Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam do Was pytanie - w świetle tego co pisał A. Wojnarowski.

Wolelibyście mieć Kristapsa w składzie, czy nie mieć Kristapsa, nie mieć kontraktu Noah i mieć Kyriego?

 

 

Osobiście jak dla mnie gdyby jeszcze dołożyli Lova za Melo w tym pakiecie.... to może by coś z tego wyszło... np. za jednym zamachem dwie dramy by się skończyły. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie - w świetle tego co pisał A. Wojnarowski.

Wolelibyście mieć Kristapsa w składzie, czy nie mieć Kristapsa, nie mieć kontraktu Noah i mieć Kyriego?

 

 

Osobiście jak dla mnie gdyby jeszcze dołożyli Lova za Melo w tym pakiecie.... to może by coś z tego wyszło... np. za jednym zamachem dwie dramy by się skończyły. ;)

Noah w CLE, ze swoim kontraktem, z lebronem I rose'm za vet min to by bylo lapu capu all time tak circa 2012/13.

Tylko ze powrotnie musicie jeszcze wziac Frye I shumpa albo jakas kombo z tt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie - w świetle tego co pisał A. Wojnarowski.

Wolelibyście mieć Kristapsa w składzie, czy nie mieć Kristapsa, nie mieć kontraktu Noah i mieć Kyriego?

 

 

Osobiście jak dla mnie gdyby jeszcze dołożyli Lova za Melo w tym pakiecie.... to może by coś z tego wyszło... np. za jednym zamachem dwie dramy by się skończyły. ;)

 

 

 

Kolego po takiej decyzji faktycznie trzeba by zaorać tą organizację... Kyrie za dwa lata może podpisać z nami za darmo (bez straty zawodników) jako UFA, jeśli tak bardzo pragnie powrotu do domu. Mam nadzieję, że czasy wymian Melo i A.Bargnaniego już nigdy nie wrócą. Zresztą nikt nie przytuli kontraktu Noah. 

Knicks nie po to wykorzystali opcję drużyny w kontrakcie Łotysza, żeby zastanawiać się nad jaką kolwiek wymianą z KP. Kyrie jest tylko na dwa lata, gdzie by nie został wymieniony , na starcie (3 rok ma opcję gracza) 

On jest bardziej nie wymienialny niż Carmelo z żądaniami Cavs, które są z kosmosu. 

 

 

Wyłącz kasety z meczami Knicks z lat 90 ;) , obejrzyj chociaż kila meczów Łotwy w Euro baskecie, a nie będziesz potrzebował startu NBA, żeby przekonać się do Kristapsa Porzinigisa. 

 

 

https://twitter.com/IanBegley/status/897445599003496449

 

 

@memento1984 

 

Widzę że zachowujesz stoicki spokój, co do swojej drużyny i plotek, bardziej lub mniej wiarygodnych,

Kyriedrama i Melodrama trwają w najlepsze.  Jakiś miesiąc i będziemy wszyscy mądrzejsi. 

 

Ale może tak to się wszystko ułożyć, że za 2 lata Cavs, będą trzy razy głębiej w gównie (bez Lebrona i KI) z przepłaconymi kontraktami Thompsona, Lova , Smitha, niż Knicks z 2 letnim JEDYNYM takim kontraktem Noah, z Kristapsem i tą młodzieżą (Z Melo czy bez ) 

 

Skłamał bym, gdybym nie cieszył się z odejścia kolejnej bardzo dobrej drużyny (ba contendera) z walki o play-off's na wschodzie za 2 lata. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze poczekajcie, bo skończy się na oddaniu Porzygusia z Melo za Love, Crowdera i pick Nets, i tyle będzie z radości :smile:

 

 

Phil już poleciał za handlowanie Porzygusiem.

Za Melo to my mamy prawo żądać ten pick od nets :smile: za to ile za niego oddaliśmy :grin:  - trochę śmiech , przez łzy...

Ja chetnie bym przytulił za Melo Freya , Crowdera, Shumpa , ale hajs się nie zgadza, a Lebron potrzebuje bardziej obrońców na GSW, niż zakapturzonych strzelców. 

 

Edit : Zapomniałem o najważniejszym, klauzula... :] 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak się za Gwiazdę która nie chce grać dostaje pakiet jak Bostonu to nic dziwnego....

 

Porównanie Melo i Irvinga trochę nie fortunne. 

