydki zapach odchodzac z Pacers skoro go wygwizduja za kazdym razem jak dostanie gale?

Myslalem ze odszedl w normalnych okolicznosciach i przywitaja go w hali owacja na stojaco, w koncu jakby nie patrzec jeden z najlepszych zawodnikow w historii Indiany...

 

btw gra Okli wyglada okropnie, ogladac sie tego nie da :o

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zwycięstwo Thunder. Na Adamsa nie było mocnego pod koszem, więc wyglądał jak dominator i to on jest ojcem tego zwycięstwa. Spotkanie bez większej historii - George zaliczył słaby mecz. Na uwagę zasługuje akcja defensywna Younga, jego szalona pogoń za Westbrookiem coś około 7.30 minuty przed końcem spotkania :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma lepszej oferty dla OKC niz pick Brooklynu + jakis dopelniacz + moze Rose?

 

Pisane w kwietniu a zatem chodzi o serie w PO.

tylko z jakiej paki placic tyle teraz za spalonego PG13 na pol sezonu ? od Cavs to klasyczny pakiet tj do wyboru do koloru, Shump/Frye, mam nadzieje TT, moze Rose moze Zizic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklahoma rok temu miała 16. atak ligi z bieda-rosterem, dołożyli George'a i Melo, i mają 22, Donovan to grubszy lolcontent musi być.

Nie wiem czy mając tylu potencjalnych alpha dogów można mieć tu główne pretensje do trenera za słaby atak (swoją drogą OKC mają przy okazji drugą obronę w lidze). Raczej najwięcej zarzutów miałbym tutaj do Westbrooka, który gra raczej żenujący jak na niego sezon na tragicznej skuteczności. Carmelo również okazało się, że nie jest tak skuteczny jak w kadrze przeciwko Nigerii i tylko George jakoś bardzo tutaj nie zawodzi. Jeśli chodzi o Russella, to nie wiem czy to on nie gra z jakimś urazem, bo o ile słabą skuteczność rzutową z półdystansu i za 3 można by zrzucić na jakiś slump, to nagły zjazd o 13% w skuteczności FT już raczej nie. Także naprawdę nie wiem co miałby tu Donovan zmienić, skoro jego lider nie jest w tym roku sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet oczami wyobraźni widziałem wymianę PG za KCP i Randle (lub Nance'a - ale to już bardziej optymistycznie z mojej strony, bo typ mi nie pasuje jakoś od początku), ale mnie zgasili że KCP jest trejdowo nietykalny w tym sezonie. 

Deng z Randle i bajka :grin:

 

https://clutchpoints.com/5-trade-options-the-thunder-should-entertain-to-address-their-paul-george-situation/

 

 

1. No brain trade dla POR. Po tym co Melo pokazał w OKC nie oddadzą Goluma.

2. God, please no...

3. Jasne, bo rzeczywiście mamy nadmiar talentu pod koszem żeby jeszcze Adamsa wywalać. Najlepszego zawodnika tego RS.

4. Kto to wymyślił ?! :D

5. Cuban by się nie obraził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nie tylko w mojej głowie coś takiego się zrodziło. 

 

Dlaczego byłby to zły ruch z punktu widzenia OKC? 

 

1. Deng i wszystko jasne.

2. Randle i Westbrook to o jednego kolesia w teamie za dużo gdzie występują problemy z głową. Do kompletu wtedy DMC i Portis jeszcze.

3. Pick Lakers w 2020 nie sądzę aby był wiele wart. Zakładam że będzie z 21-30.

4. Znów Randle - chorej kasy będzie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie problemy z głową ma Randle?
 

No proszę, nie tylko w mojej głowie coś takiego się zrodziło. 
 
Dlaczego byłby to zły ruch z punktu widzenia OKC?

 
Matek, Thunder musieliby płacić 18 milionów Dengowi + nowy kontrakt Randle'a. Abstrahując już od wartości sportowej takiego pakietu, to jest IMO non-starter. 
 
