Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Lee na trójce? Najlepsi tej ligi drżyjcie :playful: Sorry za podśmiec***kę, ale skład Knicksów dość biednie wygląda. Na jedynce mega bieda - bo jak Ntilikina będzie grał na juniorskim poziomie(co jest mocno prawdopodobne), to będzie musiał częściej grać Sessions. Najlepsi point guardzi ligi będą na Knicksach nabijać sobie statsy. Na dwójce Hardaway - tu tragedii nie będzie, na trójce Melo i Kuzminskas też ok. Na czwórce Kristaps i on powinien ciągnąć tę drużynę. Pozycja centra także słabo obsadzona. Jedyną nadzieję jedyną jaką widzę dla kibiców Knicks jest spektakularny rozwój Kristapsa. Jeśli chłopak wystrzeli z formą w tym sezonie, jakoś bardzo źle w Nowym Jorku nie będzie :playful:

 

 

Lee na trójce, a dlaczego nie  ? Na pewno będzie lepszym obrońcą na trójce niż Melo. No jest trochę bieda , ale obstawiam 8-10 miejsc, niczego więcej nie oczekuje. Na jedynce przewidujesz mega biedę, a nie widziałeś jeszcze Franka nawet w Sl, zmiennicy Sesions i Baker , lepsza ta trójka niż jeden Rose. (Dziś ploteczka o Treyu Burke - daily Knicks) "Najlepsi point guardzi bedą nas zjadać" zjadali w zeszły sezonie, w tym są szanse że właśnie w D na jedynce będzie lepiej, w ataku może być bieda na 1, ale to się okaże (Frank) Na dwójce THJ - zobaczymy ile przeniesie dobrego z Atlanty. Dla mnie Melo z ławki jak 6th man, to mógłby być strzał w 10, ale zobaczymy jak Hornacek do tego podejdzie, w każdym razi i Kuzzz i Melo mogą być zmiennikami Kp i Lee, do tego dochodzi nieobliczalny Beasley, który zaliczył dobry sezon w Bucks. 

Kristaps to będzie się starał pociągnąć jak będzie miał posiadania, których nie zabierze mu Melo ... I tu ten 6thman Melo dla mnie robiłby robotę. Przed chwilą odezwał się jeden głos krytyczny odnośnie Kp i jego gry dla Łotwy, a ja właśnie chciałbym takiego Łotysza w Knicks, może trochę bardziej zaangażowanego w D i na desce, ale tak posiadania, w ataku gała do niego i niech oddaje nawet 30 rzutów, sekund w ISO mu nie będę liczył :smile: należą mu się te posiadania jak psu buda... 

 

"Pozycja C słabo obsadzona" nie do końca, bo o ile Willy w obronie ma sporo roboty do wykonania, to jego gra w ataku w post , półdystans i zbiórka wyglądają dobrze. 

 

 

Szansa na rozwój dla Knicksów, ulepszanie tego młodego co mamy i otaczanie Kristapsa coraz to lepszymi grajkami (draft / FA ) 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak : jakby Melo nie gral w Knicks , jakby Phil nie byl w Knicks , jakby Dolan nie byl w Knicks to Melo = Rudy Gay albo Gallinari - serio

Melo jest non factorem w lidze od lat - podobalo mi sie jak Gladwell stwierdzil ze Carmelo odkad Simmons napisal ksiazke spadl z 100 panteonu ligi - podpisuje sie pod tym 

Melo gdzie by nie doszedl nie przechyla szali szans na playoffy czy mistrzostwo - do tego doszlo - gosc zabiera z defensywy i ball movementu cokolwiek daje w ofensywie a daje ostatnio bardzo niewiele i malo skutecznie

 

 

Melo w Knicks oprócz jednego sezonu 2012 / 2013 nigdy nie miał składu na realne powalczenie z Lebronem na wschodzie.

Trochę to jego wina, bo tupał nóżką na transfer w lutym , a głupi Dolan oddal pól składu za niego i picki. Weszliśmy z nim 3 razy do PO, 2 razy wpierdol od Lebrona, raz druga runda i odjazd z Indianą. Nie wiem ja . nie wiesz Ty , jakim faktorem Melo byłby otoczony dużo lepszymi grajkami , np. ostatnie 4 sezony.

