Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jesteśmy o ponad 24h do przodu.

Dostałem kilka ciekawych ofert, być może zrobię 3 lub 4 way deal, czekam też na kilka innych ofert.

 

W związku z tym mój pick pójdzie jednak dopiero rano, teraz w spokoju sobie ponegocjuję.

Jak Ty to negocjujesz a jak ja to kradnę :)

 

A tak na serio - to nie jest do Ciebie january, ale do wszystkich, to pamiętajcie, że to , że jesteśmy przed czasem to zasługa osób, które to szybko zrobiły, także szanujcie to i nie psujcie. To nie jest tak, że to co ktoś zaoszczędził to Wy tak po prostu możecie sobie wydać. To jest rezerwa na nieprzewidziane wypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko podsumuje moją pierwszą rundę

#3 Jaren Jackson Jr - poczytałem posty Januarego i BMF na forum i przekonałem się do tego gracza, wybrałbym go przed Aytonem, u którego mocniej obawiam się o obrone. JJJ jest bardziej ograniczony ofensywnie od Aytona ale od ataku to ja mam w Phoenix ludzi a defensywnego środkowego brakowało w Arizonie. Na plus dla mnie fakt, że jest synem byłego, solidnego koszykarza NBA. Mam większe zaufanie do koszykarzy, którzy bycia profesjonalnym graczem mogli uczyć się w domu. Budzą się pewne skojarzenia z Alem Horfordem, może JJJ też trafi z #3 do Hawks 11 lat po tym graczu. Widziałem gdzieś też NBA comparision: Marcus Camby

Bamba był bardzo ciekawą opcją, poza świetnymi warunkami jest to ponoć bardzo inteligentny gość. Dobra decyzja Kings ale ja wybrałem Jacksona który daje nieco większe nadzieje na pozytywny wkład w ataku.

#16 rozmienione z czego się cieszę bo nikt kto mnie mógł interesować nie spadł do tego picku i z #21 zdobyłem tego samego gracza, którego brałbym z #16

#21 Elie Okobo - obejrzałem highlighty meczu Francja- Serbia u-20 i Pau-Orthez vs Monaco gdzie rzucił 44 punktów, do tego sporo poczytałem i nie widziałem ciekawszego dla mnie gracza w drugiej połowie 1 rundy. Shot selection jest do poprawy i trzymam kciuki by w RL NBA trafił w dobre ręce. Wątpię, że pójdzie w stash.

Planów co do #33 nie zdradzam, główny rywal Okobo do #21 wciąż czeka by usłyszeć swoje nazwisko a jak nie on to mam jeszcze kilka targetów i raczej któryś dotrwa do mojego wyboru. Fajnie, że draft tak szybko idzie. Trochę co prawda naodświeżałem stronę czekając na pick Tecu;)

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z obu świetnie rzucających dodatków.

 

Doskonale 4 ręce zawitały do spurs.

 

Musa to najlepszy strzelec młodej Europy i będę mu kibicował w realu.

 

Jak dla mnie z 23 i 26 pozyskałem graczy z top#20.

 

Draft to zweryfikuje.

 

Mało kto stara się poznać Eurosow i tu widzę powody zaniżenia mockow.

 

Wielu hamerykanskij eseistów nawet nie wychyla się poza Doncicem i Okobo.

 

Osobiście tylko zestaw Tobinson i Okobo by mi bardziej pasowało.

 

To moja 4 w która celowałem.

 

Spurs na szczęście w realu maja aż 18 Pick i Okobo będzie dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picki z 16-27 można by odwrócić kolejnością i draft wyglądałby równie prawdopodobnie

 

Ten europejczyk to Bonga? Czy może inny Niemiec, Wagner?

Stawialbym na Bonge. Nie widzę Wagnera w pierwszej rundzie

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.