Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

DQ5Nd--VQAAzagr.jpg

 

 

 

Kristaps Porzingis is the first player in NBA history with at least 35 points, 10 rebounds, 5 blocks and 5 three-pointers in a single game.

 

Wystarczyło, że jakaś dupa z Instagrama usiadła na trybunach :]

 

Ulżyło mi trochę. Bałem się, że niedługo Porzingis razem z Hernangomezem ogłoszą, że są w związku, adoptują Franka i nakręcą spin-off "Modern Family" :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ian Begley @IanBegley 5 godz.5 godzin temu

 
 

Ian Begley podał/a dalej ESPN New York

From earlier: Frank Ntilikina and the Knicks held Lonzo Ball to two points and one assist in the 4th quarter and overtime last night; no cameras for the Ball reality show were allowed inside MSG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spokojnie bo to wygrana tylko z Nets.

Dzisiaj już będzie ciekawiej bo będzie melo

Okc zmęczone po dogrywkach to może się uda kolejne W

OK, może wiedziałeś to już wcześniej ale ja was pierwszy raz widziałem jako drużynę, a nie jakaś zbieranie leszczyński o której wiele osób tak mówiło, jak szybko zostałem odrobinę te 14 chyba punktów, nie poddali się walczyli do końca na pelnej intensywnosci, był taki moment że obie drużyny latały w tą i z powrotem, a oni to wygrali końcówka, ale to tylko mecz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beasley, Jack, Lee - najlepsi. Co zabawne dwaj pierwsi balansują od jakiegoś już czasu między wylotem z ligi a pozostaniem w niej, a i tak odprawiają z kwitkiem zmęczoną Oklahomę z "wielką trójką". Hehe :rugby:

 

to chyba tylko w oczach kibicow. polowa trenerow w lidze z pocalowaniem reki bierze takich grajkow [czyt. solidnych weteranow] jak jack na 2nd,3rd pg. a beasley,jako dobry shooter [46 za 2. i 34 za 3. w karierze],zawsze w tej lidze bedzie grajkiem pozadanym...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba tylko w oczach kibicow. polowa trenerow w lidze z pocalowaniem reki bierze takich grajkow [czyt. solidnych weteranow] jak jack na 2nd,3rd pg. a beasley,jako dobry shooter [46 za 2. i 34 za 3. w karierze],zawsze w tej lidze bedzie grajkiem pozadanym...

. Szczególnie to było widać przed sezonem, jak przebierali w ofertach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beasley,jako dobry shooter [46 za 2. i 34 za 3. w karierze],zawsze w tej lidze bedzie grajkiem pozadanym...

 

 

czekaj, o ktorym Beasleyu mowa? bo nie sledze rosteru Knickks na biezaco, ale pewnie to jakis inny Beasley, nie Michael "grałem w osatnich 7 sezonach w 6 różnych ekipach NBA i w dwóch w Chinach" Beasley? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj, o ktorym Beasleyu mowa? bo nie sledze rosteru Knickks na biezaco, ale pewnie to jakis inny Beasley, nie Michael "grałem w osatnich 7 sezonach w 6 różnych ekipach NBA i w dwóch w Chinach" Beasley? 

Przecież oglądałeś ten mecz.

Mike zagrał świetnie. Dobrze wszedł w mecz dwoma trójkami i dobił ostatecznie do 30, nie zasysał piłki - jak zwykło się o nim mawiać,grał naprawdę nieźle, do tego biegał za Melo. 

Pisz sobie co chcesz, ale bez niego nie byłoby tego łina.

 

Już poprzedni sezon w Bucks miał niezły.

Teraz w Knicks grających cały czas o playoffs jest graczem rotacji. Mi tam się ten mecz dobrze oglądało. To Okla ma na ten moment problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.