 

 

 

Melo gdzie by nie doszedl nie przechyla szali szans na playoffy czy mistrzostwo

 

W tej lidze jeden gracz nawet taki jak Lebron już nie przechyli, super teamy przynajmniej dwóch all-star a najlepiej 3 , bo 4 dzierży mistrzostwo. Król jeśli odejdzie od Cavs będzie równiez tworzył super team. 

Melo na pewno pomógł w tych 3 awansach Knicks do PO , za jego kadencji, a te 4 lata biedy i przebudowy, są po części piwem , które sam spija przez ten głupi transfer a nie dojście do nas sa darmo w lato. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jedynce przewidujesz mega biedę, a nie widziałeś jeszcze Franka nawet w Sl, zmiennicy Sesions i Baker , lepsza ta trójka niż jeden Rose. 

 

 

"Pozycja C słabo obsadzona" nie do końca, bo o ile Willy w obronie ma sporo roboty do wykonania, to jego gra w ataku w post , półdystans i zbiórka wyglądają dobrze. 

 

To, że Ty nie oglądałeś wcześniej Franka w akcji, nie oznacza, że inni nie oglądali. Mój sceptycyzm wynika własnie z tego, że widziałem go w Strasbourgu i reprezentacji Francji. Porównania do Dante Exuma nie są przypadkowe. Chłopak ma bardzo dobre warunki fizyczne, ale poza tym jest dla mnie bardzo surowy. Może być tak, że się rozwinie mega i opadnie mi szczęka do ziemi, ale na ten moment bardziej mi pachnie drugim Exumem.

Co do Hernangomeza - słabszego centra ma chyba tylko Boston, Brooklyn, Atlanta, Phoenix i Spurs. Chłopak jest młody i jakiś talent ma, ale jaki jest jego sufit? Gasolem to on nie będzie.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Ty nie oglądałeś wcześniej Franka w akcji, nie oznacza, że inni nie oglądali. Mój sceptycyzm wynika własnie z tego, że widziałem go w Strasbourgu i reprezentacji Francji. Porównania do Dante Exuma nie są przypadkowe. Chłopak ma bardzo dobre warunki fizyczne, ale poza tym jest dla mnie bardzo surowy. Może być tak, że się rozwinie mega i opadnie mi szczęka do ziemi, ale na ten moment bardziej mi pachnie drugim Exumem.

Co do Hernangomeza - słabszego centra ma chyba tylko Boston, Brooklyn, Atlanta, Phoenix i Spurs. Chłopak jest młody i jakiś talent ma, ale jaki jest jego sufit? Gasolem to on nie będzie.

 

 

Strasznie wróżysz z fusów jak zwykle... Kp był "jakiś tam" w Hiszpani w NBA nie okazał się bustem. Ty widziałeś Franka w Strosburgu super, ale chyba nie masz co do niego oczekiwań że stanie się drugim Johnem Wallem ? Ja nie mam... Dlatego definicja bustu pewnie jest dla nas inna. Ty widzę Sufit jedynek masz bardzo wysoko postawiony, dlatego nie wiem ilu Pg oprócz czołowej 10tki w tej lidze jest bustami. Chłopak ma 18 lat, jest surowy i ma do tego prawo w tym wieku... Opadnie Ci szczęka, jak będziesz wiedział jak sufit mu stawiasz, bo ja chce żeby bronił . podawał i rzucał 10/15 punktów w meczu i to mi wystarczy, nie liczę na drugiego Kyrie Irvinga w ataku. 

Sufit Hernangomeza, w sumie ta sama śpiewka co do Franka ... 

 

 

Nie wszyscy musza być Johnami Wallami i Marcami Gasolami , żeby nie okazali się bustami, a solidnymi grajkam,i z którymi drużyna może odnieść sukces , mądrze budowana. 

 

Tim Hardaway Jr. był w All rookie 1 team w 2014, Kristaps był w AR1T w 2016 i drugi w ROTY , Willi był w AR1T w 2017 , Frankowi życzę AR1T w 2018.

