Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A co do Knicks to zostawienie Carmelo i te chore jazdy Phila sprawiają że Kristaps tez chce uciec z Nowego Jorku. Im dłużej trwa ta dysfunkcja tym większe prawdopodobieństwo że Porzi będzie żądał wymiany do innego klubu

Wywalenie Carmelo z hukiem także może sprawić ,że Porzi będzie chciał uciec.,Z kolei po spakowaniu Phila (i jego protegowanych)nawet jeżeli w szatni by była sielanka to Dolan mógłby stracić finansowo.,Pytanie jakie jest stanowisko Dolana : "Phil Jackson will stay with Knicks .(period)", czy: "Phil Jackson will stay with Knicks,(comma) for now".,? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie ma takiej wymiany z tymi klubami.

 

Cavs go nie wezma, on ma za wysoki kontrakt, a oni juz i tak placa tryliard $, po za tym LeBron wie ze mlode nogi sa im potrzebne przy tak dlugich sezonach i woli miec strzelcow ktorzy graja bez pilki i kosztuja 5-10 mln niz Melo ,wiec to ze Melo chce do Cavs to sobie moze chciec ale to jest nierealne.

 

a Clippers? ich jedynymi kartami przetargowymi sa Jamal, ktory juz jest bardziej minusowy na boisku niz plusowy i Rivers, czyli ta wymiana ktora napisales z tym ze mi chodzilo o to ze jesli za Melo wyciagasz 40 letniego Jamala + Riversa, to troche ta wymiana nie ma sensu, ani nie schodza ci zadne pieniadze (nawet za rok, bo Jamal ma jeszcze 2 lata), ani nie zyskujesz koszykarsko. To po co taka wymiana w takim razie?

 

 

Czyli sam widzisz, że innej opcji nie ma w chwili obecnej. 

 

Gdyby ta propozycja Kucia za Batuma była prawdziwa na stole to sądzę, że Jackson by jeszcze Cho gałeczkę ustami Rambisa zrobił.

 

Mnie z tej całej sytuacji martwi tylko los i nastawienie Łotysza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki Muscala by do Spurs fajnie pasował i sądzę, że super drogi to on nie będzie

 

+ zawsze jest draft i trochę centrów pod koniec 1szej rundy - Motley, Rabb albo Adebayo nie są super ekscytujący, ale wyglądają na takich co by kilka przyzwoitych minut mogli dać w rookie year

 

btw DX ma pasecniksa z 29 numerem, też chyba fajny spursowy grajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Trochę więcej plotek pojawia się z Cp3 i spurs.

Skład musiałby być ogołocony ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

 

W sumie Pop potrafi dokładać tańsze zamienniki Wiec mając córe Leo Cp3 lma troszkę musiałby żaglowac.

 

Tiago powrót?

 

W sporej opozycji jest dziwne zapewnienie parkera ze na styczeń 2018 będzie w najlepszej formie i gotowy do gry.

 

Pare zamienników tańszych się by znalazło.

 

Bellineli tez ma miły kontrakt plus 2 wybory draftu poprawiaja trochę glebie.

 

Z fa tylko simmons by wtedy był do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wskazuje ze dosyć głośno o tym

 

Nawet pary ex spurs zajęli zdanie na ten temat.

 

Ja nawet nie chce patrzeć w rubrykę salary jak cp będzie miał już ponad 35.

 

Będzie wtedy dramat.

 

Spurs są bardzo konserwatywnym zespołem i czekając jeden rok gdy spadają parkery i gasole mogę chcieć przyatakowac plan 2018.

 

Rozsądek mówi aby spokojnie puknąć składem bez nowych przepłacenie poza simmonsem i manu za min sprowadzając tanich vet 50 winow i druga runda po.

 

Ale tak lubię co3 ze te plotki mnie ożywiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, LAF, może jak te reguły to jeszcze do niego nie dotarło, że otaczają go w dużej mierze łamagi w standardach ligowych. Może kolejny but na pysk w postaci 1st R exit dał mu do myślenia i chciałby pograć w poważnej organizacji?

