Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zaczynamy.

Oczekiwanie na godzinę 1.30, jak na pierwszą rundę samochodem ojca, po zdaniu prawa jazdy. 

 

 

Moim zdaniem, nie ważne jak Knicks skończą ten sezon, to i tak w jakimś stopniu będą wygranymi (nie zdejmę tych okularów jednak, nie zdejmuję ich od 1994 r. ) 

 

 

Jeśli będzie to full tank i 20/25 winsów, a nasza defensywa aka Zach Lowe, okaże się "prawdopodobnie najgorszą defensywą w lidze", to czeka nas, piękny wybór w top 3 draftu i dorzucenie do KP i Franka który (mam nadzieję) nie okaże się bustem, fajnego grajka na pozycję 2/3 .

 

 

Jeśli jakimś cudem uda się wygrać 39/40 meczy i awansować z 8seed do playoffs i nawet zaliczyć sweap z Cavs / Bostonem, to również wygrana. Pokazanie, że bez Melo można ... Można i to z lepszym skutkiem. Uprzedzając, z Melo wchodziliśmy do playoffs oczywiście, piszę to w kontekście ostatnich 2 sezonów Knicks. Ale nie odejście Melo jest tu głównym faktorem, w tym trochę szalonym scenariuszu, jakim jest wejście do po w tym sezonie. Głównymi plusami jest chęć pokazania UFA, że jednak Knicks to nie do końca taka patologia i szambo jak się wydaje i rodzi się tutaj coś ciekawego. Nie idę za tym, że po sweapie z jedynką wschodu, nagle Perry / Mills dostaną milion telefonów od wartościowych UFA, ale jakiś mały krok do przodu, by to był.

I pozytywny scenariusz dla wartości Kristapsa, jako lidera tej drużyny, która pod jego "rządami" weszła by do rozgrywek posezonowych. 

 

 

Nie ważne jakie okulary będziecie zakładać na mecze Knicks, myślę że ta młodzież w tym sezonie, da trochę radości wszystkim. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalondzelo pominąłeś 3 scenariusz - bilans około 10-12 miejsca w loterii i narastające wku*wienie Porzingisa.

 

 

Przewiń 10/15 stron wstecz, ten scenariusz jest również uwzględniony przeze mnie.

Przy takim zakończeniu, Knicks mają pick w okolicach 7-9 miejsca(to co w zeszłym sezonie), nie jest to wymarzony scenariusz, ale nie tragiczny. 

 

Porzingis ? Na siebie ma być wk******y , że nie doprowadził drużyny do playoffs ?

Trochę pokory Kristapsowi się przyda, niech pokaże na początku co gra bez Melo i dopiero zaczyna stawiać wymagania organizacji. Przykład cierpliwości A.Davisa, jest tu dobrą odpowiedzią.  Zaraz wszyscy w tej lidze będą chcieli super teamy i maxy, easy...

 

To jest czarny scenariusz,którego przez różowe okulary nie da się zobaczyć.,

 

Przez różowe okulary, można dostrzec wiele syfu i c***ni, która nadal gdzieś wisi w powietrzu nad tą organizacją.

Natomiast przez czarne, to może warto było by przerzucić się na oglądanie / komentowanie Worriors / Cavs ? 

 

Po co zajmować się komentowaniem organizacji (z zawodnikami / trenerami / zarządem) na czele, która wywołuje u cytowanego negatywne emocje, za każdym razem. 

 

Wczoraj przeczytałem fajne zdanie w GB o komentowaniu NBA w mediach społecznościowych, pozwolę sobie je zacytować : 

 

"Basket to rozrywka. Kto tego nie rozumie, ten musi zmienić wirtualne miejsce parkingowe" 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po co zajmować się komentowaniem organizacji (z zawodnikami / trenerami / zarządem) na czele, która wywołuje u cytowanego negatywne emocje, za każdym razem. 

 

 

 

 

 

 Ze względu na miejsce zamieszkania.,Trudno by było kibicować Lakersom mieszkając w NYC,kiedy nawet nie da się obejrzeć w TV ich wszystkich meczy, nie mówiąc o logistycznych barierach w obejrzeniu LAL na żywo w Staples.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ze względu na miejsce zamieszkania.,Trudno by było kibicować Lakersom mieszkając w NYC,kiedy nawet nie da się obejrzeć w TV ich wszystkich meczy, nie mówiąc o logistycznych barierach w obejrzeniu LAL na żywo w Staples.,

 

Wiesz, nie wielu będzie miało szczęście odpalić dziś Nba League Pass z meczem Spodenek i będzie oglądało to przez ch...e streamy w ch.... j jakości z ch.....mi reklamami w tle.

Ty natomiast masz to na wyciągnięcie ręki, dla mnie to nie wyobrażalne szczęście.  

Wycieczka na jeden mecz Knicks, spełnienie kolejnego marzenia po Anfield. 

