Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

 

CP3 zaczyna juz brakowac sil i atletyzmu na takie rzeczy, nie chodzi tylko o granie w obronie na swoim poziomie, chodzi o ten wyzszy bieg ktorego w PO juz nie potrafil wrzucic w tym roku i to powoli bedzie tylko wiekszym problemem. 

 

 

nawet jesli nie ogladales ani jednego meczu w serii jazz z clippers to chociaz moglbys sprawdzic staty na br.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jesli nie ogladales ani jednego meczu w serii jazz z clippers to chociaz moglbys sprawdzic staty na br.

 

spoko ogladalem i to wiecej niz mniej (w sensie minimum 4) i wg mnie nie byl to dominator CP3 ktory wygrywa spotkanie w koncowkach przejmuje mecz, tak jak robil to w latach poprzednich

 

nie pamietam tych takich okresow 4-5 minut w ktorych CP3 po prostu przejmuje mecz i mowi ja jestem najlepszym zawodnikiem, dajcie mi pilke, odsuncie sie z drogi i patrzcie co wyprawiam. 

+ ten ostatni mecz w ktorym totalnie narobił w majtki :/

 

 

sprawdzilem nawet sobie cyferki, rzeczywiscie statystycznie to wyglada bardzo fajnie 25/10/5

chociaz na dzisiejsze standardy gwiazdy zespolow takie cyferki po prostu maja i nikomu szczeka nie opada

 

takie moje zdanie, taki jest moj eye test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że można mieć pretensje o G7, chociaż nie nazwałbym tego narobieniem kupy w majtki, raczej poczuciem bezsilności i beznadziei.

 

Ale mieć do całej reszty meczów tej serii to trzeba chyba kompletnie nie rozumieć tego sportu, albo być jeszcze na etapie, że Westbrook to najlepszy gracz ligi, bo hiper triple-double season.

 

CP3 to w ogóle jakiś cyborg. Tak ogromny impact z obu stron parkietu, nieprzerwany od rookie season. Niebywała sprawa. On jak LeBron jest na szczycie całą karierę. A ze swoją inteligencją to chyba będzie mocnym graczem jeszcze wiele sezonów.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że można mieć pretensje o G7, chociaż nie nazwałbym tego narobieniem kupy w majtki, raczej poczuciem bezsilności i beznadziei.

 

Ale mieć do całej reszty meczów tej serii to trzeba chyba kompletnie nie rozumieć tego sportu, albo być jeszcze na etapie, że Westbrook to najlepszy gracz ligi, bo hiper triple-double season.

 

CP3 to w ogóle jakiś cyborg. Tak ogromny impact z obu stron parkietu, nieprzerwany od rookie season. Niebywała sprawa. On jak LeBron jest na szczycie całą karierę. A ze swoją inteligencją to chyba będzie mocnym graczem jeszcze wiele sezonów.

 

nie do konca o to mi chodzilo jak chyba zrozumiales moje posty, ja nie mam pretensji do tego jak gral bo miec pretensje to brzmi jakbym uwazal, ze mial zla serie

 

ja po prostu nie uwazam zeby to bylo wlaczenie wyzszego biegu, switchu, na ktory juz mu chyba brakuje sily

 

moge sie tylko powtorzyc, ale nie bylo tam momentow dla mnie tych 4-5 minut w ktorych absolutnie w pojedynke przejmuje mecz tak jak mial to w zwyczaju

 

to nie oznacza ze gral zle, nadal gral dobrze, po prostu grajac przeciwko druzynie gdzie nie ma top10 zawodnika CP3 nie wyciagnal taj serii w pojedynke i wg mnie chodzi tu w duzej mierze tez o jego wiek, atletyzm, ten szybszy krok czyli rzeczy ktore powoli traci

 

bball iq, rzut, prowadzenie gry mu nie zniknie, znika powoli reszta i to nie jest spadek ktory nastapil w ciagu tygodnia, to jest spadek ktory jest spowodowany latami gry i licznymi kotuzjami, ktory powoli bedzie coraz bardziej widoczny - naturalna kolej rzeczy

 

ale niech moje wypowiedzi odbierze kazdy na swoj sposob, ja tylko powtorze nie zarzucam mu zlej serii, nie zarzucam mu zlej gry, po prostu nie umial w pojedynke tej serii wygrac i byc moze to ten jeden mecz, zwlaszcza ze ostatni byl slaby napisal taka narracje w mojej glowie, bo latwiej jest czuc niedosyt kiedy druzyna nie przeszla dalej

 

temat urwijmy albo zapraszam do zacytowania mnie i wklejenia do postu o CP3 bo to temat FA, wiec mimo ze CP3 bedzie wolnym agentem i niejako przez to ta dyskusja sie wywolala, to schodzi na inny tor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym d ligue tez bym nie przesadzał.

 

Spurs aby mieć prawo do kwotowania Cp3 musza.

 

Zrzucić gasola

Rozciągnąć lub oddać kontrakt parkera

Nie przedłużyć millsa i dedmona

Ewentualnie oddać danego greena za Pick który szacowanym na ok20.

 

Pod kontraktem obok leonarda i lma byliby

 

Murray dobry na ławkę tani bo z #29

Bertans coraz lepszy shooter

Anderson

 

Wzięto by na centra multinova i zapewne za coś drobnego splittera.

 

Z draftu byłyby albo dwa picki i Green albo 3 tanie dobre wybory gdzie zapewne tezebaby iść w graczy 22-23 letnich.

 

Tanio można pozyskać powtórnie tez marco bellineliego.

 

Reszta to jakieś min vet może z manu i lee.

 

To nie jest super moc ale tez nie d ligue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta to jakieś min vet może z manu i lee.

