Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

To zmęczenie, które widzi przedmówca, to chyba eye test z liczeniem kropli potu na jego czole...

Obejrzałem 3 całe mecze Łotwy na tych mistrzostwach i w ogóle czegoś takiego nie dostrzegam.

Chłopak ma 2.20 nie będzie zapier.... od kosza do kosza jak Westbrook...

 

"Problemy kondycyjne" , biedny ten nasz Unicorn, zawsze ktoś coś wymyśli żeby mu doj...., albo za wysoki, albo będzie się łamał, albo nie broni zbyt twardo, teraz "oddycha rękawami" 

 

Natomiast Carmelo, nakurwia kondycyjnie aż miło patrzeć, szczególnie w obronie... 

 

Melo powinien usunąć się w cień, lub Hornacek powinien to lekko skorygować w minutach(być może wyjście z ławki), chociażby dla większej ilości posiadań dla KP, to co robią z nim w reprezentacji. 

 

Kristaps w zeszłym sezonie zaliczał prawie 33 minuty w meczu. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristaps w zeszłym sezonie zaliczał prawie 33 minuty w meczu. 

 

 i w drugiej połowie sezonu podczas czwartych kwart wyglądał jakby mu płuco odcięło, już nie licząc tego, że więcej się leczył niż grał

 

49TS to jest patologia, ale wiemy, że wiesz lepiej

 

http://stats.nba.com/player/#!/204001/advanced/?Season=2016-17&SeasonType=Regular%20Season&Period=4&SeasonSegment=Post%20All-Star

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 i w drugiej połowie sezonu podczas czwartych kwart wyglądał jakby mu płuco odcięło, już nie licząc tego, że więcej się leczył niż grał

 

49TS to jest patologia, ale wiemy, że wiesz lepiej

 

http://stats.nba.com/player/#!/204001/advanced/?Season=2016-17&SeasonType=Regular%20Season&Period=4&SeasonSegment=Post%20All-Star

 

 

Jeśli wrzucasz jakieś cyferki, to postaraj się napisać dokładnie o co Ci chodzi, nie wszyscy tutaj siedzą w cyfrach i są specjalistami od tego. Link tez się nie odpala. Piszesz o jakiejś patologi, ale ja na przykład nie wiem o co Ci chodzi, a chciałbym się do tego ustosunkować. 

 

Ile obejrzałeś czwartych kwart Knicks w drugiej połowie sezonu, ale tak szczerze , nie highliightsów ? 

 

 

Kristaps opuścił 16 meczy w RS, nie wiem co to za "większość" Nie chce mi się sprawdzać ile opuścił w drugiej połowie sezonu, ale jak chcesz żeby Twój komentarz nie był tylko chlapnięciem (skoro tak bardzo lubisz podpierać się cyframi) to sam sprawdź i napisz ile się leczył dokładnie w 2 połowie sezonu. 

 

Znowu wypowiadasz się w liczbie mnogiej "wiemy, że wiesz lepiej" nawet jeśli to jest skrót myślowy, skup się na swoim zdaniu i nie twórz tu jakiś frontów, bo na razie większość Twoich złośliwych komentarzy w tym temacie, jest kasowana przez administratorów. 

 

Dziękuje przy okazji administratorom, za profesjonalizm w prowadzeniu tego forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wrzucasz jakieś cyferki, to postaraj się napisać dokładnie o co Ci chodzi, nie wszyscy tutaj siedzą w cyfrach i są specjalistami od tego. Link tez się nie odpala. Piszesz o jakiejś patologi, ale ja na przykład nie wiem o co Ci chodzi, a chciałbym się do tego ustosunkować. 

 

Ile obejrzałeś czwartych kwart Knicks w drugiej połowie sezonu, ale tak szczerze , nie highliightsów ? 

 

 

Kristaps opuścił 16 meczy w RS, nie wiem co to za "większość" Nie chce mi się sprawdzać ile opuścił w drugiej połowie sezonu, ale jak chcesz żeby Twój komentarz nie był tylko chlapnięciem (skoro tak bardzo lubisz podpierać się cyframi) to sam sprawdź i napisz ile się leczył dokładnie w 2 połowie sezonu. 

 

Znowu wypowiadasz się w liczbie mnogiej "wiemy, że wiesz lepiej" nawet jeśli to jest skrót myślowy, skup się na swoim zdaniu i nie twórz tu jakiś frontów, bo na razie większość Twoich złośliwych komentarzy w tym temacie, jest kasowana przez administratorów. 