Nie ma co płakać, trzeba się cieszyć z rzeczy małych, jak na razie, nie od razu Golden State Monsters zbudowano... 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrze budowana.,? W poczynaniach zarządu Knicks w czasie tegorocznego post season .,Nie widzę żadnych oznak "mądrej budowy" drużyny.,Zaczynając od draftu,a kończąc na nieudolnych próbach wymiany Melo.,Po drodze jeszcze jeden z najlepszych guardów na cale gardło krzyczał ,że chce grac w Knicks,walił pięściami w drzwi do MSG ale w managemencie Knicks nikt nie umiał mu drzwi otworzyć.,Największy sukces tych niby-zarządców to podpisanie za $70M gościa którego niedawno się odesłało do D-Leauge.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrze budowana.,? W poczynaniach zarządu Knicks w czasie tegorocznego post season .,Nie widzę żadnych oznak "mądrej budowy" drużyny.,Zaczynając od draftu,a kończąc na nieudolnych próbach wymiany Melo.,Po drodze jeszcze jeden z najlepszych guardów na cale gardło krzyczał ,że chce grac w Knicks,walił pięściami w drzwi do MSG ale w managemencie Knicks nikt nie umiał mu drzwi otworzyć.,Największy sukces tych niby-zarządców to podpisanie za $70M gościa którego niedawno się odesłało do D-Leauge.,

 

Tak mądrze budowana : 

 

1. Draft - #team DSJ vs #team Frank rozumiem - ja się zapisuję do drugiego obozu, Ty skreślasz franka i hajpujesz DSJ, spoko, ale ile osób przejechało się na drafcie tutaj, nie wiem co to za argument na złą budową już teraz ? , bez oceny picku przynajmniej po połowie sezonu? Ocena książki po okładce, tak jak Porzingisa ? hmmm ... 

 

2. Nieudolnych próbach wymiany Melo.

No przepraszam, nikt naszego Melo nie chce i nawet sam Brylantowy P. Riley by go pewnie nie wymienił, ze swoimi talentami.

Melo również nikogo nie chcę oprócz Houston, to czemu winny jest tu zarząd ja się pytam ? Kto w tej lidze zmaga się z podobną klauzulą. Tylko Gm Cavs , ale tam nie ma kłopotu bo nikt nie chce Lebrona wymieniać i Cuban, który Dirka również nie chce się pozbyć, także sorry ale zarząd ma związane ręce i robi to co może najlepiej teraz , czyli czeka na rozwój sytuacji, chociązby do 15 grudnia, kiedy będzie można już wszystkimi handlować, a może i Melo zmieni perspektywę. 

 

 

3. KI do Knicks :] Super , ale co w zamian ??? to już zupełnie z dupy argument, nie mieliśmy NIC co chcieliby Cavs, po za tym KI za dwa lata może być wolny, nie wiadomo jak w Bostonie przygoda się potoczy(po tym co stało się w tym off seazon, już chyba nikt nigdy nie powie NIC NA PEWNO) , robić powtórkę z Tradu Melo z Nuggets ? Pół składu + picki, za gracza na dwa lata ... please NO ! - Znowu lekko zaśmierdziało Grunwaldem / Dolanem i tamtymi czasami... 

 

4. Patrzysz na THJ tak jak Ci wygodnie, ok, to że zanotował najlepszy ostatni sezon w lidze, nie piszesz tego, został odesłany do D League, po tzw "Budrelu w Knicks" stracił formę i odzyskał ją z nawiązką, podobno to nowy gracz.  Już go skreślasz (znowu książka po okładce ?) , bo za drogo, słaby argument, w dobie przepłacenia gorszych, a jak wygra nam kilka razy mecz, to przypomnij sobie to co o nim pisałeś. No chyba , że już stawiasz hajs na gruby tank, to wtedy wygrywanie nie powinno Cię cieszyć, czaje to. 

 

 

Nie mam się do czego przyczepić, jeśli chodzi o Millsa i Perrego na ta chwilę. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mogę tu przeczytać przez ostatnie strony. 

W Knicks trwa przebudowa po wielkim burdelu , który ciągnie się od podpisania Melo w 2010,  zostawmy już pastwienie się nad latami 2000-2010 

 

Ta organizacja nie jest bez winy wielu sprawach, ale tak jak wielu z Was pisze o innych organizacjach i widać jakąś spójną wizję w komentarzach, tak tu każdy krytykuje Knicks z każdej strony na swój sposób, a zdania są tak różne, że można się zastanawiać, o co tu k...a chodzi  i czy na pewno wszyscy piszą o tej samej drużynie , przykłady : 

 

1. Knicks powinni tankować na maxa , to po ch... podpisywali i przepłacali THJ wydając na niego 70 milionów. 

 

