Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba z draftem niezwiązane :P tylko o FA ;)

 

Ja celowałem w Thomasa, ale Tecu tuż przede mną go zwinął :/ ale Bates-Diop to też fajny kandydat, dobra opcja dla mnie :) NBA ready zawodnik i zapowiada się na fajnego PF :) 1.runda udana - Ayton i Bates-Diop to solidne opcje i obaj byli na mojej liście życzeń, choć obaj z #2 na dane miejsce ;) teraz czekam do #35 - zobaczymy, kto ostanie się z moich wielu kandydatów na sleeperów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ty miałbyś chyba szansę zamieszać :D

Ja tam raczej nie będę wchodził w te najgrubsze ryby, część osób pewnie stwierdzi że Milwaukee to za mały market (chociaż oczywiście w dzisiejszych czasach moim zdaniem nie ma to znaczenia i nie zgadzam się z tym, poza tym w naszej grze imo też nie powinnyśmy przykładać do tego wagi)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Tecu czasem ze swoimi tekstami świadomie bądź nie się wywyższasz na wzór dumnego XIX wiecznego Angola z kryminałów A.Christie ;-)

 

Po prostu zastanawiam się kto oprócz Hawks tak poluje #20 pick ;)

 

 

O doczytałem to niski czy wysoki...

Czyżby tu się szykował pick największej zagadki draftu :D ?

Anglik by raczej olał teksty o złodzieju a ja się bulwersuję ;)

Poza tym obnizasz moją pozycję negocjacyjną, choć chyba tych Twoich tekstów nikt nie traktuje poważnie, ale w razie czego protestuje ;)

Przypomnieć spuszczenie dwóch beznadziejnych kontraktów za parę 2nd? ;)

 

High risk, high reward? Nie jest to mój Bpa bo i jak może gdy nikt o nim nic nie wie ;)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie trochę czasu by coś napisać.

 

Pewnie prędzej czy później będę musiał się rozstać z Bevem i WCSem. Podczas planowania draftu, musiałem brać to pod uwagę/

 

Khyri zwrócił moją uwagę w lutym podczas oglądania meczu Villanovy. Zamiast oglądać Bridgesa, oglądałem pojedynek Brunson - Thomas. Od tego czasu śledziłem go i mimo, że mocki nie były dla niego zbyt łaskawe i może jest to reach, ale zdecydowałem się na niego i jest to wybór, można napisać, mojego scoutingu, choć oczywiście boję się, że stado scoutów będzie miało rację a nie ja ;)

Ale ta gra to zabawa i chciałem mieć fun.

 

Robinson to niestety inna para kaloszy. Tu scoutingu za dużego nie było, bo i nie ma tego za dużo w sieci :) Ten draft jest bardzo marny w wysokich po top10, zaryzykowałem i zobaczymy co z tego będzie. Pewnie i tak by nie dotrwał do 31ego picku, co byłoby dla mnie idealne.

 

Nie jestem na 100% zadowolony z draftu, ale z pewnością podekscytowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie trochę czasu by coś napisać.

 

Pewnie prędzej czy później będę musiał się rozstać z Bevem i WCSem. Podczas planowania draftu, musiałem brać to pod uwagę/

 

Khyri zwrócił moją uwagę w lutym podczas oglądania meczu Villanovy. Zamiast oglądać Bridgesa, oglądałem pojedynek Brunson - Thomas. Od tego czasu śledziłem go i mimo, że mocki nie były dla niego zbyt łaskawe i może jest to reach, ale zdecydowałem się na niego i jest to wybór, można napisać, mojego scoutingu, choć oczywiście boję się, że stado scoutów będzie miało rację a nie ja ;)

Ale ta gra to zabawa i chciałem mieć fun.

 

Przecież w mockach on właśnei widnieje mniej więcej na miejscu w któ®ym go wybrałeś. 

 

problem w tym, ze stawiany jest za wysoko. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w mockach on właśnei widnieje mniej więcej na miejscu w któ®ym go wybrałeś. 

 

problem w tym, ze stawiany jest za wysoko. 

 

Pokaż mi 5 mocków w których jest 20ty lub wyżej. Tam gdzie ja zaglądałem to w większości przypadków było to late 1st (24-30) albo nawet 2nd. 

 

A o tym czy był stawiany za wysoko, dowiemy się najwcześniej za rok. Także spokojnie. Ty masz swój scouting ja mam swój i mam z tego fun :) A skoro Okogie jest taki super, to sprzedawaj wszystko, kupuj pick i go draftuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież najpiękniejsze mieć swój pomysł na draft.

Pickowanie z mocku jest nuuuuuudneeeee x)

 

Ot raz się trafi, raz się wtopi, ale frajda taka jaka powinna być z tej gry.

Przecież jak Huerter wypali to będę chodził napuszony jak paw.

 

Z kolei jak nie wypali, to trochę się na fałszerstwie rudowłosych powyżywam ;)

 

Dokładnie :D każdy z nas pod innym kątem robił skauting i ma inną listę BPA ;) teraz jestem ciekawy jak się potoczy late 1st, w zasadzie od połowy 1.rundy zaczęła się zabawa pełną parą i wszystko się może zdarzyć ;)

 

Draft jest ciekawą częścią i rozszerza nam obowiązki menagera NBA do skauta, ale to nawet lepiej ;) w zeszłym roku nie za bardzo wiedziałem, o co chodzi i oddawałem picki z 1st, a teraz się mocno przyglądam już przyszłorocznej klasie i nawet to interesujące ;)

 

dziś dojdziemy do #28? :D według mnie jest szansa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.