Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Może nic się za tym nie kryje tylko Lakers w końcu zrozumieli, ze wykładanie kart na stol tak wcześnie bylo po prostu idiotyczne. Teraz próbują sie troche z tego wycofywać, juz jakiś czas temu Pelinka mowil, o tym, ze może byc jeden max a nie dwa, a teraz to.

 

Zawodnikom wisi ciągle nad głową to, ze w kazdej chwili za byle kończący kontrakt mogą polecieć, a nie ma się co oszukiwać to w wygrywaniu nie pomaga, a największym magnesem na wolnych agentów nie będą blaski LA, ale to jak sportowo będą ich postrzegać.

 

Teraz poszedł w końcu komunikat,ze nic nie jest postanowione, ze może dostana młodzi więcej czasu, wiec na wypadek jak pojutrze wszyscy wciąż będą w Lakers nie bedzie żalów, sprzedadzą im to jako fakt, ze nie chcieli ich oddać bo im zalezy na nich bla bla bla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ku*wa postulowałem, błagałem, jęczałem by nie przepłacać przeciętniaków na 4y, co najlepsze.

Czytam ten post i czuję się źle : http://www.e-nba.pl/topic/4786-los-angeles-lakers-201617/

 

"trzeba zastanowić się nad 32 pickiem - ja tu mam swojego faworyta - potencjalnego świetnego 3&D Malcolma Brogdona"

 

" Podczas obecnego offseason naprawdę chciałbym uniknąć przepłacania długoletnimi umowami przeciętniaków i późniejszego plucia sobie w brodę podczas przyszłych offseasons."

 

Weźcie mnie zatrudnijcie za 1% gaży Pelinki.

jedna rzecz, ktora mnie zawsze dziwila, to dlaczego GMs az tak sie boja tego salary floor ? Czy to nie jest tak, ze roznice pomiedzy SF a faktycznymi salaries trzeba rowno podzielic pomiedzy graczy ? przeciez to no brainer w zasadzie, niz zapychanie nie chcianymi umowami na 2+ lat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje ,że to jest zasłona dymna. Głośno krzyczą "odpuszczamy FA 2018" , a po cichu będą robić wszystko żeby kogoś pozyskać. Przecież oddanie DLO na Brooklyn, miało przede wszystkim na celu stworzenie cap space na lato 2018.,Jak by teraz odpuścili FA to cały sezon tankowania po pick#2 żeby wybrać Russella psu w dupę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deal z russellem nie byl psu w dupe bo dawal nam elastycznosc finansowa i centra, ktory gwarantowal, ze nie bedziemy szorowac dna ligi w tym sezonie, co bardzo pomogloby sixers i celtics:p

 

btw i zeby nie bylo, ze to kibice lakers nakrecaja karuzele transferowa 2019:p

https://twitter.com/espn/status/960939945576861696

https://twitter.com/espn/status/960939945576861696

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytając o poczytaniu Magica to przypomina mi się zasada Petera.

 

"W organizacji hierarchicznej każdy awansuje aż do osiągnięcia własnego progu niekompetencji."

 

Super zawodnik, średni trener, prezydent no cóż...

Oprócz tego ,że super zawodnik,trener i prezydent to jeszcze wybitny odkrywca., Earvin "Magic" Johnson Jr wynalazł lek na AIDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle musi zostać!

Ingram od kiedy tylko wrócił do formy po ostatniej kontuzji wymiata.

 

11-4.

 

Mimo tylu absencji Lakers po cichu są jedną z najlepszych ekip w NBA w ostatnim miesiącu.

Dobra robota Luke.

 

Potencjał Ingrama.... damn. 

to fakt Walton wydaje się, że w końcu ogarnął rotację, ostatnim błędem jaki wyeliminował był Ennis i wprowadzenia Harta do S5 okazało sie strzałem w 10, defensywa, trójka i zbiórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wobec kontuzji Porzygusia i zapowiadanej wyprzedaży w Hornets, otwiera się całkiem mocno okienko na wyskoczenie poza dolną dziesiątkę. Nie jest źle. Byle sami Lakers za mocno nie wysadzili składu w powietrze do piątku. 

 

Szkoda w c*** tego zamieszania z rotacją na początku sezonu. Może ze trzy W więcej by było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Te zwycięstwa to nad takimi tegorocznymi potęgami jak: Nets, Suns, Mavs, Kings, Hawks, Bulls i Knicks.

