Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

:smile:

 

poprosilbym o top15 bardzo ladnie jesli mozna w takim razie az mnie ciekawi nie tyle ze jak na sile go tam wcisniesz, ale kogo wypchniesz z 10 na jego rzecz

 

edit:

 

dodam tylko ze nie chodzi o zadna zlosliwosc z mojej strony a czysta ciekawosc, moze i jest top10

 

1. Klay

2. Beal

3. McCollum

4. DeRozan

5. Middleton

6. Bradley

7. KCP

8. Reddick

9. Oladipo

10.Batum

11. Danny Green

12. E. Gordon

13. Hood

14. LaVine

15. Waiters

 

na szybko i arbitralnie bo niektóre granice są dość płynne

 

edt: zmienione po słusznej sugestii Marcusa Cambiego 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny Green lepszy od Oladipo?

 

Swoją drogą, skoro Green który ogranicza się do obrony i rzucania trójek z wolnych pozycji, ma 30 lat i dostaje 10mln za sezon to Pope musi mieć te 16-18mln.

 

no można dać Oladipo wyżej, masz racje, miał niezły sezon rzutowo i jest młody, w sumie powinien być w tym samym tierze co Pope, różnica między nimi jest chyba główna że Dipo jest lepszym playmakerem a Pope lepszym obrońcą

 

@PrzemekOrlinski o co ho z tym Harenem, przecież pisałem, że on to PG, a zresztą obrońca co nie broni to nie obrońca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny Green lepszy od Oladipo?

 

Swoją drogą, skoro Green który ogranicza się do obrony i rzucania trójek z wolnych pozycji, ma 30 lat i dostaje 10mln za sezon to Pope musi mieć te 16-18mln.

No tylko, że Danny Green jest zarówno lepszym obrońcą jak i lepszym strzelcem

 

Niemniej niech się rynek wyprzytka na takich graczy to będzie mniej gotówki do rzucenia Inglesowi, który nota bene też jest lepszym obrońcą i strzelcem za 3 tyle że to jest przede wszystkim gość z ławki

 

A co do Hardena to ja tez uważam że to rozgrywający --- no chyba że ktoś uważa , że jest nim Beverley w Houston

 

PS Eric Gordon poniżej KCP i w ogóle poza TOP10 to jest mimo wszystko troche dziwne ale ok - o to chodzi by mieć odrębne własne zdanie a nie podążać za jedynym słusznym głosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest Harry Garris ja się pytam? Biorąc pod uwagę jakość do ceny to sg Barył zjada takich Batumów i Oladipów, D. Green nie może wyjść ponad 40%fg i generalnie o dwóch sezonów ssie pałę w rs. Jeśli Gordon ląduje na 11 miejscu to to nie jest lista na szybko tylko na odpiedol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest Harry Garris ja się pytam? Biorąc pod uwagę jakość do ceny to sg Barył zjada takich Batumów i Oladipów, D. Green nie może wyjść ponad 40%fg i generalnie o dwóch sezonów ssie pałę w rs. Jeśli Gordon ląduje na 11 miejscu to to nie jest lista na szybko tylko na odpiedol.

 

qrwa racja zapomniałem o Harrisie,  jest na pewno top15 SG, może i lista na odpierdol ale who cares, to nie był i tak mój pomysł, żeby się licytować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest Harry Garris ja się pytam? Biorąc pod uwagę jakość do ceny to sg Barył zjada takich Batumów i Oladipów, D. Green nie może wyjść ponad 40%fg i generalnie o dwóch sezonów ssie pałę w rs. Jeśli Gordon ląduje na 11 miejscu to to nie jest lista na szybko tylko na odpiedol.

No Harris akurat rzeczywiście miał wybitnie dobry sezon.... Zwłaszcza w ofensywie , choć z kolei chyba lekko zaniedbał defensywe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devin Booker? Fournier? Wiggins?

 

Lepiej na szybko nie róbcie takich list, bo wstyd.

 

lol podałeś samych nieskutecznych volume shooterów, którzy za c***a nie umieją bronić, wstyd to takimi przykładami sobie robisz, a Wiggins jest raczej SF obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko, że Danny Green jest zarówno lepszym obrońcą jak i lepszym strzelcem

 

Skąd wniosek, że Green jest lepszym strzelcem skoro statystyki mają podobne, niektóre VO ma nawet lepsze a oddaje dwa razy więcej rzutów od Greena, którego rola wydaje się być z sezonu na sezon marginalizowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol podałeś samych nieskutecznych volume shooterów, którzy za ch**a nie umieją bronić, wstyd to takimi przykładami sobie robisz, a Wiggins jest raczej SF obecnie

 

Ale będziesz płakał, czy nie? Bo strasznie przereagowujesz. Sam przyznałeś, że lista na szybko, więc Ci pokazuję, że zapomniałeś o paru graczach.

 

KCP nie ma rzutu, a jest na liście, więc w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lepiej na szybko nie róbcie takich list, bo wstyd.

 

najlepiej to w ogóle nie robić takich list bo po co? ale Zalias chciał to się podjąłem, ale widać jak trudne to zadanie bo różnice między 10 a 20 miejscem są małe a "recency bias" spory bo na większość ocen wpływa ostatni sezon głównie bo mamy tu nie gwiazdy a głównie rolesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w ogóle o czym my rozmawiamy. KCP miał sezon na 40% z gry i 35% za 3, co zarazem było jego najlepszym za 3 sezonem w 4 letniej karierze w NBA. Słabizna.


najlepiej to w ogóle nie robić takich list bo po co? ale Zalias chciał to się podjąłem, ale widać jak trudne to zadanie bo różnice między 10 a 20 miejscem są małe a "recency bias" spory bo na większość ocen wpływa ostatni sezon głównie bo mamy tu nie gwiazdy a głównie rolesów

 

Ale jak już zdecydowałeś robić listę, to sobie otwórz listę ekip NBA i zrób to porządnie, bo pominąłeś kilka kluczowych nazwisk. Nic osobistego, ale masz KCP na 6 miejscu, więc jest cienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będziesz płakał, czy nie? Bo strasznie przereagowujesz. 

 

nie przereagowuję, to Ty zacząłeś coś o jakimś "wstydzie" gadać a podałeś Bookera i Fourniera którzy w obronie są tak dobrzy jak Haren

 

i o nikim nie zapomniałem poza Harrisem, a z taką listą jest problem o czym pisałem wyżej, zrób lepszą jak Ci się nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.