Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny! Spokojnie :] 

 

Jeden mecz wiosny nie czyni. 

 

Nie wiem czy jest sens się podniecać tym meczem jeżeli Nick Collison musiał zagrać season high w minutach żeby reszta OKC nie oddychała rękawami.  

 

Robienie z B-Easy bohatera ma odrobinę sensu (zagrał dobrze w tym meczu) ale musimy wziąć pod uwagę, że OKC było b2b po kilku dogrywkach. Gdzie byli fani jak w 10 min złapał 6 fauli, albo był statystą na boisku? Od trzech spotkań gra dobrze, a nawet na niego bym powiedział, że bardzo dobrze, ale to jeszcze nie czas na otwieranie szampanów i rozwieszanie banerów z napisem: WITAMY PONOWNIE MICHAEL!!!

 

Bardziej podobał mi się mecz derbowy. Pomimo utraty Łotysza, gryźli parkiet i wyrównanym meczu wygrali. Spotkanie z Thunder to ładnie przywitanie Melo oraz dobicie konającego. Co prawda bez dwóch najlepszych zawodników, ale żeby dobić jelenia na polowaniu nie potrzebujesz bazooki tylko noża...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na czym sie opierasz,i mam to w nosie. ja pacze na statsy i staz w nba,a tam,jak byk 'pisze',ze gosc jest w tej lidze od 10 lat...

 

I dlatego udowodniłeś dlaczego każdy ma z ciebie bekę i nikt nie bierze na poważnie.. "Pacz" dalej na statsy (które i tak są gówniane jeżeli patrzysz poza PPG, choćby na USG%, TS, BPM, a nawet na tak banalne jak ORtg i DRtg i się okaże, że Beasley jest czarną dziurą o IQ wiewiórki na parkiecie (o jego wyczynach poza parkietem nawet nie wspomnę). Ale "pacz" na te punkty i staż w NBA i się ośmieszaj, ale potem nie dziw się jak wyśmieją cię ludzie, którzy mają podstawę do argumentacji inną niż "on sporo trafia i gra od 10 lat". Nazr Mohammed grał nawet dłużej, a zawsze był c***owy. No i co z tego, że tyle lat grał w NBA? Zarobił i props za to, ale to nie zmienia faktu, że i tak był c***owy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego udowodniłeś dlaczego każdy ma z ciebie bekę i nikt nie bierze na poważnie.. "Pacz" dalej na statsy (które i tak są gówniane jeżeli patrzysz poza PPG, choćby na USG%, TS, BPM, a nawet na tak banalne jak ORtg i DRtg i się okaże, że Beasley jest czarną dziurą o IQ wiewiórki na parkiecie (o jego wyczynach poza parkietem nawet nie wspomnę). Ale "pacz" na te punkty i staż w NBA i się ośmieszaj, ale potem nie dziw się jak wyśmieją cię ludzie, którzy mają podstawę do argumentacji inną niż "on sporo trafia i gra od 10 lat". Nazr Mohammed grał nawet dłużej, a zawsze był c***owy. No i co z tego, że tyle lat grał w NBA? Zarobił i props za to, ale to nie zmienia faktu, że i tak był c***owy.

 

jestes wybitnym burakiem,kolego. ale,mimo to,odpisze. po pierwsze - klektywizm istnieje jeno w ciasnych umyslach. nie ma takiego pojecia jak 'wszyscy'. tego typu generalizacje mozesz u siebie w chalupie stosowac [na malej grupie kontrolnej]. po 2. - myslisz,ze jestes bystrzakiem,bo analizaujesz zaawansowane statsy,a nie potrafisz wlasciwie zinterpretowac prostego tekstu [typowe dla polinteligentow]. ale dobrze,specjalnie dla ciebie,dojasnie: nigdzie w moim wpisie nie ocenialem - w szczegolach - umiejetnosci beasleya. napisalem jedynie,ze jest to niezly strzelec,a tacy sa w nba pozadani. pisalem takze - jeslis nie zauwazyl - o hierarchii,w tym o tym,ze beasley jest dzis w nba kims,kto bedzie dla gm-ow wyborem z pozycji 10+ [w slabszych teamach,moze do rotacji]. zetam,zluzuj poslady,bo ci gumka w majtkach peknie. i na przyszlosc zastanow sie laskawie,czy towje przypierdalanie sie jest zasadne. eot...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy skończyłem oglądać mecz, to włączyłem sobie radio online, a tam Republika o Knicks śpiewała:

 

Gdzie oni są?
Ci wszyscy moi strzelcy elcy-elcy-elcy-elcy
Zabrakło ich
Choć zawsze było ich niewielu -elu-elu-elu-elu-elu

Schowali się
Po różnych mrocznych instytucjach -ucjach-ucjach-ucjach-ucjach-ucjach
Pożarła ich
Galopująca impotencja rzutowa - owa-owa-owa-owa-owa

Gdzie są moi strzelcy
Snajperzy z tamtych lat
Zawsze było ich niewielu
Teraz Michael Beasley jest sam

 

:]

 

I nawet o Rambisie jest zwrotka! 

Co to za pan
w tak kulturalnych okularach
Jak się stara ładnie siedzieć i wysławiać
Ach co za ton co za ukłon
Co za wiara w każdym zdaniu
I jakie mądre przekonania -ania-ania-ania-ania-ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję po stronie KCP, nie wiem czemu niektórzy mają taki ból dupy jakby kolega pisał o Beasley jako potencjalnym starterze.

 

Beasley ma umiejętności, temu chyba nikt nie zaprzeczy, jest naturalnym scorerem. To nie są najlepsze czasy dla tego typu grajków, ale ciągle potrafi być wartością dodatnią i w pojedynkę pociągnąć atak. Jako element rotacji, może się przydać i być wartościowy.

 

Jedni grają w Chinach, drudzy w D-League i kręcą się w rosterach jak na karuzeli nasi rodzimi trenerzy z kopanej. Spójrzmy na takiego Jordana Crawforda, były momenty, że ciągnął atak Bostonu, Wizards, a ostatnie pół roku miał bardzo dobre w Pelicans. Teraz znowu jest bez klubu, zaskakująco długo.

 

Pół roku temu c***owy był Dinwiddie, dziś słychać głosy o poziomie all-stara. W NBA rotacja jest wbrew pozoru wąska, trzeba dobrze wykorzystać czas, by ciągle być w obiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak definiujesz czarną dziurę w ataku, ale myślę że na rolę podobną do Casspiego czy Younga mógłby się jeszcze załapać.

 

Zresztą tu nikt nie mówił o poważnej drużynie, tylko o to, że teamy pokroju Knicks kimś muszą zapełnić roster. Rok temu miał momenty w Bucks, teraz w Knicks. Znaczy się ciągle jako gracz za minimum jest przydatny w NBA. Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego Younga? Bo jak Nicka to nie.

 

Zresztą, jak ktoś zakłada, że Beasley to słaby NBA player, ale w słabym zespole można go dać do rotacji, to się zgadzam, ale jak ktoś nazywa go solidnym, pożądanym weteranem, to nie, bo dla lepszej drużyny to on jest kompletnie bezproduktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.