Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Za Parkera + wzięcie kontraktu Andersona na siebie.

 

Ciekawa jest ta plotka. A takiego Monroe bardzo chętnie zobaczyłbym obok Porzygusia. 

 

 

1 rundę + Ntilikina (Melo do Houston rozumiem) - Do Bucks Anderson i Parker z dwu krotnie  zerwanym ACL do Knicks .

 

Zaśmierdziało Bargnanim / Grunwaldem / Dolanem i starymi Knicks ... 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:topsy_turvy:

 

I może frytki do tego? 

Odnosiłem się do stwierdzenia, że nie widać nic by ta transakcja miała sens dla Bucks. Chyba udowodniłem, że mogłoby mieć to sens dla Bucks ;)

A tak na serio to dla mnie nie ma sensu żadnego przygarnięcie Andersona i oddanie Parkera za upchnięcie nawet dwójki z Henson/Telly/Delly. Ale już nad z pickiem unprotected bym się zastanawiał a z Ntilikiną brałbym razem z frytkami czy bez ;)

A jestem z tych co wciąż wierzą w Parkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo jeśli chce zdobyć tytuł, musi odejść. NY nigdy nie da mu tytułu..

On Knicksom tym bardziej... 

 

 

Kristaps dzisiaj dzień konia : 28pkt (60% !) 3/6 3pkt / 7/7 ft / 7 rebs / 3 bc /  2 stl Łotwa 89 - Turcja 79 

 

Łotwa wychodzi z drugiego miejsca z grupy. 

 

wszystkie mecze oglądam na livebasketball.tv ( 7 Euro za cały turniej) 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z jednej strony nie rozumiem hejtu na Melo, a z drugiej strony rozumiem. Jakbym był fanem Knicksów to bym go wylał na zbity pysk, no ale oczywiście klauzula. Za takiego Melo mógłbyś dostać świetny pakiet, więc czemu nie? Sam nie rozumiem Melo. Gość ma okazję powalczyć o tytuł, ale nie. Trochę słabo z jego strony. No ale z drugiej strony, Carmelo to jest wciąż mega gracz, który może nie gra tego co parę lat wstecz, ale wciąż top 5 SF. Może blokuje rozwój drużyny i zawodników, ale na pewno taki KP dużo się od niego nauczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ale na pewno taki KP dużo się od niego nauczył.

No na Mistrzostwach Europy da się zauważyć, że nauczył się od niego np. trzymania gały przez 10 sekund, zabijania ruchu piłki i rzucania z c***owych pozycji   :panda:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie (jeśli uwzględnimy, że naturalną pozycją Giannisa jest niski skrzydłowy) Melo byłby gdzieś w okolicach ósmego miejsca.

  1. James
  2. Durant
  3. Leonard
  4. Giannis
  5. George
  6. Hayward
  7. Porter
  8. Melo

 

 

Wrzuciłbym jeszcze Butlera, a podobną wartość na boisku ma Gallinari, Barnes a nawet Tobias Harris :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na Mistrzostwach Europy da się zauważyć, że nauczył się od niego np. trzymania gały przez 10 sekund, zabijania ruchu piłki i rzucania z c***owych pozycji   :panda:

 

Może na higlihtsach to tak wygląda, w meczach na żywo "trochę" inaczej . Ach te eye testy , każdy widzi co innego. 

 

Ja widzę KP najczęściej w akcjach cath&shoot , put bank dunkach , często na lini rzutów wolnych, trochę w post (może to te 10 sekund) Olajuowonem to on jeszcze nie jest żeby robił 5 sekundowe akcje w izolacjach w poście. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłbym jeszcze Butlera, a podobną wartość na boisku ma Gallinari, Barnes a nawet Tobias Harris :smile:

Butlera nie dałem, bo on zawsze był rzucającym obrońcą, choć w nowym klubie będzie pewnie niskim skrzydłowym. Chodzi o to,  że Melo to już bardziej nazwisko i wspomnienie gracza jakim kiedyś był. Barnes już w tym sezonie powinien być lepszy, a następni czekają w kolejce, by zepchnąć Melo jeszcze niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butlera nie dałem, bo on zawsze był rzucającym obrońcą, choć w nowym klubie będzie pewnie niskim skrzydłowym. Chodzi o to,  że Melo to już bardziej nazwisko i wspomnienie gracza jakim kiedyś był. Barnes już w tym sezonie powinien być lepszy, a następni czekają w kolejce, by zepchnąć Melo jeszcze niżej.

 

Zgadza się, wiek i granie w słabej drużynie robi swoje. Klauzula lenistwa również. Melo da nam jeszcze trochę radości, jeśli zostanie w Nowym Yorku. Dla mnie powinien wychodzić z ławki na 3/4 i tam grać swoje ISO, otoczony dobrą obroną. 

 

Skład  : C Hernangomez / Pf Kristaps / Sf Lee / Sg Hardaway Jr. / Pg Frank

Ława : C Koq/Noah / Pf Kuzz / Sf Melo / Beasley / Sg Baker / Thomas / Dotson / Pg Sessions / Randle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, wiek i granie w słabej drużynie robi swoje. Klauzula lenistwa również. Melo da nam jeszcze trochę radości, jeśli zostanie w Nowym Yorku. Dla mnie powinien wychodzić z ławki na 3/4 i tam grać swoje ISO, otoczony dobrą obroną. 

 

Skład  : C Hernangomez / Pf Kristaps / Sf Lee / Sg Hardaway Jr. / Pg Frank

Ława : C Koq/Noah / Pf Kuzz / Sf Melo / Beasley / Sg Baker / Thomas / Dotson / Pg Sessions / Randle 

Lee na trójce? Najlepsi tej ligi drżyjcie :playful: Sorry za podśmiec***kę, ale skład Knicksów dość biednie wygląda. Na jedynce mega bieda - bo jak Ntilikina będzie grał na juniorskim poziomie(co jest mocno prawdopodobne), to będzie musiał częściej grać Sessions. Najlepsi point guardzi ligi będą na Knicksach nabijać sobie statsy. Na dwójce Hardaway - tu tragedii nie będzie, na trójce Melo i Kuzminskas też ok. Na czwórce Kristaps i on powinien ciągnąć tę drużynę. Pozycja centra także słabo obsadzona. Jedyną nadzieję jedyną jaką widzę dla kibiców Knicks jest spektakularny rozwój Kristapsa. Jeśli chłopak wystrzeli z formą w tym sezonie, jakoś bardzo źle w Nowym Jorku nie będzie :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak : jakby Melo nie gral w Knicks , jakby Phil nie byl w Knicks , jakby Dolan nie byl w Knicks to Melo = Rudy Gay albo Gallinari - serio

Melo jest non factorem w lidze od lat - podobalo mi sie jak Gladwell stwierdzil ze Carmelo odkad Simmons napisal ksiazke spadl z 100 panteonu ligi - podpisuje sie pod tym 

Melo gdzie by nie doszedl nie przechyla szali szans na playoffy czy mistrzostwo - do tego doszlo - gosc zabiera z defensywy i ball movementu cokolwiek daje w ofensywie a daje ostatnio bardzo niewiele i malo skutecznie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.