Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

          

 

a) Griffin do Bostonu to wtedy możemy Wam dać pakiecik Bradley+ Crawford

B) Griffin zostaje sharpshooter plus dobre uzupełnienie ławki rezerwowych

Za dużo Sienkiewicza bo widzę że niczym Zagłoba handlujesz Niderlandami

 

Gdybyś jakim cudem LAF miał w składzie Bradleya i Riversa to muszę przyznać , że nie jestem w stanie zrozumieć czemu wolałbyś oddać tego pierwszego który jest starterem zamiast tego drugiego który jest góra 7-8 graczem w rotacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Isaiah ostatnio coraz więcej się mówi, że jeśli Celtics nie trafią z Haywardem i Griffinem to mu mogą renegocjować kontrakt i wydłużyć o 3 lata. Na czysto IT by dostał 100 baniek na 4 lata. Fajne rozwiązanie jeśli zdecydują się jednak budować z Fultzem i Brownem, jedna i druga strona zachowuje dobry wizerunek, IT dostaje hajs na który ciężko zapracował, a Celtics nie ładują się w aż taki zły kontrakt i nie muszą rozkminiać gdzie go oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mielibyśmy prawa Birda do Bradley'a ? Bo do Melo na pewno.

 

Bez praw Birda to nie przedłużymy Bradley'a bo będziemy mieć zapchane salary więc to będzie tylko na teraz zawodnik.

 

Z prawami Birda do Bradley'a to jasne ,że wolałby go , zostaje kwestia natury ekm ekm rodzinnej ;)

 

Co powie Doc żonie ?

Mielibyście prawa do Bradleya, bo one przy wymianie przechodzą razem z zawodnikiem.

 

A co powiedziałby Doc żonie?

Pewnie cos w stylu

 

"Kochanie zrobiłem coś co powinienem był zrobić w sierpniu 1992"

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodze i nie wierze czasem w to co tu czytam

 

jeden pisze (jako fan Knicks) ze bylby zadowolny jesli za Melo wyciagnalby Riversa, a drugi (fan Clippers) ze Riversa by nie oddal bo robi sie z niego gracz

 

to jest dla mnie jakis poziom abstrakcji ktorego nie rozumiem, ale ze tak zapytam ogolu - ja tu jestem nienormalny?

 

bo ja to widze tak mamy do wymiany goscia ktory nadal w slabym/przecietnym zespole moze byc nie tylko 2-3 opcja w ataku, ale nadal pierwsza, chociaz oczywiscie cala liga wie ze jego zespol by sie go chetnie pozbyl co zaniza jego wartosc rynkowa

 

i mamy goscia ktory jest mniej wiecej 7 gosciem w rotacji, a przynajmniej powinien byc. nie jest to dobry starter, nie bedzie chyba najlepszym zawodnikiem z lawki, ale bedzie tym kolejnym ktory wchodzi i gryzie parkiet, co jest niewatpliwym plusem, ze sie stara zwlaszcza po bronionej stronie, ale to nadal 7 gosc w rotacji

 

ja rozumiem, ze czasem trzeba zmienic otoczenie, albo wcisnac reset, czy jakkolwiek  to nazwac, ale oddawac zawodnika nadal dobrego i ogolnie b.dobrego scorera w postaci Melo tylko po to zeby zgarnac goscia ktorych jest 10 do zgarniecia w kazdym roku z FA i sa do wyjecia w kazdym momencie (to jesli PJ Tuckery sa za 2 rundowe picki, to Austiny Riversy tez bez najmniejszego problemu) to chyba mija sie z celem troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bo ja to widze tak mamy do wymiany goscia ktory nadal w slabym/przecietnym zespole moze byc nie tylko 2-3 opcja w ataku, ale nadal pierwsza, chociaz oczywiscie cala liga wie ze jego zespol by sie go chetnie pozbyl co zaniza jego wartosc rynkowa

 

 

No to czekam na kilka propozycji "tłustych" wymian za Melo? Biorąc pod uwagę jego czarny PR, ballhgowanie, wiek, katalog kontuzji, klauzulę i pojebaną żonę w pakiecie. I przypominam, że wskazał Cleveland i Clippers jako zespoły do których chce być wymieniony, a dzięki Philowi jego wartość jest bardzo niska... 

 

Czekam. 

 

edyta: i oczywiście kontrakt! 

