Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzyn śpi ,a tu orły Dolana w Ekstra Mocnym składzie w derbach 2.,

 

No co Ty !  Od spania jest dzień ;)

 

Na szybko po meczu. 

 

Blowout i najgorszy mecz w Pre ( boję się jutrzejszego starcia z Houston ) 

 

Defensywnej masakry ciąg dalszy, i ofensywnej drugi odcinek ----- z Wizards 29 strat, dziś z Nets 25. Te straty często przy zwykłych podaniach, bez ryzyka. 

 

Testów ciąg dalszy i zamiast więcej odpowiedzi, więcej znaków zapytania.

 

Kp nie zagrał nic oprócz 1 kwarty z powodu biodra. 

 

Willi dostał minuty i miał przebłyski w ataku 17, solidny na zbiórce 12,  ale w obronie cienko. 

 

Willi / Kp w s5 , to będzie to samo co Kanter / Kp w s5, czyli no D , krótko mówiąc. 

 

Podobała mi się obrona w 3 kwarcie, piątka Noah / Thomas / Thj/ Lee / Sessions .  

W ataku było gorzej z tą piątką, ale tą kwartę przegraliśmy tylko 24/21 , to pokazuje jak ważne jest stawianie na graczy potrafiących bronić. A jakby tak wymienić w tej piątce Noah za Kp i za Sessionsa dać Franka, ale Hornacek nie zrobi tego smallballa , a powinien przynajmniej spróbować to przetestować , a idealną na to okazją jest jutrzejszy mecz, z ofensywnymi potworami z Houston. 

 

Podsumowując. 

 

Hornacek będzie miał dwie drogi , albo położy sezon i postawi na grajków ofensywnych Kanter / Kp / Doug (Beasy) Thj / Sessions (Frank) i tu zrobimy 20 winsów ( i top 3 draftu)

 

Albo próbować coś robić z tym sezonem i postawić na przewagę graczy mających skill w D Koq (Noah) / Kp / Thj (Thomas) , Lee , Baker (Frank) i chyba trochę powalczyć o posadę za rok, bo po sezonie Tanku, Blatt przywita się z Gąską. 

 

Fajnie było by zobaczyć w końcu Bakera i Franka w dużych minutach, bo Sessions i Jack, to G League. 

 

Brooklyn ma naprawdę fajną ekipę i rozmowy o 8 seed w playoffs, patrząc przy okazji , na zdrowie 76ers i kontuzję Batuma z Hornets, stają się realne, a Cavs zaczynają obgryzać paznokcie. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets mają 7 nowych graczy, a Atkinson prowadzi zespół drugi rok. Knicks mają 7 nowych graczy, i Hornacek jest drugi rok. Nets mają kilku przepłaconych weteranów  (Mozzy, Carroll) i młodego przepłaconego SG. Knicks mają kilku przepłaconych weteranów  (Noah, Lee, Thomas) i młodego, przepłaconego SG .Nets budują zespół wokół top 5 draftu 2015 . Knicks budują zespół wokół top 5 draftu  z 2015 roku. Nets przed sezonem wymienili najlepszego gracza.,Knicks przed sezonem wymienili swojego najlepszego gracza.,

Zespoły są bardzo podobne,matematycznie są w tym samym miejscu na tym samym etapie przebudowy.Teoretycznie powinny grać na zbliżonym poziomie,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w meczu z Wizards dałem radę obejrzeć tylko dwie kwarty, bo szkoda prądu na to gówno. Powinni to jeszcze pokazywać kamerami jakie mają w Orlando podczas Summer League i to dopełniłoby obrazu nędzy i rozpaczy. 

 

Horny mówi, że testuje różne warianty. Co on może testować jak połowa składu jest kontuzjowana, a ludzie którzy powinni się razem ogrywać tego nie robią? Jeżeli jedynymi plusowymi graczami są gruby (maskara) Lance Thomas i Joakim Noah, wiesz że po twoją posadę już jedzie kolega zza oceanu. Hardaway Jr. ma tak wyjebane na obronę, że to powinno podpadać pod jakiś paragraf.

 

To będzie długi sezon... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayor bardzo dobry komentarz, a byłby jeszcze lepszy jakbyś napisał to po przynajmniej 20 meczach sezonu. 

 

Pozwoliłem sobie sprawdzić wyniki meczy przed sezonowych Knicks od 2012 i porównać potem z RS. 

 

2012 / 2013 Pre 3-3 -------- RS 54-28

2013 / 2014 Pre 2-5 -------- RS 37-45

2014 / 2015 Pre 3-4 -------- RS 17-65 

2015 / 2016 Pre 4-2 -------- RS 32-50

2016 / 2017 Pre 4-2 -------- RS 31-51 

 

 

Wniosek : Udany preseason w przypadku Knicks, jest średnią prognozą na to co wydarzy się w sezonie regularnym, czego najlepszym przykładem są 3 ostatnie sezony. Idąc tym torem, to jeśli zakończymy ten pre 0-5, to też nie powinniśmy zbyt dalekich wniosków wyciągać. 

