Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że Favors byłby tańszy. Ale Jordan byłby lepszy. :smile:

 

Favors z Randle'm to jeden problem, ale do tego dochodzi jeszcze Ingram, który póki co obrony nie rozciąga. Ja bym w takiej sytuacji zainteresował się kimś "under the radar", jak Dedmon. 

Czy Jordan lepszy? Cholera, ciężko to zweryfikować. Cena-jakość podejrzewam, że Fav byłby lepszym wyjściem.

 

No tak, dochodzi Ingram, na siłę można dodać jeszcze i Balla, ale ja wierzę w rozwój rzutu u młodych, to po pierwsze, a po drugie minusy sparowania Randle z Favorsem jakoś nie przesłaniają mi plusów, bo to byłby ciekawy, silny duet.

Ja bym mu dał wszystko poza Kardashianką. 

Ok, ale nie wiem, skąd pomysł z dawaniem mu jakiejś kasy. Nikt o tym nie pisał ani w jego przypadku, ani Kuzmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D.Jordan z hajsu nie zejdzie, wolę tańsze (znacznie) opcje.

 

Brook Lopez, meh. Nie widzę sensu ładowania w niego kasy na 4y zamiast na np 2.

+ (jeśli chodzi o DAJ) nie dostosowywałbym centra do Kuzmy, bez jaj. Tak samo ważne (a wg mnie bardziej) dostosowanie do Randla, a znaaaacznie bardziej do Ingrama i Balla.

Jasne, dwuletnia opcja dla Brooka mi też pasuje, ale naprawde uwazasz ze nikt mu nie da 4-letniego kontraktu? w normalnych warunkach to nadal gracz 20/7. Myślisz, że nikt nie spróbuje dać mu szansy odkuć się w innej organizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nie ma co Randla oddawać - na pewno nie za spadające kontrakty, tak jak ktoś tutaj napisał albo pick top10, albo wyjazd. Myślę, że on może grać jeszcze lepiej. A tym bardziej jak będzie miał lepszych gości koło siebie. 
Clarkson może lecieć za spadający kontrakt plus jakiś pick 20-30. 
Mam obawy co do Kuzmy - na pewno go nie widzę w roli startera, w defensywie to jest tyczka, żadna przeszkoda dla obrońców. Myślę, że może grać lepiej, ale niewiele.. 
Nie sądzę by ustawiała się kolejka po Lopeza a na pewno nie jak ktoś tam pisał 50 czy 48 na 4.. Wątpię - na pewno nie po tym sezonie. Dlatego może uda się go zatrzymać MLE. 

Hurt - chłopak coraz bardziej mi się podoba, jest bardzo dobry w obronie i rzuca coraz pewniej za 3, więc jest przekonany że nikt nawet nie pomyśli aby proponować coś KCP.. 
Wiadomo kiedy Lonzo ma wrócić do gry..? Bo niby nie jest to nic poważnego, a wyleciał na dłuższy okres.. 

Bardzo prawdopodobne, że uda się osiągnąć w tym sezonie 35W, myślę że to i tak będzie sukces biorąc pod uwagę problemy zdrowotne Balla czy Ingrama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy Lonzo ma wrócić do gry..? Bo niby nie jest to nic poważnego, a wyleciał na dłuższy okres.. 

Bardzo prawdopodobne, że uda się osiągnąć w tym sezonie 35W, myślę że to i tak będzie sukces biorąc pod uwagę problemy zdrowotne Balla czy Ingrama.

 

Dzisiaj nie trenował więc nie ma szans na powrot w najblizszych meczach. Stawiam że wróci na Pelicans, może Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nie ma co Randla oddawać - na pewno nie za spadające kontrakty, tak jak ktoś tutaj napisał albo pick top10, albo wyjazd. Myślę, że on może grać jeszcze lepiej. A tym bardziej jak będzie miał lepszych gości koło siebie. 

Clarkson może lecieć za spadający kontrakt plus jakiś pick 20-30. 

Mam obawy co do Kuzmy - na pewno go nie widzę w roli startera, w defensywie to jest tyczka, żadna przeszkoda dla obrońców. Myślę, że może grać lepiej, ale niewiele.. 