2. Knicks powinni myśleć o tym, żeby awansować przynajmniej raz do PO w najbliższych 3 sezonach, bo Kristaps jest głodny sukcesów i odejdzie jeśli ich tu nie będzie ( podpisanie THJ w tym kontekście już nie takie złe) 

 

3. Dlaczego nieudolny zarząd nie może wymienić Melo, który jest rakiem w NBA i Knicks. 

 

4. Melo nie jest żadnym rakiem, powinien grać , bo KP oddycha rękawami w 4 kwartach, szczególnie w Marcu.  

 

5. Kp powinien mieć w końcu więcej posiadań, gra w ataku powinna być ułożona pod niego. 

 

6. Nie chcemy Łotysza jak Melo ! Już przetrzymuje gałę10 sekund w reprezentacji, wstrzymuje ruch piłki , rzuca z c***owych pozycji, oddajmy pilkę Melo z powrotem :] 

 

7. Frank stał się Bustem zanim się urodził. 

 

8. Frank może być graczem 3&D 

 

9. KI chciał wrócić do domu, walił drzwiami i oknami do Knicks, czemu ten zarząd nic nie zrobił. 

 

10. Knicks nie mieli nic , co mogło by zainteresować Cavs w wymianie za KI.

 

11. Knicks bez Melo przegrywali sporo meczy w podobnym składzie, może być ciężko w jakimś stopniu bez niego na początku. 

 

12. Knicks bez Melo mają większe szanse na PO niż z nim. 

 

13. Dolan nie zatrudnił Griffina - źle 

 

14. Dolan Zatrudnił Perrego , który i tak będzie w cieniu Millsa - nie najgorzej , ale i tak źle. 

 

15. Phil Jackson do zwolnienia natychmiast , trójkąty i próba wymiany Łotysza. 

 

16. Pojawiły się westchnienia w stronę Jacksona po podpisaniu Hardawaya Yuniora, że jednak może on nie był taki zły ... 

 

17. Przed rozpoczęciem sezonu 2016/2017 wielu widziało Knicks w pierwszej 3jce PO. 

 

18. Teraz przed 2017/2018 widząc po typach, 99% jak na razie nie daje im szans na play-off's, mimo że skład jest wzmocniony, trener ma wolną rękę, wschód się osłabił, a chwasty zostały po części wyrwane. 

 

19. Do Knicks nikt z wolnych agentów raczej nie przyjdzie, Dolan + brak sukcesów sportowych, tak powiedział K. Durant , dodał że nikt nie gra w UA. 

 

20. Knicks powinni iść drogą 76ers i tankować na potęgę przez najbliższe trzy sezony, inaczej nie zbudują nic. 

 

 

Jakby ktoś się pytał , jak jest u Knicks w tym temacie, przed sezonem 2017/2018, to tak w wielkim skrócie.

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty i Twoje wczesniejsze konto to jeszcze nie jest "wielu" lol.

 

 

Ja nie typowałem pierwszej trójki na forum (szukaj jak chcesz). Wierzyłem w awans do PO.

 

Secundo gdzie napisałem że TUTAJ wielu napisało , o pierwszej trójce ? Napisałem że wielu tak stawiało, a gdzie ?  k...a gdziekolwiek w internecie ... lol 

@jlekstep 

 

 

Napisałeś w jakimś temacie kiedyś , że nie ma lepszej drużyny doc oglądania niż Nuggets. Mam pytanie do Ciebie, skoro tak sporo meczy Denver oglądałeś w zeszłym sezonie. 

 

To jak było z Jokicem w 4 kwartach w Marcu , czy sytuacja była taka (jak jeden User pisał) zbliżona do Kristapsa ,  czyli problemy kondycyjne i ograniczanie jego minut ? Czy wręcz przeciwnie, bo z TS% Jokica wynika coś zupełnie innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie typowałem pierwszej trójki na forum (szukaj jak chcesz). Wierzyłem w awans do PO.

 

Secundo gdzie napisałem że TUTAJ wielu napisało , o pierwszej trójce ? Napisałem że wielu tak stawiało, a gdzie ? k...a gdziekolwiek w internecie ... lol

 

@jlekstep

 

 

Napisałeś w jakimś temacie kiedyś , że nie ma lepszej drużyny doc oglądania niż Nuggets. Mam pytanie do Ciebie, skoro tak sporo meczy Denver oglądałeś w zeszłym sezonie.

