Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Anderson w pół sekundy łapie i rzuca, dość pożądany styl gry przy dwójce klepaczy. Melo musi sobie wcześniej tą piłkę potrzymać.

 

 

 

1. Melo potrafi grac catch-shoot - bez przesady - patrz Olimpiady, patrz sezon 2012/13 (Felton i Kidd) w Knicks przez ostatnie 4 lata nie miał nawet 1/4 takiego CP3 czy Hardena na jedynce. Natomiast porównaj Anderosna z Melo w isolacjach, które wszystkie topowe teamy grają często w PO Melo > Ryan 

2. 33 letni Melo w Houston - to nie Melo w Knicks - posadzi go na ławie bez problemów , a on posadzi na niej swój zad z pokorą. 

3. Mam nadzieję, że to nie są plotki medialne  (zwłaszcza w kontekście Knicks... ) 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Melo potrafi grac catch-shoot - bez przesady - patrz Olimpiady, patrz sezon 2012/13 (Felton i Kidd) w Knicks przez ostatnie 4 lata nie miał nawet 1/4 takiego CP3 czy Hardena na jedynce. Natomiast porównaj Anderosna z Melo w isolacjach, które wszystkie topowe teamy grają często w PO Melo > Ryan

 

Izolacje Melo to jedna z ostatnich rzeczy jakie team z Hardenem i CP3 powinien grać w PO.

 

 

2. 33 letni Melo w Houston - to nie Melo w Knicks - posadzi go na ławie bez problemów , a on posadzi na niej swój zad z pokorą.

 

Taa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Melo i pokora - te słowa nie idą ze sobą w parze

2)Z Kevinem Durantem chodziło mi o rozwój - Kevin idzie do przodu, a Melo w dół. Proste.

3)Zgadzam się z Chytruzem w kwestii grania izolacji

 

1) - a pokora w sensie siedzenia przez osattnie 4 lata w ssących knicks, bez naciskania na transfer. Czyli co brak ambicji sportowych ? - ok można też tak to nazwać - albo - gram z tym co mi sprowadzacie co rok , bez marudzenia. 

2- Kevin idzie do przodu w drużynie 73-9 będącej 2 razy w finałach pod rząd , Melo w jego wieku wybrał Knicks... Idzie w dół bo jego wybór w 2010 był nafaszerowany czymś zupełnie innym niż Duranta przed rokiem. Czyli nie jest to tylko kwestia sportowa, a raczej trochę punkt siedzenia... 

3) Skuteczna Isolacja to umiejętność gry w ataku, którą posiada każdy topowy All-Star - Ryan jej nie posiada, Melo tak i może , ale nie musi to wykorzystywać w Houston, robienie z tego minusa w kontekście Melo i jego gry w Rockets jest nadużyciem... 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) - a pokora w sensie siedzenia przez osattnie 4 lata w ssących knicks, bez naciskania na transfer. Czyli co brak ambicji sportowych ? - ok można też tak to nazwać - albo - gram z tym co mi sprowadzacie co rok , bez marudzenia. 

2- Kevin idzie do przodu w drużynie 73-9 będącej 2 razy w finałach pod rząd , Melo w jego wieku wybrał Knicks... Idzie w dół bo jego wybór w 2010 był nafaszerowany czymś zupełnie innym niż Duranta przed rokiem. Czyli nie jest to tylko kwestia sportowa, a raczej trochę punkt siedzenia... 

3) Skuteczna Isolacja to umiejętność gry w ataku, którą posiada każdy topowy All-Star - Ryan jej nie posiada, Melo tak i może , ale nie musi to wykorzystywać w Houston, robienie z tego minusa w kontekście Melo i jego gry w Rockets jest nadużyciem... 

1) Odpowiedziałeś sobie sam - brak ambicji sportowych dokładnie.

2) Melo się nie rozwija - wiadomo, że nie tylko on jest temu winien, ale stwierdzam fakt - jego kariera nie idzie w dobrym kierunku.