Nie sądzę by ustawiała się kolejka po Lopeza a na pewno nie jak ktoś tam pisał 50 czy 48 na 4.. Wątpię - na pewno nie po tym sezonie. Dlatego może uda się go zatrzymać MLE. 

Hurt - chłopak coraz bardziej mi się podoba, jest bardzo dobry w obronie i rzuca coraz pewniej za 3, więc jest przekonany że nikt nawet nie pomyśli aby proponować coś KCP.. 

Wiadomo kiedy Lonzo ma wrócić do gry..? Bo niby nie jest to nic poważnego, a wyleciał na dłuższy okres.. 

Bardzo prawdopodobne, że uda się osiągnąć w tym sezonie 35W, myślę że to i tak będzie sukces biorąc pod uwagę problemy zdrowotne Balla czy Ingrama.

 

Najwcześniej po All-Star Weekend .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji zamiast pchać się w 2 maksa nie lepiej obudowac Pg? Skoro wyrażał jasna chęć dołączenia do miasta z którego jest?

Super byłoby sprowadzenie na 2 letniej umowie Bradleya rozgrywa nie najlepszy sezon więc jego wymagania finansowe nie będą duże. Super fitowalby z Lonzo bo ma dobry rzut za 3 (w Detroit prawie dwie 3 na mecz z 0.380 skutecznością) w duecie z Lonzo stworzyliby super duet defensywny na obwodzie.

Brok pewnie odejdzie nie zdziwilibym się jakby go takie Dallas wyjelo.

Ale jeśli nie to jakaś 2 letnia nie duża umowa byłoby dobra. I w tym przypadku dałoby radę Randla zatrzymać.

Zamiast jednego dużego kontraktu dla DMC albo Daj-a lepiej chyva tak spożytkować ta kasę.

Było wiele razy mówione że Pg pójdzie tam gdzie ma najlepszy poziom sportowy ale czy na pewno? Z GSW jest mała szansa na zwycięstwo nie ważne gdzie grasz a powrót do swojego miasta, super pogoda i życie około sportowe(celebryci itd) to jednak atrakcyjne zalety tego rozwiązania.

Poza tym ktoś wspominał że Okc może nie chcieć płacić podatku od tego zespołu.

Jednak oczywiście wszystko jest w stanie się odwrócić jeśli Oklahoma wejdzie do finału i stoczy wyrównany pojedynek z Gsw ale na to się nie zanosi z tym Carmelo i ich ławka.

Edit sprawdziłem że Brok i Kcp to 40 baniek. Sprzedając Clarksona jest wgl szansa jeśli chodzi o salary ściągnąć Bradleya, PG i zachować jednego z 2 Randle/Lopez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gówno" to macie teraz u siebie w CLE. O propozycjach oddania szrotu za G.Hilla czy kontraktu Narkotykowca nie wspomnę...

w tym roku i tak lepsze obecne gowno z Lebronem i zlamanym Love'm - upside wszyscy znamy - nizeli loteryjka bez biletu z BBB na pokladzie i masa przecietniakow <40win bez perspektyw na 50+ team w najblizszej przyszlosci. 

jak nie podpiszecie w tym offseason PG to naprawde bedzie smiechu co nie miara. budujcie dalej na "patyku" Ingramie.

Lopez to taki sam odpad na dzisiaj jak Narkotykowiec, wiec moze chodzic w podobnej wymianie - nie wiem tylko po co mielibyscie oddawac spadajacy kontrakt, jak macie robic cap space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulżyłeś sobie? Pewnie większość ludzi w managmencie cavs ma więcej dystansu niż pewni kibice... Wczoraj michalowicz mówił o "śniętych oczkach" Ingrama, ale tu mamy do czynienia ze śnietymi oczkami obłędu...https://m.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU

Edytowane przez Zwierzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemy Cavs kazdy zna i wie, kto jest negatywnym, nietrejdowalnym assetem.

czytanie jakis idiotyzmow nt wymiany Love'a za Lopeza, bo my jestesmy LA i wszystkie gwiazdy maja tu domy bo jest fajnie, te czasy sie skonczyly i nie predko wroca.

spojrzcie z pokora na to co maja teraz Sixers - wy nie macie nawet polowy Embida po kilku sezonach tanku.