 

Dziękuje przy okazji administratorom, za profesjonalizm w prowadzeniu tego forum. 

 

link należy skopiować i wtedy Ci się odpali

 

Knicks byli moją drugą drużyną, którą oglądałem w tamtym sezonie, raz, że jestem wielkim fanem Kristapsa, dwa, że jakoś trzeba było zabić czas, który pozostawał do meczu Nuggets i doskonale było widać jakie problemy miał KP, był po prostu wypruty i często wpadał w faul trouble, bo po prostu nie dawał rady

 

KP opuścił 10 z 25 spotkań i choć rzeczywiście nie jest to połowa, to śmiało możesz to potraktować jako skrót myślowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link należy skopiować i wtedy Ci się odpali

 

Knicks byli moją drugą drużyną, którą oglądałem w tamtym sezonie, raz, że jestem wielkim fanem Kristapsa, dwa, że jakoś trzeba było zabić czas, który pozostawał do meczu Nuggets i doskonale było widać jakie problemy miał KP, był po prostu wypruty i często wpadał w faul trouble, bo po prostu nie dawał rady

 

KP opuścił 10 z 25 spotkań i choć rzeczywiście nie jest to połowa, to śmiało możesz to potraktować jako skrót myślowy

 

Ja nie odczułem tego w ten sposób, że faule łapał przez oddychanie rękawami. Ale spoko, masz swoje zdanie, luz.

Pamiętam tą dogrywkę z Wizards, kiedy Melo zszedł za F2 w pierwszej kwarcie. Pamietam, że szoł KP w 4Q i dogrywce skradł Darek, ale na prawdę nie przypominam sobie, żebym widział u Kp jakieś problemy z kondycją chociażby w tym meczu, nie wiem która to była połowa sezonu, chyba pierwsza. 

 

Miejmy nadzieję, że Łotysz poprawi się i w tym aspekcie w nadchodzącym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odczułem tego w ten sposób, że faule łapał przez oddychanie rękawami. Ale spoko, masz swoje zdanie, luz.

Pamiętam tą dogrywkę z Wizards, kiedy Melo zszedł za F2 w pierwszej kwarcie. Pamietam, że szoł KP w 4Q i dogrywce skradł Darek, ale na prawdę nie przypominam sobie, żebym widział u Kp jakieś problemy z kondycją chociażby w tym meczu, nie wiem która to była połowa sezonu, chyba pierwsza. 

 

Miejmy nadzieję, że Łotysz poprawi się i w tym aspekcie w nadchodzącym sezonie. 

 

No jak mamy dyskutować na bazie jednego meczu, który nawet nie pamiętasz kiedy był? ;] Chyba wypada zakończyć tą porywającą dyskusję, może wrócimy do tego kiedy indziej, najlepiej jak sobie przypomnisz trochę więcej spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak mamy dyskutować na bazie jednego meczu, który nawet nie pamiętasz kiedy był? ;] Chyba wypada zakończyć tą porywającą dyskusję, może wrócimy do tego kiedy indziej, najlepiej jak sobie przypomnisz trochę więcej spotkań.

 

 

Mecz odbył się 28 grudnia 2016 r,  Atlanta - Knicks 102-98 po dogrywce. 

Ciężko na podstawie jednego meczu wyciągnąć jakiekolwiek opnie, napisałem tylko, że KP nie wyglądał kondycyjnie źle w tym meczu z dogrywką, a Melo od 12 minuty na parkiecie już nie było. 

 

Ok, teraz Twoje statystyki 49%TS - 4 kwarta - marzec -  tru shooting percentage. I kilka porównań. 

 

Dla mnie połowa sezonu zaczęła się od połowy stycznia, sezonu 2016/2017.

 

Dokonałem analizy stycznia, lutego i marca 2017, porównanie KP z dwoma graczami, wybrałem Melo i Westbrooka. 

 

 

STYCZEŃ TS% - 4 kwarty  KP 69.3 % / MELO 40.3 % (GORZEJ NIŻ PATO)*  / WESTBROOK 49.3 % (PATOLOGIA)*  

LUTY                                    KP 59.3 % / MELO 67.1 % / WESTBRROK 69.2% 

MARZEC                              KP 49.9 % (PATOLOGIA)* / MELO 57.3 % / WESTBROOK 53.4 % 

 

 

Co z tego wynika, Melo i Russ w porównaniu z KP zaliczają patologię w styczniu, na dwa miesiące przed końcem sezonu, w lutym KP odstaje od chłopaków o 8/10 % , natomiast w marcu Kp zalicza patologię, ale gracz o żelaznych płucach i kondycji konia czyli Russ, zalicza Ts raptem 4% większy niż nasz Łotysz. 