 

To jak było z Jokicem w 4 kwartach w Marcu , czy sytuacja była taka (jak jeden User pisał) zbliżona do Kristapsa , czyli problemy kondycyjne i ograniczanie jego minut ? Czy wręcz przeciwnie, bo z TS% Jokica wynika coś zupełnie innego.

Ja od dawna pisze, ze u Jokica kondycja to drugi najwiekszy alert (zaraz po D). Mozesz poszukac :D. Jeszcze jakies "podstepne" pytanka?.

 

Ba ogladajac Knicks nie zauwazylem jakichs specjalnych problemow kondycyjnych Kristapsa (a jesli chodzi o ogolny atletyzm to bije Jokica na glowe). Jedyny strach to to, ze te chude patyki sie az prosza o kontuzje :(.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadny optymizm przed nadchodzącym sezonem, nie ma żadnych realnych podstaw.,Według mnie w Knicks nie ma przebudowy ani budowy,jest tylko łatanie dziur w dachu i podpieranie ścian.,Odnośnie Melo to., Jak się ma córkę na wydaniu to nie rozpowiada się całemu światu ,że jest brudas i leń a na dodatek się puszcza.,Wybór w drafcie., Historia lubi się powtarzać.,W 2009  z #8 zamiast DeRozana wybraliśmy Hilla.,Pomijając to czy DSJ jest lepszy od Franka, to czemu wszyscy byli zbyt zajęci i nie mieli czasu żeby zobaczyć workout tego chłopaka ? .,Griffin nie zgodził się na okruchy tylko chciał całe ciastko, Perry oddał ciastko Millsowi i jest zadowolony z okruchów.,Dla Griffina robienie za podnóżek u Millsa to była degradacja ,dla Perrego jest wielkim awansem ., Podpisanie THJ Great Success?.,Sama oferta była toczka w toczkę skopiowana z oferty Nets za Otto Portera(15 %Trade Kicker,50%salary płatne co roku 1 października).,Jesteś k*rwa leniwy, nie chce ci się samemu pisać to chociaż zmień cokolwiek np.-52% płatne 2 października, in cash,$20 non-sequential bills.,Tima nie skreślam życzę chłopakowi jak najlepiej,ale management się nie popisał., $71M wydane kiedy można było się spodziewać ,że Hawks nie zamierzają i tak wyrównać,pewnie $60M by wystarczyło .,Ale 60 by się ch*jowo rymowało z siedemdziesięcioma milionami Noaha.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna pisze, ze u Jokica kondycja to drugi najwiekszy alert (zaraz po D). Mozesz poszukac :grin:. Jeszcze jakies "podstepne" pytanka?.

 

Ba ogladajac Knicks nie zauwazylem jakichs specjalnych problemow kondycyjnych Kristapsa (a jesli chodzi o ogolny atletyzm to bije Jokica na glowe). Jedyny strach to to, ze te chude patyki sie az prosza o kontuzje :(.

 

Ależ tu nie było nic podstępnego. Dzięki za odpowiedź 

To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że TS% ni jak się ma do problemów kondycyjnych, jak tu jeden Pan sugeruje w kontekście Kristapsa, jako główny dowód tego że w 4 kwartach miał problemy kondycyjne, z powodu znaczącego spadku TS.

U Jokica było zupełnie odwrotnie bo TS poszedł do góry. A szansę na awans do PO Denver w marcu i co za tym idzie większa motywacja  gracza , doskonale pokazuję co wpływa na TS% .

 

 

 @ mayor 

 

Przesadny pesymizm przed nadchodzącym sezonem . 

 

Według mnie w Knicks nie ma przebudowy ani budowy,jest tylko łatanie dziur w dachu i podpieranie ścian

 

Ciężko to skomentować, zbyt ogólnie, czasy Phila czy już Perrego ? Jacksonowi draft się udał i jeśli tego nie widzisz, to mamy inne definicje słowa "budowa" nie udało mu się ściągać FA, trudno, nie każdy chciał grać trójkąty z Melo na parkiecie,  KP był jeszcze za małem magnesem, żeby przyciągał UFA, trójkąty wręcz straszakiem. Perry i Mills rządzą za krótko, żeby na podstawie jednego podpisania grajka za 70 mln, (grajka nie najgorszego) można stwierdzić , że to nie budowa a tylko łatanie dziur. 

