Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony fajnie byłoby się też wyrobić. Jeśli więcej GMów pójdzie drogą Kucia to dobrze byłoby 2 rundę mocno przyspieszyć, dając krótkie deadlines na wybór i zachęcając do przesyłania list do Camby'ego.

Jest zabezpieczenie w postaci konkretnego dnia na wybór i automatycznego picku,chociaz oczywiście jak nawarstwia się opóźnienia to może być jakiś problem. Przykładowo jak drugi pick w ciągu dnia pójdzie z automatu o 24tej,albo wybierze o 23ciej to zostają 4 picki z tego dnia przerzucone na następny z nie swojej winy.

W zeszłym roku skończyliśmy w analogicznej sytuacji przed czasem, teraz najwyżej ostatnie 10 picków to będzie lista wysłana do Marcusa by było szybciej.

Każdy chce handlować, to jasne, ja sam nie wiem jak to będzie i czy zajmie mi to 3 minuty czy 3 godziny. Normalne. Starajmy się nie przekraczać 6h licząc od 7mej do 23ciej,bo w nocy trochę trudniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Mam 4 targety na draft.

 

Mając 2 strzały coś mam nadzieje trafie.

W sumie patrząc na potencjalny podział tierow nie ma sensu rozmieniać moich dwóch dwudziestek na coś ponad 15 wybór.

 

Wydaje mi się ze u nas ta najlepsza 15 nie zostanie przeoczona

 

Stad wycofuje się z rozmów 2:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz moj pick za mna wiec wrzuce big board ktorym sie kierowalem przy drafcie:

 

1. Doncic
2. JJJ

3. Ayton
4. Bamba
5. Bagley
6. Carter 
7. Young
8. Smith
9. Miles B
10. Porter 
11. SGA
12. Mikal B
13. Knox
14. Brown

 

Takze jestem zadowolony z draftu i tez z zaciekawieniem czekam kto wybierze Smitha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tego Knoxa w Pistons kiedyś postawię ci browara :D

 

Gdyby nie te debilne ruchy w rl byłby Harrisek i Knox w Pistons a ja bym tydzień chlał :redface:

Zanotuję to ;) no potrzebowałem jakiegoś SFa z możliwością w przyszłości grania na PF(czyli taki młodszy Tobias :D)

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Williams ( swego czasu nawet TOP5) i Sexton to chyba teraz no brainery, chociaż widziałem mocki gdzie Lonnie Walker jest w TOP10, ale na forum ma raczej kiepską prasę, no i jest jeszcze SGA.

 

Na Leszczura nie zdziwię się jak sobie będziemy musieli czekać do deadline, bo ostatnio tnie w c***a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszczur nie tnie w ch**a, tylko ciężko pracuje dla dobra ludzkości.

Ale nie powiem - Ozzy mam z Tobą na pieńku. Zakładałem, że Knox do mnie dojedzie.

Natomiast mój pick jest czysto zachowawczy - Shai pochodzi z dobrej rodziny (Kentucky), ma instynkt zabójcy w ataku i wypruwa sobie flaki w obronie...

Jedyny minus to chyba tylko relatywnie krucha budowa.

Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że nie trafi do Clippers, bo nie widzę go grającego dla Riversa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.