Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwojowy SG na lata i jeden z ciekawszych RFA na rynku. Przynajmniej jedna ekipa z NY ma powodzenie w kontraktowaniu zastrzeżonych :)

Rozwojowy? To znaczy w kogo jest w stanie się rozwinąć? U mnie cały czas z tyłu głowy świta przekonanie, że THJ idealnie wpasował się w realia Hawks gdzie miał świetne warunki pod rozwój i swój styl gry, trenera z autorytetem, teraz znowu trafia do drużyny, która oddawała go bez żalu by po dwóch latach płacić jak z prezydenta. Nie żebym nie lubił gostka, bo gdy jest on fire, jest jednym z najbatdziej fun2watch grajków, ale tyle kasy? Zdecydowanie bardziej wolałbym KCP za nawet ciut większą kwotę, wyżej cenię też Bartona, którego NYKs mogli mieć za paczkę fajek gdyby tylko chcieli. Jeśli Melo nie odejdzie to Hardaway będzie miał bardzo ciężko o posiadania, póki co to jest najzwyczjniej zły kontrakt i w zestawie z Noah + Lee mocno zapycha selera w MSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP jest dopiero overrated, koleś jest rok starszy od THJ, a w poprzednim sezonie robił 13-3-3 na 40%fg.

 

Kontrakt Hardawaya jest debilny, bo on nie ma żadnego sensu z perspektywy Knicks. Przepłacenie na kilka lat mało perspektywicznego startera gdy nie gra się o nic? Później te kontrakty zawsze ciążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP jest dopiero overrated, koleś jest rok starszy od THJ, a w poprzednim sezonie robił 13-3-3 na 40%fg.

 

Kontrakt Hardawaya jest debilny, bo on nie ma żadnego sensu z perspektywy Knicks. Przepłacenie na kilka lat mało perspektywicznego startera gdy nie gra się o nic? Później te kontrakty zawsze ciążą.

Ja mam słabość do KCP być może dlatego, że taki zawód sprawił mi Stanley. Nie biorę też na serio okresu gry pod SVG, który miał sporo talentu i wszyscy pod nim stanęli w zasadzie w miejscu. Zobaczymy, nie tacy jak on nagle wypalali, chłop jest młody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam słabość do KCP być może dlatego, że taki zawód sprawił mi Stanley. Nie biorę też na serio okresu gry pod SVG, który miał sporo talentu i wszyscy pod nim stanęli w zasadzie w miejscu. Zobaczymy, nie tacy jak on nagle wypalali, chłop jest młody.

Nom, tyle, że ten KCP nigdy nie był wyróżniającym się talentem, ot co gracz z loterii w słabym drafcie jakich wielu. Śmiejemy się trochę z kontraktu Oladipo, a możliwe, że słabszy KCP dostanie w sumie coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, tyle, że ten KCP nigdy nie był wyróżniającym się talentem, ot co gracz z loterii w słabym drafcie jakich wielu. Śmiejemy się trochę z kontraktu Oladipo, a możliwe, że słabszy KCP dostanie w sumie coś podobnego.

 

w czym słabszy jest kcp i kto się śmieje z kontraktu oladipo?

 

kontrakt dipo jest "ok' - w tej chwili wydaje się za wysoki, ale kto wie co będziemy mówić za dwa lata, mowa o kontrakcie młodego zawodnika, więc płacisz mu więcej za potencjał - czy coś tu trzeba dodatkowo tłumaczyć?

 

a stwierdzenie, że dipo jest lepszy od kcp to jak stwierdzenie, że kawhi jest lepszy od duranta albo odwrotnie - moim zdaniem ta sama półka graczy, podobny wiek, różni ich nieco skillset ale who cares?

 

ja tam zresztą w dobrej drużynie wolę kcp bo ma przynajmniej jeden skill na elitarnym poziomie [1 on 1 defense] a dipo moim zdaniem nie ma żadnego, choć można rzec że jest pewnie trochę bardziej "well rounded"

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP jest dopiero overrated, koleś jest rok starszy od THJ, a w poprzednim sezonie robił 13-3-3 na 40%fg.

 

Kontrakt Hardawaya jest debilny, bo on nie ma żadnego sensu z perspektywy Knicks. Przepłacenie na kilka lat mało perspektywicznego startera gdy nie gra się o nic? Później te kontrakty zawsze ciążą.