 

Odnośnie Melo to., Jak się ma córkę na wydaniu to nie rozpowiada się całemu światu ,że jest brudas i leń a na dodatek się puszcza.,

 

Tu też krytykujesz poprzednią władzę, krytykujesz przeszłość i to co robił Phil. Ja pisałem o mądrym budowaniu na przyszłość i to co robi Perry / Mills . I to co teraz robią, jest dokładnie odwrotną strategią do tego co spier.... Jackson. Nie mówią o Melo nic, ani robiąc z niego sztuczną gwiazdę wstawiając go w szerokie plany wizji zespołu na przyszłość, ani nie krytykują go , dając mu szanse zaistnienia w nowych Knicks , bez trójkątów i indywidualną myślą szkoleniową Hornacka. Przy okazji badając oferty transferowe. Jeśli myślisz o tym, że obrzydzanie Melo przez Zena, miało jakikolwiek wpływ na to , że nie udało nam się KI wymienić. to nawet nie chcę mi się tego komentować. 

 

Wybór w drafcie., Historia lubi się powtarzać.,W 2009  z #8 zamiast DeRozana wybraliśmy Hilla.,Pomijając to czy DSJ jest lepszy od Franka, to czemu wszyscy byli zbyt zajęci i nie mieli czasu żeby zobaczyć workout tego chłopaka ? .

 

W 2015 wybraliśmy Kristapsa Porzingisa zamiast WCS / Kaminsky / Winslow - także wiesz , nie zawsze historia układała się najgorzej, a to że skreślasz chłopaka w wrześniu, jest moim zdaniem sporym błędem, ale to sobie ocenimy za pół roku. Na marginesie, Frank to również wybór Zena, czyli poprzedniego zarządu, nie wiemy kogo tak naprawdę wybrali by Mills / Perry. 

 

Griffin nie zgodził się na okruchy tylko chciał całe ciastko, Perry oddał ciastko Millsowi i jest zadowolony z okruchów.,Dla Griffina robienie za podnóżek u Millsa to była degradacja ,dla Perrego jest wielkim awansem

 

Ok, skoro Griifin był taki super, to dlaczego nie pracuje już w Cavs, dlaczego nie pracuje nigdzie w NBA

? Dolan ma swoich ludzi i uznał, że nie wymieni wszystkiego, bo noy Gm sobie tego pragnie. Jacksonowi dał 99% władzy i co z tego wyszło, wszyscy widzieli, było dobrze Draft, było źle - praktycznie wszystko poza draftem. To że da się nowemu GMowi pełnie władzy, nie jest gwarantem sukcesu...

 

 

 

Podpisanie THJ Great Success?.,Sama oferta była toczka w toczkę skopiowana z oferty Nets za Otto Portera(15 %Trade Kicker,50%salary płatne co roku 1 października).,Jesteś k*rwa leniwy, nie chce ci się samemu pisać to chociaż zmień cokolwiek np.-52% płatne 2 października, in cash,$20 non-sequential bills.,Tima nie skreślam życzę chłopakowi jak najlepiej,ale management się nie popisał., $71M wydane kiedy można było się spodziewać ,że Hawks nie zamierzają i tak wyrównać,pewnie $60M by wystarczyło .,Ale 60 by się ch*jowo rymowało z siedemdziesięcioma milionami Noaha.,

 

Czy podpisanie THJ to Terrible Mistake ? Oferta była taka sama, bo takie oferty składa się standardowo , po to żeby drużyna nie wyrównała zawodnika, mogę się zgodzić z tym, że być może 60 milionów by wystarczyło, ale jeśli ten gracz ma nam pomóc budować przyszłych Knicks, po świetnym sezonie w Atlancie,  to czemu nie zaryzykować, to nasz wybór w drafcie z 2013 roku i jak się okazało po czasie jeden z wielu błędów Phila Jacksona (z oddaniem go) , ściągnął do nas Granta, który jak na razie okazuje się być Bustem. 

 

 

Odpowiedz sobie sam na pytanie, jakie masz oczekiwania od nowego zarządu przez najbliższe 3 lata i co byś chciał zobaczyć w Knicks w tym czasie, a wtedy zobaczysz, że ta dalsza przyszłość i budowa drużyny w okół Kristapsa i naszych młodych , wcale nie musi wyglądać tak pesymistycznie.

 

Wschód jest słaby (na szczęście dla nas) Picki mamy, młode podstawy drużyny mamy.