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Zalias

 

Phil sprawił że Knicks są na przegranej pozycji i nie dostaną niczego za Melo a handlowac muszą bo i tak szatnia implodowała

 

Mogą się jedynie modlić by w druga stroną nie dostać pakietu W.Johnson + Crawford albo Deng z Lakers

 

Pierwszorundowego wyboru nikt im nie da ... Startera a zwłaszcza młodego nie dostaną... Możliwości ruchu żadne. Rivers za Melo to nie jest wartość w wymiarze sportowym ale taka jest wartość rynkowa Carmelo w tym momencie

 

Ale bardziej ciekawi mnie gdzie trafi Bosh

 

Bosh w Bostonie albo Bosh w Houston to byłoby ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie zastanawia Charlotte, bo to co gra Batum na SG doprowadzało mnie przez sezon do palpitacji serca z wkurwienia na tą francuską leniwą kluchę. Ja nie wiem jak Ci ludzie w Charlotte budują zespół, gdzie najlepszym zbierającym jest SF mimo posiadania wyskakanego Codiego i dwóch 7 footerów. 

A jakim cudem Ty chciałeś by Zeller był dobrym zbierającym? Z jego łapkami T-Rexa? On nawet w NCAA był cienki pod tym względem

 

Charlotte jest udupione. Za rok ma gwarantowane 102 miliony na 9 zawodników. Do tego dochodzi Sessions i jego 6,5 , wybór w drafcie  i maja 112 na 11. Mogą się ocierać o podatek od luksusu nie mając składu na więcej niż 8-10 pozycja na słabym Wschodzie

 

Chyba nawet MLE nie wchodzi w rachubę bo wtedy już będzie płacony podatek od luksusu- ten Miles Plumlee będzie się odbijać jeszcze trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosha widziałbym w Nuggets, zależy za ile i abstrahujac już od tego czy on jest w stanie wrócić, imo byłoby to o niebo lepsza opcja niż pakowanie się w Sapa.

 

Why? Gdyby to Durant wracał po półtora roku bez gry, to różnica w poziomie miedzy nim a Millsapem usprawiedliwiałaby podjęcie takiego ryzyka, ale Chris Bosh? (chyba, że przyszedłby grać za półdarmo, bo Millsapowi trzeba będzie dać po 20 baniek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Przemka i/lub fanów Knicks

Czy mając w tej chwili możliwość amnestii użylibyście jej na Noah czy Melo?

 

Knicks od 15 lat robią przebudowę, znamy efekty

Chyba faktycznie czas zaorac wszystko, zerwać parkiet, zdrapac farbę aż do tynku i zacząć na nowo.

Bez żadnego szukania promocji na all-stara w Tesco, tylko pozbierać picki, kasę i przez 5 lat szorowac dno, ale z nadziejami na lepsze czasy niż po raz kolejny tracić czas z ludzmi pokroju Marburego czy Melo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Przemka i/lub fanów Knicks

Czy mając w tej chwili możliwość amnestii użylibyście jej na Noah czy Melo?

 

Ja nie jestem fanem Knicks, ale amnestii zdecydowanie bym użył na Noah. Carmelo może jeszcze uda się komuś wcisnąć, a Noaha nikt nie weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Why? Gdyby to Durant wracał po półtora roku bez gry, to różnica w poziomie miedzy nim a Millsapem usprawiedliwiałaby podjęcie takiego ryzyka, ale Chris Bosh? (chyba, że przyszedłby grać za półdarmo, bo Millsapowi trzeba będzie dać po 20 baniek)

 

Jakiś tam hokeista w NHL już parę lat temu miał wszczepione coś tam i grał normalnie mając tą samą dolegliwość niż Bosh, więc tylko pod takim warunkiem, że rokowanie będą sprzyjać jego powrotowi jestem w stanie zaryzykować i to i tak nie więcej niż 30/2, myślę, że Bosh nie będzie liczył na nic więcej. Jeszcze rok temu brałbym Sapa z pocałowaniem ręki, ale teraz mam takie wrażenie, że ten sezon był ostatnim w którym się jemu chciało na 100%, bo raz, że wieku nie oszukasz, a dwa, że Nuggets nie są raczej organizacją do której ludzie przychodzą po to bym gryzć parkiet co wieczór. Wolę Bosha na dwa lata niż Sapa za maxa i być potem udupionym jak Cs z Alem. Choć oczywiście to też nie jest tak, że będę Milsapem wybrzydzał, to dobry fit do Jokicia, staram się tylko myśleć długofalowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tam hokeista w NHL już parę lat temu miał wszczepione coś tam i grał normalnie mając tą samą dolegliwość niż Bosh, więc tylko pod takim warunkiem, że rokowanie będą sprzyjać jego powrotowi jestem w stanie zaryzykować i to i tak nie więcej niż 30/2, myślę, że Bosh nie będzie liczył na nic więcej.// Bosh ma jeszcze 2 lata kontraktu za 52M.,Może także liczyć na wpływy z reklam medykamentów.,