3) Współczesna koszykówka idzie w kierunku rzutów za trzy, a nie izolacji (Warriors)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Odpowiedziałeś sobie sam - brak ambicji sportowych dokładnie.

2) Melo się nie rozwija - wiadomo, że nie tylko on jest temu winien, ale stwierdzam fakt - jego kariera nie idzie w dobrym kierunku.

3) Współczesna koszykówka idzie w kierunku rzutów za trzy, a nie izolacji (Warriors)

 

 

Ostatnia odpowiedź bo już mi się nie chce. 

 

1) Widzisz to co chcesz / wybierasz to co chcesz - komentując. Napisałem w drugim zdaniu o pokorze bycia w ssących knicks przez 4 ostatnie lata z takimi tuzami jak : Bargnani, Calderon, trenerami typu Fisher i obsesją trójkątów Zen Mastera, ilu graczy nie wytrzymało by tam roku, a swoje 4 najlepsze lata poświęcił takim Knicks i nie marudził, do czasu kiedy Stary postanowił go wyje..... 

2. Napisałem dlaczego i tak naprawdę to mógłbyś w porównaniu z Durantem na miejscu Melo wstawić 20 topowych graczy - tylko dlatego że nie wybrali jego ścieżki 73/9 Worriors - z CP3 i Westbrookiem na czele, słabe i nie odpowiednie porównanie po prostu, w sensie sportowego rozwoju ... 

3. Zgadzam się , co nie oznacza , że Iso idzie do Lamusa i posiadanie tej umiejętności jest wartością ujemną.

Ale czy Melo nie potrafi złapać piłki i rzucić za 3 ?!  C'mone ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Knicks prowadzą w wyścigu po Simmonsa

Źródło?

 

 

 

Adrian Wojnarowski

Sources with @IanBegley: New York met with Sacramento VP Scott Perry today, discussing deal parameters to make Perry new Knicks GM.

Nie powiem, rozbawiło mnie CV tego gościa.

 

Od 2008 do 2012 pracował w Detroit. Niech ktoś mnie poprawi, ale to chyba okres umów Gordona, Josha Smitha, Villaneuuvy.

 

Potem od 2012 w Orlango, gdzie może się pochwalić jakże znakomitymi decyzjami:

 

 

 

In his time in Orlando, Perry helped draft Victor Oladipo (2013), Aaron Gordon and Elfrid Payton (2014), and Mario Hezonja (2015) in Orlando.

No i teraz przez pare miesięcy Sacramento, których ruchy osobiście oceniam źle(draft) bądź dokonane w złym czasie(FA).  

 

Rzekłbym jaki klub(Knicks) taki GM.  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło?

 

 

Nie powiem, rozbawiło mnie CV tego gościa.

 

Od 2008 do 2012 pracował w Detroit. Niech ktoś mnie poprawi, ale to chyba okres umów Gordona, Josha Smitha, Villaneuuvy.

.  

A poprawiam a i owszem

 

nie wiem co wyczytałeś i gdzie, ale akurat on w Pistons był od 2000 do 2007, gdzie zbudowali razem Dumarsem i Hammondem team, który był 6 razy finale konferencji no i zdobył tytuł w 2004, a potem był przez rok w Sonics

w  (2007-2008), gdzie w tym czasie wybrano Duranta, potem wrócił do Pistons, gdzie niebyło już Hammnonda, A Dumars odleciał w swoich decyzjach..

 

także jakkolwiek może Cię koleś nie zachwycać, to jego bio jest trochę inne niż je przedstawiłeś

Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poprawiam a i owszem

 

nie wiem co wyczytałeś i gdzie, ale akurat on w Pistons był od 2000 do 2007, gdzie zbudowali razem Dumarsem i Hammondem team, który był 6 razy finale konferencji no i zdobył tytuł w 2004, a potem był przez rok w Sonics

w  (2007-2008), gdzie w tym czasie wybrano Duranta, potem wrócił do Pistons, gdzie niebyło już Hammnonda, A Dumars odleciał w swoich decyzjach..

