Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie powiedzieć to Francuz dziś zrobił pokaz niesamowitej obrony. Niewiarygodne co on potrafi. Jego rzut też wygląda coraz lepiej. Pytanie czy jest w stanie prowadzić zespół i kreować przez okres 30 minut bo to chyba jak na razie jeszcze nie jest w jego zasięgu ale rozumienie obrony ma na wysokim poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro po podzieleniu się opłatkiem z 76ers kończy się babce sranie. Domowe ciepełko bijące z MSG oraz aplauz od fanów z torbami na głowach będzie sporadycznym luksusem. 

 

Następna dłuższa seria meczów u siebie zaczyna się dopiero 11 Marca. Do tego czasu (pomijając mecz z Sixers) Knicks rozegrają 33 spotkania z czego aż 24 na wyjeździe.  

 

Prawdziwy sezon zaczyna się teraz :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przepłacony i c***owy Kanter wykręcił na Hansie +30-20? Ale jak to? Plecy, tak? :] 

 

A tak na poważnie: to jak reszta warchlaków psuje Porzingisowi wskaźnik asysty to jest kosmos. Jack zamiast oddać rzut z czystej pozycji za 3, to musi przekozłować 15 kroków i rzucić przez ręce za dwa z półdystansu. 

 

Jeff czy ty to widzisz? 

 

Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A tak na poważnie: to jak reszta warchlaków psuje Porzingisowi wskaźnik asysty to jest kosmos. Jack zamiast oddać rzut z czystej pozycji za 3, to musi przekozłować 15 kroków i rzucić przez ręce za dwa z półdystansu.

 

Jeff czy ty to widzisz?

 

Ech...

 

To samo w wczorajszym meczu robił Beasley. W tych Stanach coś dziwnie uczą co powinno się robić przy czystej pozycji xd

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz przegrali nasi Point Guardzi. Redick 24+McConnell15+Bayless8=47pts >Jack 0+Baker0+Ntilikina4=4pts. Kanter jeździł wczoraj po Embiidzie jak Drill Instructor po rekrucie. Embiid bardzo szybko się wypala sezon przed półmetkiem, a on już gaśnie.Nie wiem ile mu jeszcze zostało gry w NBA z jego zdrowiem.Szkoda meczu bo mógłby być ważny W, ale kiedy PG stać tylko na 4 punkty to trudno wygrać z kimkolwiek.Nie mogę się doczekać powrotu THJ.  Philadelphia słaba-"z dużej chmury mały deszcz", tyle lat tankowania i zbierania talentów,a najlepszym zawodnikiem 34 letni JJ  Redick  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Ty widziałeś o wiele więcej udanych akcji Kebaba na Hansie niż tylko cztery?

Dobrze rozumiesz .Ja widziałem co najmniej dwa razy więcej udanych akcji Kantera na Embiidzie.Ty bierzesz pod uwagę tylko akcje ofensywne Kantera vs Embiid 8FGA /4FGM,. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mayor

 

nie chcę się na siłe czepiać, ale pamiętasz te akcje? bo w tych hlsach są wszystkie cztery skuteczne Kantera gdzie dwa razy rzeczywiście zagrał świetnie a dwie wynikały z faktu, że Embiid musiał łatać dziury, bo patrząc nawet na to, że miał jedną asystę, to ja serio nie wiem gdzie były te inne akcje o których piszesz, w większości punkty zdobywał na Sariciu czy innym Amirze

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mayor

 

nie chcę się na siłe czepiać, ale pamiętasz te akcje?

 

 tez oglądałem, konkretnych sekund ci nie powiem, ale po prostu widać było ze Kanter mega lajtowo wygrał walke pod koszem, jest mnóstwo rzeczy których nie widać a które wpływają jak wyglada gra. A to przestawił Embiida i zaliczył zbiórke a to wygrał pozycje dla kolegi z druzyny. Chyba wiadomo o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez oglądałem, konkretnych sekund ci nie powiem, ale po prostu widać było ze Kanter mega lajtowo wygrał walke pod koszem, jest mnóstwo rzeczy których nie widać a które wpływają jak wyglada gra. A to przestawił Embiida i zaliczył zbiórke a to wygrał pozycje dla kolegi z druzyny. Chyba wiadomo o co mi chodzi

To dalej nie potwierdza tezy, że jeździł z nim tak jak to przedstawił Meyor, +/- mogą zakłamywać rzeczywistość, ale nie w takim stopniu. Embiid miał niewiele mniej zbiórek, rozumiem, że te same wpadały mu w ręce, a już Kanter swoje zębami wyrywał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.