Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy według ciebie jest gorszy od trzech wymienionych? Kim oni są, żeby ich stawiać tak wysoko? Z typowych SG w lidze od DeRozana jest lepszy tylko Harden i Klay zanim zaczął cieniować.

 

PS; Z tym Middletonem to w ogóle parodia, co on tam robi?

DeRozan to jest scorer, który w PO miał ujemny wpływ na atak Raptors, no rzeczywiście top3 ligi jak nic, wyjdź kiedyś poza rejony ppg, to pomaga. Middelton pomijając już fakt, że jest w c*** bardziej efektywny od DDR to do tego znacznie lepiej broni. DeRozan po świetnym początku rs, post ASG grał bardzo przeciętnie, co wielu zdaje się nie zauważać. Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze Snell, LeVert, McCaw, qrwa JR Smith - nie, jednak to przemyślałem i KCP jest na pewno poza top30, w ogóle nie powinniśmy mu nawet QO dawać, niech spierdala do Chin albo do d-league bo się nie nadaje, rzuca jakieś 35%, pół sezonu z rozwalonym ramieniem, ale tłumaczą to się przecież cieniasy 

 

Jesteś mega nerwowy, trochę luzu.

 

Przypominam, że rozmowa zaczęła się od rozważań nt. wysokości nowej umowy KCP i czy ew. dostanie okolice maksa. Dla mnie to absurd. Może nie na miarę kontraktów Drummonda i Jacksona, ale nadal absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie dziwne, że wszyscy zapomnieli o Wadzie?

 

Kocham starego Wade i ogólnie peak Wade > peak Kobe, ale

 

Obecny Wade to minusowy gracz z obu stron parkietu.

 

Zabawne jest nazywanie KCP kiepskim shooterem i podpieranie się tylko cyferkami. Przecież on gra go to guya u Tłoków. Nie chcę nic mówić, ale jakby miał rolę takiego Bradleya, Redicka czy Greena i podobnej klasy partnerów to cyferki by mu ostro poszły do góry. Tak jest zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan to jest scorer, który w PO miał ujemny wpływ na atak Raptors, no rzeczywiście top3 ligi jak nic, wyjdź kiedyś poza rejony ppg, to pomaga. Middelton pomijając już fakt, że jest w c*** bardziej efektywny od DDR to do tego znacznie lepiej broni. DeRozan po świetnym początku rs, post ASG grał bardzo przeciętnie, co wielu zdaje się nie zauważać.

 

Daj na to jakieś staty, bo jak na razie to widzę, że na tym forum dyskusja opiera się głównie na argumentacji w rodzaju "c*uja wiesz i ssiesz, a ja jestem dłużej na forum i mam rację". Jest kilku userów, którzy się wypowiadają merytorycznie i analitycznie i to szanuję, a reszta uprawia dziecinadę opartą na sympatiach i emocjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś mega nerwowy, trochę luzu.

 

Przypominam, że rozmowa zaczęła się od rozważań nt. wysokości nowej umowy KCP i czy ew. dostanie okolice maksa. Dla mnie to absurd. Może nie na miarę kontraktów Drummonda i Jacksona, ale nadal absurd.

 

nie wiem czy"absurd" ja bym to raczej nazwał "rynkiem"

 

A dyskusja wyżej o Middletonie to jest ta sama bajka co KCP - przeważają oceny na bazie serii Bucks z Raptors a nie całokształtu. A Middleton wiadomo, że po kontuzji nie był na 100% bo w normalnych warunkach to jest świetny two-way gracz na bardzo dobrym kontrakcie. 

 

Kolejna rzecz - Rodney Hood. Też miał problemy ze zdrowiem, a gdy jest 100% powinien być spokojnie top10. Tu jest wszystko tak płynne i granice są tak małe, że szkoda klawiatury na dyskusje. Słusznie wyżej Chytruz podał argument z rpmem bo faktycznie większość SG (czy dokładniej "off-guardów") to są w tych czasach rolesi. Ale żeby się liczyć w lidze musisz tych rolesów mieć i im zapłacić.

 

A jeszcze ostatnie zdanie jeśli chodzi o KCP - to jest klasyczny "impact player", któego wpływ na grę nie zawsze będzie widoczny w boxscorach i rpmach, warto zobaczyć sobie serię z Cleveland rok temu, gdy mimo sweepa graliśmy trzy dobre spotkania. KCP był moim zdaniem w tej serii naszym najlepszym graczem, wytrzymał presję i robił dużo dobrego po obu stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj na to jakieś staty, bo jak na razie to widzę, że na tym forum dyskusja opiera się głównie na argumentacji w rodzaju "c*uja wiesz i ssiesz, a ja jestem dłużej na forum i mam rację". Jest kilku userów, którzy się wypowiadają merytorycznie i analitycznie i to szanuję, a reszta uprawia dziecinadę opartą na sympatiach i emocjach.

to ja Ci mam dawać statystyki, nie pomyliło Ci się coś? nie uprawiaj dzieciniady, skoro sam wyskakujesz z tezą, że DDR to murowany top3 sg, to wypadałoby to czymś podeprzeć i o ile tak jak Barca potrafię zrozumieć, że ktoś może mieć go wyżej, o tyle nie widzę osobiście żadnej znaczącej przewagi DeRozana nad tymi trzema wyżej, kwestia roli w zespole odgrywa tu kluczowe znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ten komentarz wnosi? Oświeć mnie "jak gra", to może przyznam ci rację, a zaczepki zostaw dla kogoś innego. Middleton to TOP6 SG w lidze? Ta. A Vujacic TOP10.

