Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Bez sensu. Przecież nikt nie hejtuje tej trójki za umiejętności koszykarskie, bo akurat wszyscy są zgodni, że to są 3 z 4 najlepszych graczy na świecie w tym momencie. Nikt nie pisze, że KD nie gra świetnie w kosza...

Jak to nie.

Nie zmuszaj mnie żebym szukał. :)

To oczywiście rzadkość, ale na forum znajdziesz o kazdym z tej trójki że tak naprawde to jest leszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wymiana wyborów draftowych na linii Boston-76ers , ktora moim zdaniem będzie mieć ogromny wpływ na lato

 

1 - Czy Boston rezygnując z rozgrywającego i wybierając kogoś z dwójki JJ -Isaac przyznają ,że Hayward zostaje w /Jazz? Bo skoro i tak juz mają sporo talentu na obwodzie to po co im kolejny? Oznacza to że IT będzie ich liderem na lata. Jak dla mnie Boston celuje w podkoszowych. IBaka? Bo Sap to nie sądze. Może jakiś pakiet za Davisa szykuja? Nie wiem ale jak dla mnie oni rezygnują tym ruchem z Haywarda

2 - 76ers schodzi z rynku walczących o rozgrywającego ale wchodza do gry o choćby Portera. Może dadzą mu maxa. Przepłacą Redicka?

3 - Sacramento będzie musiało powalczyć i przepłacić rozgrywającego tylko czy ktoś do nich zechce pójść?

 

A pomyśleć, że gdyby w Kings był ktoś normalny to dziś oni by handlowali po Fultza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston po Griffina ma uderzać wg plotek.

Nie przekonuje mnie ten ruch, niby się wzmocnią, ale nie przekonuje mnie duet Griffin-Al pod koszem. W ataku to powinno pięknie wyglądać, ale głównych problemów Celtics czyli zbiórki i obrony obręczy Griffin nie poprawi więc nie wiem czy to dobry pomysł.

 

Ale gdyby do tego pozyskali Butlera to

 

Thomas-Bradley-Butler-Griffin-Horford i dobra ławka wygląda fajnie, pewnie wygraliby RS na wschodzie i znowu doszli do ECF, ale przez brak jakiegoś kozackiego centra w obronie Lebrona by nie przeszli.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z popularnych bukmacherów porobił dosyć ciekawą ofertę na "Free Agency" i można po tym trochę wywnioskować, co się będzie działo.

 

Czy Blake Griffin będzie grał dla Clippers po 01/11/2017? Tak - 1.17, Nie - 4.50.

Czy Melo Anthony będzie grał dla Knicks po 01/11/2017? Tak - 5.00, Nie - 1.14

Czy Chris Paul będzie grał dla Clippers po 01/11/2017? Tak - 1.34, Nie - 3.00.

Czy Gordon Hayward będzie grał dla Jazz po 01/11/2017? Tak - 1.75, Nie - 1.95.

Czy Jimmy Butler będzie grał dla Bulls po 01/11/2017? Tak - 1.20, Nie - 4.00.

Czy Isaiah Thomas będzie grał dla Celtics po 01/11/2017? Tak - 1.05, Nie - 8.00.

Czy Kyle Lowry będzie grał dla Raptors po 01/11/2017? Tak - 1.34, Nie - 3.00.

Czy Paul George będzie grał dla Pacers po 01/11/2017? Tak - 1.30, Nie - 3.20.

Czy Manu Ginobili będzie grał dla Spurs po 01/11/2017? Tak - 2.00, Nie - 1.72.

Czy Paul Millsap będzie grał dla Hawks po 01/11/2017? Tak - 1.40, Nie - 2.75.

