Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Zluzuj konie. Oczywiście każdy się tu cieszy na pozytywny start, energię i chemię jaka jest w zespole. Jednak za przyzwoitym bilansem póki co stoi przede wszystkim łatwy terminarz i dużo meczów w MSG. Proponuję wrócić do dyskusji o Donciciu 2 lutego, kiedy będziemy po 16 meczach wyjazdowych na 20 gier. Generalnie styczeń tej ekipie mocno da w dupę i dopiero wtedy okaże się na co można liczyć w bieżącym sezonie. Póki co można się cieszyć z bilansu, bo sama gra nie wygląda jakoś pięknie.

A mi się podoba. Dużo ruchu w ataku, wypracowujemy sobie sporo dobrych pozycji. Mimo gorszej dyspozycji KP w ostatnim czasie, ofensywa dalej nieźle funkcjonuje, co jest wynikiem powyższego.

W obronie każdy stara się sobie pomagać, sporo effortu i tutaj ja jestem bardzo zaskoczony, jak to wygląda, bo spodziewałem się (nie zważając na terminarz) totalnego dna.

Oczywiście sporym problemem jest, że gramy falami, ale trudno oczekiwać cudów przy tym materiale. Trudno też oczekiwać lepszej gry, bo chyba każdy gra na miarę swojego potencjału. A czy taka gra wystarczy na PO? Wątpię :)

 

Z resztą oczywiście się zgadzam. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku zobacz,  jeden mój post i cisza w Twoim temacie zażegnana. 

 

No to lecimy  

Zluzuj konie. Oczywiście każdy się tu cieszy na pozytywny start, energię i chemię jaka jest w zespole. Jednak za przyzwoitym bilansem póki co stoi przede wszystkim łatwy terminarz i dużo meczów w MSG. Proponuję wrócić do dyskusji o Donciciu 2 lutego, kiedy będziemy po 16 meczach wyjazdowych na 20 gier. Generalnie styczeń tej ekipie mocno da w dupę i dopiero wtedy okaże się na co można liczyć w bieżącym sezonie. Póki co można się cieszyć z bilansu, bo sama gra nie wygląda jakoś pięknie.

 

 

Na prawdę każdy się tu cieszy ? Hmm.... A ja wczoraj usłyszałem w podcascie AB, z wielkim bulem w ........ głosie, że już nie top 3 i Doncic Love , tylko może top 5 , może top 10 . No to sorry, jeśli komuś maży się nawet w miary wysoki draft, to z tym cieszeniem chyba sam możesz zluzować konie i wypowiadać się za siebie, chyba że nie słuchasz tych podcastów, to musisz nadrobić koniecznie. 

 

Moje zdanie, które zacytowałeś, to miały być życzenia Bożo Narodzeniowe, dla wszystkich tych, którzy po latach nędzy tej organizacji, życzą im dalszego przegrywania, widząc w Doncicu (lub tu wpisz innego rookie) "zbawcę" tej organizacji. 

Ani play-offs , ani top 10 draftu nie zrobią z Knicks jeszcze contendera na tą chwilę, ale ja wybieram to pierwsze. 

Była to luźna refleksja, że można było nawet po tym c***owym pre-season, wysnuć scenariusz PO, a zrobiły to tu 2 może 3 osoby i to wszystko. Życzenia play-offs życzeniami, a jak będzie to się okaże(tak jak piszesz grudzień/styczeń). Przede wszystkim chciałem pokazać, jak narracja się zmienia w trakcie sezonu (u niektórych), jak zdania się zmieniają, a ktoś tu mnie nazywa ciągle "chorągiewką" wyciągając za każdym razem trupa z napisem "Rose" z szafy - no ile można ...  