 

Często zastanawiam się, jak ktoś piszę o 25 letnim graczu "mało perspektywiczny" co ma z tyłu głowy. Czy porównuje go do kariery  jakiegoś super grajka Typu Klay Thompson i mam przeczytać między wierszami "Thompsonem to on nigdy nie będzie" na przykład.

Czy mam z kolei pomysleć sobie o tym, że jego 24 lata to już w zasadzie żaden wiek do lepszych perspektyw w NBA.

Zwykłe biadolenie , żeby ponarzekać sobie. Spoko, generalnie taki ton przewija się w necie o Knicks wszędzie, Muszą kiedyś wyjść na prostą, bo inaczej to się nie zmieni. 

 

Tak Hardaway jest przepłacony, można było mu zaproponować 60 baniek, z ryzykiem czy Atlanta go wyrówna, na Twitterze ktoś napisał 45 max 50 baniek chcieli mu dać / ewentualnie wyrównywać. I znowu często zastanawiam się na ile wypuszczone Twiity , to tylko kaczki , na ile to realne gówno. Nie wiem może Mills nie siedzi cały czas na Twiiterze i miał swoje źródła i wiedzę, że jeśli zaproponowali by mu 60 baniek , to mogą go wyrównać, pewnie większość z Was nie bierze w ogóle czegoś takiego pod uwagę. 

 

Knicks grają o draft i o zgrywanie młodych ze sobą, to jest nic ? (czyli w zasadzie 1/4 drużyn w tej lidze powinna przestać istnieć, skoro to NIC tak wybrzmiewa)  

Jeśli chodzi o przegrywanie , to po co nam teraz THJ ok, ale za 2 lata, kiedy będziemy mieć dwa kolejne wysokie numery w drafcie i starszą miejmy nadzieję lepszą młodzież, czemu ma się nie przydać w walce o PO. 

 

Fakty są takie, że Knicks na tą chwilę mogą się interesować tylko takimi grajkami typu THJ i KCP,  marzenia o All-Starze można odłożyć na następne 3 lata myślę, dlatego też nie ma co płakać że nie damy All-Starowi maxa za rok na przykład,  bo mamy kontrakt THJ.

 

Często czytając komentarze o NBA w necie, brakuje mi podkreślania aspektu zgrania drużyny z roku na rok i generalnie przewija się ciągle myśl zmieniania puzli jak rękawiczki jako jedynej drogi do sukcesu, a tak nie jest. Knicks są jedną z najgorszych pod tym względem drużyną w NBA, co roku jest tu 5-8 nowych graczy, może czas w końcu na jakąś stabilizacje i ten kontrakt THJ, jeśli chłopak wypali podobnie jak w Atlancie, może nam w tym pomóc. I nawet jeśli przez następne 2 sezonu przegramy 124 mecze żeby dobrze zatankować, to trzon tej drużyny może zostać zachowany na następne 4 lata - Hernangomez, KP, Thj, Frank.

NIe ale nie nie nie to nie jest ważne, najważniejsze są cyferki. No nie dla każdego. 

 

 

Jeśli Knicks przehandlują Melo i Lee, to naprawdę te 10 baniek więcej nikogo nie powinno tak strasznie boleć, oczywiście jeśli THJ okaże się starym Hardawayem z Knicks, to wtedy tak. Ale przypominam okoliczności w jakich grał w Nowym Yorku ostatnio - konkurencja na jego pozycji - Shump, Swish, trener - Fisher (brak pojęcia o rotacji i innych kwestii ) nad głowa Zen Master i trójkąty

Teraz ma o niebo lepszą sytuację w Knicks. Trenera , który może go fajnie wpasować w sytem, który preferował w Phoenix, jeśli przehandlują Lee , to brak konkurencji na SG ( z młodym Dotsonem za plecami) , ale zaraz przecież THJ może też grać na 3jce , Lee też może grać na trójce, jeśli Melo również odejdzie. Także spokojnie swoje 20/25 dostanie w Knicks. 

 

Reasumując : 

 

Czy kontrakt THJ jest przepłacony ? - TAK - o 10 milionów, za 50 pewnie by go nie wyjeli. 