 

Zdziwił mnie mocno kurs na Melo Anthony'ego, bo w ten sposób jego wylot z Knicks wydaje się praktycznie pewny. Po ruchach Celtics bardzo ciekawe do zagrania wydają się zakłady na George'a oraz szczególnie Butlera po 4.00, który wg mnie zamelduje się w Celtics przed rozpoczęciem sezonu.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony piszesz, że praktycznie pewny wylot Melo, bo niski kurs (1,14). Kto by miał go wziąć, gdzie mu się spodoba jeszcze? W dodatku po rozwodzie czyli zostaniu Lali i syna w NY. Z drugiej zupełnie lekceważysz znajomość bukmachera (który stawia część swojego biznesu na to) i kurs 1.2 na pozostanie Butlera w Chicago. Czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ogole na twitterach i redditach widze jakies szumy i wzmianki o tym, ze Danny Ainge to bedzie uderzal po Davisa

 

tylko ze no nie widze absolutnie zadnego powodu dla ktorego Pelicans mieliby nie rzucic sluchawka kiedy slysza slowa wymiana, anthony i davis w jednym zdaniu razem

 

CHYBA ze Davis zaczal jeczec, ze chlopaki ja juz tu nie moge, przez caly moj pobyt tutaj nikogo sensownego mi nie sciagneliscie, a jak to zrobiliscie to dublujemy sie pozycja

 

tylko ze jak mowie to sa czyste spekulacje i takie tam rzeczy ktore ludzie pisza, a nie nawet jacys beatwriterzy

 

wiadomo ze Davis w Bostonie to mokry sen Billa Simmonsa i kazdego fana Cs i ja juz sobie sam zaczalem wkrecac ze Danny Ainge musi miec jakis master plan jak wtedy kiedy za 5 pick sciagnal Raya Allena

 

edit:

+

IAYq1VgkfL5vc-NpcnKeVyLch3TWWc3Niu9OEXgw

 

no nie ma opcji zeby oni tego nie zamienili na kogos, bo roster nie ma 30 spotow a 15

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony piszesz, że praktycznie pewny wylot Melo, bo niski kurs (1,14). Kto by miał go wziąć, gdzie mu się spodoba jeszcze? W dodatku po rozwodzie czyli zostaniu Lali i syna w NY. Z drugiej zupełnie lekceważysz znajomość bukmachera (który stawia część swojego biznesu na to) i kurs 1.2 na pozostanie Butlera w Chicago. Czemu?

 

Butler dla Cetics jest pewniejszy od George'a, bo ma dwa lata kontraktu (George jeden). Widać po ruchach Celtics, że na pewno będą jakieś trade'y robione i dla mnie najpewniejszy wydaje się ten po Butlera, bo Chicago to najbardziej pasuje ze wszystkich ekip, bo i tak niczego wielkiego nie osiągną, a tak od Celtów mogą natrzepać dużo wartościowych rzeczy dla siebie, a przy okazji samemu zatankować w sezonie 2017/18.

 

*Tylko tutaj problemem wydaje się Hayward, bo to on najbardziej blokuje transfer Butlera do Celtics, kiedy podpisze z nimi kontrakt, a wg bukmacherów odejście Haywarda jest bardzo prawdopodobne.

 

O Melo Anthonym dokładnie nie wiem, ale może obierze w końcu kierunki na Clippers lub Cavaliers. W każdym razie wychodzi, że Phil za wszelką cenę będzie chciał się go pozbyć.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler dla Cetics jest pewniejszy od George'a, bo ma dwa lata kontraktu (George jeden). Widać po ruchach Celtics, że na pewno będą jakieś trade'y robione i dla mnie najpewniejszy wydaje się ten po Butlera, bo Chicago to najbardziej pasuje ze wszystkich ekip, bo i tak niczego wielkiego nie osiągną, a tak od Celtów mogą natrzepać dużo wartościowych rzeczy dla siebie, a przy okazji samemu zatankować w sezonie 2017/18.

 

*Tylko tutaj problemem wydaje się Hayward, bo to on najbardziej blokuje transfer Butlera do Celtics, kiedy podpisze z nimi kontrakt, a wg bukmacherów odejście Haywarda jest bardzo prawdopodobne.

 

O Melo Anthonym dokładnie nie wiem, ale może obierze w końcu kierunki na Clippers lub Cavaliers. W każdym razie wychodzi, że Phil za wszelką cenę będzie chciał się go pozbyć.

W sumie pozycja SF jest tak uniwersalna że co nam szkodzi grać Brown-Bulter-Hayward? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jeden z popularnych bukmacherów porobił dosyć ciekawą ofertę na "Free Agency" i można po tym trochę wywnioskować, co się będzie działo.

 

Czy Paul Millsap będzie grał dla Hawks po 01/11/2017? Tak - 1.40, Nie - 2.75.

 

 

Jaki to bukmacher? Zagrałbym na Sapa poza Hawks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.