Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Nets wygrali, bo Beasley grał za krótko :rugby: 

 

Za to THJ zagrał spoko, a w kilku miejscach już widziałem pojazd po zarządzie Nix za ten transfer. Wiadomo, że ogólnie jest nędza w Nowym Jorku ale czepianie się akurat tego jest słabe. Panowie skopiowali pomysł Marksa z tymi dodatkowymi parametrami w umowie i przepłacili, bo musieli. Udało się. Żeby było zabawniej im tak, a Nets mimo kilku prób nie :P Zamiast się cieszyć to ludzie marudzą. Nie jest wykluczone, że gdyby Marks miał wtedy wolną kasę to też dałby taki kontrakt THJ. Za duży? A czy w takich wypadkach nie płaci się za to kim koleś może być za jakiś czas? Jeszcze facet będzie oklaskiwany w MSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duży tłok jest pod koszem, nie wiem jak to Hornacek poukłada.

W każdej konfiguracji (KP/Kenter/Willy) bez Koq lub Noah z nimi na parkiecie, czyli granie big, będzie słabo w D i pod koszem i na obwodzie,

Szkoda tylko, że w obronie najlepsi jesteśmy, gdy Porzingis gra na centrze, więc jest zgoła odmiennie od tego co napisałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że w obronie najlepsi jesteśmy, gdy Porzingis gra na centrze, więc jest zgoła odmiennie od tego co napisałeś. 

 

Zgoda, ale ... w obronie pod koszem jesteśmy najlepsi z KP na piątce, obrona to jeszcze obwód.

Kristaps na 5tce, nie rozwiąże problemu biegania za stretch four, lub graniu small balem przeciwników . Chodziło mi o to, że Hornacek musi zachować równowagę w rotacji podkoszowych (dobry / słaby ) nie ważne czy będzie grał small czy big . 

 

I np rotacja Kanter / Beasley - bez sensu 

 

Co tam jeszcze było 

Koq / Kp - chyba najlepsza para na tą chwilę, Kristaps często stał pod koszem w obronie, ale Koq też nie nadąży zawsze za mobilną 4rką 

 

Kp / Beasley - chyba największy odjazd Nets w tym meczu. (Kristaps na 5tce ...

 

Noah / Kp (po 12 meczach kary JO ) Kristaps w te konfiguracji w D, znowu schodzi na Str4 i tracimy.

 

A Willy ? tu już w ogóle nie mam pomysłu, on nadaje się tylko na 5 w D a i tak jest tam średni. 

 

Nie mamy idealnego grajka dla KP ustawionego na 5tce, Koq wydaje się najlepszym kandydatem, Beasley na 4rce / 3jce / 2jce / na ławce / w Nowym Yorku ,  to jest ból dla oczu, nawet w różowych okularach. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy idealnego grajka dla KP ustawionego na 5tce, Koq wydaje się najlepszym kandydatem, Beasley na 4rce / 3jce / 2jce / na ławce / w Nowym Yorku ,  to jest ból dla oczu, nawet w różowych okularach. 

Lance Thomas jest zdecydowanie najlepszym.

 

Zgoda, ale ... w obronie pod koszem jesteśmy najlepsi z KP na piątce, obrona to jeszcze obwód.

To tym bardziej powinieneś unikać grania na dwóch mało mobilnych wysokich. W szczególności mając na uwadze, że nasi obwodowi są raczej mało zadziornymi zawodnikami (THJ, Mcdermott, Seassions) lub brak im siły na przebicie się na zasłonie (Ntilikina, Baker), więc wiele z tych akcji kończy się switchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duży tłok jest pod koszem, nie wiem jak to Hornacek poukłada.

W każdej konfiguracji (KP/Kenter/Willy) bez Koq lub Noah z nimi na parkiecie, czyli granie big, będzie słabo w D i pod koszem i na obwodzie, w smallu z Beasleyem na 4rce też to średnio wyglądało. 

Wygląda na to, że Hernio wraz z przyjściem Kantera, stracił i minuty i formę (choć to tylko jeden preseason) 

 

Co z minutami Thomasa, to mnie martwi, bo to dobry obrońca jest. 

Wg. mnie Lee powinien startować i mam nadzieję, że Hornacek go wstawi do podstawy, bo Doug to średni pomysł. 

Nie oglądałem meczu, ale patrzę na boxscore ( to tylko jeden mecz ) i chociaż miał 1/5 z gry to PER 36 to jest jakieś 15 punktów i 24 zbiórki? 6 punktów i 10 zbiórek w kwadrans to nie jest przecież zły wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lance Thomas jest zdecydowanie najlepszym.

 

To tym bardziej powinieneś unikać grania na dwóch mało mobilnych wysokich. W szczególności mając na uwadze, że nasi obwodowi są raczej mało zadziornymi zawodnikami (THJ, Mcdermott, Seassions) lub brak im siły na przebicie się na zasłonie (Ntilikina, Baker), więc wiele z tych akcji kończy się switchem.

 

 

To jest dobry pomysł. Small z Thomasem na 4rce w D. W ataku (Thomas w smallu) niewiadoma. 