ostatni cap space wydaliscie na Denga i Mozgova, keep it real.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha memento wpadl sie wyzalic, bo ktostam napisal o propozycji dealu, w ktorym polecieliby love i lopez i jest oburzony:p

rozumiem, ze oburzenia nie czujesz jak czytasz kibicow cavs wysylajacych jr'a, tristana i pick cavs za deandre?:D

 

stary wychilluj, od kilku stron teoretuzyjemy, analizujemy mozliwosci wzmocnienia etc. padaja madrzejsze i glupsze propozycje. ot forumowe zycie kibicow zoltej sraczki, ktorych na tym forum jest 1/3 wszystkich uzytkownikow, deal with it.

 

ze was pokory nie nauczylo odejscie lebrona i brak perspektyw na 50W team:p ale spokojnie. jeszcze pare miesiecy i bedziecie mieli okazje przypomniec sobie jak to jest, enjoy!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybiegł sfrustrowany kibic cleveland ujadać, a wy tańczycie dokładnie jak wam zagra. Raptem jakieś 3 strony wstecz był donośny apel o nie karmienie trolli i co? I dupa; frustrat wylewa swoje puste żale, a każdy kolejny fan LA podłapuje i prowadzi "dyskusję". Ja wiem, że fajnie odbić piłeczkę i ponabijać się z obecnych Cavs, ale... po co? Niech se pogada, jak mu dzięki temu lepiej i wynagrodzi sobie tym przynajmniej po części agonię lebronowego królestwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie hejt na Lakers jest dziwnym zachowaniem., Jak ktoś nienawidzi Lakers to tak jakby nienawidził koszykówki.,Bez Lakers NBA nie była by dzisiaj globalnym produktem,a koszykówka tak istotnym i popularnym sportem,a bez Cavaliers NBA z powodzeniem mogła by się obejść i nie było by wielkiej straty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memento nie wiem po co przychodzisz frustrację tu wylewać, pisać o jakimś Dengu, skoro gdyby nie dobre serce LBJ (i choroba Bosha) to dziś byście kolejny sezon szorowali dno z Bennetem, Wigginsem, Tristan, JR bo przecież Irving by dawno odszedł...

 

W sumie to kibicuje abyście Hilla wzięli, to za pół roku zostaniecie z nim JR, Korverem, Crowder i TT oraz Lovem za łącznie 100 mln i zobaczymy za co go wtedy sprzedacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie hejt na Lakers jest dziwnym zachowaniem., Jak ktoś nienawidzi Lakers to tak jakby nienawidził koszykówki.,Bez Lakers NBA nie była by dzisiaj globalnym produktem,a koszykówka tak istotnym i popularnym sportem,a bez Cavaliers NBA z powodzeniem mogła by się obejść i nie było by wielkiej straty.

to jest wlasnie ta fetyszyzacja franczyzy koszykarskiej - nie byloby LAL to byloby co innego, to chocby wysmiewane przez dekady GSW. zespol buduja zawodnicy, a u was jest kult Lakers - to jest to, co wlasnie wkurwia ludzi spoza kregu LAL "believers". mieliscie troche szczescia jak kazda organizacja ktora wylowi generacyjny talent i go poprostu nie spierdoli doszczetnie (np Cavs zaorali Lebronowi prawie polowe kariery, uczac sie, czym jest taki talent, na drugi nie beda mieli okazji, mega fart, jeden dobry wybor na trzy w drafcie ot co).

ani nie macie zarzadzania, ani kultury organizacji ktora by was czymkolwiek dzisiaj wyrozniala, czego przykladem sa problemy od kilku lat, kiedy ten talent sie skonczyl. obecnie wybraliscie za twarz waszej organizacji BBB i Magica, zmarnowaliscie kilka lat draftu na Mozgova i Denga.

W Cavs zbliza sie koniec, a teoretycznie mozemy miec wiecej assetow niz wasze szorowanie po dnie przez ostatnie lata.

GSW zrobili sztos w skali historii calej NBA, z wysmiewanej organizacji do all time best druzyny, kilkoma trafnymi posunieciami z rzedu I fartem we fa.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.