 

Knicks po katastrofach z tradem Bargnaniego , Melo + przeplatanej sukcesami i upadkami prezydenturze Phila, poszli po rozum do głowy (mam nadzieję) i nie oddadzą Melo za R.Andersona, nie muszą, nie chcą, pamiętają ile za niego bezmyślnie oddali, mogąc za pół roku mieć go za darmo. 

 

Cena za Melo nie jest pewnie wygórowana, podejrzewam że Mills / Perry myślą o 2 przyzwoitych rolesach + 2 runda i to by wystarczyło, ale to kontrakty tych rolesów, nie wchodzące w buty po kontrakcie Melo są decydujące, kasa ma się zgadzać, ale nie tak jak w przypadku kontraktu Andersona.  

 

Po co nam gorszy gracz, dla mnie , (R.Anderson) za te same pieniądze na dwa lata, gdy Melo może za rok zrezygnować z ostatniego roku w kontrakcie. 

 

Skoro tak wielu userów, w kontekście tego najsławniejszego picku teraz na świecie, pisze o szansach Brooklynu na PO, to nie widzę powodów żeby Knicks z Pistons i 76ers , może z Brooklynem :) powalczyli o 8 z Melo w składzie. 

 

Tankowiec od stycznia tak czy inaczej , będzie czekał zaparkowany na parkingu MSG, jednak mniej niż 30 zwycięstw nie widzę w tym sezonie. 8/11 draft to optymalna prognoza na ten sezon. 

 

Cały czas patrze na ten fatalny styczeń 2017 i cofam się w czasie co tam się spier...... że nie udało nam się powalczyć do końca o ten PO. I wychodzimy mi scenariusz , totalnego braku koncepcji gry w ataku, opartego tylko na Iso Melo i Iso Rose, z zagubionym Kp gdzieś po środku tego burdelu + obrona , której nie było od początku sezonu. 

 

Teraz nie ma trójkątów, nie ma Rosa, jest lekko wzmocniony skład, może Noah bardziej zmotywowany, wychodzący z ławki, wiedzący jakie gówno grał w zeszłym sezonie i najważniejsze wschód mocno osłabiony.

 

Jeśli Hornacek to poukłada , to na pewno są szanse na PO w tych okolicznościach, a na tankowanie zawsze przyjdzie czas, tym bardziej, że to czy będziemy mieć 8 czy 11 miejsce w drafcie, nie będzie miało wielkiego znaczenia, na top 3 draftu z tym składem i w tej konferencji szans nie mamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nydailynews.com/sports/basketball/knicks/knicks-leave-carmelo-anthony-season-ticket-plan-promo-article-1.3440305?utm_content=buffer44b2b&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=NYDNSports+Twitter      Na razie wizerunek Melo znikł z materiałów reklamujących 2017/2018 Full Season Plan w mediach społecznościowych.,Przypomina to sytuacje Nikołaja Jeżowa i słynnego zdjęcia z Woroszyłowem ,Mołotowem i Stalinem wizytujących Kanał Moskwy.,Kiedy Jeżów popadł w niełaskę Stalina jego wizerunek znikł ze zdjęcia.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nydailynews.com/sports/basketball/knicks/knicks-leave-carmelo-anthony-season-ticket-plan-promo-article-1.3440305?utm_content=buffer44b2b&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=NYDNSports+Twitter      Na razie wizerunek Melo znikł z materiałów reklamujących 2017/2018 Full Season Plan w mediach społecznościowych.,Przypomina to sytuacje Nikołaja Jeżowa i słynnego zdjęcia z Woroszyłowem ,Mołotowem i Stalinem wizytujących Kanał Moskwy.,Kiedy Jeżów popadł w niełaskę Stalina jego wizerunek znikł ze zdjęcia.,

Nie wszyscy znikali ze zdjęć w tym czasie. Kontrafekty Siemiona michajłowicza wróciły na swoje miejsce po małym zamieszaniu, gdy czekiści szli po niego - miał zadzwonić do Josifa Wisarionowicza z okrzykiem " ...Kontrrewolucja!, przyszli mnie brać, ale żywcem nie wezmą!" Wg legendy jego dacza była wyposażona w dwa maximy i oddział przyboczny kozaków - z konarmii. J.S. miał stwierdzić, że ten stary dureń ( Budionny) jest nieszkodliwy i operację odwołał.

 

     Żeby nie całkiem OT, to powiem tak, Melo jeżeli zostanie - nie zawiedzie. Znaczy, nie spadnie poniżej pewnego poziomu sportowego, a cierpliwość ma złotą, także nie powinien robić g...wna w szatni i mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.