Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra, Porzingis nie ma tam z kim pograć. Jeden Łotysz, a cała reszta jakby z wyprzedaży ściągnięta.

Hardaway stan na początek czwartej kwarty: 1/10 z gry. 0/6 za trzy

 

Zaparz sobie meliskę, wyjdź na balkon zaczerpnąć świeżego powietrza, skup się na meczu, poczekaj z tymi "mądrościami" przynajmniej do ostatniego gwizdka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaparz sobie meliskę, wyjdź na balkon zaczerpnąć świeżego powietrza, skup się na meczu, poczekaj z tymi "mądrościami" przynajmniej do ostatniego gwizdka. 

Meliskę to chyba Ty pijesz, chyba że już tak nawykłeś do porażek swojej drużyny, że to spływa po Tobie. W Knicks jest Porzingis i długo, długo nic. Pistons też bez rewelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata przewagi 20 punktowej boli, to jeden z 3 głównych grzechów Knicks od lat. Pierwszy to Dolan, a drugi to brak defensywy. 

Horncek za rotację w 3 kwarcie i brak wcześniejszej reakcji na to co się dzieję, powinien dostać liścia, jak piłkarzyki 7 w autobusie po meczu od kibiców. 

Kiedy Detroit nas niszczyło w 3 kwarcie, trzymał na parkiecie Kantera, mając Koq na ławce, który rozgrywał dobry mecz, brak Thomasa ? Kanter na siłę trzymany w 3 kwarcie, a w 4 bez minuty, wtf ? 

Kristaps był faulowany w tej ostatniej akcji kiedy dostał czapę. Thj odpalił za późno, średnio z nim na razie.

Długie minuty Douga kosztem Lee w 4 kwarcie, kolejny kamyczek do ogródka Jeffa.

Blatt zaciera ręce. Jeśli nie wygrywa się takich meczy z Detroit, którzy są b2b, mając 20 punktów przewagi, to tylko ten pick, który jeszcze posiadamy daje trochę radości. 

 

Edyta : Ameryki nie odkryłem, ale Kp nie jest obrońcą na stretch 4 i Harris to nam pięknie pokazał w tym meczu, zastanawiam się , który trener w końcu na to wpadnie, może ktoś po Hornacku. 


Meliskę to chyba Ty pijesz, chyba że już tak nawykłeś do porażek swojej drużyny, że to spływa po Tobie. W Knicks jest Porzingis i długo, długo nic. Pistons też bez rewelki.

 

 

Dziękuję za Twoją dogłębną analizę sytuacji kadrowej Knicks, zanotowałem...  

Dobrej nocy. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata przewagi 20 punktowej boli,

 

Edyta : Ameryki nie odkryłem, ale Kp nie jest obrońcą na stretch 4 i Harris to nam pięknie pokazał w tym meczu, zastanawiam się , który trener w końcu na to wpadnie, może ktoś po Hornacku. 

 

 

 

Przewagi to Knicks mieli 21pts. Po Coaczku to dopiero ktoś przyjdzie w maju.Mills i Perry będą go trzymać do końca sezonu żeby było na kogo winę zwalić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, czy czasem nie powinniście się cieszyć, że ekipa skutecznie nurkuje po Doncicia? :tongue:

 

Cytując poczytnego redaktora w tym kraju: "D-Will is DONE" 

Wśród niezrozumiałych rzeczy w życiu jest dla mnie to, że z ostatnich 3 podstawowych jedynek Nets, takie nieporozumienia jak Larkin "o boże, mam piłkę, mam piłkę, aaaaa" i przyśnięty pyszałek Jack podpisali w tym roku w NBA, grają, a najlepszy z nich jest na outcie. Charakter niby nie jest atutem Williamsa, tylko on już chyba dawno się utemperował.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thj odpalił za późno, średnio z nim na razie.

 

Średnio? To jakiś żart? Póki co to rywalizuje z Austinem Riversem o miano najgorszego gracza sezonu, a Ty piszesz, że średnio? Wyborny, doprawdy WYBORNY żarty nazywać jego grę ŚREDNIĄ! Dzięki za dużą dawkę śmiechu w ten niedzielny poranek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio? To jakiś żart? Póki co to rywalizuje z Austinem Riversem o miano najgorszego gracza sezonu, a Ty piszesz, że średnio? Wyborny, doprawdy WYBORNY żarty nazywać jego grę ŚREDNIĄ! Dzięki za dużą dawkę śmiechu w ten niedzielny poranek!

 

Dopiero odespałem mecz, a tu już ktoś krzyczy na mnie :)

Ok. Hrardaway gra bardzo słabo, nie kończy akcji w penetracji, nie trafia za 3, nie broni za bardzo. Na razie dwa mecze, zobaczymy co będzie dalej z jego grą, może to kwestia zagrania kliku lepszych spotkań, złapania pewności, a może wrócił dawny Timmy z Knicks, a może Knicks są przeklęci klątwą Dolana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Nikogo 

 

Pistons wypuścili Tollivera, który zabił Knicks. Nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale tak to wyglądało. Odrabiali punkt po punkcie, a na boisku zamiast O'Quinna, który coś robił w przeszkadzaniu Pistons, biegał Kanter i po każdym swojej głupocie machał rękoma w stronę sędziów jakby coś znaczył w tej lidze.

 

Musimy oddać córkę Jeffa za jakiegoś kumatego rozgrywającego, bo Sessions jest tak bezużyteczny i bezproduktywny jak zwój identyfikacji w Diablo 2 po uwolnieniu Deckarda z Tristram. 

 

Szkoda tylko tego nieodgwizdanego faulu na KP. Lewa ręką Drummonda trzymała prawy biceps Łotysza. 

 

Zawodnik meczu: ten białas z Detroit, który drygnął na pół pompki Łotysza oddalonego od kosza o 68 km :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.