Kontrakty Melo i Noah się skończą / zostaną wymienione, wcześniej czy później. W końcu ktoś znaczący podpisze z nami dobrą umowę. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ależ tu nie było nic podstępnego. Dzięki za odpowiedź 

To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że TS% ni jak się ma do problemów kondycyjnych, jak tu jeden Pan sugeruje w kontekście Kristapsa, jako główny dowód tego że w 4 kwartach miał problemy kondycyjne, z powodu znaczącego spadku TS.

U Jokica było zupełnie odwrotnie bo TS poszedł do góry. A szansę na awans do PO Denver w marcu i co za tym idzie większa motywacja  gracza , doskonale pokazuję co wpływa na TS% .

 

well - różnie to się może objawiać - Jokic np gdzieś po 1szej kwarcie prawie całkiem odpuszcza D (poza zbiórką) :D - w ataku raczej nie straci specjalnie na jakości, bo jego gra ofensywna jest mocno 'statyczna' i bazuje wyłącznie na skillu (a jest full package - rzut/post/przegląd/podanie) i to raczej koledzy mają biegać dookoła niego. Kristaps z drugiej strony często wykorzystuje atletyzm w ataku, więc w sumie nie dziwne że z biegiem meczu będzie mu coraz ciężej (coś jak LBJ w ostatnich finałach :D).

 

No i generalnie to wydaje mi się, że Kristaps to ostatnia rzecz w Knicks, której trzeba bronić (obstawiam, że mało jest osób które nie doceniają / nie lubią Łotysza). Bronić trzeba całej reszty - bo jeśli w najlepszym marketingowo mieście nie potrafisz przez blisko 20 lat sklecić sensownej drużyny (od sezonu 00/01 łącznie 6 rund w PO w tym jedna wygrana.....) to trochę beka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

well - różnie to się może objawiać - Jokic np gdzieś po 1szej kwarcie prawie całkiem odpuszcza D (poza zbiórką) :grin: - w ataku raczej nie straci specjalnie na jakości, bo jego gra ofensywna jest mocno 'statyczna' i bazuje wyłącznie na skillu (a jest full package - rzut/post/przegląd/podanie) i to raczej koledzy mają biegać dookoła niego. Kristaps z drugiej strony często wykorzystuje atletyzm w ataku, więc w sumie nie dziwne że z biegiem meczu będzie mu coraz ciężej (coś jak LBJ w ostatnich finałach :grin:).

 

No i generalnie to wydaje mi się, że Kristaps to ostatnia rzecz w Knicks, której trzeba bronić (obstawiam, że mało jest osób które nie doceniają / nie lubią Łotysza). Bronić trzeba całej reszty - bo jeśli w najlepszym marketingowo mieście nie potrafisz przez blisko 20 lat sklecić sensownej drużyny (od sezonu 00/01 łącznie 6 rund w PO w tym jedna wygrana.....) to trochę beka.

 

 

W 2012/2013 mieliśmy fajny team na jeden sezon, z tą Indianą w 2 rundzie było blisko 7 meczu. 

 

No nie udaje się przez wielbłądy Doalana i jego prezydentów. Moga uczyć sie teraz na swoich błędach 

 

Od 2010 nie oddaliśmy picku 1 rundy, także jest postęp :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką rzecz u Kristapsa zauważyłem. Jak tak oglądam mecze KP na Eurobaskecie, to jak by tak się bardziej przypatrzeć, to u Łotysza pojawia się to samo co u Melo. A mianowicie Krsitaps bardzo pragnie gry pod siebie, chce dużo posiadań itp. Z tego wychodzą głupie decyzję. Jak powróci NBA, to nie wiem czy KP odzwyczai się od swojej roli w reprezentacji Łotwy, ale jak nie to może się to wyglądać nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką rzecz u Kristapsa zauważyłem. Jak tak oglądam mecze KP na Eurobaskecie, to jak by tak się bardziej przypatrzeć, to u Łotysza pojawia się to samo co u Melo. A mianowicie Krsitaps bardzo pragnie gry pod siebie, chce dużo posiadań itp. Z tego wychodzą głupie decyzję. Jak powróci NBA, to nie wiem czy KP odzwyczai się od swojej roli w reprezentacji Łotwy, ale jak nie to może się to wyglądać nieciekawie.

Ja tam Porzingisa kojarzę tylko z tego :playful: :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.