 

 

 

jest jeszcze Adam Hanga w odwodzie, podobno ma w tym roku dołączyć do Spurs

 

no i Simmonsa teoretycznie mogą utrzymać dzięki Arenas provision, wszystko zależy ile hajsu dostanie

 

ogólnie z tego co słyszałem spurs nie zamierzają się retoolować i czekać na 2018 tylko zrobią wszystko, żeby wygrywać bo w organizacji panuje przekonanie, że Warriors nie są niezniszczalni i mogą ich ograć

 

ale nie widzę jakoś żeby szli po Cp3, podobno bardzo wierzą w Dejounte, Cp3 z kolei jest 7 lat starzy od Kałaja, taki ruch dla mnie nie ma najmniejszego sensu, jeśli już wolałbym próbować podpisać Jrue za coś w okolicach 20 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co ten szacunek dla Riversa? Za to, że zrobił wielką kupę i teraz łaskawie odsuwa się na bok i pozwala innym to posprzątać? 

 

Bo podjął w końcu dobrą decyzje. Choć raczej wydaje mi się, że tam były naciski by odszedł. Ballmer nie był CEO M$ bo to zabawny facet, tylko ma określone skill, ogarnął excela i wyszło mu, że Doc to ściemniacz i delikatnie go poprosił by zrezygnował. Mogli go wywalić co daje niezbyt dobry PR lub mógł "zrezygnować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo podjął w końcu dobrą decyzje. Choć raczej wydaje mi się, że tam były naciski by odszedł. Ballmer nie był CEO M$ bo to zabawny facet, tylko ma określone skill, ogarnął excela i wyszło mu, że Doc to ściemniacz i delikatnie go poprosił by zrezygnował. Mogli go wywalić co daje niezbyt dobry PR lub mógł "zrezygnować".

 

E tam.. Jakby go miał wywalić to nie tylko z roli GM-a, ale i trenera. Więc komunikat był jasny - rezygnujesz z pozycji GM-a, ale zostajesz trenerem albo wywalam cię na zbity pysk, kasę dostaniesz, bo musisz ją dostać, zabierz synka i resztę zabawek. Więc wybór raczej oczywisty dla niego, a pewnie kasy nie straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niezbyt dobry PR"? Za oddanie picku 1 rundy za Jeffa Greena powinien go na taczkach wywieźć :grin:

 

nie on jeden się na Jeffa nabrał ;)

 

ale najbardziej dla mnie idiotyczny ruch Doca to było jednak pozbycie się dudleya razem z pickiem, zwykły kretynizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ogladalem i to wiecej niz mniej (w sensie minimum 4) i wg mnie nie byl to dominator CP3 ktory wygrywa spotkanie w koncowkach przejmuje mecz, tak jak robil to w latach poprzednich

 

nie pamietam tych takich okresow 4-5 minut w ktorych CP3 po prostu przejmuje mecz i mowi ja jestem najlepszym zawodnikiem, dajcie mi pilke, odsuncie sie z drogi i patrzcie co wyprawiam. 

+ ten ostatni mecz w ktorym totalnie narobił w majtki :/

 

 

sprawdzilem nawet sobie cyferki, rzeczywiscie statystycznie to wyglada bardzo fajnie 25/10/5

chociaz na dzisiejsze standardy gwiazdy zespolow takie cyferki po prostu maja i nikomu szczeka nie opada

 

takie moje zdanie, taki jest moj eye test

gdybys ogladam te mecze nie pisalbys:

 

 CP3 zaczyna juz brakowac sil i atletyzmu na takie rzeczy, nie chodzi tylko o granie w obronie na swoim poziomie, chodzi o ten wyzszy bieg ktorego w PO juz nie potrafil wrzucic w tym roku i to powoli bedzie tylko wiekszym problemem. 

 

w rs ppg 20 w po g1-g6 - 27 ppg w calej serii 25 ppg na bardzo wysokim ts% -59 -  to sie wlasnie nzazywa wrzucenie wyzszego biegu, brak atletyzmu wogole nie wiem jak skomentowac- zdajesz sobie sprawe ze paul jest najlepszym obronca na pg. to jeden z tych nielicznych (jedyny?)superstar ktory gra po obu stronach parkietu. po czym wnoskujesz brak atletyzmu? Spradz sobie moze zaawansowane statystyki bo paul ma gigantyczny wplyw na atak i b.duzy wplyw na obrone clips.

 

 

nie pamietam tych takich okresow 4-5 minut w ktorych CP3 po prostu przejmuje mecz i mowi ja jestem najlepszym zawodnikiem, dajcie mi pilke, odsuncie sie z drogi i patrzcie co wyprawiam. 

 

chyba pomylil ci sie cp3 z rw , to nie jest gra paula, on tak wlasciwie nigdy nie gral , jego sila polega na czyms zupelnie innym niz walenie glowa w sciane przez 4-5 minut zreszta nie ma ku temu warunkow,  paul jest imo genialnym kreatorem , kontrolerem tempa , gdyby potrafil jeszcze to o czym wspominasz to bylby goatem a jest tylko jednym z najlepszych pg

ostatnie 5 minut  w 4q w po - fg 58% i  efg% - 65 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 też by miał łatkę tchórza i ogólnie byłby na stryczku za popsucie ligi jak by to wyszło? :grin:

 

 

nie o to mi chodzi, ja akurat mam w nosie czyjeś legacy [co zresztą chyba czyni mnie podobnym do wielu zawodników NBA] i takie tam

 

chodzi mi o to że Paul zupełnie nie pasuje do systemu ani też nie daje jakichś szczególnych przewag nad GSW czy Cavs. Więc nie rozumiem po co Spurs mieli by się w niego pakować za coś więcej niż peanutsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.