Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Rarytas mecz. Wszystko co złe i niedobre w tym sezonie się sprawdziło. 

 

Roztrwonienie 17 punktowej przewagi - check!

Pozwolenie na rzucanie open three zawodnikom których widzę pierwszy raz w życiu - check!

20 strat z ludźmi grającymi na two-way kontraktach - check!

Wpierdol na wyjeździe - check!

Brak kogoś od obrony kto by to ogarnął, bo Kurt Rambis siedzi z rozwalonymi jajami i się śmieje z tego co się dzieje - check!

Wygrali pierwszą kwartę 39-24 by później dostać łomot 65-92! - check! 

 

Jutro b2b z Rockets...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba. Dużo ruchu w ataku, wypracowujemy sobie sporo dobrych pozycji. Mimo gorszej dyspozycji KP w ostatnim czasie, ofensywa dalej nieźle funkcjonuje, co jest wynikiem powyższego.

W obronie każdy stara się sobie pomagać, sporo effortu i tutaj ja jestem bardzo zaskoczony, jak to wygląda, bo spodziewałem się (nie zważając na terminarz) totalnego dna.

Oczywiście sporym problemem jest, że gramy falami, ale trudno oczekiwać cudów przy tym materiale. Trudno też oczekiwać lepszej gry, bo chyba każdy gra na miarę swojego potencjału. A czy taka gra wystarczy na PO? Wątpię :smile:

 

Z resztą oczywiście się zgadzam.

A ja widzę sporo przestojów i gry w hot potato na obwodzie. W stosunku do zeszłego sezonu podoba mi się z kolei znacznie większa ilość kontr i to jak każdy, nawet Turek i Łotysz biegają z obrony do ataku.

 

Na prawdę każdy się tu cieszy ? Hmm.... A ja wczoraj usłyszałem w podcascie AB, z wielkim bulem w ........ głosie, że już nie top 3 i Doncic Love , tylko może top 5 , może top 10 . No to sorry, jeśli komuś maży się nawet w miary wysoki draft, to z tym cieszeniem chyba sam możesz zluzować konie i wypowiadać się za siebie, chyba że nie słuchasz tych podcastów, to musisz nadrobić koniecznie.

Pisząc tutaj mam na myśli tutaj, a nie na AB, którego nie mam czasu śledzić. Poza tym jedno drugiego nie wyklucza, bo momenty dobrej gry i pozytywny obraz ogółu drużyny wcale nie muszą wykluczać wysokiego picku latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willy, Willy Willy. 

 

Płacze na prawo i lewo, że zasługuję na więcej niż granie w końcówkach, kiedy już jest po meczu. Wypada Kanter (coś mi mignęło na tt, że prawdopodobnie na dłużej). Noah jest poza rotacją z powodu "grypy". Zatem do przeskoczenia ma tylko KOQ, który ostatnio ma zjazd z formą. Dostaje zatem to czego chciał, czyli większe minuty w normalnych spotkaniach i nie wykorzystuje tej szansy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy nareszcie Noaha,z lekka wybuczany przez kibiców Knicks ,ale podobno kibice tenisa są w siódmym niebie-na Ashe Stadium meksykańska fala,Edit Darmozjad się nawet wziął do roboty od razu po wejsciu blok i rebound i punkty

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy nareszcie Noaha,z lekka wybuczany przez kibiców Knicks ,ale podobno kibice tenisa są w siódmym niebie-na Ashe Stadium meksykańska fala,Edit Darmozjad się nawet wziął do roboty od razu po wejsciu blok i rebound i punkty

 

Joakim Noah po wczorajszym meczu via PER36 czyli najlepsza statystyka z Excela ever: 24 punkty, 12 zbiórek, 12 bloków i 12 fauli :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joakim Noah po wczorajszym meczu via PER36 czyli najlepsza statystyka z Excela ever: 24 punkty, 12 zbiórek, 12 bloków i 12 fauli :]

Te statystyki to jeszcze nic.Noah za 2 minuty zarobił 18.5 miliona czyli minuta roboty=$9.25M. Podobno Bezos się strasznie wk*rwił bo Amazon mniej zarobił w Cyber Monday

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinka na linii Beasley vs Nurkic i kto się wdziera pomiędzy obydwu i odpycha tego prawdziwego bałkańskiego koszykarza? Frank :] 

 

Ten prawdziwy bałkański koszykarz ledwo ma dodatnie +/- i gra zaledwie 28mpg, bo minuty musi mieć Davis żeby Blazers nie przepierdolili zbiórki z byle lileputami. Naprawdę jak nawet tu się chcesz kompromitować, to sobie wydziaraj tego Nurka na plecach, to chyba w pełni odda cała Twoją miłość do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś potyczka z Miami, którzy są b2b. Owe spotkanie rozpoczyna to chyba jedno z najłatwiejszych okien w terminarzu Knicks. Miami, Orlando, @Indiana, Memphis, @Chicago, Atlanta, Lakers i @Nets. 

 

Z tym, że mecze z Pacers i Hawks będą w 2b2. 

 

Następnie ugoszczenie Carmelo Anthony'ego w MSG, spakowanie walizek i wyjazd na serię spotkań w grudniu i styczniu, które pokażą na co stać ten zespół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.