 

Czy można na podstawie analizy TS% czwartych kwart, tych trzech graczy i ich trzech ostatnich miesięcy w sezonie, wysnuć podobną tezę do :

doskonale było widać jakie problemy miał KP, był po prostu wypruty i często wpadał w faul trouble, bo po prostu nie dawał rady"

 

 

Moim zdaniem nie jest to dowód na to, że KP ma problemy z kondycją, a jedynie Twój eye test, który w porównaniu z moim eye testem mówi zupełnie co innego , ja nie widziałem problemów kondycyjnych KP w 4 kwartach w sezonie 2016/2017 

 

Na uzasadnienie tego dodam fakt, że 4 kwarty należały w ataku w 70% do Rosa i Melo. Dlatego może niski TS wynikał z tego, że tej piłki de facto miał mało w rękach, a jak miał to dostawał jakieś ochłapy po M/R.

Nie twierdzę że zmęczenie jakiegokolwiek zawodnika nie ma wpływu na TS% w 4 kwartach, ale akurat dla mnie to nie jest wyznacznik problemów z kondycją. Idąc tym torem, można by stwierdzić że Russ w styczniu stracił kondycję, a w lutym nakurwiał jak zły, trochę mało logiczne. 

 

Jeśli miałbym brać pod uwagę jakieś cyfry i kondycję, to wziąłbym po prostu minuty z każdego miesiąca z 4 kwart, ale tu też ni ch.... Twoja teza się nie broni, bo KP grał w 4Q odpowiednio : w styczniu 8.2 , w lutym 9.8 i marcu 8.4 - także grał, a nie siedział na ławie z powodu braku kondychy i "wyprucia" , a to że TS spadał co miesiąc, na to mogło mieć wpływ wiele czynników a nie kondycja.

Na początku podciągnął bym tu głowę i jaja, jako największy czynnik wpływający na TS% w 4 kwartach. 

 

 

Z mojej strony to zakończenie dyskusji. 

Fajnie było by zobaczyć TS%  Łotysza w 4 kwartach w miesiącu bez Melo , albo z Melo w mocno ograniczonej minutowo roli, w przyszłym sezonie. 

 

 

to link do skrótu wspomnianego meczu https://www.youtube.com/watch?v=kdx9txiSmfY

 

 

*miara wg. LeweBiodroSmoka

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KuzynieKoralgola

 

Przepraszam, więcej już nie użyję żadnych advstats podczas dyskusji z Tobą, bo widzę, że to przynosi jakiś absurdalnie odwrotny skutek, choć mogłem akurat na to wpaść, że lepiej będzie zajechać suchym fg%, wtedy może  nie zacząłbyś porównywać TS rozgrywajka z drużyny playoffowej do TS podkoszowego z ekipy z bottom 10. W przypadku Westbrooka ten wskaznik jest mylący, bo nie odzwierciedla jego rzeczywistego impactu, ale to akurat nie Twoja wina, że tego nie wiesz. Na koniec jeszcze ta szalenie bystra teza, że skoro grał podobną ilość minut w 4q to problemów z kondycją nie miał, bo wtedy siedziałby pewnie na ławce...

Ostatni raz tak przebiegła analizą statystyczną popisał się tu BullsFan odnośnie Darka, trafiłeś więc do elitarnego grona.

 

 

 

Na uzasadnienie tego dodam fakt, że 4 kwarty należały w ataku w 70% do Rosa i Melo.

 

postASG FGA w 4q

 

KP 3.2

DR 3.0

CA 3.7

 

chyba, że Ci chodziło o to, że reszta czyli 30% należało do KP, tak czy siak Twój eyetest wydaje się być mocno gówniany

 

cały czas operowałem na próbce tych ostatnich +/- 25 spotkań bo imo właśnie wtedy wychodzą braki kondycyjne i kiedy większość graczy tego kalibru przyśpiesza i nie schodzi poniżej pewnego poziomu, to akurat tutaj widać bardzo wyrazny regres gdyż TS w 4q KP preASG wynosił 60.1, wdzisz różnicę?

 

 

to link do skrótu wspomnianego meczu

 

czy to nie miał być mecz z Wizards? jaja sobie robisz?