 

 

 

 

Dlatego ja bym się na razie powstrzymał z huraoptymizmem. Tak było też rok temu i później niektórzy musieli zmieniać nicki :] 

 

 

Ale tu nikt nie pieje huraoptymizmem, oprócz fatalizmu jaki niesie się z narracji (przegrywania/szamba/przepłacenia wszystkiego co tam się rusza / nowego zarządu , który pracuje kilka miesięcy i Doncica / po czasie Top 5/10 draftu jako jedynej drogi Knicks w tym sezonie) , narracji, jaką narzuciłeś (niestety) sam w swoim temacie. W ostatnim podcaście podkreślasz wyraźnie, że nadal chcesz żeby ta drużyna przegrywała, bo mażą Ci się jakieś nowe klocki w tej drużynie z wysokiego draftu, które równorzędnie mogą okazać się drugimi Odenami i Bennettami. Ale przy tym sprytnie od jakiegoś czasu, próbujesz się zabezpieczyć, że gdyby Knicksom ten scenariusz (play-offs) coraz bardziej zaczął wychodzić, to wrócisz tu w chwale na białym koniu z napisem :

"Mamy Play - Offs , wyparawiamy bal murzynów" : ]

 

Ja nie mam misji żeby Cię przekonywać do tego, że sam możesz złapać się kiedyś w pułapkę "chorągiewki" którą zastawiasz cały czas na mnie i nie życzę Ci tego, niech się spierdolą w tym styczniu, żebyś dostał tu milion oklasków i serduszka na "Masochiście". 

Ale już tu ktoś niedawno, napisał do Ciebie coś takiego, co powinno dać Ci do myślenia : "Nie wiem czy ty się cieszysz z wygranych Knicks" 

 

To ja mam już 2 pytania do następnego "Air Mailbag #6  : 

 

1.Przemysławie, czy cieszysz się z wygranych Knicks na obecnym etapie sezonu ?

Jeśli nie, to uzasadnij proszę ? Jeśli tak, to również uzasadnij proszę ? 

Tylko please nie odpowiadaj "i tak i nie" ... 

 

Drugie pytanie :  

Cavs mają najgorszą defensywę w lidze, pisałeś wiele o tym jak zatrudnili człowieka od Defensywy (kolegę Jeffa z Suns) i jak to Perry i Mills na tle tego zatrudnienia, nie zrobili nic w tym temacie. To jak to widzisz teraz, zatrudnianie speca od defensywy, na podstawie tego co dzieje się w obronie Knicks i Cavs  ? 

 

Kuzyn powstał z żartu ZNyka w palmie, a nie z powodu braku PO w zeszłym sezonie, luźno Przemo ;)  

 

 

Kuzyn po tym stwierdzeniu może poczuć się obrażony. Pewnie już sposobi widły i pochodnie.

 

 

 

Mordo no jak jak na Przemka mógłbym Widły podnieść, toż to przecież ja nadałem mu Naczelnego. Zadaje pytania na podcastach, za co ostatnio zostałem nawet zje***y, że za dużo o Knicks, czytam wszystko co Przemek wypuści w eter i jako jeden z dwóch (Pozdrawiamy Wiernego Ultrasa AirBalla Radka D. ) napisałem obszerny komentarz po Masochiście. 

 

Możemy się różnić , spierać, wyciągać chorągiewki, trupy, róże, nicki, ignory, kanapki z pasztetem, byleśmy się na widły i na pochodnie nie brali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przemku zobacz,  jeden mój post i cisza w Twoim temacie zażegnana. 

 

W temacie panuje cisza, ponieważ fani NYK przenieśli się na wiadomości prywatne, gdyż nie chce się im czytać ciągle tego samego w twoim wykonaniu po zacytowaniu ich postów, co jest męczące i irytujące zarazem. 

 

 

 

Na prawdę każdy się tu cieszy ? Hmm.... A ja wczoraj usłyszałem w podcascie AB, z wielkim bulem w ........ głosie, że już nie top 3 i Doncic Love , tylko może top 5 , może top 10 . No to sorry, jeśli komuś maży się nawet w miary wysoki draft, to z tym cieszeniem chyba sam możesz zluzować konie i wypowiadać się za siebie, chyba że nie słuchasz tych podcastów, to musisz nadrobić koniecznie. 

 

Karpik zawsze wypowiada się w swoim imieniu i nie wiem po co mieszasz do tego AB? 