 

także jakkolwiek może Cię koleś nie zachwycać, to jego bio jest trochę inne niż je przedstawiłeś

Był też w okresie w którym wybrano Milicicia, który oczywistym wyborem nie był.  Durant z kolei takowym był, więc nie wiem czy traktować jego wybór akurat jako sukces.

 

 Od 9 lat szwęda się po organizacjach najgorszego sortu, teraz kolejna. Nikt poważny nie zdecydowałby się na warunki jakie proponują Knicks(brak decyzyjności).

 

Dodatkowo pierwszy "ruch"(jeśli to prawda) też mówi o nim kiepsko:

 

 

Scott Perry as general manager -- has pushed the franchise's top basketball executive Steve Mills to reconsider the Knicks' intentions on trading Anthony, league sources said.

Nie wiem, być może to element zbudowania lepszej pozycji negocjacyjnej, ale za to wiem jedno. Pozostanie Melo nie ma najmniejszego sensu dla Knicks.  A gość był przed chwilą członkiem managmentu, który może i dał dobre umowy weteranom, tyle że pod kątem przyszłości ruchy te były po prostu złe. I tak samo złe są ewentualne zalecenia zmierzające ku pozostawieniu Anthonego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był też w okresie w którym wybrano Milicicia, który oczywistym wyborem nie był.  Durant z kolei takowym był, więc nie wiem czy traktować jego wybór akurat jako sukces.

 

 Od 9 lat szwęda się po organizacjach najgorszego sortu, teraz kolejna. Nikt poważny nie zdecydowałby się na warunki jakie proponują Knicks(brak decyzyjności).

 

 

 

nie ma co się licytować czy lepiej mieć największego Busta w Drafcie i tytuł, czy Duranta i brak tytułu, ale takie przytaczanie wycinków niczemu nie służy, więc nie idźmy tą drogą  :nevreness:

 

dla mnie osobiście ważna jest opinia Billupsa, który jest bardzo szanowany nie tylko w Pistons i ufam, że będzie kiedyś GM Pistons - na temat Perrego:

 

odnosząc się do lat 2000-2008, powiedział: I love Scott Perry in the front office,

 

http://www.freep.com/story/sports/nba/pistons/2016/07/31/detroit-pistons-chauncey-billups-espn-orlando-magic/87900574/

 

btw. Jak zastrzegaliśmy w ostatnich latach mistrzów (Big Ben, Mr. Big Shot, Rip) to właśnie Perry był obecny, a Dumarsa nie było

 

 

co do Knicks i podziałów kompetencyjnych - to już kwestia ustaleń, jak dla mnie szkoda Perrego zatrudniać jako figuranta, lepiej dać mu się wykazać w sprzątaniu stajnii augiasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się licytować czy lepiej mieć największego Busta w Drafcie i tytuł, czy Duranta i brak tytułu, ale takie przytaczanie wycinków niczemu nie służy, więc nie idźmy tą drogą  :nevreness:

 

dla mnie osobiście ważna jest opinia Billupsa, który jest bardzo szanowany nie tylko w Pistons i ufam, że będzie kiedyś GM Pistons - na temat Perrego:

 

odnosząc się do lat 2000-2008, powiedział: I love Scott Perry in the front office,

 

http://www.freep.com/story/sports/nba/pistons/2016/07/31/detroit-pistons-chauncey-billups-espn-orlando-magic/87900574/

 

btw. Jak zastrzegaliśmy w ostatnich latach mistrzów (Big Ben, Mr. Big Shot, Rip) to właśnie Perry był obecny, a Dumarsa nie było

 

 

co do Knicks i podziałów kompetencyjnych - to już kwestia ustaleń, jak dla mnie szkoda Perrego zatrudniać jako figuranta, lepiej dać mu się wykazać w sprzątaniu stajnii augiasza

Hennigana też kocha, jeśli jednak dalej przytaczamy wycinki :smile:

 

 

 

I love Scott Perry in the front office, (GM) Rob Hennigan, those guys were very good to me as well.”

A Billups to chciał wymienić Love'a na Melo  :tongue: 

 

https://twitter.com/DimeUPROXX/status/876972323324264448

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.