Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj może Acy zagra jak Caroll i Rondae są out. Z drugiej strony nie ma sensu zarzynać kogokolwiek graniem back to back,kiedy szanse wygrania w H-Town są niemal zerowe.Z dobrych wiadomości Dave Fizdale po wczorajszym meczu z Nets wyleciał z roboty-Brooklyn Nets -coach killers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mam czasu ostatnio na basket, a tu takie newsy. Okafor dostanie swoją szansę na Brooklynie. Optymizm? A bo ja wiem... oby się ogarnął, niech gra na miarę oczekiwań. Minut mu teraz nie zabraknie. Mam nadzieję, że nie będzie słabszy niż Booker, który był jednym z moich faworytów w Nets ery Marksa. Dobrze pasował do hasła Brooklyn Grit :smile: Nik Stauskas wobec kontuzji liderów i kompletnej mizerii zwolnionego właśnie Kilpatricka też pewnie też się przyda i dostanie szanse udowodnić co jest wart.

 

Ogólnie spoko deal, ale bez jakiegoś szału. Dla Nets żadne ryzyko, ale zysk raczej też wielki nie będzie bo jeden i drugi pewnie uciekną jeżeli zaczną nagle grać fantastycznie. Ale przynajmniej coś się dzieje :tongue:

 

Jeszcze o jednym z wymienionych. Zastanawia mnie przypadek Seana Kilpatricka. Facet wyciągnięty z kapelusza i zaskakuje. Dzięki niemu Marks od startu sprawia wrażenie czarodzieja. Buduje wokół swojej niespodziewanie dobrej gry markę Undrafted i wciąż robi dobre wrażenie. Gra za grosze na warunki NBA, wróży mu się sympatyczny kontakt i rolę szóstego gracza w lepszej ekipie niż Nets. Rodzi mu się dziecko, dostaje trochę wolnego i... w ostatnim roku kontraktu jest cieniem samego siebie, do grudnia gra padakę. Co jest stało temu facetowi? Zmiana kup małego go pokonała?


Jakby nie patrzeć to Brooklyn jakby miał topowe wybory draftowe z ostatnich lat 2 i 3 pick u nich!za dwa lata josh Jackson!

 

byl jeszcze bennet. Może powinni się zgłosić do thabeeta.

I Bargnani :grin:

 

Najlepsze jest to, że jeden z tych panów pozyskanych w ostatnim czasie naprawdę mógł być wyborem Nets. Loteria płata figle.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę z tej wymiany też lubiłem Bookera ale umówmy się lepszy już nie będzie a Okafor pokazywał że grać potrafi, zresztą to dla niego być albo nie być.

Co do Killpaticka to z gościa grającego fajny basket stał się nagle scrubem, dzieci jednak są złe.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Killpaticka to z gościa grającego fajny basket stał się nagle scrubem, dzieci jednak są złe.

Powiem Ci tak:"Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka,ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko". Co do wymiany z Sixty Niners to Nets uderzyli z grubej rury i moim zdaniem są wygrani w tym dealu.Booker ostatni rok kontraktu i chcąc go dalej podpisać trzeba by mu dać co najmniej te 30 baniek z ogonkiem na minimum trzy lata,młodszy już nie będzie i trudno oczekiwać żeby grał lepiej.Phila dostaje solidnego weterana,który może robić jako role model dla dzieciarni i to zarówno na parkiecie jak i poza sportem. Największym wygranym jest Okafor ,gdyż dostanie szanse nie tylko na duże minuty,ale na rozwój pod kierunkiem jednego z najlepszych i najefektywniejszych sztabów szkoleniowych w całej lidze.Edit/ Booker w sumie też wygrał bo będzie bliżej swojego klubu piłkarskiego.Nie każdy o tym wie ,ale Trevor jest współwłaścicielem teamu MLS  D.C. United

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre ruchy wykonuje Brooklyn

 

Oddał spadający kontrakt Bookera , który nie miał żadnej wartości . I tak naprawdę był wart góra drugą rundę a tu jeszcze dostali dwóch młodych mających coś do udowodnienia.

 

Okafor i Stauskas jak na razie przegrane talenty ale może akurat na Brooklynie się odbudują. Ryzyko niewielkie a jeszcze dostali drugą rundę Knicksów z 2019 .

 

Jedyny sens dla 76ers to że pozbyli sie praw do Stauskasa ale przeciez  i tak latem by go oddali za darmo

Nie do końca czuje czy Booker aż tak sie różni od Amira że Phila musiała jeszcze dorzucić drugą rundę

 

Jak dla mnie świetny ruch Brooklynu

Coraz lepiej wygląda ta ich ekipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Brooklyn bierze się za kolekcjonowanie zjełczałych talentów.. Wiadomo nic nie ryzykowali tym ruchem, ale... Największym wygranym jest Okafor, a największym przegranym... Jarrett Allen, któremu teraz spadną minuty, a ma najlepszy DRtg w zespole.

 

Nie jestem fanem tego ruchu, nie wiem, jak problem minut rozwiążą trenerzy. Widzę fajny defensywny potencjał w Allenie, który uzbierał tyle samo bloków, co drugi Hollis-Jefferson grając niemal połowę minut mniej niż jego starszy kolega. Mam nadzieję, że Nets wiedzą, co robią i mają pomysł jak dać grać Okaforowi i nie blokować rozwoju Allena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już przed sezonem było mówione, że Allen może grać na PF. Problemu nie ma, nie przesadzaj :smile:

Average shooting distance Allena to 5.7 - najniższy w drużynie. Im dalej od kosza tym mniej efektywny strzelecko będzie, no chyba, że ktoś lubi atakować czterech na pięciu - więc pozostanę sceptyczny :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.