 

 

Ale tu nikt nie pieje huraoptymizmem, oprócz fatalizmu jaki niesie się z narracji (przegrywania/szamba/przepłacenia wszystkiego co tam się rusza / nowego zarządu , który pracuje kilka miesięcy i Doncica / po czasie Top 5/10 draftu jako jedynej drogi Knicks w tym sezonie) , narracji, jaką narzuciłeś (niestety) sam w swoim temacie. W ostatnim podcaście podkreślasz wyraźnie, że nadal chcesz żeby ta drużyna przegrywała, bo mażą Ci się jakieś nowe klocki w tej drużynie z wysokiego draftu, które równorzędnie mogą okazać się drugimi Odenami i Bennettami. Ale przy tym sprytnie od jakiegoś czasu, próbujesz się zabezpieczyć, że gdyby Knicksom ten scenariusz (play-offs) coraz bardziej zaczął wychodzić, to wrócisz tu w chwale na białym koniu z napisem :

"Mamy Play - Offs , wyparawiamy bal murzynów" : ]

 

Gdybyś tak dokładnie słuchał podcastu do którego tak ochoczo się odnosisz, to wiedziałbyś czemu chciałbym aby Knicks znaleźli się w czołówce draftu w tym roku. Może słuchasz ale nie rozumiesz, albo słyszysz to co chcesz usłyszeć? Ale to już nie mój problem.

 

 

 

Ja nie mam misji żeby Cię przekonywać do tego, że sam możesz złapać się kiedyś w pułapkę "chorągiewki" którą zastawiasz cały czas na mnie i nie życzę Ci tego, niech się spierdolą w tym styczniu, żebyś dostał tu milion oklasków i serduszka na "Masochiście". 

 

Uwierz mi, że nie zastawiam na ciebie żadnej pułapki i nie interesuje mnie jaką masz misję i co jest jej założeniami. 

 

 

 

To ja mam już 2 pytania do następnego "Air Mailbag #6  : 

 

Jest temat od tego na forum  + post na fb. Nie rób tu już większego syfu.

Swoją drogą go masz jeszcze czas na zmianę drugiego pytania, bo jest ono tak irracjonalne, że aż boli.  

 

 

 

Kuzyn powstał z żartu ZNyka w palmie, a nie z powodu braku PO w zeszłym sezonie,

 

Myślałem, że z powodu prośby do moderatorów którzy usunęli twoje poprzednie konto, po tym jak obraziłeś się na cały świat i zwyzywałeś połowę tego forum, na które miałeś już nigdy nie wracać...

 

 

 

Zadaje pytania na podcastach, za co ostatnio zostałem nawet zje***y, że za dużo o Knicks

 

Rozumiem, że koledzy z KZ pogonili i nie masz teraz się gdzie prężyć, co by tłumaczyło twoją potrzebę zabiegania o atencję, ale to nie przez ciebie - a innych czytelników którzy zwrócili nam uwagę - jest mniej treści o Knicks. Nie jesteś pępkiem świata. 

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W temacie panuje cisza, ponieważ fani NYK przenieśli się na wiadomości prywatne, gdyż nie chce się im czytać ciągle tego samego w twoim wykonaniu po zacytowaniu ich postów, co jest męczące i irytujące zarazem. 

 

fani NYK czyli kto ? Twoi koledzy z AB i koledzy kolegów ? To może załóż sobie temat New York Knicks 2017/2018 - Przemek Orliński i przyjaciele :] 

 

 

 

Karpik zawsze wypowiada się w swoim imieniu i nie wiem po co mieszasz do tego AB? 

 

Karpik napisał i mocno uogólnił : "każdy tu się cieszy na pozytywny start" , użyłem AB ponieważ Ty raczej nie należysz do tych "każdych"  i jasno o tym mówisz publicznie, albo udajesz człowieka o dwóch twarzach. Bo jeśli tak bardzo pragniesz top 3 draftu i Doncica / po 2 miesiącach top 5/10, to jak można się jednocześnie cieszyć z pozytywnego startu, energi i chemii i liczyć na przegrane mimo wszystko ? Możesz wyjaśnić fanom Knicks tutaj lub na forach prywatnych to rozdwojenie jaźni ? 

 

 

Gdybyś tak dokładnie słuchał podcastu do którego tak ochoczo się odnosisz, to wiedziałbyś czemu chciałbym aby Knicks znaleźli się w czołówce draftu w tym roku. Może słuchasz ale nie rozumiesz, albo słyszysz to co chcesz usłyszeć? Ale to już nie mój problem.

