Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Przecież oglądałeś ten mecz.

Mike zagrał świetnie. Dobrze wszedł w mecz dwoma trójkami i dobił ostatecznie do 30, nie zasysał piłki - jak zwykło się o nim mawiać,grał naprawdę nieźle, do tego biegał za Melo.

Pisz sobie co chcesz, ale bez niego nie byłoby tego łina.

 

Już poprzedni sezon w Bucks miał niezły.

Teraz w Knicks grających cały czas o playoffs jest graczem rotacji. Mi tam się ten mecz dobrze oglądało. To Okla ma na ten moment problemy.

 

No jego głównym motorem do takiej gry było pokazanie, że potrafi być i jest lepszy od Melo i kibice nie mają nad czym płakać. W końcu jest jego leworęczną wersją xd

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No jego głównym motorem do takiej gry było pokazanie, że potrafi być i jest lepszy od Melo i kibice nie mają nad czym płakać. W końcu jest jego leworęczną wersją xd

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Niech sobie szuka motywacji jakiej tylko chce, grunt żeby tak grał częściej i regularniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba tylko w oczach kibicow. polowa trenerow w lidze z pocalowaniem reki bierze takich grajkow [czyt. solidnych weteranow] jak jack na 2nd,3rd pg. a beasley,jako dobry shooter [46 za 2. i 34 za 3. w karierze],zawsze w tej lidze bedzie grajkiem pozadanym...

 

34% trójek i 46% za 2 (a może chodzi z gry) to naprawdę bardzo słabe statystyki jak na gracza, który jedyne, co potrafi to punktować.

 

A gdybyśmy opierali się na przydatności do ligi na podstawie jednego, dobrego meczu to Terrence Ross powinien do końca życia grać w tej lidze na maksymalnych umowach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oglądałeś ten mecz.

 

 

Mike zagrał świetnie. Dobrze wszedł w mecz dwoma trójkami i dobił ostatecznie do 30, nie zasysał piłki - jak zwykło się o nim mawiać,grał naprawdę nieźle, do tego biegał za Melo. 

Pisz sobie co chcesz, ale bez niego nie byłoby tego łina.

 

 

 

nie oglądałem żadnego meczu Beasleya od kiedy odszedł z Houston, więc nie wiem o czym piszesz. 

 

A nawet zagranie jednego czy kilku dobrych meczy nie czyni z nikogo porządanego na rynku gracza - 6 drużyn w 7 lat + wspieranie się grą w Chinach to dalece lepszy argument nt przydatności jakiegoś gracza w lidze niż rozegranie jednego dobrego meczu z kimkolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj, o ktorym Beasleyu mowa? bo nie sledze rosteru Knickks na biezaco, ale pewnie to jakis inny Beasley, nie Michael "grałem w osatnich 7 sezonach w 6 różnych ekipach NBA i w dwóch w Chinach" Beasley? 

 

no i? nie kazdy potrafi zagrzac na dluzej miejsce w 1. klubie. oczywistym jest takze,ze beasley dla nikogo nie bedzie grajkiem pierwszego wyboru [a najpewniej bedzie to jeno jeden z fillerow w kazdym nba teamie]. nie zmienia to jednak faktu,ze trenerzy nba sa zainteresowani tym 'c***owym' grajkiem niezmiennie od 10 lat...

. Szczególnie to było widać przed sezonem, jak przebierali w ofertach.

 

co za debilny argument. w nba jest jasno ustalona hierarchia,i beasley jest w tej lidze fillerem. tylko i az! faktem jest - i nie ma tu z czym polemizowac - ze gosc jest w tej lidze niezmiennie od 10 lat... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dla Ciebie to jest nieprzerwanie, dla mnie jak żaden menago  w żadnej złamanej Minnesocie czy Sacramento do  stycznia czy lutego nie pomyśli o tobie i w wyniku tego grasz w Guadong Czeng-Zong to to jest jakby przerwa. Ale naprawedę, szkoda mojego  czasu na pisanie postów o Michaelu Beasleyu.

 

http://hoopshype.com/2017/09/26/knicks-michael-beasley-explains-why-he-wears-a-watch-on-his-ankle/

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34% trójek i 46% za 2 (a może chodzi z gry) to naprawdę bardzo słabe statystyki jak na gracza, który jedyne, co potrafi to punktować.

 

A gdybyśmy opierali się na przydatności do ligi na podstawie jednego, dobrego meczu to Terrence Ross powinien do końca życia grać w tej lidze na maksymalnych umowach...

