Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2017/18


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Może, bo Ferguson daje drużynie najmniej. Mniej niż Dakari Johnson, Singler, Collison i Huestis.

Nie wiem skąd ta myśl że taki Singler daje więcej od Fergusona, gdy ten pierwszy zagrał całe 2 minuty w tym sezonie a resztę czasu przesiedział na szczęście w garniturze. Nick to spoiwo szatni i tak już pozostanie, wszedł dotychczas 3 razy i zagrał całe zawrotne 13 minut. Johnson zagrał w 11 meczach , w każdym średnio 6,5 minuty, statystyki dosyć biedne. Zaś dający OKC najmniej Ferguson w np takim per36 nie wygląda dużo gorzej od Robersona więc jestem zdania że przesadziłeś i warto dawać mu więcej czasu gry,byle bym oglądał mniej wirtuozerii  w grze na atakowanej połowie przez Andre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@rw30

 

Czyli nie jestem sam w twierdzeniu że czas Donovana się kończy?

 

 

 

 

nie wiem, wiesz, nie orientuje sie na tyle, nie sledze OKC i w ogole. Jedyne z czego pamietam Donovana to PO 2016, a tam spisywali sie wybornie. W 2017 chocby nie wiem co zrobil, i tak nie przeszli by 1st RD, wiec nie ma nad czym plakac. 

Tak czy inaczej, w sytuacji takiej jak OKC [czytaj: druzyna aspirujaca do gry o najwyzsze cele] trzeba sie dobrze zastanowic zanim sie coacha wyrzuci, i pomyslec kim sie go zastapi, bo przy takim natloku alpha dogow, trudno uwierzyc by jakis asystent albo inny rookie coach ogarnal to lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ile Westbrook postawił w tym sezonie zasłon dla Melo? a no odpowiedź jest prosta - zero.

Nawet biorąc pod uwagę to, że Donovan jest przeciętnym coachem to ten atak nie może chodzić inaczej, jeśli ofensywa polega na tym że Westbrook forsuję rzuty a jeśli poda piłkę to stoi z rękoma na kolanach i czeka aż mu oddadzą. Strasznie zawodzi "MVP" ale najwyraźniej gość nie jest stworzony do wygrywania tylko do nabijania statystyk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook to najlepiej sprawdza się, kiedy na boisku jest ogromny bałagan i szybkie tempo. Dzisiaj OKC w III kwarcie biegali, jak szaleni, a Westbrook ciągle włączał turbo i napędzał akcję. Wtedy Oklahoma zaliczyła najlepszy fragment w meczu i odrobiła straty. Oczywiście jednak potem zwolnili i znowu grali te monotonne akcje, gdzie przeciwnicy wszyscy doskonale wiedzą, co będzie grane. Dzisiaj Oklahoma miała furę szczęścia, że ten mecz wygrała (dwa pudła z wolnych Greena na koniec meczu w regulaminowym czasie). Szkoda, że OKC wygrało, bo tak może trener poleciałby lub zaczęliby już tankowanie po dobry pick w drafcie, bo ciągle grają wielkie gówno i nie da się tego oglądać.

 

Akcja meczu to zamyślony na ławce rezerwowych Raymond Felton śpiewający utwór Three Six Mafia - It's A Fight, który został puszczony na hali :grin:

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Oklahomie pachnie tragedią sezonu... Nie wiem, może Westbrookowi nikt nie wytłumaczył, że play-offów nie dostaje się z automatu?

Niedawno w sieci oraz tu na forum spotkalem sie z opinia ze thunder graja 4 na 5 w ataku z robersonem. Mam wrazenie ze bez niego graja 4 na 5 w obronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w sieci oraz tu na forum spotkalem sie z opinia ze thunder graja 4 na 5 w ataku z robersonem. Mam wrazenie ze bez niego graja 4 na 5 w obronie...

Mi osobiście bardzo ciężko ogląda się w tym sezonie OKC. Westbrook i spółka nie wyglądają na zawodników jednego teamu, brakuje mi tam poczucia, że jeden pójdzie za drugiego w ogień, agresji, pomocy w obronie. Projekt wielkiego trio w Oklahomie na razie pachnie niewypałem. Nie będzie łatwo o awans do play-offów. Cousins z Davisem nie odpuszczą, wyprzedzić Jazz też nie będzie łatwo. Może skończyć się to brakiem play-offów, zwolnieniem Donovana i ucieczką PG13 do Lakersów. Taki czarny scenariusz rozrysowałem dla fanów OKC, sorki :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.