Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle kilka nazwisk mocno przepadło wobec których oczekiwania były mega jak wchodzili do ligi a na razie to niewiele/nic nie pokazali. Okafor, Muiday, Johnson, Hezonja z 2015 czy Stauksas, Exum z 2014 a o drafcie 2016 to szkoda nawet pisać po poza Brownem to narazie bida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 6 sierpnia nie można handlować Frankiem. Veto Melo odnośnie transferu do Cavs, podobno uzasadnione sytuacją z KI i wiedzą o rzekomym opuszczeniu Lebrona Cavs za rok - źródło - ploty... 

 

Dalej będę podtrzymywał swoje zdanie, że z sportowego punktu widzenia, blokada tego tradu do Cavs na rok przez niego, jest totalnym absurdem, dlaczego, wypowiadałem się na ten temat wcześniej. 

 

W kolejnych plotkach dowiedziałem się że Knicks chcą w jakiś sposób zwiększyć wartość marketingową Carmelo przez rozpoczęcie z nim sezonu i pokazanie "zobaczcie wszyscy, nie tfu zobaczcie Houston, to jest ten stary Melo , który może wrzucić każdemu 30 + , dajcie nam 1 rundę za niego + kogoś (tylko nie R.Andersona ) " 

 

Taki ruch ma swoje plusy i minusy. 

 

Hipotetyczny plus jest taki, że Carmelo faktycznie do tego lutego może pokazać, że w ataku nadal ma to coś i może być wzmocnieniem dla contendera (Houston)  przynajmniej po jednej stronie boiska. 

 

Minus - to zabrane posiadania Łotyszowi , Łotysz pewnie znowu w cieniu Carmelka walczącego o szanse tej wymiany i grającego swoje, piła w CT do kogo Melo czy KP ??? 

 

 

Nikt chyba jeszcze nie zadał tego pytania w tym temacie, jeśli zadał to przepraszam, będę drugi : 

 

Czy New York Knicks z składem : Willy, Kp, Melo, Thj, Sessions ////// Noah, KOQ, Thomas, Lee, Baker, Frank, Dotson, Kuźma, Randle - mają szanse na wejście do PO na tym słabym wschodzie ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy New York Knicks z składem : Willy, Kp, Melo, Thj, Sessions ////// Noah, KOQ, Thomas, Lee, Baker, Frank, Dotson, Kuźma, Randle - mają szanse na wejście do PO na tym słabym wschodzie ??? 

 

Nie.

 

CLE, BOS, TOR, WAS, MIL, MIA, CHA - 7 pewna PO

PHI, DET - co najmniej lepsi jakkolwiek by nie patrzeć

ORL - ten sam poziom

NYK - o dopiero tutaj

IND, CHI, BKN, ATL - oficjalny tank

 

Wychodzi 9-10 seed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale akurat Knicksom życzę aby było cały czas tak jak teraz.

Można wiele zarzucić Knicksom,ale przynajmniej nikt w tej organizacji nie jest na tyle głupi żeby wyrzucić w błoto #1 draft pick.,Taka okazja zdarza się once in lifetime i mam nadzieje ,że Karma always pay back.,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie PO? O czym Wy tu piszecie? 

 

W zeszłym roku jak jeszcze tak bardzo może nie byłeś na nie odnośnie D.Rosa i jak zobaczyłeś ten skład w sierpniu / wrześniu 2016,  to pomyślałeś sobie pewnie, no muszą teraz wejść do PO.

Jeśli nie to wklej tu z listopada 2016 swoją wypowiedz, która mówi o tankowaniu o tym jaka jest już ch.....a i że Knicks są straceni na kolejny sezon bez play-offs. ,  jedyną i słuszną drogą jest tank. 

 

Teraz praktycznie nadal mamy to samo (zakładając że Melo zostanie na cały sezon) , oprócz braku Róży , mamy 2 nowych PG, których możemy podciągnąć pod wzmocnienie na tej pozycji na tle Róży i B.Jeja, mamy THJ kolejnego rzucającego obrońcę, czyli konkurencje dla Lee , nie mamy Holidaya. mamy cały czas tak samo ch....o JO o rok starszego, nadal z najgorszym kontraktem na świecie. Podsumowując, na papierze wygląda to lepiej niż rok temu , a wchód wygląda dużo gorzej. 

 

Dlatego też uważam że pytanie o play-off's jest zasadne, przy mocno osłabionym wschodzie. 

 

Już tyle razy pisałem o tym, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, często na tym forum wśród piszących (wiem , wiem ja tez byłem jeszcze w styczniu za Darkiem Róża i zmieniłem zdanie, kamyczek do swojego ogródka wrzucam za każdym razem , - pokuta trwa do dziś ... ) 

 

Punkt widzenia ----- punkt siedzenia : 

 

Przemek Orliński w sierpniu 2016 roku myśli o Knicks jako o kandydacie do PO, a w styczniu 2017 widząc jak gra Knicks z Róża i Melo, myśli już o tankowaniu i wszechobecnej c***ni składu w tej konfiguracji i o tankowcu , czyli jedynym słusznym rozwiązaniu w tej sytuacji. To jest ok, nastroje się zmieniają, nie rozumiem tylko domyślnej krytyki postawionego pytania o PO, w kontekście właśnie takich a nie innych scenariuszy, jakie drużyna Knicks często nam funduje. 

