Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ty w tym momencie stawiasz Kobasa i Noah na równi?

nie, dlaczego tak sądzisz? Przepraszam jeśli tak to odebrałeś.

 

Chodziło tylko o przykład, że nie zawsze trener ma decydujące zdanie kto gra a kto nie.

 

Noah to Noak, kilkukrotny all star, dpoty, 1st all nba team. Hornacek mimo, że zawodnik dobry, jako trener nie może się pochwalić czymś szczególnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że zarząd Nix wcale nie dał ciała na tej wymianie. Melo z wozu Knicksom lżej :rugby:  Zespół przejmuje Łotysz. Kanter tylko na dwa lata i w dodatku może się przydać. Doug na rok. Czy Melo realnie jest więcej warty?

Dokładnie 

 

 

Kolejnych dwóch jakże beznadziejnych obrońców w drużynie. Oczy będą krwawić :(

 

Logika :) 

 

Pozbyliśmy się słabego obrońcy = dostaliśmy 2 słabych obrońców - po prostu tragedia. 

 

A plusy w ataku ? Nie ma sensu wymieniać, po co.

 

- inna filozofia gry w ataku

- ruch piłki 

- koniec z 15 sekundowym Iso 

- inne rozwiązania w CT 

- Łotysz w 3 sezonie w roli prawdziwego lidera , w końcu mówimy "sprawdzam" 

- młody skład bez żadnych kompleksów, będzie PO super, nie trudno mamy picki w każdym roku. 

 

 

To jest obiektywna ocena tej wymiany. 

 

Hejterzy dalej będą pier... swoje o karuzeli i innych bzdurach . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że zarząd Nix wcale nie dał ciała na tej wymianie. Melo z wozu Knicksom lżej :rugby:  Zespół przejmuje Łotysz. Kanter tylko na dwa lata i w dodatku może się przydać. Doug na rok. Czy Melo realnie jest więcej warty?

Po całym roku kampanii oszczerstw ze strony zarządu,po hektolitrach pomyj wylanych na jego głowę,i transakcji zawartej w ostatniej chwili  z pistoletem przystawionym do pustych głów, Melo nie jest więcej warty.,Po prostu zebrali to co rok temu zasiali i przez cały czas intensywnie pielęgnowali nie szczędząc nawozu., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po całym roku kampanii oszczerstw ze strony zarządu,po hektolitrach pomyj wylanych na jego głowę,i transakcji zawartej w ostatniej chwili  z pistoletem przystawionym do pustych głów, Melo nie jest więcej warty.,Po prostu zebrali to co rok temu zasiali i przez cały czas intensywnie pielęgnowali nie szczędząc nawozu., 

 

Dokładnie tak z jedną "drobną" różnicą , robił to wszystko Phil Jackson, a nie Mills i Perry. 

 

To że GM ligi,  po prostu mają oczy i widzą, że 33 letni Carmelo to już nie jest All-Star i że nie wyrwie się za niego nic wielkiego, to kolejny "drobny" szczegół, który i tak trzeba celowo pominąć w ocenie tradu. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się., Steve Mills był w tym czasie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS

 

Był tylko figurantem , a pełną władzę miał Phil i obarczanie Millsa robieniem gówna z Melo jest nieporozumieniem... 

Z obiektywizmem masz tyle wspólnego co schabowy ze słodkim smakiem.

 

Abstrahując od tego, że ocena w tym kontekście może być tylko subiektywna, ale tego to ty raczej nie masz szans pojąć.

 

Powiedz czy to możesz się odp...... ode mnie :)

 

 

Proszę adminów o jakaś interwencję, ten człowiek cały czas atakuje moja osobę na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę adminów o jakaś interwencję, ten człowiek cały czas atakuje moja osobę na forum. 

Ależ ja cie nie atakuje. Stwierdzam jedynie fakty i szczerze wątpię byś znalazł kogoś, kto by im zaprzeczył.

 

 

 

 

Powiedz czy to możesz się odp...... ode mnie  :smile: ? 

Trącisz hipokryzją. Gdy ja Cie prosiłem o to samo parę razy, hardo trzymałeś się mojej podeszwy.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że ja i Andy 13 jesteśmy jedynymi osobami w w tym temacie, które uważają tą wymianę na + w kontekście Knicks i Kristapsa. 

 

W kontekście nowego ataku Knicks, pozbycia się sporego problemu, który ciążył chyba wszystkim, w końcu w kontekście naszego Łotysza, który w końcu będzie miał drużynę dla siebie. 

