Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Knicks bo ten pick bedzie w loterii.

Melo bo.ma weto.

Chandler bo pamieta jak go potraktowano.

Love bo ma dosc bycia maszynka double double w uber teamach Zachodu.

 

Kto mowi tak: Bledsoe bo sie wyrywa z Suns i bedzie mial mozliwosc o cos grac. Irving b bedzie sobie liderem.

 

Francuz nie ma zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że Chandler był co raz starszy i Knicks czekała przebudowa, a ściągnęli starszego od niego Calderona, więc gdzie tu logika w twoim poście? To chyba normalne, że każdy zawodnik wraz z wiekiem będzie miał coraz większe obniżki formy, tym bardziej, gdy będzie w grę wchodziła jeszcze aklimatyzacja w nowym miejscu. 

 

 

Ty wybierasz tylko to co chcesz zacytować lub nie czytasz całości. Logika Zen Mastera była taka, żeby sprowadzić prawdziwego rozgrywającego pod trójkąty i przy okazji pozbyć się grubasa Feltona, Calderon był dobrym kandydatem do tego pomysłu, miał dobry sezon z Mavs w PO - czy widzisz tu Logikę - tylko nie oceniaj teraz po fakcie, tylko czy przed ten ruch miał sens ? Wiek Tysona i rok starszego Calderona nie miał znaczenia wtedy, chodziło o idealną jedynkę do systemu. 

 

 

Kolejny gość nieporozumienie = Robin Lopez. 

 

 

Piszesz mi wykład o Logice :smile: A sam pisząc takie coś. Nie uzasadniasz tego nawet jednym zdaniem. Akurat Robin Lopez to była jedna z najlepszych decyzji Phila i jeśli go krytykujesz za Robina, to chyba nie wiesz co piszesz. To był idealny fit dla Porzingisa, dobrze broniący, zbierający defensywny center. Do tego na pięknym kontrakcie, czemu akurat Lopez okazał się u Ciebie nieporozumieniem -- jaka jest Twoja Logika w tej tezie ??? 

 

Mi nie chodzi o to, że pozbyto się Chandlera, Smitha i Shumperta. Chodzi mi o to, że pozbyto się ich za bezcen i Knicks mogli połasić się o przynajmniej jeden więcej wysoki pick. Czytaj ze zrozumieniem.

 

 

"Bezcen" - Logika jedziemy : Tyson do Mavs ---- do Knicks Calderon , Delambert , Larkin, Elington + 34 i 51 pick 

Shumpert + J.R.Smith do Cavs ----- do Knicks Lance Thomas + 2 runda 209 

 

Nie jest to bezcen , na pewno nie wymianie za Tysona, Calderon + Delambert WTEDY - wyglądali nieźle , na pewno Calderon wyglądał lepiej niż gruby Felton. Do tego dostaliśmy 3 picki 2 rundowe. Może można było wywalczyć więcej za Shumpa i Smitha, ale priorytetem było wtedy szybkie oczyszczenie się z ch....ch kontraktów pod tankowanie, czego owocem jest Avatar z Twojego profilu. 

 

HORNACEK = PRAWIE - to wiele wyjaśnia. "Gdy nie miał pręgierza...", to dlaczego pozwolił go sobie mieć? Normalny, dobry szkoleniowiec działa w porozumieniu z managemantem, ale Ci nie wtryniają mu się w zespół, bo to już jego robota. I dodatkowo, proponuję ja Tobie poduczenia się czytania ze zrozumieniem i na przyszłość trochę więcej logicznych postów, a nie przeczenia samemu sobie. 

 

 

 

Jeśli przychodzisz do organizacji , w której GMem jest gość, który przez 11 lat stosował pewien system w ataku , to nie możesz koło tego przejść obojętnie. Hornackowi i tak udało się moim zdaniem, dodać jak najmniej trójkątów do tego czegoś, co grali w ataku w zeszłym sozonie. Ciekawe jakim Ty byłbyś trenerem z 2 ballhoggami w składzie, w jednym momencie na boisku (Melo + Rose)

Hornacka obiektywnie będzie można ocenić dopiero po tym sezonie, kiedy będzie mógł wprowadzić swój system w ataku, bez żadnych narzutów z góry + skład bez gości hamujących ruch piłki (Melo, Rose) Proponuje ja Tobie :grin: zrozumienie pojęcia Logiki , bądź wstukania tego słowa w Wilkipedie. 

