Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Aaron Holiday też coś późno poszedł. Niby tyle co czytałem o Nim, to raczej ma kiepską prasę na zagranicznych forach, ale jednak dopiero 40 pick to chyba niezła inwestycja.

 

Jestem zadowolony ;) jeszcze tydzień temu rozważałem go z #19 :P

 

Nie udało się pozyskać Thomasa z #19, czyli Guarda, którego chciałem, ale w 2.rundzie już 2 fajnych Guardów - Carter i Holiday ;) zobaczymy, co z nich będzie i gdzie pójdą w rl NBA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakiś dobry pick Lakers (Brown) :tongue:

 

Jako, że zakończyłem już tegoroczny draft, to napiszę tylko, że jestem bardzo zadowolony.

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że Young to dość ryzykowny pick, ale uważam, że taki skill set się obroni (najlepsza kombinacja shooting + ball handling + passing od sam nie wiem kiedy). Z piątką to był dla mnie od początku no brainer. Cieszę się też z wymiany za DiVincenzo, bo zrzuciłem kontrakt Mahinmiego, a jednocześnie wybrałem gracza, którego prawdopodobnie wziąłbym z 17. Shameta nie planowałem brać, ale jak Ci się osuwa do połowy drugiej rundy gracz z elite NBA skillem, to się go bierze i mówi dziękuje.

 

Także w przyszłym sezonie moi Mavs, choć dalej raczej nie wyjdą poza bottom 7 ligi, powinni już nie być tacy żenujący jak w tym roku, a na lato 2019 mam przygotowane ok. 65 mln cap space, więc Mavs za rok wracają do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem o krok od wzięcia Kenricha Williamsa z #33 więc ciesze się, że trade z Ozzy'm wszedł. Stary jak na draft (rocznik '94) i mało atletyczny ale trochę nadrabia sprytem i jak dobrze pójdzie to będę miał 3&D small forwarda na kilkanaście minut na mecz.

Taki mały szczegół: Goga Bitadze będący na #59 w big board tankathonu wycofał się z draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne tempo ;)

 

Muszę zacytować pewną opinię :

 

"Kostats ma tylko jeden skill w NBA - nazwisko"

 

Ofk nie wiem co z niego będzie, ale pamiętam że strasznie mnie to rozbawiło ;d

 

I idealnie zwinąłem go przed Bucks, żeby nie był duo Antków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Adrian Wojnarowski 
@wojespn 
 
Sources with @DraftExpress: Beyond obvious high lottery picks, here are several green room invites for NBA Draft on Thursday: Robert Williams, Lonnie Walker, Donte DiVincenzo, Zhaire Smith, Jerome Robinson and Aaron Holiday.

 

 

To Chandler Hutchison jest już w loterii? Bo z tego co czytałem on tez będzie w green roomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.