 

Niewiarygodne to jest... :] 

 

 

 

Edit : Po raz kolejny dziękuje adminom za oczyszczenie tematu. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę żecwszyscy oceniają efekt tej wymiany jako pozytywny dla kristapsa i raczej neutralny dla knicks.

 

Gdyby knicks wymienili melo na worek kartofli, dyskografie brainstorm albo po prostu potracili go na przejsciu dla pieszych to efekty bylyby rownie pozytywne stad trudno tez specjalnie ich chwalic. Do tego zmniejszyli liczbe swoich fanow w turcji

 

 

Zabaw się w Gma , co wyrwałbyś za 33 letniego Melo realnie ? Coś co było dla Knicks + oprócz sytuacji z Kristapsem, a jednocześnie realne do zaoferowania za Melo dla innych ? 

 

Bo wszyscy krytykujący piszą , za mało, za mało, za mało , zarząd Knicks pi*zdy nieudacznicy, ale nie piszą co by ich usatysfakcjonowało od Cavs / Houston / Thunder . 

 

 

Krytyka jest prosta. Konstruktywna krytyka już nie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osuwając ponure żarty i powtarzalne monologi na bok. 

 

Jestem ciekaw czy: skoro Horny i pozostała dwójka panów w garniturach zapowiedziała powrót do defensywy (nie mając nawet koordynatora od tego elementu w sztabie szkoleniowym, bo Rambis to LOL) to czy Thomas będzie grać jako 3/4 full time w s5? Jest najlepszym obrońcą w składzie i szczerze powiem, że jako 4 koło Łotysza byłby chyba ok. Ale...

 

Ale dwóch najlepiej opłacanych ludzi w NYK jest na pozycji PF/C i raczej nie będą wchodzić z ławki.  

 

I teraz sobie uzmysłowiłem: Beasley w S5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skąd w ogóle powstał pomysł u założyciela tematu, że Kenter będzie startował obok Kp , nie wiem...

Bo kontrakt , kurde znowu te pieniądze. 

 

Tak Thomas w S5 jest bardzo możliwy, ewentualnie Lee. 

 

Kolejna sprawa, zatrudnienie specjalisty od D jest spoko pomysłem, ale to raczej zawodnicy moją w genach D lub nie ... 

 

Dla mnie optymalny skład to : 

 

Koq , Kp , Thomas, Thj , Frank 

 

Small 

 

Kp, Thomas, Lee, Thj , Frank 

 

Nie widzę w ogóle Beasleya w S5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabaw się w Gma , co wyrwałbyś za 33 letniego Melo realnie ? Coś co było dla Knicks + oprócz sytuacji z Kristapsem, a jednocześnie realne do zaoferowania za Melo dla innych ?

 

Bo wszyscy krytykujący piszą , za mało, za mało, za mało , zarząd Knicks pi*zdy nieudacznicy, ale nie piszą co by ich usatysfakcjonowało od Cavs / Houston / Thunder .

 

 

Krytyka jest prosta. Konstruktywna krytyka już nie...

W BeGm Człowiek morza wyrwał sporo pickow od Lac

Oceniam jego deal O wiele lepiej

 

I tak deal dła KP jest dobry, dla Knicks nie.

Lepiej było go wykupić niż brać Kantera na dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BeGm Człowiek morza wyrwał sporo pickow od Lac

Oceniam jego deal O wiele lepiej

 

I tak deal dła KP jest dobry, dla Knicks nie.

Lepiej było go wykupić niż brać Kantera na dwa lata

 

 

Naprawdę porównujesz jakaś wirtualną zabawę do prawdziwego NBA ? 

 

No dobrze LAC ? I co tam człowiek morza stworzył za deal życia dla Knicks, jeśli możesz zdradzić ten sekret. 

 

Oddali za Melo pól składu + pick, żeby na ostatniej prostej, wykupić jego kontrakt ? Bez sensu... 

 

Kanter dorzuci kilka punktów, Mc też, to nie są zawdonicy D League. 

 

O co Knicks będą walczyć przez najbliższe dwa lata, że ten kontrakt Kantera , to będzie dla nich jakiś rak . 

 

O nic, lub o sweep w PO prawdopodobnie, dlatego ten kontrakt nie jest rakiem, bo jest w odpowiednim czasie, kasa musiała się zgadzać. 

 

Czy lepszy byłby Anderson 60/3 od Kantera na dwa lata ??? 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.