Co do Ingrama, Lakers nie oddali go latem, to nie oddadzą go raczej i teraz.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślmy...

 

110215-Luol-Deng-Signs-2-Yr-20-Million-D

Ok. Ale tutaj już zakładamy pewne odejście PG w lato...

 

Więc zamiast kilku miesięcy z nim, dostaliby RFA Randle (do pary z Adamsem, a Melo grałby na trójce jeszcze rok, albo też by go pogonili w lato) i pick za kilka lat, który też może być wysoki, nikt nie powiedział, że w Lakers plan wypali. Koszt to oczywiście Deng, ale i tak są uwaleni Adamsem i Russem na kolejne lata. 

 

 

1. Deng i wszystko jasne.

2. Randle i Westbrook to o jednego kolesia w teamie za dużo gdzie występują problemy z głową. Do kompletu wtedy DMC i Portis jeszcze.

3. Pick Lakers w 2020 nie sądzę aby był wiele wart. Zakładam że będzie z 21-30.

4. Znów Randle - chorej kasy będzie chciał.

Jakie problemy z głową? O picku napisałem. Deng to teoretycznie problem, ale zależy jak na niego spojrzą w OKC. Kontrakt Randle...

 

Matek, Thunder musieliby płacić 18 milionów Dengowi + nowy kontrakt Randle'a. Abstrahując już od wartości sportowej takiego pakietu, to jest IMO non-starter. 

Moim zdaniem jest to kwestia oceny Randle'a i jego potencjału. Jeśli by się napalili i coś w nim widzieli, nie jest to coś nie do przeskoczenia. 

 

Ale zapytam inaczej - Randle + pick 2020 byś oddał? Bo moim zdaniem tylko Lakers byliby w stanie teraz dać taki pakiet za odchodzącego PG. Reszta nie zaryzykuje czegoś takiego na tym etapie. A dla OKC to ostatnia szansa, żeby coś dostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ale tutaj już zakładamy pewne odejście PG w lato...

 

Więc zamiast kilku miesięcy z nim, dostaliby RFA Randle (do pary z Adamsem, a Melo grałby na trójce jeszcze rok, albo też by go pogonili w lato) i pick za kilka lat, który też może być wysoki, nikt nie powiedział, że w Lakers plan wypali. Koszt to oczywiście Deng, ale i tak są uwaleni Adamsem i Russem na kolejne lata.

1. Jedną z głównych bolączek OKC jest słaby spacing, a Ty chcesz do tej ekipy dołożyć kolejnego gościa w zasadzie bez rzutu.

2. Randle jest wyróżniającym się w tym sezonie zawodnikiem (ale na pewno nie gwiazdą) w słabej drużynie. W skali ligi jednak się nie wyróżnia.

3. Najważniejsze. Deng i Randle to w przyszłym roku +30 mln w kontraktach, co ogólnie da OKC salary na poziomie jakichś 150 mln.

 

Ogólnie lepiej pozwolić odejść George'owi za darmo niż dostać taki duet, który nic sportowo nie zmieni. Liczenie na wysoki pick w 2020 jest niewarte ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie problemy z głową ma Randle?

 

 

 

 

Jakie problemy z głową? O picku napisałem. Deng to teoretycznie problem, ale zależy jak na niego spojrzą w OKC. Kontrakt Randle...

 

Moim zdaniem jest to kwestia oceny Randle'a i jego potencjału. Jeśli by się napalili i coś w nim widzieli, nie jest to coś nie do przeskoczenia. 

 

 

W sensie decyzyjności na boisku. Hotrod z niego, co sami często podkreślacie w temacie Lakers.

 

A Deng to Wasz problem. Sami podpisaliście, to teraz się martwcie gdzie zwłoki ukryć a nie komuś podrzucać ;).

 

Choć by PG13 miał odejść za darmo.

 

Kuzma i KCP za PG13 bez picku nawet. Łykam jak młody pelikan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.