Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, jeśli skończy się wysłaniem George'a do LA tego lata, to brawa dla Colangelo za wykorzystanie picku Lakers, zanim jego wartość nieco spadnie.

Raczej brawa dla Ainge'a, ze zastrzegł sobie, że jeżeli ten pick wypadnie z TOP 5, to dostanie pick Kings 2019.

 

Ja bym na miejscu Lakers nie szarżował teraz po George'a. mam złe wspomnienia z czasów, kiedy ostatni raz handlowali po ostatni rok kontraktu all stara, który miał zostać w LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Pacers są w dupie. Nikt nie rozbije banku dla gracza, który ma rok kontraktu i wyraża chęć odejścia do konkretnego zespołu. Nawet jeśli taki Ainge zaryzykuje, to wątpię, żeby zaoferował najlepsze assety.

Ciekaw jestem, kiedy PG podjął taką decyzję. Mówiąc szczerze to nie bardzo widzę powód dla którego musiałby akurat do Lakers pędzić - tam jest jeszcze kawałek do dobrego teamu, a PG już 23 lat nie ma, żeby czekać na rozwój sytuacji. Oczywiście bigmarket to jedno, ale z Russellem, Clakrsonem i Randlem to w PO prędko on nie zagra. Chyba, że znowu zgadały się jakies 2-3 panienki, że latem podpiszą w 1 zespole i zrobią superteam dla przeciwwagi dla GSW... Tylko kto musiałby to być? Westbrook, George, DMC? A możę PG z LBJ? 

 .

Ponoć Bird miał przejebanie dobrą ofertę od Sixers na stole przed deadline i odrzucił ją, a Colangelo chciał brać w ciemno PG bez jego deklaracji o przedłużeniu z nami umowy.  http://zkrainynba.com/paul-george-byl-blisko-76ers/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, kiedy PG podjął taką decyzję. Mówiąc szczerze to nie bardzo widzę powód dla którego musiałby akurat do Lakers pędzić - tam jest jeszcze kawałek do dobrego teamu, a PG już 23 lat nie ma, żeby czekać na rozwój sytuacji. Oczywiście bigmarket to jedno, ale z Russellem, Clakrsonem i Randlem to w PO prędko on nie zagra. Chyba, że znowu zgadały się jakies 2-3 panienki, że latem podpiszą w 1 zespole i zrobią superteam dla przeciwwagi dla GSW... Tylko kto musiałby to być? Westbrook, George, DMC? A możę PG z LBJ?

 

Nigdy nie lekceważ osobistych motywacji zawodnika. :)

 

Poza tym, bez przesady. Wspomniani przez Ciebie zawodnicy mają już za sobą 2-3 lata w lidze, czemu George nie miałby zagrać z nimi w play-off w 2019, zwłaszcza, że Lakers zapewne będą próbować ściągnąć jeszcze kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat info, że George chcę do Lakers to jest już od dawna znane więc to nic nowego

 

Ja wiem, ale takie dodatkowe wrzutki w tak kluczowym okresie, tylko zniechęcają do tego, by ktoś próbował na ten rok zainwestować w George. Ktoś kto miałby karty, by przekonać go do dłuższego zostania. A wiadomo, że jak konkurencji nie ma to szanse Lakers idą mocno w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lekceważ osobistych motywacji zawodnika. :smile:

 

Poza tym, bez przesady. Wspomniani przez Ciebie zawodnicy mają już za sobą 2-3 lata w lidze, czemu George nie miałby zagrać z nimi w play-off w 2019, zwłaszcza, że Lakers zapewne będą próbować ściągnąć jeszcze kogoś?

No dobra, może i PO w 2019 zrobią, ale PO to George robi teraz bez problemu na wschodzi, chyba chodzi o coś więcej co ?

Inna kwestia, że jak LeBron dostanie solidny wpierdol w 2018 to pewnie poszuka kolejnego zespołu, w którym będzie mógł z nimi powalczyć. Boston wydaje się być nudny, ale LA w parze z CP3, czy George'm i DMC? brzmi już bardziej competitive. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, może i PO w 2019 zrobią, ale PO to George robi teraz bez problemu na wschodzi, chyba chodzi o coś więcej co ?