 

Gratuluję porównania sytuacji Pierce'a i Melo. Ten pierwszy w Bostonie grał przez całą swoją karierę, zdobył mistrzostwo, a tak naprawdę co Melo zawdzięcza Knicks'om i co Knicksi zawdzięczają Melo? Ja doskonale rozumiem Anthony'ego, bo winny wszystkiemu jest zarząd Knicks i wcale się nie dziwię, że nie chce pomóc Nowojorczykom w wyłuskaniu czegoś lepszego. Nie w jego interesie, niestety.

 

 

Dziękuję za gratulacje. Znowu nie skumałeś o co chodzi. Porównanie miało dotyczyć sposobów odejścia dwóch zasłużonych zawodników dla klubu (bez liczenia pierścieni na palcach) . To nie Pierce negocjował kontrakt z Brooklynem, ale dzięki jego wymianie ( i jego kumpla Garnetta) Boston dostał cudowny 1 rundowy pick, w tym roku numer 1 , które Dany zamienił na dwie 1 rundy w dwa lata. Porównanie miało nakreślić podejście obu graczy do wymian i wyrwania dla swojego zespołu jak najwięcej się da. A nie marudzenia, manipulowania z "klauzulą śmiechu" vetowania drużyny wcześniej branej pod uwagę itp... Co Melo zawdzięcza Knicks ??? Zawdzięcza to czego chciał najbardziej jak się okazuje, czyli grę w swoim mieście, szybki transfer po tupnięciu nóżką z Denver, grę  w blasku fleszy w Mecce koszykówki , w centrum zainteresowania , w centrum drużyny  , piłkę w decydujących momentach w meczu + 5 letni kontrakt na kwotę 124 milionów dolarów i "klauzulę lenistwa" która teraz robi tyle niepotrzebnego zamieszania. 

 

Podobno jesteś fanem Knicks - wnoszę po Avatarze, jednocześnie piszesz, że doskonale rozumiesz Anthonego, którego działania teraz możemy odczytać, jako , nazwijmy to delikatnie "brak pragmatyzmu w rozwiązaniu całej tej sytuacji" czyli poszerzenie drużyn do wymiany i zrzeknięcie się tej klauzuli, czyli działań które nie pomagają ani jemu, ani Knicks. 

Warto może było by stanąć trochę po stronie kluby, który za Carmelo oddał naprawdę sporo 

 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks bo ten pick bedzie w loterii.

Myślę, że Knicks oddali by 1 rundę z KI w tej wymianie.

 

Melo bo.ma weto.

 

NIestety, po stokroć niestety k...a dla Knicks i dla niego. 

 

Chandler bo pamieta jak go potraktowano.

Nie ma nic do gadania - nie ma klauzuli 

 

Love bo ma dosc bycia maszynka double double w uber teamach Zachodu.

To samo co ww, nie ma nic do gadania w razie czego. 

 

Kto mowi tak: Bledsoe bo sie wyrywa z Suns i bedzie mial mozliwosc o cos grac. Irving b bedzie sobie liderem.

 

Francuz nie ma zdania.

 

Pełna zgoda w 3 punktach. 

 

 

Dodałbym od siebie do przemyślenia jedną rzecz w kontekście oddania 1 rundy / ewentualnie Melo + Franka - w tej 3 stronnej wymianie. 

Ilu takich graczy jak Kyrie Knicks będą mieli szansę zdobyć przez najbliższe 4 lata. Niestety najczarniejszy , ale mocno realny scenariusz to 0 ... Dlatego też warto pomyśleć nad tym i Perry z Milsem na pewno to robią. Nie porównywałbym tego do oddania Feltona, Chandlera i Galo + 1 rundę do Danver za Melo w 2010. Dlatego że Melo dochodził wtedy do mocno osłabionej drużyny (dzięki sobie) , z Amare na wykończeniu. KI dochodziłby do zdolnej młodzieży, z którą mógłby walczyć o PO, nie wiem za ile, bo to wróżenie z fusów. 