 

Ale ja nie muszę słuchać po 3 razy tego, bo ja wiem to doskonale, wszystko o Doncicu co padło z Twoich ust. Tak byłby wspaniałym uzupełnieniem Kristapsa i Franka, miałby wspaniały rookie kontrakt i super, ale ta nagroda jest dla Bulls / Atlanty lub Clevland, a my mamy tu i teraz jak na razie. Jeżeli to co się teraz dzieje w Knicks jest Twoją wewnętrzną walką ze sobą i tak Cię boli, że mam na ten temat swoje zdanie, to ja mam świetną propozycję.

Za rok załóż temat New York Knicks 2018/2019 ---- prosimy o komentarze od stycznia / lutego 2019 roku. 

 

 

 

Uwierz mi, że nie zastawiam na ciebie żadnej pułapki i nie interesuje mnie jaką masz misję i co jest jej założeniami. 

 

Really ? Zwróciłem uwagę koledze shadowy86, że całkiem nie dawno wieszał psy na Bostonie, a teraz się nimi mocno jara, po czym dostałem klasyczne "twoje" : "chorągiewka pozna chorągiewkę" to ile jeszcze tego Rosa będziesz wyciągał z szafy ? 

 

 

Jest temat od tego na forum  + post na fb. Nie rób tu już większego syfu.

Swoją drogą go masz jeszcze czas na zmianę drugiego pytania, bo jest ono tak irracjonalne, że aż boli.  

 

No i znowu dyskryminacja, koledzy mogą zadawać pytania gdziekolwiek a j nie, no i jak Wam dawać te serduszka Kucio, jak Pan Redaktor, nie może zwyczajnie przepisać pytania na kartce i odpowiedzieć na nie ... :( 

 

Wiesz, ja znam odpowiedz na to pytanie "Cavs się obudza wcześniej czy później i w PO zdmuchną Toronto 4:1" ale dam Ci szanse odpowiedzieć, będziesz mógł się popisać na antenie i nie pytam o sens zatrudnienia osoby od defensywy, tylko jak się ustosunkujesz do dopierd.....nia się w tym aspekcie do naszego zarządu, który jak widać bez tego akurat człowieka dobrze sobie radzi w D, dobrze nie znaczy że wyśmienicie, bo zaraz jakiś Twój żołnierz będzie mnie łapał za słówka. 

 

 

 

Myślałem, że z powodu prośby do moderatorów którzy usunęli twoje poprzednie konto, po tym jak obraziłeś się na cały świat i zwyzywałeś połowę tego forum, na które miałeś już nigdy nie wracać...

 

No i usunęli, bo już miałem dość syfu, który Ty tez tworzyłeś, chciałem Ci przypomnieć... Wolność słowa to w Twoim dziennikarskim warsztacie powinny być zgłoski wyryte na ścianie wielkimi literami. Bo z momentem pierwszego postu Kuzyna tutaj, nikogo nie obrażałem w żaden sposób. Ale Ty nie szanujesz tego i nadal próbujesz dawać tu przekaz , że masz tą wolność po prostu w dupie.

To jest moje forum, mój temat , a kuzyn ma czelność pisać ciągle to samo. No przykro mi , napisz specjalną petycję do wszystkich decyzyjnych, że nie chcesz takich userów jak ja i podobnych jak ja w przyszłości, trochę komuną pachnie, ale kto Cię tam wie, po której stronie barykady stoisz. Może nie spotkasz się tym razem ze ścianą moderatorską i mnie usuną dyscyplinarnie i definitywnie.

 

 

 

 

Rozumiem, że koledzy z KZ pogonili i nie masz teraz się gdzie prężyć, co by tłumaczyło twoją potrzebę zabiegania o atencję, ale to nie przez ciebie - a innych czytelników którzy zwrócili nam uwagę - jest mniej treści o Knicks. Nie jesteś pępkiem świata. 

 

EOT.

 

 

Ja zawsze byłem na kz , tutaj, na nykp i na knickerbokers polska od niedawna,  nigdy nie szukałem niczego, pisałem swoje zdanie, chciałem udzielać się aktywnie na AB, wysłałem do swoich znajomków polecenie Waszej strony, ale po co mam to robić, skoro Ty nie szanujesz mojej wolności słowa tutaj, tam będziesz to robił ? żeby "napędzić Wam zasięg" 

 

I cały czas w Koło Macieju o tym KZ. Zostawmy te babsy knicks zone, które nie wątpliwie od czasu do czasu mają miejsce, każdy się myli. 

