Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

To dalej nie potwierdza tezy, że jeździł z nim tak jak to przedstawił Meyor, +/- mogą zakłamywać rzeczywistość, ale nie w takim stopniu. Embiid miał niewiele mniej zbiórek, rozumiem, że te same wpadały mu w ręce, a już Kanter swoje zębami wyrywał?

Tak to mniej więcej wyglądało, bo jeśli chodzi o punkty to jakiejś dominacji Kantera na Embiidzie nie widziałem, ale jeśli chodzi o zbiórki, to wydawało mi się, że Kanter Embiida fizycznie zjadł. Jest jakaś możliwość sprawdzić staty obu graczy, kiedy obaj byli na parkiecie?

 

Kanter miał 11 zbiórek w ataku i wydawało mi się, że sporo z nich wtedy, kiedy Joel był na parkiecie, może stąd to wrażenie? Powiem szczerze, że tak z meczu nie było widać, żeby Embiid miał aż 16 zbiórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mayor

 

nie chcę się na siłe czepiać, ale pamiętasz te akcje? bo w tych hlsach są wszystkie cztery skuteczne Kantera gdzie dwa razy rzeczywiście zagrał świetnie a dwie wynikały z faktu, że Embiid musiał łatać dziury, bo patrząc nawet na to, że miał jedną asystę, to ja serio nie wiem gdzie były te inne akcje o których piszesz, w większości punkty zdobywał na Sariciu czy innym Amirze

 

Jest inne wrażenie kiedy się ogląda highlights i studiuje BoxScore, inne kiedy oglądasz cały mecz w TV,a jeszcze inne kiedy oglądasz w hali na żywo. Kanter robił dużo rzeczy ,których na BoxScore nie widać,na przykład w 3Q  Porzingis zablokował rzut Embiida ,a Kanter postawił zasłonę. Tak samo jak Kanter zdobywał punkty na Saricu, jak Embiid na KOQ(który był całkiem bezradny w obronie Embiida) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest inne wrażenie kiedy się ogląda highlights i studiuje BoxScore, inne kiedy oglądasz cały mecz w TV,a jeszcze inne kiedy oglądasz w hali na żywo. Kanter robił dużo rzeczy ,których na BoxScore nie widać,na przykład w 3Q  Porzingis zablokował rzut Embiida ,a Kanter postawił zasłonę. Tak samo jak Kanter zdobywał punkty na Saricu, jak Embiid na KOQ(który był całkiem bezradny w obronie Embiida) . 

 

No i git, przecież od początku mówiłem, że ja niczego nie przesądzam w końcu nie ogladałem tego meczu, taka argumentacja do mnie trafia, choć mimo wszystko mam takie nieodparte wrażenie, że każdy dobry mecz Kantera robi na obserwujących, zwłaszcza tych w hali tak duże wrażenie, że w rezultacie są skłonni do przesadnego wyolbrzymiania rzeczywistej jakości jego gry i być może tutaj jest podobnie, choć oczywiście tego nie wiem ;]. Największy problem jest taki, że Knicks ten mecz przegrali, gdyby było inaczej wszelkie dywagacje nt. występu Turka nie miały by żadnego sensu gdyż eye test jak i statsy mówiłyby jednym głosem, tu w mojej ocenie tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na miejscu Knicks bym się cieszył, bo nabite statystyki mogą utwierdzić go w przekonaniu, że jest dobry, a to spowoduje z kolei, że wyoptuje z ostatniego roku kontraktu. :]

 

Nie zdziwiłbym się jakby Knicks byli jeszcze głupsi i go przedłużyli

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to mniej więcej wyglądało, bo jeśli chodzi o punkty to jakiejś dominacji Kantera na Embiidzie nie widziałem, ale jeśli chodzi o zbiórki, to wydawało mi się, że Kanter Embiida fizycznie zjadł. Jest jakaś możliwość sprawdzić staty obu graczy, kiedy obaj byli na parkiecie?