https://www.youtube.com/watch?v=FHkwVmOBVXg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na kilka propozycji "tłustych" wymian za Melo? Biorąc pod uwagę jego czarny PR, ballhgowanie, wiek, katalog kontuzji, klauzulę i pojebaną żonę w pakiecie. I przypominam, że wskazał Cleveland i Clippers jako zespoły do których chce być wymieniony, a dzięki Philowi jego wartość jest bardzo niska... 

 

Czekam. 

 

edyta: i oczywiście kontrakt! 

 

nie ma takiej wymiany z tymi klubami.

 

Cavs go nie wezma, on ma za wysoki kontrakt, a oni juz i tak placa tryliard $, po za tym LeBron wie ze mlode nogi sa im potrzebne przy tak dlugich sezonach i woli miec strzelcow ktorzy graja bez pilki i kosztuja 5-10 mln niz Melo ,wiec to ze Melo chce do Cavs to sobie moze chciec ale to jest nierealne.

 

a Clippers? ich jedynymi kartami przetargowymi sa Jamal, ktory juz jest bardziej minusowy na boisku niz plusowy i Rivers, czyli ta wymiana ktora napisales z tym ze mi chodzilo o to ze jesli za Melo wyciagasz 40 letniego Jamala + Riversa, to troche ta wymiana nie ma sensu, ani nie schodza ci zadne pieniadze (nawet za rok, bo Jamal ma jeszcze 2 lata), ani nie zyskujesz koszykarsko. To po co taka wymiana w takim razie?

 

 

edit:

+

@ Zalias

 

Phil sprawił że Knicks są na przegranej pozycji i nie dostaną niczego za Melo a handlowac muszą bo i tak szatnia implodowała

 

Mogą się jedynie modlić by w druga stroną nie dostać pakietu W.Johnson + Crawford albo Deng z Lakers

 

Pierwszorundowego wyboru nikt im nie da ... Startera a zwłaszcza młodego nie dostaną... Możliwości ruchu żadne. Rivers za Melo to nie jest wartość w wymiarze sportowym ale taka jest wartość rynkowa Carmelo w tym momencie

 

 

 

ja nie jestem pewny czy musza, ich jedynym priorytetem to nie odstraszyc od siebie Kristapsa totalnie, co im nie idzie im do konca chyba nie wychodzi
 
a jesli chodzi o relacje Melo-Kristaps to Łotysz pokazywal juz wiele razy ze trzyma strone Melo
 
pierwszorundowego picku jasne ze nikt nie da, ale jak napisalem tam wyzej jesli wymiana wyglada tak ze nie zyskuja ani koszykarsko, ani nie oszczedzaja na tym $$, to jaki ma ona sens? absolutnie zadny
 
wiem ze to Knicks i to nie musi miec sensu, ale ogolnie tez jak zauwazyles oni sa tak bardzo na straconej pozycji, ze az sie smutno robi
 
dodatkowa sprawa, LAC nie beda nawet probowac sciagac Melo dopoki nie dowiedza sie co z CP3, ostatnio coraz wiecej sie mowi o SAS w kontekscie CP3, chociaz mi osobiscie sie wydaje ze zostanie, ale u never know
Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotki mówią raczej że Paul zostaje w Clippers i to Spurs to kaczka dziennikarska a jedynym , który może odejść to Blake..

 

A co do Knicks to zostawienie Carmelo i te chore jazdy Phila sprawiają że Kristaps tez chce uciec z Nowego Jorku. Im dłużej trwa ta dysfunkcja tym większe prawdopodobieństwo że Porzi będzie żądał wymiany do innego klubu

 

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.