Strasznie irytują mnie wypowiedzi fanów knicks / obserwatorów tej sytuacji, którzy znowu piszą , ze Knicks muszą zrobić wszystko, żeby myśleć o mistrzostwie za x lat i wymyślają niestworzone historie.

No to do jasnej ciasnej, taki ruch na pewno ich przybliży do tego, niż starta jednej 1 rundy i Franka moim zdaniem. 

Można sobie tu pisać eseje na temat tych wymian, a i tak wszystko leży w rękach .... "klauzuli"  

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma nic oczywistego w tych wszystkich spekulacjach, oprócz tego że Melo chce do Houston. 

Tak sobie pomyślałem, że jak KI tak bardzo chce do Knicks, to może warto poczekać na niego 2 lata, a nie spłukiwać się z 2 pierwszych rund, Franka i jeszcze kogoś. Dwie pierwsze rundy  + Melo + Frank, to za dużo za KI. 

 

Tu kilka propozycji wymian Knicks - Cavs 

 

https://dailyknicks.com/2017/07/24/knicks-trade-rumors-proposals-kyrie-irving/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wybierasz tylko to co chcesz zacytować lub nie czytasz całości. Logika Zen Mastera była taka, żeby sprowadzić prawdziwego rozgrywającego pod trójkąty i przy okazji pozbyć się grubasa Feltona, Calderon był dobrym kandydatem do tego pomysłu, miał dobry sezon z Mavs w PO - czy widzisz tu Logikę - tylko nie oceniaj teraz po fakcie, tylko czy przed ten ruch miał sens ? Wiek Tysona i rok starszego Calderona nie miał znaczenia wtedy, chodziło o idealną jedynkę do systemu. 

 

Ta jego logika to była dobra ale piętnaście czy szesnaście lat temu i więcej, gdy do Lakersów sprowadzał gości, którzy grali u niego w mistrzowskich zespołach Bullsów. Teraz koszykówka o wiele bardziej się zmieniła, przede wszystkim liczy się fizyczność i atletyczność i większość wiekowych graczy już nie daje rady. Nie, nawet przed jego przyjściem ten ruch nie miał sensu - niestety, w chwili obecnej nie mam jak Ci udowodnić mojej opinii, jaka była przed sezonem 2015/2016. Można było spokojnie pokusić się o młodszego, o wiele tańszego od Calderona - Jeremy'ego Lina, a Chandlera i Feltona zostawić w spokoju do momentu wygaśnięcia ich kontraktów, tym bardziej, że ich kontrakty wygasałaby już bodajże za rok. A tankować można byłoby dalej przy pozbyciu się Smith'a, Shumperta i może nawet Carmelo przy dobrych wiatrach, który nie blokowałby wtedy transakcji, gdyby miał możliwość przejścia do lepszego wówczas teamu. 

 

Piszesz mi wykład o Logice  :smile: A sam pisząc takie coś. Nie uzasadniasz tego nawet jednym zdaniem. Akurat Robin Lopez to była jedna z najlepszych decyzji Phila i jeśli go krytykujesz za Robina, to chyba nie wiesz co piszesz. To był idealny fit dla Porzingisa, dobrze broniący, zbierający defensywny center. Do tego na pięknym kontrakcie, czemu akurat Lopez okazał się u Ciebie nieporozumieniem -- jaka jest Twoja Logika w tej tezie ??? 

 

 

A co tu jest do uzasadniania? Faktycznie, zajebisty fit dla Porzingisa - zero jakiejkolwiek nauki dla niego, tyle dobrze, że miał więcej swobody. Robin Lopez i dobrze zbierający center? Gość przy bardziej masywniejszym centrze nie daje sobie rady, rzutu praktycznie też nie ma, jedyna jego zaleta to koszykarskie IQ i jako taka mobilność. 54 milionowy kontrakt dla takiego przeciętniaka to jest dla Ciebie piękny kontrakt? Współczuję, serio.

