Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o Jazz. Zrobili rebuild z Derona, potem soft rebuild (Kanter, Al, Sap out) i teraz znowu może z Hayem.

Za 4 lata z Gobertem?

 

Nie chciałbym jako fan NBA rozbicia tej ekipy Jazz, jest to pod Snyderem coś fajnego w tej lidze.

Jednak interesownie jako fan LAL - niech Hay idzie do Celtics.

O ile rozumiem Twój dylemat i sam nie wiem czemu by Jazz mieli to robić to jednak inna bajka jest robić przebudowe w  oparciu o Kantera i Haywarda a inaczej w oparciu o Goberta , który jest pewnie 8-15 graczem w NBA...Jazz ma kilku młodych jak Lyles, Hood , którzy zaliczyli regres w obecnym sezonie ale moga powinni odpalić w następnym...

 

Poza tym Jazz oddając Haywarda na pewno by nie podpisali Hilla i mają 30 baniek na podpisanie czołowego agenta(wtedy jeszcze kasują Diaw) i przedłużaja Inglesa

A sam Gobert to jest mocny magnes na innych graczy

 

Jazz ma na dodatek 13 baniek poniżej salary w tym roku więc pewnie w okolicach draftu pójdzie jakaś wymiana np Festus plus wybór Cavs z Blazers za Whitneya

 

A tak naprawdę to zobaczymy bo jak widziałem wpisy fanów Bostonu że Hayward w Bostonie już potwierdzone to chyba nazwałbym to typową nadreakcją

 

Na razie insiderzy są spokojni o Haywarda bo podobno jego rodzina i przyjaciele twierdzą że Gordon skłania się do zostania.. A jak to wyjdzie to się zobaczy

 

Wydaje mi się, że Jazz Hilla nie podpiszę jeśli będzie chciał 4 letni gwarantowany kontrakt za +20 na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jazz ma na dodatek 13 baniek poniżej salary w tym roku więc pewnie w okolicach draftu pójdzie jakaś wymiana np Festus plus wybór Cavs z Blazers za Whitneya

 

 

A czy Festus nie jest już FA? Gdzieś czytałem że Portland już na nim krzyżyk położyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CP3..wtedy byłby targetem

Może Millsap z ewentualną wymianą np Favorsa za Rubio

 

no way, jak Hayward odejdzie to jest dwuletni reset i odmładzanie, cp3 tam nie pójdzie grać no bez jaj, Rubio też bez sensu raczej - core takiego teamu to Gobert, Hood i Exum - reszta na sprzedaż za picki/talent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rozumiem Twój dylemat i sam nie wiem czemu by Jazz mieli to robić to jednak inna bajka jest robić przebudowe w oparciu o Kantera i Haywarda a inaczej w oparciu o Goberta , który jest pewnie 8-15 graczem w NBA...Jazz ma kilku młodych jak Lyles, Hood , którzy zaliczyli regres w obecnym sezonie ale moga powinni odpalić w następnym...

 

Poza tym Jazz oddając Haywarda na pewno by nie podpisali Hilla i mają 30 baniek na podpisanie czołowego agenta(wtedy jeszcze kasują Diaw) i przedłużaja Inglesa

A sam Gobert to jest mocny magnes na innych graczy

 

Jazz ma na dodatek 13 baniek poniżej salary w tym roku więc pewnie w okolicach draftu pójdzie jakaś wymiana np Festus plus wybór Cavs z Blazers za Whitneya

 

A tak naprawdę to zobaczymy bo jak widziałem wpisy fanów Bostonu że Hayward w Bostonie już potwierdzone to chyba nazwałbym to typową nadreakcją

 

Na razie insiderzy są spokojni o Haywarda bo podobno jego rodzina i przyjaciele twierdzą że Gordon skłania się do zostania.. A jak to wyjdzie to się zobaczy

 

Wydaje mi się, że Jazz Hilla nie podpiszę jeśli będzie chciał 4 letni gwarantowany kontrakt za +20 na rok

Ezeli ma czesciowo gwarantowany kontrakt. W ptb do pchniecia z pickiem to sa Crabbe Turner Leonard i co najwyzej Harkless. Strzelam, ze mowisz nie na przyjscie ktoregokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezeli ma czesciowo gwarantowany kontrakt. W ptb do pchniecia z pickiem to sa Crabbe Turner Leonard i co najwyzej Harkless. Strzelam, ze mowisz nie na przyjscie ktoregokolwiek.