 

Ja również chciałbym żeby dobrze zatankowali, choć nie liczę na 20 zwycięstw w tym składzie i top 3 draftu.

Przewiduje niestety podobny scenariusz co rok temu, czyli jakieś 30 zwycięstw i 8/9  miejsce w drafcie. 

 

Teraz myślimy o tankowaniu to jest naturalne, ale rok temu o tej samej porze większość pewnie myślała o play-offs, a ten skład jest praktycznie taki sam, a nawet trochę lepszy, ba nie ma już trójkątów nad nami.   

 

Przemku Orliński - wielka prośba do Ciebie, daj chłopakom od siebie z redakcji chociaż podyskutowac na ten temat, bo jak Knicks jakimś cudem bedą walczyć o 8 seed na tym słabym wschodzie, a nie jest to niemożliwe , to ciekawy jestem jak zmieni się Twój punkt widzenia... 

 

Tak jak pisałeś o tym, że Wolisz Franka Kamińskiego od Łotysza tuż przed draftem ? 

 

Jak P.O. dał mi ignora :grin: , to proszę udzielających się forumowiczów Airrbolowców o przeklejenie tego posta, dla założyciela tego tematu, na przykład, przy kolejnym podcaście "kurwo-piwnym" AB . 

Jeśli nie przeczytasz tego Przemku , trudno, no nie potne się :] 

 

 

Dajmy ludziom dyskutować na takie tematy. ten skład to nie jest rok 2014 i roster z :

 

Q.Acym , C.Aldrichem, L.Andmoundsonem, A.Bargnanim, J.Calderonem, C.Erlym, S.Larkinem, R.Ledo, P.Prigionim, A.Svedem i największą gwiązdą Travisem Wearem ---- z takim składem zatankowalibyśmy po jedynkę z powodzeniem w tym sezonie. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiele zarzucić Knicksom,ale przynajmniej nikt w tej organizacji nie jest na tyle głupi żeby wyrzucić w błoto #1 draft pick.,Taka okazja zdarza się once in lifetime i mam nadzieje ,że Karma always pay back.,  

 

 

No właśnie niestety nie.

 

Z melo na pokładzie przez cały sezon i z tym składem to będzie wielki ch.... który nazywa się :

9 miejsce w konfie, 30/35 wygranych i 8/10 draft. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

" Czysta fikcja, ale skoro Utach wzięło Lyles'a to z nimi może deal, Były również ploty na temat możliwości handlowania Favors'em. Porzingis <-----> lyles + favors. BYŁBYM BARDZO NA TAK

No cóż, Favorsa zniszczyły kontuzje, czego w tamtym momencie raczej nie mogłem przewidzieć. 

 

A jak na priv mi prześlesz bezpośredni link to będę wdzięczny, bo nie pamiętam tego wpisu kompletnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Favorsa zniszczyły kontuzje, czego w tamtym momencie raczej nie mogłem przewidzieć. 

 

A jak na priv mi prześlesz bezpośredni link to będę wdzięczny, bo nie pamiętam tego wpisu kompletnie. 

 

 

Musiałeś jakoś wyjść z twarzą z tego, że obrażasz kogoś kto wyraża po prostu własną opinię i oceniasz sposób jak to robi.

 

To może wbij sobie na przyszłość do swojej głowy, że Ty też możesz walnąć takiego babola pisząc coś publicznie i możesz stać się "tematem" osobnego wątku tutaj z tego powodu.

 

Jak dostałem upomnienie w przeszłości na tym forum, jeszcze za czasów Kalodzero, to Admin napisał mi w wiadomości prywatnej, że nie życzy sobie wycieczek osobistych w stosunku do innych forumowiczów.

 

Odpowiedz sobie sam na pytanie, czym był Twój post w stosunku do mnie.

 

Jak znajdę chwilę, to usune dane i wkleję Twoją wypowiedź tutaj.

 

A Ty sam potwierdzisz, czy jest prawdziwa, czy może dopuściłem się fałszerstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pomysły z tym wyganianiem ludzi, jak komuś się nie podoba to chyba nie musi czytać?

 

Piszę to znakomity "znafca" i doskonały analityk tematu drużyny New York Knicks , który tuż po wyborze Kristapsa Porzingisa na Knicks Zone napisał tak :

 

" Czysta fikcja, ale skoro Utach wzięło Lyles'a to z nimi może deal, Były również ploty na temat możliwości handlowania Favors'em. Porzingis <-----> lyles + favors. BYŁBYM BARDZO NA TAK

 

Kolejny raz cytujesz całkiem stare (ale ciekawe :rugby: ) rzeczy. Z ciekawości, masz to gdzieś zapisane czy masz taką pamięć? Szacunek jeżeli to drugie.

 

Po wyborze Łotysza to zdaje się wielu kibiców Knicks czuło irytację, żeby nie powiedzieć wkur*** :) Życie robi takie żarty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Melo nie chce do cavs, ale cavs nie chca placic nawet dolara za Melo do knicks, a co dopiero wysylac KI za 20 baniek/rok, zeby polknac 27/rok Melo. Melo przyjdzie do cavs razem z wadem za min, albo jeden z nich, jak sie pewnie zacznie kolejny toksyczny sezon w ny/chi I kazdy bedzie chcial pojsc swoja droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.