 

Kanter miał 11 zbiórek w ataku i wydawało mi się, że sporo z nich wtedy, kiedy Joel był na parkiecie, może stąd to wrażenie? Powiem szczerze, że tak z meczu nie było widać, żeby Embiid miał aż 16 zbiórek.

da się sprawdzić, ale to też niewiele mówi, bo nawet gdy obydwaj byli na parkiecie, to Embiid często pilnował kogoś innego, bo switche itd. w każdym razie z Joelem ON Kanter miał 5 ORB i 6 gdy ten siedział na ławce. na pewno jedna z tych pięciu miała miejsce na koniec połowy, gdy Joela przy nim nie było, bo contestował rzut Porzingisa na 6 metrze. parę razy został przepchnięty, ale trudno tu mówić o jakieś dominacji w kontekście całego meczu, tak samo jak z tym zdobywaniem punktów. jak już to Embiid zniszczył Kantera a nie odwrotnie. w sumie ciekawa sprawa, że fanatycy danej drużyny już kolejny raz (ostatnio taka sama sytuacja z Drummondem) próbują poprzez zakłamanie rzeczywistości wywyższyć swojego gracza, który dostał po dupie od Embiida.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 senkund do końca. 3 punkty straty. Jaką akcję rozrysowujesz?

 

Oczywiście rzut za 3 dla Kantera.

 

#justNYKthings

 

Akcja była rozrysowana na trójkę dla McDermotta/Lee ale nie mogli się ogarnąć z ustawieniem i wyprowadzeniem akcji. 

 

Raczej pytanie powinno brzmieć: dlaczego Kanter oddał ten rzut mają jeszcze tyle czasu? 

 

Pięknie się zapowiada seria wyjazdowa :] Dziś 2b2 ze Spurs :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks powinni wysłać Porzingisa na operację łokcia, którą planował zrobić latem i tankować. Patrząc tej chwili na bilanse innych zespołów to jeszcze nie jest za późno.

 

To nie jest playoffowy zespół. Nie mamy PG i SF, a nasz bilans wynika głównie z terminarzu i kosmicznej formy KP w pierwszych kilkunastu meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to jest 2-12? Bilans wyjazdowy NYK w tym roku. Nie muszę chyba dodawać, że jest to obecnie najgorszy wynik w lidze? 

 

Wczorajszy mecz ze Spurs dało się oglądać gdzieś tak do 8 minuty 3 kwarty, w której Komandosi Popa zrobili akcję "No kończcie flaszkę i do domu". Każdy rozlał sobie po "lornetce", zagryzł śledziem i rzucił wykałaczką w twarz Niksów. "Myk, Myk" i do domu. 

 

Nowojorczykom nie pozostało nic innego niż rozlać setkę na pięciu i zagryźć to cebulą po śledziach i przełknąć gorycz porażki.  

 

To już jest ten czas, żeby Franka awansować do S5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to jest 2-12? Bilans wyjazdowy NYK w tym roku. Nie muszę chyba dodawać, że jest to obecnie najgorszy wynik w lidze? 

 

 

Warto zauważyć ,że jeden z tych 2 road trip "W" to wygrana z Nets w Barclays Center,gdzie ceny biletów byly tak skalkulowane ,że na widowni było ponad 80% kibiców Knicks i tylko garstka fanów Nets. Spali we własnych łóżkach,grali przed swoimi kibicami,tylko szafki w szatni innego koloru ,dlatego trudno to uznać za mecz wyjazdowy.Praktycznie ponad 2 miesiące, od 29 października Knicks nie wygrali na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że Davis i DMC zrobią z Łotyszem " gangasta Oreo", ale to on im w końcówce pokazał jak się przejmuje mecz :] Trójeczka, poster i easy money na wprost kosza. #ŁotyszMVP 

 

Za to elegancko stłamsili Kantera. 

 

Ogólnie to oglądając to spotkanie zastanawiałem się, czy NOP to zespół na poważnie. Ławka całe 10 punktów, 0 jakichkolwiek rozrysowanych akcji, Davis-Kuzyn ISO, wszystko tak ślamazarne, że aż oczy bolą i tylko Rondo wnosił tam powiew świeżość. Powinni wywalić Gentrego na zbity pysk i zrobić Rajona grającym trenerem. 

 

Co do NYK zasada jest prosta: prowadzisz wysoko? Musisz zrobić coś niespodziewanego i głupiego. Jeff się nie pierdoli w tańcu i wysyła na parkiet Sessionsa i później Noaha, który o dziwo był produktywny. 

 

"WillyŻeli" obserwuje to wszystko z boku i tak się biedny spocił ze złości, że aż mu się tatuaż zaczął rozmywać. Śmieszy mnie już to użalanie się nad nim i mam nadzieję, że wyślą go do G-League żeby sobie trochę pograł, spiął dupę i coś zaczął robić. Na jego miejsce mam nadzieję, że zawezwą Porzingisa Light - Luke'a Korneta :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.