 

Jasne, ale w Lakers ma lepsze perspektywy na wzmocnienie składu.

Ja wiem, ale takie dodatkowe wrzutki w tak kluczowym okresie, tylko zniechęcają do tego, by ktoś próbował na ten rok zainwestować w George. Ktoś kto miałby karty, by przekonać go do dłuższego zostania. A wiadomo, że jak konkurencji nie ma to szanse Lakers idą mocno w górę.

 

Woj napisał tylko, że George oznajmił Indianie, że chce odejść. Nie zrobiłby przecież tego bez wiedzy zawodnika i jego agenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj napisał tylko, że George oznajmił Indianie, że chce odejść. Nie zrobiłby przecież tego bez wiedzy zawodnika i jego agenta.

 

ja szczerze nie pamietam w ogole takiej informacji, ze to PG mowi ze chce odejsc, ale moze mi umknelo sporo tego sie przewija na temat PG

 

widzialem tylko info niedawno, ze PG powiedzial, ze chce zagrac w Indianie ten sezon i tyle, nic o tym co dalej

 

 

edit:

dobra my bad

czytalem tylko to co jest na tej stronie bo to nie byly 1-2 posty a kilka

 

twittera teraz przegladalem i to swieży news

https://twitter.com/WojVerticalNBA/status/876519819394338816

 

my bad jeszcze raz

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie się nie zgadzam. Widzę solidną opcję, iż PG13 się wku*wi na Boston, skoro chce wylądować w Lakers i skoro jego camp ogłaszał, iż nie przedłuży umowy z innymi ekipami.

Tylko mowa była wyłącznie o braku chęci przedłużenia z Pacers. O innych ekipach nic konkretnego, tylko info, że preferuje Lakers generalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ta sytuacja jest bardzo dziwna, wcześniej raczej nie było gracza który rok przed końcem kontraktu powiedziałby gdzie podpiszę następny kontrakt (chyba że zostawał w swojej obecnej drużynie) więc różnie to się może skończyć, ale póki co to się nie jaram żeby później się nie zawieść gdy George wyląduje jednak gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna kwestia... Myślę sobie, że gdyby Sixers zagrali teraz dobry sezon, zdrowie trzymałoby się jako-tako całego core'u to przy dobrych wiatrach są w stanie wejść w przyszłym roku do 2 rundy PO.  [Oczywiście może się to skończyć równie dobrze 25W, ale teoretyzujemy tylko]

 

Sixers mają Embiid/Simmons/Covington/TLC/Fultz + kupe hajsu do wydania, są gorącym teamem - z zajebistymi perspektywami. LeBron prawdopodobnie spierdala z Cavs, a na drodze do finałow stoją tylko młodzi Bucks Giannisa i Celci. Philly może być ciekawym kierunkiem dla topowych FA'ów, którzy chcą wygrywać. 

 

Jeśli George faktycznie chce iść do Lakers i poszła taka plota do Woja, to niezle musi być na Indianę cięty - właściwie upierdolił im możliwość jakiegokolwiek zarobienia na sprzedaży go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca - Nuggets dostali już ostrzeżenie w lutym, że PG z nimi nie przedłuży.

 

To byli Nuggets.. Różnica między nimi, a Celtami, Cavs czy może nawet San Antonio (chętnie bym go zobaczył w drużynie Popa) to co innego. Poza tym od tego czasu minęły już 4 miesiące, a musi czekać jeszcze rok. W tym czasie wiele się może zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Lakers jeszcze przemawia to, że jeśli George naprawdę jest ich fanem i chcę w nich koniecznie zagrać to teraz może być ostatnia szansa, bo jak podpiszę gdzieś maxa na 5 lat to po zakończeniu kontraktu będzie miał 33 lata, a wtedy Lakers już nie muszą go chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.