Ale ten portal strasznie Cię boli widzę. Tam nadal jest ponad 1200 czytelników, którzy zaakceptowali ten podział . Ten portal wklejał Twoje wypociny kiedyś z FF, uważam, że skoro nie dla admina KZ, tylko dla tych czytelników, którzy nie wszyscy są po "złej stronie mocy", mógłbyś sobie darować te podśmiec***ki z nich tu i na antenie "wyklęty, przeklęty, pogoniony"

Knicks Zone to nie tylko admin, tak jak AB to nie tylko Przemek Orliński (mam nadzieję)  : ] 

 

Koniec tematu i dramatu, również z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popuść trochę gumę w majtach .Temat jest o Knicks ,a nie o Twoich animozjach do kolegi Przemka,.

 

Mayorku, ja Cię bardzo szanuję za te Twoje super newsy prosto z Nowego Yorku na temat całego NBA.

Ale mógłbyś czasem mieć swoje zdanie w tym temacie szczególnie, a nie krakać tak jak założyciel tematu, niestety ale to robisz dość często.

 

Pamiętasz co pisałeś zaraz po wyborze Franka ? poszedłeś za falą hejtu na Francuza, z płaczącymi za nie wybraniem Smitha (akurat założyciel nie krytykował Franka - musze przyznać) A teraz go chwalisz. 

 

 

Dam Ci przykład kolejny i już się zamknę : 

 

 

Jeszcze kilka tygodni temu, spierałeś się na 3 strony, bodajże w temacie Bostonu, jaki to tankowanie jest dla Ciebie bez sensem totalnym. A Tu ? lajkujesz w ciemno wszystko Pana Redaktora, który piszę "Pamiętajcie po co tu jesteśmy tank For Doncic"

No to albo masz swoje zdanie co do całego NBA w temacie tankowania, albo kraczesz tak jak inne wrony , sam sobie odpowiedz. 

 

Piszesz tylko po przegranych w temacie, tak jakbyś nie cierpiał tej drużyny, no chyba że na prywatnych wiadomościach piszesz, tam gdzie Fani Knicks się spotykają : ] 

 

 

Szanuję ludzi , którzy mają swoje zdanie, a nie powtarzających po kimś... 

 

 

Bądż konsekwentny, jeszcze ani razu nie wypowiedziałeś się w temacie Knicks i przegrywania / tankowania, chętnie poznał bym Twoje zdanie. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie żałuje, że na forum nie panuje "komuna" odnośnie wolności słowa.

 

Z chęcią bym Cie internował np. w Knicks Zone. 

 

Wiem, wiem przecież pierwszy zgłaszałeś mnie do Adminów, że na solo Cie wyzywam na forum :) 

 

 

Masz prawo tak myśleć. W końcu należysz teraz do "Knicks Zone - Polscy Ultrasi New York Knicks.

Ale tak sobie myślę, że trochę w roli szpiega tych po "jasnej stronie mocy" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayorku, ja Cię bardzo szanuję za te Twoje super newsy prosto z Nowego Yorku na temat całego NBA.

Ale mógłbyś czasem mieć swoje zdanie w tym temacie szczególnie, a nie krakać tak jak założyciel tematu, niestety ale to robisz dość często.

 

Pamiętasz co pisałeś zaraz po wyborze Franka ? poszedłeś za falą hejtu na Francuza, z płaczącymi za nie wybraniem Smitha (akurat założyciel nie krytykował Franka - musze przyznać) A teraz go chwalisz. 

 

 

Dam Ci przykład kolejny i już się zamknę : 

 

 

Jeszcze kilka tygodni temu, spierałeś się na 3 strony, bodajże w temacie Bostonu, jaki to tankowanie jest dla Ciebie bez sensem totalnym. A Tu ? lajkujesz w ciemno wszystko Pana Redaktora, który piszę "Pamiętajcie po co tu jesteśmy tank For Doncic"

No to albo masz swoje zdanie co do całego NBA w temacie tankowania, albo kraczesz tak jak inne wrony , sam sobie odpowiedz. 

 

Piszesz tylko po przegranych w temacie, tak jakbyś nie cierpiał tej drużyny, no chyba że na prywatnych wiadomościach piszesz, tam gdzie Fani Knicks się spotykają : ] 

 

 

Szanuję ludzi , którzy mają swoje zdanie, a nie powtarzających po kimś... 

