Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Melo chce chyba realnych szans na pierścień. Przez rok grał u boku Rose'a, wie na co go stać  :rugby:  Wobec możliwego odejścia Irvinga, nie pójdzie zatem do Cavs :rapture: Houston nawet na dzikim zachodzie może się bardziej postawić GSW niż Cavs bez KI.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten ruch to - " a nóż się uda awansować do PO"

 

Jeśli go podpiszą, nie da się tego podciągnąć pod "mentorowanie" dla kogokolwiek z młodych. No chyba że ma być mentorem w innych sprawach... 

Kiedyś spierałem się o to ze Znykayącym na TT, tylko to akurat był bodajże luty, kiedy karty praktycznie były rozdane i było wiadomo że w tym sezonie tylko nieoficjalny tank. 

W każdym razie przekaz Znyka był taki, że Knicks zawsze próbują walczyć o PO, nawet jeśli wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią NIE, to i tak próbują, tym bardziej przy tak osłabionym wschodzie. 

 

Myślę, że to nie jest do końca takie głupie w obecnej sytuacji (pat wymiany z Melo na wszystkich frontach) 

Tak jak pisałem kilka postów wcześniej, Knicks z tym składem, nie oficjalnie tankując wygrają 35 meczy, cały czas podkreślając scenariusz z Carmelo do końca u nas. To da nam podobny draft do tegorocznego, czyli 7/9 miejsce.

W momencie kiedy prognozy Espn, (które trzeba dzielić przez 3 wiadomo) mówią o 39/40 zwycięstwach dających 8 miejsce na wschodzie, mamy odpowiedź na pytanie, w którym kierunku mniej więcej idą działania Milsa Perrego.

 

A mianowicie w takim - jak uda się wejść do PO z tym składem ok, jak nie to Tank od stycznia lutego.  

 

Co lepsze wejście do PO i sweap z Cavs/Bostonem  + 15/17 miejsce w drafcie. Czy nieoficjalny tank jak rok temu, z Melo do końca sezonu 30-35 wygranymi i draftem w okolicach 8/9 miejsca. 

 

Ciężko stwierdzić.

 

Zwolennicy playoffs zawsze będą podkreślać, że drużyna walcząca w rozgrywkach posezonowych, łatwiej przyciąga wartościowych UFA, teraz lub w niedalekiej przyszłości. Choć patrząc na przykład na Bucks , jakoś nie widzę tej tendencji. 

Zwolennicy tankowania i draftu zawszę będą podkreślać, że tylko przez wysoki Draft można coś przynajmniej zacząć budować. Philadelphia w tym sezonie,  odpowie zwolennikom wysokiego draftu na to pytanie, jeśli będą zdrowi oczywiście. 

 

Ja preferowałbym dwa scenariusze , "albo/albo" , ale znając życie będziemy po środku. 

 

1. 8 miejsce w playoffs, zbieranie doświadczenia przez młodzież i Kristapsa przede wszystkim, w prawdziwej części sezonu, pożegnalne playoffs dla Melo, spojrzenie przychylniejszym okiem przez UFA w 2018, na młodą drużynę walcząca w posezonowych rozgrywkach, nawet przy sweapie z Clevland / Bostonem.

To już tylko pragnienie fanatyka - zaspokojenie 5 letniego głodu bez PO z Knicks. 

 

2. Intensywny tank, oddanie Melo do Houston(lub na księżyc) jeszcze przed rozgrywkami, co definitywnie wyznaczy drogę do top 5 draftu (20-25 zwycięstw w sezonie). 

 

3. Środek, czyli najbardziej prawdopodobny scenariusz - 9 miejsce , 35 wygranych,  jakieś 5/7 mniej, od drużyny na 8 miejscu wchodu i 7/9 miejsce w drafcie. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ian Begley: The Knicks announce that they’ve signed Michael Beasley.Sources say it’s a one-year deal for the veteran’s minimum.

 

A zatem w tym sezonie Knicks :)
 
Michael odrzucił 15mln/3 lata od Chińczaków, by walczyć o pozostanie w tej Lidze. Mój szacunek do niego (a jest od zawsze jednym z moich ulubionych graczy) jeszcze wzrósł.
 
Pokaż im Mike :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że to jest vet. minimum i rok umowy , gość ma 28 lat... 

 

Dla porównania : 

40 letni V.Carter podpisuje rok z Sacto za 8 milionów 

36 letni Z.Randolph 2 lata w Sacto za 24 miliony 

 

Będziemy zbierać wysokie picki, jak Melodrama się kiedyś skończy... 

