Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie ja się tu skupiłem na Nowym Jorku? Wytłumaczyłem tylko koledze, dlaczego Magic wybrali Isaaca oraz dlaczego Bulls nie wybrali Smitha i tyle. O Nowym Jorku "Arystotelesie" nawet się nie zająknąłem postępując w myśl hasła: ciszej nad tą trumną :playful:

 

 Moim zdaniem błąd, bo Smith zapowiada się kozacko, więc gra była warta ryzyka :playful:

 

Rozumiem że w swoim zdaniu zacytowanym wyżej krytykujesz Bulls , w temacie Knicks :P ? --- chcę się dowiedzieć koniecznie czyj to jest błąd Twoim zdaniem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzysz późną jesienią Ntilikinę oraz Dennisa Smitha i poznasz zaiste wszystkie odpowiedzi :playful:

 

@Shadowy86

 

Twoje ostatnie zdanie powinno wyglądać tak "knicks popełnili błąd, bo Smith zapowiada się kozacko, więc gra była warta ryzyka" 

 

I nie trzeba być Arystotelesem żeby zrozumieć kwintesencję Twojego przekazu, nie napisałeś słowa Knicks i to Cie ratuję, a teraz się wykręcasz ;)

 

Ale dobrze nie ma sensu tego rozkminiać. Oczywiście, że Phil mógł popełnić błąd, mógł tez wybrać gościa, który za 5 lat nie będzie miał kolan, a mój przekaz był taki, że Phil jako jeden z powodów nie wybrania DSJ, mógł brać pod uwagę przykre doświadczenia z zdrowiem Darka i Amare i nie można mu / im tego zabierać - i tłumaczyć to tylko w ten sposób : "wybrali go bo to knicks" 

 

P.S. Griffin chyba pójdzie do telewizji, a Dolan znów dostaje po nosie, ciekawe kiedy ten debil zmądrzeje.

Staremu dał pełnie władzy, po czym pstryknął i go wywalił, okazuje się że Griffinowi nie chciał dać tyle co Staremu, ech... 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzja za dzieciaka nie jest powodem do markowania gracza jako łamagi. DSJ równie dobrze może nie mieć żadnych poważniejszych urazów w kolejnych latach. Nie wydaje mi się, że na tym skupili się Bulls i Knicks przy swoim wyborze. Phil chciał długiego i wysokiego Francuza, bo widocznie widział w nim potencjał, Bulls pasował wysoki, po tym jak pozyskali Lavine i Dunna. IMO dziwne byłoby skreślanie zawodnika tylko ze względu na jeden uraz w highschoolu, po którym nie ma śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzja za dzieciaka nie jest powodem do markowania gracza jako łamagi. DSJ równie dobrze może nie mieć żadnych poważniejszych urazów w kolejnych latach. Nie wydaje mi się, że na tym skupili się Bulls i Knicks przy swoim wyborze. Phil chciał długiego i wysokiego Francuza, bo widocznie widział w nim potencjał, Bulls pasował wysoki, po tym jak pozyskali Lavine i Dunna. IMO dziwne byłoby skreślanie zawodnika tylko ze względu na jeden uraz w highschoolu, po którym nie ma śladu.

 

W pełni się z Tobą zgadzam. Generalnie mój przekaz był taki, że zerwane ACL Smitha, mogło być jednym z pobocznych powodów nie wybrania go przez Bulls i Knicks, tak jak piszesz, tutaj zgoda 100% Phil - Frank - Trójkąty - Wzmocnienie D na jedynce, Bulls - pasował wysoki, jako główne powody nie wybrania go. 

 

Tylko wiesz co się przewala, Knicks nie wybrali go bo ... i zaczyna się fala gówna, nie chce mi się o tym pisać, każdy może pisać co chce. Pewnie wielu pisało "gówno"  o Kristapsie, wyszło nam trochę lepiej i tym pozytywnym akcentem kończę na dziś. Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadyga nie wybrał DSJa, bo kolejny pyskaty smarkacz z przydużym ego był mu potrzebny jak prenumerata Wyborcze

 

Bohater Twojego Avatara napisał na TT  tak : "Could be wrong. But Knicks shouldn't have passed on Dennis Smith."

DSJ zagrał z Phoenix : 25 PTS, 8 REBS, 4 ASTS, & 4 STLS - kozak. 

 

Ale taki wniosek tylko po 2 meczach w Summer League.  (czytałem w jakimś wątku tutaj, żeby nie słuchać i nie czytać zawodników NBA - bo pier..... głupoty, może coś w tym jest jednak... 

 

Frank będzie miał jeszcze gorzej niż Porzingis w sensie presji . 

 

Jedyna nadzieja w tym, że chłopaczyna w wieku 16 lat grał już z seniorami i może to da mu trochę więcej na starcie. 

 

Nie chcę występować ciągle w roli obrońcy wyboru Franka nad wyborem DSJ. 

 

Ale jak patrze na DSJ i wyobrażam sobie go w knicks , to mam przed oczami trochę Derricka z zeszłego sezonu z lepszą trójką. ( to tylko mój eye-test, nie poparty żadnymi cyframi) :tongue:

Zostawmy trójkąty, ale czy knicks nie jest bardziej potrzebny kreator i PG nie ssący w D.

Zaraz pewnie przeczytam że z Franka taki kreator jak z THJ wzmocnienie. 

 

To porównanie DSJ z DR,  to koszmar Dariusza, który nawiedza mnie oda czasu do czasu , za karę że go broniłem. 

 

Pół internetów po tych 2 meczach widzi w DSJ drugiego Russela, trzeba chłopakowi kibicować i tyle, żeby się nie połamał i stał się gwiazdą ligi. 

K...a przeżyliśmy wybór Currego do GS , przeżyjemy i DSJ do Dallas ;) 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długofalowo to nie była korzystna decyzja.

Bo go sprzedali w kiepskim trejdzie, ale kontrakt by sie wybronil i wczesniej dostali 3 dobre sezony od FAsa co jest jakby glownym powodem ich podpisywania. Zas jesli sie nie zgadzasz to... lista pozytywow tylko robi sie krotsza i zachecam do oceny na wlasna reke jakosci ich ruchow w dluzszej perspektywie bo wg mnie dlatego na Knicks spada uzasadniona krytyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo go sprzedali w kiepskim trejdzie, ale kontrakt by sie wybronil i wczesniej dostali 3 dobre sezony od FAsa co jest jakby glownym powodem ich podpisywania. Zas jesli sie nie zgadzasz to... lista pozytywow tylko robi sie krotsza i zachecam do oceny na wlasna reke jakosci ich ruchow w dluzszej perspektywie bo wg mnie dlatego na Knicks spada uzasadniona krytyka.

Bardziej chyba chodziło o to, że do podpisania Chandlera trzeba było użyć amnestii na Billupsie, a potem jak trzeba było użyć amnestii na Amare, to jej już nie było. Dlatego też długofalowo Knicks raczej stracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chyba chodziło o to, że do podpisania Chandlera trzeba było użyć amnestii na Billupsie, a potem jak trzeba było użyć amnestii na Amare, to jej już nie było. Dlatego też długofalowo Knicks raczej stracili.

AFAIR sedno tej wpadki bylo wczesniej tzn mogli zrezygnowac z opcji Billupsa, a nie go zatrzymac zeby wywalic.

 

Choc jesli przyjmiemy, ze uzyliby amnestie na Billupsa tylko zeby podpisac Tysona [a nie innego FAsa] to oczywiscie sam ruch wygladalby gorzej, ale to chyba za duzo zalozen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.