Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

 

I tak deal dła KP jest dobry, dla Knicks nie.

Lepiej było go wykupić niż brać Kantera na dwa lata

 

A w jakim kontekście dobry dla Kristapsa? Bo szczerze powiedziawszy nie widze pozytywów. Carmelo i tak grał już drugie skrzypce. A tak to cała obrona sie skupi na nim. I będzie mu trudniej plus Kanter to jest koleś , który wiecznie narzeka na zbyt małe minuty, na słabe wyniki drużyny itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim kontekście dobry dla Kristapsa? Bo szczerze powiedziawszy nie widze pozytywów. Carmelo i tak grał już drugie skrzypce. A tak to cała obrona sie skupi na nim. I będzie mu trudniej plus Kanter to jest koleś , który wiecznie narzeka na zbyt małe minuty, na słabe wyniki drużyny itp

 

 

Chyba w NBA2k17 ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn czy ty nie rozumiesz ze knicks dostaliby od każdej drużyny lepsza paczkę gdyby nie jebana klauzula na która się zgodzili kilka lat temu i której więźniami byli ? Jak ty możesz oceniać wymianę na plus jak Knicks dali się po prostu zaszantażować jednemu kolesiowi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn czy ty nie rozumiesz ze knicks dostaliby od każdej drużyny lepsza paczkę gdyby nie jebana klauzula na która się zgodzili kilka lat temu i której więźniami byli ? Jak ty możesz oceniać wymianę na plus jak Knicks dali się po prostu zaszantażować jednemu kolesiowi ...

 

Ronnie ale co Ty gdybasz i oceniasz wirtualną rzeczywistość, co by było gdyby , żarty sobie robisz ? 

 

Wybrali najlepszych graczy z tych co mogli wybrać teraz, z 3 drużyn które wyznaczył Melo. 

 

To lepiej mieć niewolnika na 2 lata w składzie za ponad 50 milionów, który nie chcę tu grać i wszelakich problemów z tym związanych, czy nawet 2 nieudaczników w obronie Enesa i Douga + drugą rundę , sam sobie odpowiedz...

 

Poza tym za kogo Ty Anthonego uważasz, za jakiś super fit, że myślisz że dostalibyśmy za niego super pakiet, wróć na ziemie...

Melo będzie miał 34 lata zaraz, nie broni, nie podaje, w ataku gra ukochane ISO , gała 15 sekund w łapie, myślisz że ktoś oddał by 1 rundę za to ?!? Życzę mu żeby był Olimpic Melo w OKC, ale wydaje mi się , że może to skończyć się 1 rundą z Spurs i szybkim rozpadem wielkiej trójki z Oklahomy. 

 

 

W gwoli ścisłości, zaszantażować to dał się Stary Phil Jackson, który dał mu tą klauzulę... 

(Mayor napisze , że Mills siedział w kiblu przy podpisywaniu i to jego wina jednak ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież blazers proponowali lepsza paczkę. Na bank były inne zespoły dające picki... lub młodych. Przecież tego chciał ponoć Gm knicks , a dostał kantera. A dostał gowno bo każdy gm w NBA wiedział Ze są pod bramka, zapędzeni w róg jak małe dziecko. Śmieszny to ty jesteś wmawiając ze to max co mogli dostać.Ty idz już spać ochłoń i przemysł sobie na spokojnie ten głupi ruch, bo od 12 godzin odpisujesz każdemu kto choćby lekko skrytykuje knicks i nadal powtarzasz tylko ze jestes przy tym obiektywny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę przeczytać krytykę i to że Enes i Doug to powietrze w obronie. 

Ale Ty piszesz bzdury po prostu. 

 

Jakie k...a Blazers ?! Melo NIE chciał do Blazers ... 

 

Jakie picki , jacy młodzi , jakie inne zespoły ,konkrety jak tak piszesz  ?!? 

 

To co chciał GM Knicks, zostało zweryfikowane przez jebaną klauzulę, kumasz teraz ? 

 

Ną tą chwilę to MAX , który mogli dostać, może w lutym coś więcej, ale nie chcieli czekać i dobrze, zaczną normalnie sezon bez kwasów. 

 

Przemyśl sobie spokojnie jakie bzdury wirtualne wyciągasz, picki / młodzi / blazers  skąd, jak, gdzie , za Melo ?!? Może pomyliłeś Kyrie z Melo , wtedy tak, picki / młodzi / all-star ... 

 

 

Staram się być obiektywny , szanuje Twoje zdanie, szanuj też moje... 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Dougowi wbije się do łba, że nie ma atakować kosza z piłą w łapie, bo tego nie umie, tylko ma rzucać za 3, to możecie mieć pociechę. Ino na razie ani w Bulls ani w Thunder go do tego nie przekonali.