 

moim zdaniem końcówka sezonu w wykonaniu Łotysza była beznadziejna i uważam, że było to pokłosie słabej formy fizycznej (spowodowanej pośrednio przez liczne urazy) ale przede wszystkim przez brak możliwości grania +30 minut  w meczu na pełnych obrotach, identyczną sytuację mam u mnie z Jokiciem, ale w Denver wydają się o tym wiedzieć i minuty Serba są ograniczane, Kristaps natomiast bardzo często był posyłany na parkiet w 4q z czterema czy pięcioma faulami i nie dość, że w takich warunkach ciężko jest się młodemu podkoszowemu odnalezć, to jeszcze było widać gołym okiem, że póki co sezon w NBA jest dla niego stanowczo za długi

 

na koniec już  - naprawdę nie musisz się wysilać, żeby mi coś udowadniać, bo generalnie dyskusja z Tobą nie należy do rzeczy, które chciałbym uskuteczniać, znam masę ciekawszych zajęć chociażby mycie naczyń, fajnie by było gdybyś to w końcu zrozumiał i robił to co potrafisz najlepiej czyli dyskutował sam ze sobą

 

elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lewoskrętna witamino C 
 
Na początku tej dyskusji napisałeś 

i w drugiej połowie sezonu podczas czwartych kwart wyglądał jakby mu płuco odcięło, już nie licząc tego, że więcej się leczył niż grał

 
Kiedy napisałem, że dla mnie połowa sezonu zaczyna się od połowy stycznia, i przytoczyłem TS Łotysza z Stycznia i Lutego, Ty już się wycofałeś ze swoich słów i napisałeś : 

moim zdaniem końcówka sezonu w wykonaniu Łotysza była beznadziejna

 
To zdecyduj się , czy połowa sezonu = końcówka sezonu. --- ależ sprytne wycofanie się rakiem ze swoich tez, jak zobaczyłeś TS KP z Stycznia i Lutego. 

 

 

postASG FGA w 4q

 

KP 3.2

DR 3.0

CA 3.7

 

chyba, że Ci chodziło o to, że reszta czyli 30% należało do KP, tak czy siak Twój eyetest wydaje się być mocno gówniany

 

 

Chodziło mi dokładnie o to, że Melo i Rose mieli razem więcej posiadań w 4q niż Kristaps, dlatego nie wiem po czym wnosisz , że mój eye test jest gówniany, bo to zauważyło by dziecko z podstawy, oglądające 60% całych 4 kwart Knicks w zeszłym sezonie.  

 

 

 

czy to nie miał być mecz z Wizards? jaja sobie robisz?

Pomyliłem mecz Wizards z Atlantą, żadne jaja, zwykła pomyłka, meczy w sezonie jest 82, także... 

 

 

wtedy może  nie zacząłbyś porównywać TS rozgrywajka z drużyny playoffowej do TS podkoszowego z ekipy z bottom 10. W przypadku Westbrooka ten wskaznik jest mylący, bo nie odzwierciedla jego rzeczywistego impactu, ale to akurat nie Twoja wina, że tego nie wiesz

 
Napisz konkretnie dlaczego to nie jest adekwatne porównanie (w zakresie tych 3 miesięcy) , jeśli chodzi o kondycję i jej związek z TS, bo wybierasz sobie to co Tobie pasuje. i jest Ci wygodne. Piszesz, że to jest beznadziejne porównanie, a potem piszesz o All-Starach, którzy przyspieszają z TS na koniec sezonu, czy do tych All-Starów można zaliczyć Westbrroka, czy "pozwalasz" mi porównywać tylko podkoszowych z bottom 10 ??? O co Ci chodzi tutaj ??? 
 

cały czas operowałem na próbce tych ostatnich +/- 25 spotkań bo imo właśnie wtedy wychodzą braki kondycyjne i kiedy większość graczy tego kalibru przyśpiesza i nie schodzi poniżej pewnego poziomu, to akurat tutaj widać bardzo wyrazny regres gdyż TS w 4q KP preASG wynosił 60.1, wdzisz różnicę?