 

Ale rozumiem Twój punkt widzenia, im bliżej Dolana mieszkasz, tym bardziej czujesz smród z jego dupy, który przenosi się na całą Mekkę, stąd te czarne okulary. 

 

Jakby Dolan miał mi przysłonić cały fun z oglądania tej drużyny, to na siłę znalazł bym drugi team, ale właśnie o to cho, żeby siedzieć w tym gównie razem z nimi i czekać nawet latami na szambiarkę, która to wszystko kiedyś posprząta.

Analogia gówna, jest adekwatna myślę. 

 

To przynajmniej w jednym możemy się zgodzić : Dolan ty ....... sprzedaj New York Knicks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazachstanie się da, a w NY nie? zacofana ta ameryka jednak...

A kupowałbyś LP jak byś miał wszystkie mecze swojej ukochanej drużyny w kablówce albo po prostu na żwyo

Myślisz, że w Polsce fani np Śląska Wrocław kupują Canal + by obejrzeć sobie mecze Niecieczy? Czy wolą iść do pubu obejrzeć mecz Śląska albo na stadion?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada .,Za tydzień pismo od FBI ,że kradniesz Copyrights i jak po ich ostrzeżeniu nie przestaniesz to "Oni zaraz przyjdą tu".,

to tak nie działa. szczególnie w polsce, gdzie nielegalne jest rozpowszechnianie, nie udostępnianie, a streamy od jakichś stu lat nie działają już na zasadzie p2p.

A kupowałbyś LP jak byś miał wszystkie mecze swojej ukochanej drużyny w kablówce albo po prostu na żwyo

kupowałbym, gdyby były w lepszej jakości niż na redicie. ewentualnie gdyby były mecze z 80s i wcześniej, których jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak nie działa. szczególnie w polsce, gdzie nielegalne jest rozpowszechnianie, nie udostępnianie, a streamy od jakichś stu lat nie działają już na zasadzie p2p.

 

kupowałbym, gdyby były w lepszej jakości niż na redicie. ewentualnie gdyby były mecze z 80s i wcześniej, których jeszcze nie widziałem.

W Polsce może być legalne,ale w US pobieranie nielegalnych streamów to jest copyrights violation i jest ścigane.,Najwięcej historycznych meczy jest na NBA TV w cyklu "Hardwood Clasic", dużo klasycznych meczy Knicks leci na MSG Network i MSG Plus masz trzy programy "MSG Originals","MSG Vault" i "The 50 Greatest Moments at MSG" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabiutki ten mecz.

 

D faktycznie jak w koszmarze Z. Lowa. Ale były momenty , kiedy piła chodziła, występowało coś czego nie było ostatnie lata, kontratak :)  

 

Frank spięty, Sessions jako weteran, nie dużo lepiej od Fanka. Frank powinien wychodzić w podstawie i łapać w takim sezonie jak najwięcej minut, wóz albo przewóz, bust albo solidny grajek. 

 

Kenter schudł i upadł 10 razy. Coś tam zagrał w ataku w obronie 0 i jeszcze słabo zbierał. 

 

Kp przyzwoicie, sporo posiadań w Post, co mi się podoba, ale trója na tym ucierpi. 

 

Koq , podoba mi sie pomysł z nim w s5 ( bo Kenter / Kp to tak jakbyśmy w 4 w obronie wychodzili) 

 

Lee spoko w D. 

 

THJ nieźle, ale w D cieniutko 

 

Doug, ciężki temat 

 

Nie spodziewałem się że rozniesiemy w pył Nets, ale D faktycznie kuleje jak na razie. 

 

Willy , wystąpił ...

 

reszta też ... 

 

Zobaczymy jak dalej to poleci. 

 

W międzyczasie przełączałem na OKC z ROCKETS i widziałem niestety starego Melo, Iso / bez podań / słabo w D, pierwsza opcja w ataku (z własnego wyboru, jak to u nas bywało) PG13 + Melo , to jeszcze nie zaklikało, wydawało mi się, że Melo dublował się z Pg pozycjami. Bez Russa na parkiecie, to tam może być ciężki temat z tym big3, chociaż dopiero zaczynają grać razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Hernangomez będzie w rotacji za Kanterem i Beasleyem?

 

Za duży tłok jest pod koszem, nie wiem jak to Hornacek poukłada.

W każdej konfiguracji (KP/Kenter/Willy) bez Koq lub Noah z nimi na parkiecie, czyli granie big, będzie słabo w D i pod koszem i na obwodzie, w smallu z Beasleyem na 4rce też to średnio wyglądało. 

Wygląda na to, że Hernio wraz z przyjściem Kantera, stracił i minuty i formę (choć to tylko jeden preseason) 

 

Co z minutami Thomasa, to mnie martwi, bo to dobry obrońca jest. 

Wg. mnie Lee powinien startować i mam nadzieję, że Hornacek go wstawi do podstawy, bo Doug to średni pomysł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.