 

 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja preferowałbym dwa scenariusze , "albo/albo" , ale znając życie będziemy po środku. 

 

1. 8 miejsce w playoffs, zbieranie doświadczenia przez młodzież i Kristapsa przede wszystkim, w prawdziwej części sezonu, pożegnalne playoffs dla Melo, spojrzenie przychylniejszym okiem przez UFA w 2018, na młodą drużynę walcząca w posezonowych rozgrywkach, nawet przy sweapie z Clevland / Bostonem.

To już tylko pragnienie fanatyka - zaspokojenie 5 letniego głodu bez PO z Knicks. 

 

2. Intensywny tank, oddanie Melo do Houston(lub na księżyc) jeszcze przed rozgrywkami, co definitywnie wyznaczy drogę do top 5 draftu (20-25 zwycięstw w sezonie). 

 

3. Środek, czyli najbardziej prawdopodobny scenariusz - 9 miejsce , 35 wygranych,  jakieś 5/7 mniej, od drużyny na 8 miejscu wchodu i 7/9 miejsce w drafcie. 

Widzę że kol @Kuzyn ma pełną głowę scenariuszy ,.Ja mam tylko dwa scenariusze ,ale za to 100% pewne: #1 ​Bilety na Knicks zdrożeją.                 #2 Piwo w MSG bedzie po $15 za pint.                   #3 Mark My Words

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kol @Kuzyn ma pełną głowę scenariuszy ,.Ja mam tylko dwa scenariusze ,ale za to 100% pewne: #1 ​Bilety na Knicks zdrożeją.                 #2 Piwo w MSG bedzie po $15 za pint.                   #3 Mark My Words

 

 

Właśnie tak sobie wyobrażałem to forum i ten temat, że będziemy rozmawiać między innymi, o różnych scenariuszach, tej drużyny w przyszłości, na lajcie, bez spiny i wywyższania się nad innymi. 

 

W tym temacie wieje jednak, mocno "szyderą" , "specjalistami od tej organizacji" i userami , którzy jak nie mają komu dopier.... to wchodzą tutaj "bo to knicks" czyli worek do łatwego obijania.

No coż trochę sobie na to ta organizacja zasłużyła, ale momentami ta krytyka jest niczym nie uzasadniona. 

 

Zazdroszczę dyskusji na innych tematach czasami. 

 

@mayor

Nie bierz tego do siebie oczywiście, trzaśnij sobie piwko w MSG w październiku, no i co GO KNICKS   :smile:

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiesz dlaczego nie piszę w tym temacie.

Wystarczy, że przeczytam niektóre posty. No.... przeczytam drugi raz, bo czasem ciężko uwierzyć w to co się czyta. Wystarczy (nie we wszystkich przypadkach, ale niestety często), że ktoś coś ma do powiedzenia po swojemu, często naprawdę ciekawego.... i hejcik rusza pełną parą.

A temat przecież ma potencjał niemały. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie, przecież tu trzeba tankować i to ostro :grin:

 

 

Powiedz mi jak można ostro tankować (20 zwycięstw) z Melo (bez wymiany) i składem teoretycznie lepszym niż w zeszłym roku ?

Nie widzisz tych (prawdopodobnie) 35 wygranych 9/10 miejsca w confie i kolejnej ósemki w drafcie ? 

 

Czy można swoją gwiazdę, która zarobi 26 milionów wysłać do D.League , lub dać jej 10/15 minut w meczu, tylko dlatego, że tankowanie to jedyna słuszna droga. 

 

Jeśli Knicks z Rosem, Melo i tym składem w zeszłym roku wygrali 31 meczy, to bez Rosa, z Frankiem, Dotsonem i Hardawayem Jr. oraz tymi teoretycznymi wzmocnieniami jak Sessions i Beasley mogą wygrać mniej i mieć wyższy pick ? 

 

Mogą jak wymienią Carmelo przed rozgrywkami, jedyna szansa. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicks mają problem głównie przez słabość wschodu.

Z drabinki wypadły dwie PO ekipy i z automatu wyladowaly niżej niż NYK więc żeby zaliczyć full tank Dolan musi wykombinować coś spektakularnego

Jeśli trade Melo dojdzie do skutku wówczas jedynym sensownym wyjściem jest walka o PO, nawet jeśli finalnie skończy się fiaskiem. Wówczas Knicks mają szansę odzyskać wiarygodność w oczach fa

Tak to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.