 

Czy to przepłacanie będzie miało jakieś wielkie konsekwencje dla sallary Knicks w przyszłości, w momencie odejścia Melo i Lee - NIE Oczywiście jeśli ktoś się uprze, że za dwa lata za te pieniądze moglibyśmy pozyskać super gwiazdę, to wtedy żaden argument nie będzie miał znaczenia - tylko zobaczcie ilu All-Star grało tu przez ostanie 7 lat - 4 i dwóch w momencie przyjścia do nas nie miało już kolan... 

 

Czy THJ może być wzmocnieniem Knicks za 2 lata , kiedy Knicks przy sprzyjających oklicznościach powalczą o PO - TAK 

 

Czy THJ to perspektywiczny gracz - TAK - pokazał to ostatni jego mega sezon w Atlancie i jego wciąż młody wiek.  

 

Czy może okazać się starym Hardawayem, dziurą w obronie i nieskutecznym zawodnikiem - TAK 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Atlanta już poinformowała Knicks ,że nie wyrównuje oferty za THJ .,Great success.,To co innym się nie udawało na rynku RFA,udało się Millsowi,.Ponad 50 milionów rocznie za Noah,THJ i Lee,.Ale to tylko sukces Front Office do sezonu 2019/20 kiedy Porzingis będzie RFA.,

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Atlanta już poinformowała Knicks ,że nie wyrównuje oferty za THJ .,Great success.,To co innym się nie udawało na rynku RFA,udało się Millsowi,.Ponad 50 milionów rocznie za Noah,THJ i Lee,.Ale to tylko sukces Front Office do sezonu 2019/20 kiedy Porzingis będzie RFA.,

 

Kontraktu Noah będzie ciężko się pozbyć, ale kontraktu Lee ? Melo w Knicks nie zostanie 2 lata pewnie.

W 2019 bez kontraktów Melo + Lee da nam prawie 41 milionów w sallary. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontraktu Noah będzie ciężko się pozbyć, ale kontraktu Lee ? Melo w Knicks nie zostanie 2 lata pewnie.

W 2019 bez kontraktów Melo + Lee da nam prawie 41 milionów w sallary. 

Spokojnie to są Knicks, przez dwa lata potrafią tyle durnych kontraktów podpisać, że po tych 41 milionach nie tylko śladu,ale nawet zapachu nie będzie.,  

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w 2019 trzeba podpisać Porzingisa :nevreness:

 

Podpiszą :) 

Spokojnie to są Knicks, przez dwa lata potrafią tyle durnych kontraktów podpisać, że po tych 41 milionach nie tylko śladu,ale nawet zapachu nie będzie.,  

 

A może ktoś w końcu przyjdzie, kto poukłada ten burdel i nie będzie miał w głowie żadnych figur geometrycznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Łotysza to obraziłbym Dolana, zrobił kilka wywiadów i ponarzekał na Millsa i jego ruchy, na organizację, na kolegów.. A potem powiedział, że chce odejść do Celtów albo nawet gdziekolwiek, bo gorzej niż tutaj to nie będzie. Mimo że działanie na szkodę organizacji to ja bym go brał z pocałowaniem ręki. Każdy, kto tak desperacko chce uciec z Knicks pokazuje, że ma olej w głowie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Łotysza to obraziłbym Dolana, zrobił kilka wywiadów i ponarzekał na Millsa i jego ruchy, na organizację, na kolegów.. A potem powiedział, że chce odejść do Celtów albo nawet gdziekolwiek, bo gorzej niż tutaj to nie będzie. Mimo że działanie na szkodę organizacji to ja bym go brał z pocałowaniem ręki. Każdy, kto tak desperacko chce uciec z Knicks pokazuje, że ma olej w głowie! ;)

 

A czemu ma się obrażać :grin: ? Za ten kontrakt THJ ? Kp jest takim "magnesem" dla innych wolnych agentów , że ma się obrazić , że jak na razie żaden z graczy z 1 półki do niego nie przyjdzie ? C'mone ... Niech Kristaps coś pokarze w przyszłym sezonie, coś co może go zbliżyć przynajmniej do poziomu AS, dopiero potem niech się obraża... 

Trochę pokory mu się przyda... 

 

Mocno ogólna krytyka nie poparta niczym. Poparta czymś takim "Na knicks trzeba ponarzekać dla zasady, bo to knicks" 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.