 

Skoro nie oglądałeś żadnego spotkania z jego udziałem to mógłbym napisać byle co i tak byś mi uwierzył/nie uwierzył :) 

 

Dobra obrona i atak, do tego wyciszony typ, który nie wychodzi na parkiet, by drzeć mordę, ale rzucić swoje, odciąć tlen swojemu przeciwnikowi i zejść z pomocą jak ktoś sforsuje obronę ludzkiej ośmiornicy Kidda. Przy kimś takim jak Antek to idealne uzupełnienie po obydwu stronach parkietu, a jeszcze ma bardzo przyjazny kontrakt i nie pyszczy o piłkę.  

 

Patrzenie na niego pod kątem serii z Raptors jest krzywdzące jeżeli chodzi o całokształt i progres jaki prezentował będąc w lidze. Nie mam problemu, że ktoś bierze DeRozana przed nim, czy za nim, ale na deprecjonowanie Krzyśka się nie godzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie oglądałeś żadnego spotkania z jego udziałem to mógłbym napisać byle co i tak byś mi uwierzył/nie uwierzył :smile:

 

(...)

 

Patrzenie na niego pod kątem serii z Raptors jest krzywdzące jeżeli chodzi o całokształt i progres jaki prezentował będąc w lidze. Nie mam problemu, że ktoś bierze DeRozana przed nim, czy za nim, ale na deprecjonowanie Krzyśka się nie godzę...

 

No oglądałem, serię z Raptors właśnie, bo w tym sezonie w RS w ogóle Wschodu nie śledziłem, poza wynikami i statystykami. Wcześniej widziałem go przed kontuzją i w życiu bym nie pomyślał, że ktoś może go mieć aż tak wysoko. Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w kontekście nowej układanki warto wrzucić terminy:

 

June 22

NBA Draft 2017

 

June 24 — Last day for potential restricted free agents to exercise player options.

 

June 29 — Last day for decisions on player, team and early termination options, unless individual contracts specify otherwise.

 

June 30 — Last official day of 2016/17 league year; last day for teams to make qualifying offers to players eligible for restricted free agency.

 

July 1 — Official start of 2017/18 league year; July moratorium begins. Free agents can begin reaching verbal agreements with teams.

 

July 6 — July moratorium ends (11:00am CT); teams can begin officially signing players and making trades.

 

July 1-17

NBA Summer League

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Hayward odejdzie, to ciekawe co Jazz zrobią z Hillem, IMHO odejście Gordona jest równoznaczne z rebuildingiem, więc Jazz nie powinni przepłacać, zwłaszcza mając Favorsa i Hooda w CY.

 

Trochę szkoda byłoby Jazz, ale zawsze to wzmocnienie Wschodu. Ciekawe co pod koszem Boston mógłby dostać np. za Crowdera i Smarta.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz bez Haywarda to nadal ścisła czołówka jeśli chodzi o obronę. Dopóki na środku straszy Gobert, nie bardzo widzę tutaj opcji przebudowy. IMO pozostaje na razie liczyć, że któryś z młodych wystrzeli.


Trochę szkoda byłoby Jazz, ale zawsze to wzmocnienie Wschodu. Ciekawe co pod koszem Boston mógłby dostać np. za Crowdera i Smarta.

 

To proste:

 

Deng do Utah w miejsce Haywarda.

 

Mozgov do Bostonu.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz bez Haywarda to nadal ścisła czołówka jeśli chodzi o obronę. Dopóki na środku straszy Gobert, nie bardzo widzę tutaj opcji przebudowy. IMO pozostaje na razie liczyć, że któryś z młodych wystrzeli.

Nie to miałem na myśli. Na Zachodzie, Jazz bez Haywarda mogą nie łapać się do playoffów, biorąc pod uwagę Pelicans, Wolves, Jokicia, Blazers z Nurkiciem - danie Hillowi chociażby coś w stylu 80/4 dalej nie robi z nich czegoś więcej niż borderliine playoff teamu, a mają wtedy zapchane salary, bo trzeba będzie jeszcze przedłużyć Favorsa i Hooda. 

 

Więc jakbym wiedział, że Hayward nie zostanie, jednak nie przedłużałbym Hilla, ale wtedy Jazz wypadają z playoffów.

 

Z grubsza, współczuję, bo może być niezła dramma w SLC. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie wiem, co by było lepsze z perspektywy Lakers. Czy Hayward w Bostonie oznacza większe zainteresowanie George'm czy wręcz przeciwnie? Wydaje się, że Celtowie raczej powinni uderzać wtedy po wysokich, ale cholera ich tam wie, zwłaszcza, że George rzekomo chciałby grać z Gordonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.