W smallu z Thomasem na 4rce, pytanie które rodzi się od razu, to co wtedy dzieję się ze zbiórką na naszej tablicy. Chyba nie najlepiej t wygląda.

Zawsze coś za coś niestety.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, bo HOU vs OKC czeka:

 

Pomimo przegranej podobał mi się ten mecz. Frank na luzie i bez ciśnienia wyczłapał na parkiet. Podobała mi się jego współpraca z wysokimi i to jak widział co się dzieje na parkiecie. Trochę za bardzo chciał dzielić się piłką. Wiem, że to nie jest wada, ale czasami mógł sam rzucać/kończyć spod kosza. Myślałem, że będzie gorzej, jednak jestem bardzo miło zaskoczony. Ofensywa w większości klikała i nawet THJ nie dziobał mi spojówek, do póki nie zaczął odpalać bezmyślnych rzutów za 3 z nieprzygotowanych pozycji. Karny kutas za takie zachowanie, bo początek meczu miał bardzo obiecujący. Niedożywiony Kanter przewracał się pod naporem własnych wąsów. Willy wszedł i zrobił robotę na tablicach i zanotował soczystą asystę do MCDermotta, który więcej kręcił się pod koszem niż na obwodzie. Beasley i Jack do zasypania wapnem w trybie natychmiastowym. Sessions zaraz po zejściu Franka z parkietu kazał mu usiąść koło siebie i pluł mu do ucha mądrości. Obrona to jeszcze większe gówno niż rok temu, ale Rambis w wywiadzie w przerwie spotkania szczycił się tym, że jest lepiej niż rok temu. WTF? Lee wczoraj miał urodziny i skradł trochę show. Thomas jakby dostał kałduna. Źle to świadczy o najlepszym obrońcy w składzie. Dotson fajnie cisnął w obronie

 

A #ŁotyszMVP? Trochę irytowało mnie jego machanie rączką za każdym razem jak ktoś inny miał piłkę, ale jak robi takie rzeczy to się wybacza, bo łobuz kocha najmocniej:

 

https://www.youtube.com/watch?v=VRSrxdccMa4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie mamy idealnego grajka dla KP ustawionego na 5tce, Koq wydaje się najlepszym kandydatem, Beasley na 4rce / 3jce / 2jce / na ławce / w Nowym Yorku ,  to jest ból dla oczu, nawet w różowych okularach. 

Kolego Kuzynie na ból dla oczu polecam taką maksymę:  "Always Look on The Bright Side of Life"      Nie jest aż tak źle,żeby nie mogło być gorzej  : Knicks przegrali ,ale wygrała inna nasza drużyna.,Po interwencji Dolana negatywne i obraźliwe dla Knicks treści zostaną dzisiaj całkowicie usunięte z wagonów metra.,Yankees wczoraj wygrali Wild Card Game, czyli w Nowym Yorku jest możliwa udana przebudowa ., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawego powiecie o graczu Chasson Randle? Wiem ze ma 24 lata, ale teraz z Knicks trafil do Realu Madryt, tylko nie wiem o nim zbytnio.

 

Poklepał trochę gały w drużynie D-League gdzie zdobywał 20 punktów. Pograł w poprzednim sezonie w Knicks oraz 76ers. Coś tam poda, cos tam rzuci i jak mu się chce to nie broni na prostych nogach :] Rok temu przyjąłbym go otwartymi ramionami za Rose'a w składzie. Teraz zarząd poszedł w Bakera w imię zasług za jego drugą część sezonu i 2 weteranów by szeptali Frankowi miłość do ucha. Ktoś musiał polecieć i padło na niego. W NBA pewnie zostałby 3 PG wchodzącym z ławki/częstym bywalcem D-League, a w Europie? Kto wie :] Anthony Randolph pozdrawia :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kuzynie na ból dla oczu polecam taką maksymę: "Always Look on The Bright Side of Life" Nie jest aż tak źle,żeby nie mogło być gorzej : Knicks przegrali ,ale wygrała inna nasza drużyna.,Po interwencji Dolana negatywne i obraźliwe dla Knicks treści zostaną dzisiaj całkowicie usunięte z wagonów metra.,Yankees wczoraj wygrali Wild Card Game, czyli w Nowym Yorku jest możliwa udana przebudowa .,

Jak tam mlb? Meczycho wczoraj przednie. : ) Bilety tylko troche drogie ale taki defeat yankesoow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam mlb? Meczycho wczoraj przednie. : ) Bilety tylko troche drogie ale taki defeat yankesoow!

W sumie to dwie różne drużyny.,Yankees są na początku drogi ,a Indians bliżej końca.,W pierwszym roku przebudowy Yankees i tak zaszli bardzo daleko bo nikt nie wymagał od nich gry w PO,w Indians są inne oczekiwania.,Dlatego NYY oddali Millera,czy nie wzięli Bruce'a, żeby zacząć przebudowę w oparciu o młodych,gdyż Millerowi się już biegać odechciało i zalozyl grupę "No Run DMC".,W Cleveland sukces jest potrzebny tu i teraz ,w NY są bardziej cierpliwi ,gdyż tych sukcesów było tyle że palców brakuje żeby policzyć.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.