 

Szkoda by było gdyby jednak Spurs ogołocili roster i go przyjęli. Powtórzę znów. Chris Paul w dzisiejszej lidze, zwłaszcza przy obecności Leo, nie jest wart średnio 38 baniek na sezon. Nie, nie, nie. Z punktu widzenia Spurs najlepsze wyjście to właśnie przeczekanie kontraktu Gasola, ewentualnie Parkera (zależnie od dyspozycji. może będzie jakiś niższy re-sign) i próba zrobienia czegoś z LMA jeśli się nie obudzi. Pakowanie się w CP3 jest mało sensowne, bo mają już dużo lepszego i bardziej kompletnego gracza jako lidera i 1-szą opcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie miałem to pisać powyższe. Tak sobie całe popołudnie przygotowuję się pod finały, oglądałem G7, skróty, podcasty, teraz jakieś wywiady wypowiedzi i w UNSDISPUTED Mama Durant wypowiada się raczej przychylnie o tej opcji. Ale wiadomo, że wszystko przed nami jeszcze.

 

 

od 4:38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zaczyna się robić poważnie w tej organizacji .

 

Ballmer jako owner jest taki sam jak owner Spurs. Zresztą Ballmer powiedział ,że dla niego nie będzie problemem dać maxa wszystkim trzem graczom.

Do tego nowy GM w Clippers i już inaczej to wygląda.

 

Leonard lepszy od Paul'a ? Jak dla mnie to to sama półka . Co z tego ,że Leonard będzie w TOP 3 MVP jak Paul pewnie będzie na 5 miejscu. Nie wielka różnica.

 

 

Od kiedy LeBron wziął mniej i inni GM-owie zaczęli to wykorzystywać mówiąc zobacz LeBron wziął tyle aby zbudować lepszy team raczej żaden zawodnik nie zdecyduje się na ten krok. Ba powiem więcej niektórzy GM-owie wydzwaniali to LeBron'a aby poszedł do nich grać za mniej bo przecież co mu szkodzi skoro już raz tak robił.

 

Durant pewnie weźmie tyle ile CP3 i tutaj nie ma co tego roztrząsać . Griffin to samo czyli zostanie ewentualny s&t u Griffin'a co może być dobre dla Clipps.

 

Jeśli Boston chcą SF-a z Chicago to Griffin może być pomocny w tym.

 

I tutaj właśnie dochodzimy do tego, jak poważny jest to biznes. Każdemu niech da maksa, Redickowi też, najlepiej jeszcze Austinowi. Wszystkim sypnie grosza to na pewno będą gryźć Currego i Duranta po kostkach żeby wygrać. Właśnie takie teksty i płacenie maxów wiecznie złamanemu Griffinowi, który się nie spełnił czy DeAndre, co tylko skakać potrafi powoduje, że LAC jest teraz pod ścianą i nie mają ani miejsca w salary, ani perspektyw na finały, chociaż płacą górę pieniędzy. 

 

Jakbyś zadał sobie trochę trudu to byś mógł doczytać, że Durant zostawiając jakieś drobne (4 mln?) i podpisując kontrakt 1+1 z PO może pozwolić GSW na zatrzymanie Shauna i Iguodali na kolejny rok, a potem wziąć PO i podpisać z Golden maksa z early birds. Po co miałby się aż tak targać? W tym kontekście plotki i wypowiedzi matki mają sens, że faktycznie chcą tam coś zbudować większego i spokojnie może takie ochłapy poświęcić w imię zbudowanie dynastii. Inna sytuacja. W Clippers oczywiście, że CP3 będzie chciał wszystko. Bo czemu miałby nie chcieć? Co innego mu zaproponują prócz forsy?

 

Wiem, że Paul to twój mały bóg, dlatego nawet ni mam zamiaru dociągać do do Kawhia. Bo to nikomu na dobre nie wyjdzie, a jeszcze ktoś przeczyta i po co ja mam go na to narażać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ballmer jako owner jest taki sam jak owner Spurs. Zresztą Ballmer powiedział ,że dla niego nie będzie problemem dać maxa wszystkim trzem graczom.

Do tego nowy GM w Clippers i już inaczej to wygląda.

 

Tylko, że Ballmer to nie jest taki sam właściciel jak Peter Holt. Ballmer to miliarder, a Holt to tylko milioner. A to, że Ballmer mówi nie problem to nie znaczy, że tak będzie.

 

A GM Clippers nie był jest czasem Dave Wohl, a Doc poza HC był President of Basketball Operation?