Nie wiem jak to w Bulls wyglądało (będziesz to pewnie lepiej wiedział) ale w Okc na moje wzrokowe obserwacje to on mało piłek dostawał albo właśnie palowal wjazdy pod kosz jak już do niego piłka dotarła stąd moim zdaniem taka jego mała efektywność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to w Bulls wyglądało (będziesz to pewnie lepiej wiedział) ale w Okc na moje wzrokowe obserwacje to on mało piłek dostawał albo właśnie palowal wjazdy pod kosz jak już do niego piłka dotarła stąd moim zdaniem taka jego mała efektywność

Bardzo podobnie to w Bulls bylo. Jakby bał sie rzucać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze byłem ciekaw co pokarze Kanter gdy bedzie centrem s5

 

nie marzylem o nim w Knicks..... choc tu marzac o czyms wielkim od czasow Ewinga wymarzylem sobie co najwyżej wielkiego Eddy Curry (strach marzyć)

 

 

 

na pewno każdy oglądał film moneyball i wie jak statystyki zmieniły oblicze tego sportu....

 

 

radujmy się !!! :)

 

 

Kanter - ppg/48 min jest na 4 - tym miejscu za Cousinsem niestety w zbiorkach dopiero 22 - gi

 

natomiast, przewrotnosc losu, Hernangomez w ataku ląduje na 18 stym miejscu, natomiast zbieracz z niego na "piątkę"

 

 

http://www.espn.com/nba/statistics/player/_/stat/scoring-per-48-minutes/position/centers

 

http://www.espn.com/nba/statistics/player/_/stat/rebounds/sort/avg48Rebounds/position/centers

 

 

zostało już tylko przehandlowanie tego co mamy za jakiegos sf "rozwojewogo" i mozemy mówić o lepszych czasach (zakłądam, ze na pg frankie dostanie sezon lub dwa zanim ewentualnie zostanie okrzykniety bustem prze zarzad)

 

 

 

po dłuższej analizie wymiany, to przy klauzuli sumienia carmelo to najlepiej przygotowany zestaw graczy za dziadka anthonego


karmelek w ataku wsrod sf jest rowniez na 5 tej pozycji 

 

 

http://www.espn.com/nba/statistics/player/_/stat/scoring-per-48-minutes/sort/avg48Points/position/small-forwards

 

zbiorki 11

 

 

i 5 lat roznicy pomiedzy graczami...... - z tego trzeba się cieszyc !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy powinni byc zadowoleni w tej wymianie - pozbyc sie gracza ktory jest takim cancerem dla organizacji od dluzszego czasu, gra wszystko pod publiczke, jaki to on przywiazany, jakby mogl to by herb calowal. ciagle jeczyl, bo on ma klauzule (glupota NYK). gosc 33 lata, nigdy nigdzie nikogo na swoich plecach nie "zaniosl", do zaplacenia jeszcze gwarantowane 54kk $ (!!!!). wiadomo, w druga strone Kanter i gowno pik 2018, doug raczej na plus. Jesli Melo zaakceptowal OKC, to znaczy, ze ktos z dwojki Westbrook/PG tam zostaje, albo obu. nie bedzie tam chcial gnic po sezonie, chyba ze mu Presti jakis gentelmenski buyout obiecal jakby sie tam profesjonalny basket skonczyl na jakis czas. obie organizacje zamienily smierdzace/cancerogenne assety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy powinni byc zadowoleni w tej wymianie - pozbyc sie gracza ktory jest takim cancerem dla organizacji od dluzszego czasu, gra wszystko pod publiczke, jaki to on przywiazany, jakby mogl to by herb calowal. ciagle jeczyl, bo on ma klauzule (glupota NYK). gosc 33 lata, nigdy nigdzie nikogo na swoich plecach nie "zaniosl", do zaplacenia jeszcze gwarantowane 54kk $ (!!!!). wiadomo, w druga strone Kanter i gowno pik 2018, doug raczej na plus. Jesli Melo zaakceptowal OKC, to znaczy, ze ktos z dwojki Westbrook/PG tam zostaje, albo obu. nie bedzie tam chcial gnic po sezonie, chyba ze mu Presti jakis gentelmenski buyout obiecal jakby sie tam profesjonalny basket skonczyl na jakis czas. obie organizacje zamienily smierdzace/cancerogenne assety.
Ma player option więc nie musi zostawać :D

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim kontekście dobry dla Kristapsa? Bo szczerze powiedziawszy nie widze pozytywów. Carmelo i tak grał już drugie skrzypce. A tak to cała obrona sie skupi na nim. I będzie mu trudniej plus Kanter to jest koleś , który wiecznie narzeka na zbyt małe minuty, na słabe wyniki drużyny itp

no że teraz KP przejmie drużynę, bo Melo jeszcze tej ekipy nie oddał przed wakacjami i nie wiadomo jakby było w nowym sezonie

teraz to juez nie ma gadania

no i mam nadzieję że tak ekipa zagwarantuje niski pick w drafcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.