 

 

Bądż konsekwentny, jeszcze ani razu nie wypowiedziałeś się w temacie Knicks i przegrywania / tankowania, chętnie poznał bym Twoje zdanie. 

Po drafcie miałem mieszane uczucia,możliwe że się myliłem (obym się mylił).Na dzień dzisiejszy ten dzieciak(Frank) mnie przekonuje.Czy Smith byłby lepszym wyborem? Nie wiem ,ale zasługiwał na to żeby go sprawdzić,dać mu możliwość work-outu w NY,druga rzecz ,która mnie wk*rwiła w czasie draftu to to ,że Dolan nie pofatygował się na uroczystość. Zrozumiał bym jakby draft odbywał się w Anchorage,ale na Flushing&Atlantic nie miał daleko. Jeżeli chodzi o tankowanie to jest ch*jowe jak każde oszustwo w sporcie, tak samo jak upuszczanie powietrza z piłek przez Cheatriots.Bez znaczenia czy tankują Knicks,Sixtyniners,Leakers,Cheat, to jest poziom spółdzielni fryzjera z Wronek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fani NYK czyli kto ? Twoi koledzy z AB i koledzy kolegów ? To może załóż sobie temat New York Knicks 2017/2018 - Przemek Orliński i przyjaciele :] 

Już to proponowałem. Robisz lepszą robotę we wkurwianiu ludzi niż cały fanbase i fajnie by było, gdybyś został ograniczony do jednego tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze.

 

Słuchajcie przemyślałem całą tą sytuację i faktycznie, skoro jest taka niechęć wielu osób do tego co tu piszę i do mojej osoby, to usuwam się ostatecznie. Trzeciego Kuzyna nie będzie, nie martwcie się.  W sumie to nawet jedna osoba, nie wstawiła się za mną w tym co chciałem przekazać w ostatnim czasie o Knicks i tej całej sytuacji z dyskryminowaniem wolności słowa na forum, więc faktycznie pora na dobre usunąć się z pisania tutaj. Nie wygram z tłumem, który będzie leciał po mnie za każdym razem, gdy napiszę cokolwiek o Knickerbockers, lub pozwolę się nie zgodzić z Naczelnym. 

Sprawy potoczyły się za daleko i kwas wisi w powietrzu. 

NIe służy to obu stronom po prostu i rodzą się chore emocje, których już się nie da odkręcić. 

Za jakiś czas założę sobie tylko konto do czytania, bo jest tu kilka świetnych mordeczek jak : Elwood, Mayor, Heronim, Andy 13, Kucio, których posty bardzo lubiłem czytać.  

 

 

Go Knicks ! #WinsForPlayoffs ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn Ty tak serio serio?

 

Daj spokój Chłopie.. Temat Knicks jest jednym z najbardziej obleganych i ciekawych (w sensie wielu wymian zdań) na tym forum od dłuższego czasu.

 

Mimo, że w całym temacie jestem neutralny i nie stoję po żadnej ze stron to uważam, że chyba nie warto nie robić tego czego się lubi i wypowiadać się na jakiś temat tylko dlatego, że inni uważają inaczej prawda? Stary.. W tych czasach odmienność (a na tym forum osoba, która ma odmienne zdanie) jest w cenie!

 

P.S. To Twoje słowa z kilku postów wyżej.

 

Szanuję ludzi , którzy mają swoje zdanie, a nie powtarzających po kimś...

 

Just sayin’.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwia mnie takie cos, zeby ktos kto sam pierdoli od rzeczy mowil innej osobie o usuniecia konta, znikniecia z forum. Jakies chore filmy, jak k... dzieci.

Przeciez mozna wrzucic kogos na ignora jak komus nie pasi i nie chce kogos czytac.

Niektorzy sie chyba zbyt swobodnie tu czuja i mysla ze to ich forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Myślałem, ze Clyde znowu zaniemógł :/ 

Eee tam zaniemógł.Clyde jest twardy jak skała i zawsze może.Tylko czasami ma w swojej restauracji Private Events,a jak ktoś zamawia taki bankiet to za trochę grubszą pajdę $$$ jest opcja ,że Frazier osobiście zadaje szyku i prowadzi imprezę.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.