%TS Z LUTEGO I MARCA / 4 KWARTY -  KRISTAPS PORZINGIS 
59.3% / 49.9%  
 
%TS LUTEGO I MARCA / 4 KWARTY - 10 PF/C -  BYŁYCH I OBECNYCH ALL-STAR + KANDYDATÓW DO FUTURE ALL-STAR
 
A.DAVIS 53.5% / 70.7% - przyśpieszył zgodnie z tym co piszesz / ekipa bottom 10  
D.COUSINS  58.7 /54.9 --- faktycznie "przyśpieszył" w marcu / ekipa bottom 10  
M. GASOL 60.9 / 62.3 ---- słabe przyśpieszenie 
K.A.TOWNS  63.3 / 58.3 ---- doskonały przykład na spadek TS,  bardzo adekwatne, ten sam draft, ten sam wiek, ta sama pozycja na boisku/ brak szans na PO w marcu / ekipa bottom 10 (chciałbym zobaczyć TS 4Q Townsa , w drużynie z Carmelo z Darkiem i trójkątami) 
K.LOVE 69.7 / 75.2 - przyśpieszył zgodnie z tym co piszesz 
P.MILSAP 52.7 / 59 - przyśpieszył zgodnie z tym co piszesz 
D.GREEN 61.4 / 36.0 - to jeśli KP odjebał patologię w marcu i "rzygał" ze zmęczenia po każdym meczu, to jak nazwiesz regres jednego z czołowych PF All-Star ligi ? "przyśpieszył" w drugą stronę, 13 meczy po 8 minut w 4Q, pewnie podawali mu tlen po każdej czwartej kwarcie w marcu... 
D.A.JORDAN - 73.1 / 73.1 - niesamowita cyfra, ale przyśpieszenia brak. 
A.HARFORD 50.8 / 62.7 - przyśpieszył zgodnie z tym co piszesz 
N.JOKIC 59.6 / 70.4 

 

 

identyczną sytuację mam u mnie z Jokiciem, ale w Denver wydają się o tym wiedzieć i minuty Serba są ograniczane

Wpisałeś się do elitarnego grona "ekspertów" którzy nie znają cyfr swoich ulubieńców. Sytuacja Jokica zupełnie odwrotna do tej z KP, Jokic przyśpiesza konkretnie w 4q w %TS w marcu, mało tego minuty w 4 kwartach - luty - 6.8  / marzec 7.6 -  "minuty Serba są ograniczane" względem dwóch ostatnich miesięcy, wyszło w marcu  +1 brawo ! 

 

 

Z tego porównania można wysnuć trzy istotne tezy  : 

 

1. Ta różnica, czyli to przyśpieszenie w marcu w 4q w TS występuję u 50% porównanych (nie liczę tych 1.5 % Marca Gasola) 

Czyli mamy ciekawą definicję słowa "WIĘKSZOŚĆ" u Ciebie. Prosze bardzo, chcesz to zrób porównanie 4q TS wszystkich 25 tegorocznych All-Star z KP, tylko nie zapomnij co pisałeś o pozycji Wetbrooka względem pozycji KP i dodania najistotniejszej zmiennej, jaką są szanse na udział w play-offs w marcu. 

 

2. Kristaps w Lutym , kiedy Knicks mieli jeszcze iluzoryczne szanse na awans do PO , miał lepszy %TS w 4 kwartach od A.Davisa, D.Cousisna, P. Milsapa , A.Harforda i prawie taki sam jak nieoczekiwany bohater tego postu N.Jokic. 

 

3. Niektórzy gracze wręcz zwalniają w TS w 4Q z powodu braku motywacji związanej z brakiem szans na awans do PO oraz innych czynników, głownie związanych z ich mentalem i nie musi mieć to nic wspólnego z ich kondycją / przemęczeniem / minutami w 4q w ostatnim miesiącu sezonu (Towns / Cousins )

Natomiast u Jokica widac doskonale jak walka o pay-offs do końca, może pozytywnie wpłynąć na faktyczne przyśpieszenie w %TS w czwartych kwartach w marcu. 

 

 

 

moim zdaniem końcówka sezonu w wykonaniu Łotysza była beznadziejna i uważam, że było to pokłosie słabej formy fizycznej (spowodowanej pośrednio przez liczne urazy) ale przede wszystkim przez brak możliwości grania +30 minut  w meczu na pełnych obrotach,

 

Moim zdaniem spadek %TS w czwartych kwartach w marcu u Kristapsa Porzingisa był spowodowany : 

 

1. Mentalem / brakiem motywacji , brakiem szans na play-offs . 

2. Gęstniejącą atmosferą w okół klubu (czyli mental part 2) trójkąty i Phil, powracający Rambis z za światów z Zenem w tle, ogólną c***nia, która zapanowała po raz kolejny w Nowym Yorku, a jak wiemy, w tym mieście da się odczuć, że zawiodło się w jakimś stopniu publiczność i prasę. 