 

 

"Bezcen" - Logika jedziemy : Tyson do Mavs ---- do Knicks Calderon , Delambert , Larkin, Elington + 34 i 51 pick 

Shumpert + J.R.Smith do Cavs ----- do Knicks Lance Thomas + 2 runda 209 

 

Nie jest to bezcen , na pewno nie wymianie za Tysona, Calderon + Delambert WTEDY - wyglądali nieźle , na pewno Calderon wyglądał lepiej niż gruby Felton. Do tego dostaliśmy 3 picki 2 rundowe. Może można było wywalczyć więcej za Shumpa i Smitha, ale priorytetem było wtedy szybkie oczyszczenie się z ch....ch kontraktów pod tankowanie, czego owocem jest Avatar z Twojego profilu. 

 

Takich owoców jak avatar z mojego profilu mogłoby więcej, gdyby właśnie nie ten pośpiech. 

 

 

Jeśli przychodzisz do organizacji , w której GMem jest gość, który przez 11 lat stosował pewien system w ataku , to nie możesz koło tego przejść obojętnie. Hornackowi i tak udało się moim zdaniem, dodać jak najmniej trójkątów do tego czegoś, co grali w ataku w zeszłym sozonie. Ciekawe jakim Ty byłbyś trenerem z 2 ballhoggami w składzie, w jednym momencie na boisku (Melo + Rose)

Hornacka obiektywnie będzie można ocenić dopiero po tym sezonie, kiedy będzie mógł wprowadzić swój system w ataku, bez żadnych narzutów z góry + skład bez gości hamujących ruch piłki (Melo, Rose) Proponuje ja Tobie  :grin: zrozumienie pojęcia Logiki , bądź wstukania tego słowa w Wilkipedie. 

 

 

Po pierwsze, to nie porywałbym się z motyką na słońce i nie zamierzałbym być czyjąś marionetką, mając faktycznie takie udane sezony w Suns. Hornacek dobrze wiedział na co się pisze, a to w zespole już była kość niezgody to tylko i wyłącznie zasługa jego nieudolności, gracze szybko wyczują swojego trenera. Nikt mu nie kazał też stawiać na Rose'a i Melo - miałby jaja to by ich posadził na ławce, najwyżej by go Jackson zwolnił, ale dzięki temu raczej bezrobotnym długo by nie był. 

 

PS. Ucięło mi posta nie wiem czemu, w każdym bądź razie na resztę odpowiem w innej wolnej chwili, bo nie chce mi się teraz o tej godzinie drugi raz tego samego pisać, pzdr. 

Edytowane przez VITONCIUNAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Krzysiek jest wyjątkowy.. Tym bardziej żal, że trafił do takiej zje*** organizacji.
A pomyśleć, że mogł pójść do Philly zamiast Okafora. 
Ci ze zdrową paką typu Fultz  Redick- Simmons Kristaps  Embiid +  Saric Korkman i 2-3 vetsów mogli by pomyśleć o przyatakowaniu Lebrona czy Bostonu chyba nawet już w tym roku..
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Krzysiek jest wyjątkowy.. Tym bardziej żal, że trafił do takiej zje*** organizacji.

A pomyśleć, że mogł pójść do Philly zamiast Okafora.

Ci ze zdrową paką typu Fultz Redick- Simmons Kristaps Embiid + Saric Korkman i 2-3 vetsów mogli by pomyśleć o przyatakowaniu Lebrona czy Bostonu chyba nawet już w tym roku..

 

Takim skladem to mozna przyatakowac PO a i nie wiadomo czy sie uda. 2 debiutantów, trzeci zagral 30 razy w 3 lata. Do tego lekko przehypowany KP i strzelec obwodowy co sie powoli starzeje. Paka konkretne ale za pare lat. No i to zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim skladem to mozna przyatakowac PO a i nie wiadomo czy sie uda. 2 debiutantów, trzeci zagral 30 razy w 3 lata. Do tego lekko przehypowany KP i strzelec obwodowy co sie powoli starzeje. Paka konkretne ale za pare lat. No i to zdrowie.

 

Jeśli wszyscy główni młodzi gracze Phili bedą zdrowi, to dostanie się do PO nie powinno im sprawić problemu. Przypomnę tylko, że Atlanta została zaorana, Pacers tak samo i obecnie na Wschodzie jest mniej przyzwoitych drużyn, niż miejsc w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.