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę Paul - Leonard - LMA i reszta z G-League ;)

 

On do Spurs nie pójdzie , nawet gdyby Pop zatrząsnął się u niego w chacie i by go nie odpuszczał na krok to i tak zostanie z Clippers.

 

W LAC w ostatnich latach było Paul - Griffin - Deandre i reszta z X-League (lekka przesada ale jakby uwzględnić kontuzje CP/Blakea to tak to wyglądało), a core CP-Leo-LMA byłoby moim zdaniem łatwo obudować, o wiele łatwiej niż to co było/jest w Clippers.

 

Leonarda biorę ponad Griffin i Jordana razem wziętych i to bez cienia wątpliwości.

 

Zgadzam się z Tobą, że Paul zostanie w LAC ale motywem będzie $$$, będę mile zaskoczony jeśli weźmie mniej i pójdzie do SAS próbować walczyć z Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbijam, nie po to CP3 sobie wynegocjowal nowe CBA zeby teraz grac na "znizce" zostanie tutaj dla hajsu, a najwyzej potem jako wrak sprobuje moze gdzies szczescia albo na zasadzie Nasha w LAL, albo Derona w Cavs - 2 zupelnie inne sytuacje i role, ale cel ten sam

 

 

No właśnie zaczyna się robić poważnie w tej organizacji .

 

 

Leonard lepszy od Paul'a ? Jak dla mnie to to sama półka . Co z tego ,że Leonard będzie w TOP 3 MVP jak Paul pewnie będzie na 5 miejscu. Nie wielka różnica.

 

 

do pozostalych rzeczy z tego posta nawet sie nie bede odnosil, bo szkoda literek, ale co do tych 2 ktore zostawilem to mam tylko taka lekka sugestie - obudź się.

 

Leonard wchodzi dopiero w swoj prime, z sezonu na sezon jest coraz lepszy, robi kosmiczne rzeczy po obu stronach parkietu, a CP3 zaczyna juz brakowac sil i atletyzmu na takie rzeczy, nie chodzi tylko o granie w obronie na swoim poziomie, chodzi o ten wyzszy bieg ktorego w PO juz nie potrafil wrzucic w tym roku i to powoli bedzie tylko wiekszym problemem. 

 

aha i nie, CP3 juz nigdy nie bedzie w top5 MVP moge sie z Toba zalozyc o każde pieniadze o to ze juz w swojej karierze Cp3 nie bedzie w top5 tego glosowania.

 

a w tej organizacji nie robi sie powaznie i sie nie zrobi, dopoki Doc bedzie coach-GMem.

poki co nikomu to jeszcze nie wyszlo na dobre i to za duzo obowiazkow aby 2 prace na raz robic z glowa

 

+to ze Ballmer jest w stanie wylozyc pieniadze to nic nie znaczy

PTB mialo w tym sezonei 2 najwyzszy payroll 119 mln

w nastepnym sezonie maja juz 137

w kolejnym 119

i nastepnym 116

pieniadze tam sa wykladane, ale delitkanie mowiac sa w dupie jesli chodzi o powazne contendowanie

 

Detroit tez miala 3 najwyzszy payroll w tym roku i nawet do PO nie weszli. Rozdawanie pieniedzy na prawo i lewo to nie jest dobre rozwiazanie, trzeba umiec znalezc dobrego zawodnika na dobrej umowie, bo dac maxa Parsonsowi czy 75 mln Evanowi Turnerowi to nie sztuka

 

No a co mamy zrobić ?

 

Dając maxa tylko CP3 (no bo on jako jedyny na niego zasłużył) będziemy grać nie o WCF a o pick (chociaż to też nie wiadomo bo Doc wszystkie picki pooddawał)

 

Jedyne co sensownego można w teraz zrobić to

 

a) bez zmian max dla Griffin'a i Redick'a.

b ) rebulding wokół CP3

 

Artykuł przeczytałem powierzchownie , nie zagłębiłem się w niego. Przyznaje Ci rację

 

Clippersi przy bardzo dobrych ruchach mogą zapewnić Paul'owi to czego chce najbardziej. Gry w WCF.

 

poraz kolejny, obudz sie

 

ile razy i ile osob ma ci tlumaczyc, ze Redick od nikogo maxa nie dostanie i na niego nie zasluguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.