 

Jestem bardzo daleki od lekceważenia rozgrywek przed sezonowych, bo daje nam to na pewno potencjalny obraz, co będzie największą bolączka Knicks w tym sezonie, czyli defensywa, ale to może wszystko się jeszcze różnie potoczyć. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preseason w ogóle nie powinien być miernikiem niczego. Tuż to zwykły sparing, czasami objazdówka ( GSW i Chiny ) przypominająca bardziej All-Star game niż coś sensownego.

 

Ale na szczęście RS zaczyna się za 9 dni...

 

Ciekawi mnie kto zaliczy otwarcie 0-10. Lakers? Knicks? Pelicans? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preseason w ogóle nie powinien być miernikiem niczego. Tuż to zwykły sparing, czasami objazdówka ( GSW i Chiny ) przypominająca bardziej All-Star game niż coś sensownego.

 

Ale na szczęście RS zaczyna się za 9 dni...

 

Ciekawi mnie kto zaliczy otwarcie 0-10. Lakers? Knicks? Pelicans? 

 

Wymieniasz Pelicans a nie wymieniasz moich nieszczęsnych Byczków, w Czikago teraz jest bryndza chyba nawet większa niż u Nixów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OKC, Pistons, @Celtics, Nets, @Cavaliers, Nuggets, Rockets, Suns, Pacers, Hornets

 

Przy dobrych wiatrach jest to 3-7 na dzień dobry. A na początku mają łatwiejszy terminarz :] 

 

Więc nie wiem czy to takie śmieszne :] 

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli kontuzja Rondo ma sprawić, że nie będą wygrywać to może niech lepiej od razu wymieniają swoich podkoszowych

 

NOP ma mega łatwy początek sezonu - Kings, Bulls, Pacers LAkers i Magic i Grizzlies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi Knicksów. Nie jest to dla mnie poziom kibicowskiej miłości co Lakers, ale do NY od zawsze miałem sentyment. Kibicowałem im za czasów Starksa (którego bardziej lubiłem niż Ewinga), bo to druga drużyna po Bulls'93, którą zobaczyłem w TV, kibicowałem w 99 w finale gdy byli underdogami, kibicowałem dzięki moim ulubionym Friendsom, którzy byli z Knicksami <<no matter what>> ;), potem miałem krótki okres przerwy na szydzenie z thomasa i jego obwoźnego cyrku na kółkach, obojętność za czasów Melo i teraz znowu mocno trzymam kciuki za NY.

 

Sytuacja jest słaba, ale mocno liczę na to, że się to prędzej czy później ogarnie się to jakoś... że Porzingis zrobi break-out season na poziomie 20/10, że Kanter będzie miał coś do udowodnienia OKC, że THJ pokaże że zasłużył na tę kasę, że... co? chyba mnie poniosło? ;) A może właśnie nie?

 

Tak czy siak chciałęm powiedzieć, że olać pre-season, olać grę i wyniki, zobaczymy co w RS będzie. Aha, jeszcze jedno; mayor to nie do końca tak jak piszesz; w Knicks mieliśmy jednak lata rządów Jaxa i monopol na Melo. Jak tego drugiego zabrakło, reszta się zdziwiła, że oprócz podania do Melo z piłką można zrobić jeszcze coś innego ;) A po wy*ebaniu Jaxa wzburzone morze musi powrócić do stabilnego stanu, więc... to trochę inna bajka niż Nets. Dajmy im czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym transferem Dragicia to autor nieźle popłynął :P Po co pisać o czymś, co samemu określa się jako "unrealistic"?

 

Mnie śmieszy mr Jack. Co ten facet robi w Knicks? Ma uczyć młodych? OK, jestem uprzedzony. Dla mnie kolo już zawsze będzie się kojarzył z głupimi tekstami 2 lata temu, gdy ludzie wątpliwi w klasę sportową ekipy Nets, a on szczerzył zęby i sugerował, że się nie znają. No wyszło, że faktycznie się nie znają, bo było gorzej niż zakładali, a Jack grał taką padakę, że Larkin potrafił wnieść więcej. Teraz jest to samo. Czego ten koleś ma nauczyć młodych Knicksów?

 

Na moje o lepszy jest wciąż będący dostępy D-Will. Może nawet przeprosiłby się z NY gdyby dali mu szanse. Tak, pamiętam, że Nets płacą mu za to, żeby u nich nie grał, ale jednak gościu jest po prostu lepszy od Jacka i wciąż ma więcej punktów w finałach NBA niż np. Chris Paul. O 4 więcej zdaje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.