Turner i Leonard są praktycznie nie do wymienienia za długie złe kontrakty

Crabbe raczej też nie choć jego broni niezła skuteczność z ławki ( jako starter spada mu znacząco skuteczność)

Ktos kto by przejął te umowy jest udupiony na lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turner i Leonard są praktycznie nie do wymienienia za długie złe kontrakty

Crabbe raczej też nie choć jego broni niezła skuteczność z ławki ( jako starter spada mu znacząco skuteczność)

Ktos kto by przejął te umowy jest udupiony na lata

Watpie aby poswiecili pick zeby zaoszczedzic milion czy tam dwa w przypadku Festusa...zbyt slaba opcja. Wg mnie Moe zostanie poswiecony z jakims pickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie aby poswiecili pick zeby zaoszczedzic milion czy tam dwa w przypadku Festusa...zbyt slaba opcja. Wg mnie Moe zostanie poswiecony z jakims pickiem.

Ale tu chodzi o fakt, że Blazers są ponad podatkiem od luksusu., I za rok bedą już w redydywie a za dwa płacić jakiś horrendalny podatek ( chyba 60 albo 70 baniek)

Schodząc w tym roku poniżej podatku będą płacić te wielkie pieniądze rok później

To nie jest oszczędność 1 miliona ale jakieś 70 w okresie 2 -3 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turner i Leonard są praktycznie nie do wymienienia za długie złe kontrakty

Crabbe raczej też nie choć jego broni niezła skuteczność z ławki ( jako starter spada mu znacząco skuteczność)

Ktos kto by przejął te umowy jest udupiony na lata

 

przesadzasz - to są bardzo złe kontrakty ale daleko im do najgorszych w lidze, na luzie Crabbe z pickiem 20 by Netsi wzięli z pocałowanie rąsi, do Leonarda i Turnera by pewnie jeszcze trzeba dołożyć, ale da się do zrobić

 

na 100% niezatapialni to są tylko Noah i Handsome Chandler ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz - to są bardzo złe kontrakty ale daleko im do najgorszych w lidze, na luzie Crabbe z pickiem 20 by Netsi wzięli z pocałowanie rąsi, do Leonarda i Turnera by pewnie jeszcze trzeba dołożyć, ale da się do zrobić

 

na 100% niezatapialni to są tylko Noah i Handsome Chandler ;)

Deng i Mozgov tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deng i Mozgov tez

 

możliwe że też, ale ten ich shutdown na koniec sezonu to była trochę zagadka - moim zdaniem z top10 pickiem jesteś w stanie się ich pozbyć, Denga wezmą Nets jak odpowiednio dosypiesz lottery pickiem, z Mozgovem może być gorzej

 

no a na takeigo Noah potrzebujesz dwa takie picki albo pick top5, dlatego to jest już totalnie nierealne, Noah zostaje w NYK i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa a tu jak zwykle podgrzewana atmosfera i dolewanie oliwy do ognia by off-season nie był taki nudny i kibice mieli o czym myśleć :grin: Akurat jeśli chodzi o mnie to ja chciałbym, żeby to była prawda i Hayward wrócił pod skrzydła Brada :tongue: 


DCNiX0TXoAEx_dB.jpg

DCSq122VwAAyYia.jpg



 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz dawno pisalem, obstawiam ze tak bedzie

 

ale ogolnie Isaiah to jest taki internetowy troll :D

jak byl trade deadline to on specjalnie jakies dziwne tweety z emoji posylal, bo wiedzial ze ludzie wszystko wtedy probuja jakos zinterpretowac

 

mysle ze teraz jest tak samo, pojawilo sie to zdjecie dziecka Haywarda i on chcial dolac oliwy do ognia, tak dla zartu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.