3. I dopiero na końcu / końców zmęczenie po ciężkim sezonie NBA w ostatnim miesiącu grania. (może 20% wkładu w ten wynik) 

 

Ciekawostka, KP w sezonie 2015/2016 TS% w 4Q w lutym, kiedy Knicks tak samo, walczyli jeszcze o PO, miał 60% a w marcu kiedy gra toczyła się już nawet nie o tank (rok bez picku) zaliczył 40% . 

 

DLA ŚCISŁOŚCI. JEŚLI OKAŻE SIĘ, ŻE KRISTAPS W ROKU W KTÓRYM KNICKS AWANSUJĄ DO PO, PO RAZ PIERWSZY Z JEGO UDZIAŁEM, W 4 KWARTACH ZALICZY WYRAŹNY REGRES W %TS, TO ODSZCZEKAM TO WSZYSTKO I ZWRÓCE HONOR, W PRZECIWNYM WYPADKU LICZĘ NA TO SAMO. 

 

 

 

na koniec już  - naprawdę nie musisz się wysilać, żeby mi coś udowadniać, bo generalnie dyskusja z Tobą nie należy do rzeczy, które chciałbym uskuteczniać, znam masę ciekawszych zajęć chociażby mycie naczyń, fajnie by było gdybyś to w końcu zrozumiał i robił to co potrafisz najlepiej czyli dyskutował sam ze sobą

 

elo

 

Ale uwierz mi że ja się nie wysilam, sprawia mi to większą przyjemność niż zmywanie naczyń na przykład, bo od zmywania mam zmywarkę. Fajnie by było gdybyś swoje oceny względem mojej osoby zostawiał dla siebie i nie narażał się na kasowanie swoich postów przez administratorów, a skupił się tylko i wyłącznie na odpisywaniu w temacie NEW YORK KNICKS, lub nie odpisywaniu mi wcale. 

 

elo 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tydzień temu Knicks i Rockets byli bliscy ubicia muchy w kiblu, a trzecim do tańca mieli być Bucks, którzy na szalę rzucili Jabariego Parkera.

 

Uwielbiam ogórki o tej porze roku :]

To było by dobre, chętnie przyjmę Parkera

Zwłaszcza jak się wykuruje to może być dobry i tani gracz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, a wy to wogole tank ujęcie w tym roku? Jaki jest plan?

 

http://www.e-nba.pl/topic/5372-new-york-knicks-20172018/?p=527305 

 

;) 

 

 

To było by dobre, chętnie przyjmę Parkera

Zwłaszcza jak się wykuruje to może być dobry i tani gracz

 

 

Zamienić Melo na jego teoretycznie "młodszy model"? :] Gdyby Bucks upadli na głowę i przygarnęli Andersona, to do Knicks razem z Jabarim musiałby iść jakiś wysoki kontrakt jak np: Monroe lub Henson + Teletovic.

 

Dla mnie jest to ploteczka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było by dobre, chętnie przyjmę Parkera

Zwłaszcza jak się wykuruje to może być dobry i tani gracz

 

Kolesia po dwóch operacjach ACL tego samego kolana?

Jeszcze po pierwszej operacji możesz zapomnieć o urazie i psychicznie się odbudować, ale po drugiej to już wątpię aby miał swobodę wejścia pod kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak za Melo to biorę go. Wolę go niż Andersona A nuż wróci do forny

 

Ja jestem 3 tygodnie po rekonstrukcji, zerwałem ACL grając w kosza :( na szczęście nie było szycia łękotki i nic innego nie pierd.....o  Dopiero co odstawiłem kule. Codziennie długa żmudna rehabilitacja, mega ch....a kontuzja dla amatora, dla zawodowego sportowca, inny temat, ale też inne konsekwencje.

 

Powiem Ci szczerze, że Jabari po 2 zerwanych ACLach w tym samym kolanie, zawsze będzie miał jakąś blokadę na bańce, mega ciężka sprawa z tymi ACL jest. Ale chłopak jest młody, jeszcze ma szanse, na pewno nie wskoczy już na taki poziom, jakby miał swojego ACL, a nie przeszczep.

 

Też wolałbym go od Andersona, choć pewnie w pakiecie z kontraktem Monroe lub Henson. 

Ploteczka ciekawa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.