 

nie wiem na czym sie opierasz,i mam to w nosie. ja pacze na statsy i staz w nba,a tam,jak byk 'pisze',ze gosc jest w tej lidze od 10 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oglądałem żadnego meczu Beasleya od kiedy odszedł z Houston, więc nie wiem o czym piszesz. 

 

A nawet zagranie jednego czy kilku dobrych meczy nie czyni z nikogo porządanego na rynku gracza - 6 drużyn w 7 lat + wspieranie się grą w Chinach to dalece lepszy argument nt przydatności jakiegoś gracza w lidze niż rozegranie jednego dobrego meczu z kimkolwiek.

Sądziłem, że oglądasz Thunder.

 

Jednak Mike jest w tej lidze już 10 sezon. Do ligi wrócił nawet z tych Chin, o których piszesz. 

Wiem doskonale, jaką ma opinię, mam po prostu nadzieję, że wreszcie gdzieś zakotwiczy na dużej, jako przydatny gracz rotacji. I nie mam nic przeciwko, żeby to byli właśnie Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dla Ciebie to jest nieprzerwanie, dla mnie jak żaden menago  w żadnej złamanej Minnesocie czy Sacramento do  stycznia czy lutego nie pomyśli o tobie i w wyniku tego grasz w Guadong Czeng-Zong to to jest jakby przerwa. Ale naprawedę, szkoda mojego  czasu na pisanie postów o Michaelu Beasleyu.

 

http://hoopshype.com/2017/09/26/knicks-michael-beasley-explains-why-he-wears-a-watch-on-his-ankle/

 

 

to nie pisz. po kiego grzyba sie produkujesz?! - gratuluje konsekwencji; ze beasley to debil,to wiemy. juz ktos ten wywiad tu serwowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiteside też nikt nie chciał i grał w Chinach. O kim to źle świadczy? O Nim czy sztabach klubów NBA z których nieraz toczymy zasłużoną bekę?

 

Właśnie przypomniało mi się, że Shabazz Muhammad dostał z Wolves ofertę 40/4 i ją odrzucił, bo liczył na kontrakt z 20mln na sezon. W czym taki Shabazz jest lepszy od Beasleya?

 

Zresztą nie wiem czy jest sens tłumaczyć to komuś, kto mówi wprost, że nie widział go od dwóch lat w akcji, a mimo to jest w stanie ocenić jego przydatność do zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zresztą nie wiem czy jest sens tłumaczyć to komuś, kto mówi wprost, że nie widział go od dwóch lat w akcji, a mimo to jest w stanie ocenić jego przydatność do zespołu.

 

 

o kuwa, to mi pojechałeś.

Na pewno Beasley w 9 i 10 sezonie opanował nagle jakieś skille, których nie miał przez pierwszych 8 sezonów, i jego przydatność nagle znacznie wzrosła. Ciekawe co by to mogło być. Może np, po kilku wizytach w Chinach,  przyrządzanie kurczaka teriyaki

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kuwa, to mi pojechałeś.

Na pewno Beasley w 9 i 10 sezonie opanował nagle jakieś skille, których nie miał przez pierwszych 8 sezonów, i jego przydatność nagle znacznie wzrosła. Ciekawe co by to mogło być. Może np, po kilku wizytach w Chinach,  przyrządzanie kurczaka teriyaki

I to są właśnie te stereotypy.

Zaszufladkowałeś go i .. koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem meczu, ale dzień wcześniej Westbrook, George i Melo zagrali ponad 50 minut z Sixers, więc jeżeli pisanie w superlatywach o Michaelu Beasleyu moze być jeszcze bardziej kuriozalne niż się wydaje na pierwszy rzut oka, to właśnie po pokonaniu przeciętnie dysponowanego zespołu w b2b, który dzień wcześniej zagrał trzy dogrywki na wysokim poziomie intensywności. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem meczu, ale dzień wcześniej Westbrook, George i Melo zagrali ponad 50 minut z Sixers, więc jeżeli pisanie w superlatywach o Michaelu Beasleyu moze być jeszcze bardziej kuriozalne niż się wydaje na pierwszy rzut oka, to właśnie po pokonaniu przeciętnie dysponowanego zespołu w b2b, który dzień wcześniej zagrał trzy dogrywki na wysokim poziomie intensywności. :]

Jeżeli ma się za przeciwników graczy z ligi chińskiej, to żadne wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.