Po drodze wtopa z Grizzlies i Magic.

Żeby było sprawiedliwie to były też wygrane z Celtics, Spurs i OKC.

 

Do końca lutego 7 meczy z których młodzi 5 mogą wygrać.

Marzec dosyć ciężki, powróże i będzie bilans 7-8, kwiecień 4-3.

Wychodzi mi, że sezon skończy się bilansem 38-44. Czyli w końcu po 4 latach nędzy coś ruszy do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mignęło, że Lakers są najlepszą ekipą w ostatnim miesiącu :grin:. Hejterzy do budy.

 

Bogut out, Ennis out.

Śmieci wyrzucone można grać.

 

Nie pamiętam, który to pędzel pisał, że Ingram się nie rozwija...

Ale, HA HA HA.

 

Dalej go mam przed Simmonsem ;d

Hejterzy powinni zwrocic uwage na fakt jak dobrze lakers wygladaja bez lonzo balla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pragne tylko zauwazyc, ze bylem pierwszy w bandwagonie ingrama!

 

ale przyjdzie tu jakis klaun i bedzie pisal swoje:p

 

oczywiscie ciezcko oczekiwac, by w kazdym meczu gral tak jak z suns ale gosc systematycznie poprawia kazy element gry i z kazdym meczem czuje sie coraz pewniej. z jego rzutem i 3 tez nie mam problemu, wierze, ze i trojke doda do swojego arsenalu w pewnym momencie. na poziomie hs i duke nie mial z 3 problemow mimo nie do konca poprawnej mechaniki rzutu. teraz i to poprawil, wiec tylko czekac...

 

pisalem tez, ze jak tak dalej bedzie sie rozwijal, bedzie solidnym kandydatem do asg juz za rok/2lata

 

latwo sie jara po meczu z suns:p niestety jeszcze duzo spotkan przed nim, w ktorych prejdzie obok meczu, choc to tez zaleta, ze nie paluje na sile i jak nie idzie, przestawia sie na team mode. zreszta ten team mode chwalil u niego krzyzewski.

 

josh hart! wow, powiedzcie mi, czy trenerzy takich rzeczy nie widza na treningach?! walton nie chcial zmieniac skladu w 2nd unit i dal trzeciemy pg miejsce w s5 uznajac, ze nie bedzie to mialo wplywu na pogorszenie s5 gry czy jak? oby te mecze w s5 dodaly hartowi pewnosci. to moze byc swietny backup na lata.

 

przez chwile mamy jeszcze w miare latwy terminarz, mozna zrobic nawet 5-2 zakladajac, ze wyrwiemy W thunder u siebie czy wilkom na wyjezdzie ale pozniej juz beda schody. tak czy siak fajnie, ze zaczeli wygrywac!

 

zastanawiam sie jeszcze w kontekscie tego co ramona napisala o planie na 2019, czy przypadkiem magic z pelinka wczesniej nie pogadali z zespolem, zeby ich uspokoic. nie chce mi sie wierzyc, zeby tak poprawil sie team spirit i granie w momencie kiedy polowa jest na wylocie a plotki kraza po szatni z szybkoscia... dziwku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq tez.
Najbardziej to Superman!

Hejterzy powinni zwrocic uwage na fakt jak dobrze lakers wygladaja bez lonzo balla.
To tak jak Wizz bez Walla :)

Ps. Ja czekam na Memento - może nam powie co się stało z jego ekipa prowadzącą prawie +21 przegrywa -18 z osłabionymi i tankujacymi ORL (bez Vucevica, Gordona, Rossa, Isaaca). WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda w c*** tego zamieszania z rotacją na początku sezonu. Może ze trzy W więcej by było. 

myślę, że spokojnie więcej by tego było raz, że na początku sezonu więcej, a dwa, że normalna rotacja by w jakimś stopniu procentowała w grudniu na początku stycznia i może aż takiego zjazdu udałoby się uniknąć.

 

No nic teraz się już tego nie dowiemy więc z jednej strony nie ma co roztrząsać, ale z drugiej kto wie czy nawet do awansu do PO nie braknie na koniec zaledwie paru meczów... zobaczymy kto po deadline się wzmocni, a kto do grona tankujących dołączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.