Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się wydaje ,że dużo osób nie ogląda meczy na żywo tylko studiuje BoxScore i ewentualnie highlights. Możliwe także ,że sporo jest tu wpisów zawiedzionych kibiców Lakers,którzy mają przysłowiowy "ból dupy" i widzą tylko słabości w grze DLO. Inny jest odbiór kiedy się ogląda mecz na żywo inny z powtórki kiedy wynik jest wiadomy ,a jeszcze inny kiedy się uczestniczy w widowisku na hali.A już studiowanie BoxScore czy nawet zaawansowanych stats to można o kant dupy rozbić,gdyż jest dużo małych i większych rzeczy,których zupełnie "na papierze" nie widać ,a które są bardzo ważne ,a czasami decydujące na parkiecie., 

Też mi się wydaje, że problemem jest to, że wiele osób nie ogląda spotkań. W nocy tu na forum praktycznie nikogo nie ma. Wszyscy za dnia oglądają? Nie jestem przekonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje ,że dużo osób nie ogląda meczy na żywo tylko studiuje BoxScore i ewentualnie highlights. Możliwe także ,że sporo jest tu wpisów zawiedzionych kibiców Lakers,którzy mają przysłowiowy "ból dupy" i widzą tylko słabości w grze DLO. Inny jest odbiór kiedy się ogląda mecz na żywo inny z powtórki kiedy wynik jest wiadomy ,a jeszcze inny kiedy się uczestniczy w widowisku na hali.A już studiowanie BoxScore czy nawet zaawansowanych stats to można o kant dupy rozbić,gdyż jest dużo małych i większych rzeczy,których zupełnie "na papierze" nie widać ,a które są bardzo ważne ,a czasami decydujące na parkiecie.,

Popraw mnie jesli sie mylę ale czy BMF to nie jeden z zagorzałych przeciwników (żeby nie użyć wyswiechtanego "hejterow") Lakers na tym forum? January z kolei fan LA, co zdecydowanie przeczy powyższej teorii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie poczekałem na RPM - bo rok temu January szeroko się na niego powoływał oceniając obronę Russella - i, zgoła sensacyjnie, D'Angelo jest jednym z najgorszych starterów w lidze w defensywie, lekko dodatni w ataku. I nawet nie można tego tłumaczyć graniem w Brooklynie, bo Carroll jest w czołówce SF w DRPM, a Dinwiddie czy LeVert są gdzieś na poziomie średniej ligowej. Oczywiście, mała dawka, ale na podstawie tej samej dawki Russell jest chwalony.

 

Więc jak wyżej - to tylko 12 meczów, więc to nie jest żadna generalna ocena Russella, ale jak dalej będzie bronić na tym poziomie, i grać z usage na poziomie Giannisa, to bardzo ciężko będzie mu być realnie dodatnim graczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell w drugiej części sezonu miał z tego co pamiętam coraz gorsze on/off i DFG%, więc dyskusja była o tym, że Russell w statystykach zaczął wyglądać coraz gorzej gdy Ty podnosiles, ze eyetest Lakersfanów jest taki że powinno być odwrotnie. Tak czy siak, rok temu na podstawie DRPM w trakcie sezonu napisales artykuł o tym, że zrobił progres w obronie, teraz jest gorszy nawet od Crabbe'a.

 

A usage mi przeszkadza, bo trzeba być, jakby to ujac, przec***em, żeby z takim usage na dystansie sezonu mieć bardzo dodatni wpływ na atak swojego zespołu, a nie jest tak, ze bez Russella, Nets to jakiś parazespół, z jakiegoś powodu z Dinwiddiem wyglądają w ataku lepiej. Nawet jeśli Russell zagrał świetnie w tym dwuweczu, to nie ma to większego znaczenia, bo ja nie twierdzę ze Russell nie jest utalentowanym graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej grać, aczkolwiek jest PG i do tego najlepszym zawodnikiem swojej drużyny, więc to raczej jasne że musi mieć taki usage.

 

%USG u DLO w 3 sezonie wynosi 34.1

U RW w 3 sezonie wynosiło 31.6

 

RW miał lepszych graczy w drużynie, a mimo to ma troszkę mniejszy USG niż DLO, więc nie narzekałbym na DLO, bo on grając z takimi zawodnikami siłą rzeczy musi mieć taki USG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że problemem jest to, że wiele osób nie ogląda spotkań. W nocy tu na forum praktycznie nikogo nie ma. Wszyscy za dnia oglądają? Nie jestem przekonany.

 

Wydaję mi się, że po prostu skupiają się na meczu kolego. ;) Mecze ogląda na żywo wiele osób z forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba słabo pamiętasz już dyskusję nt drpm Russella z końca zeszłego sezonu, gdzie grając lepiej niż w pierwszej połówce sezonu (w D, co każdy pisał) nagle zleciał z drpm na łb na szyje.

 

Ponawiam pytanie - co Ci przeszkadza usage DLO ;) ? On nie może inaczej grać. Obejrzałeś ww dwumecz, czy dalej jedynie statystyki?

Ale to nie tylko DRPM

 

W tym sezonie kilku ludzi znanych z Nylon Calculus czy APBRmetrics forum wdrożyło własne nowe zaawansowane statystyki jak D-Player Impact PM , czy AUPM SPM itp i w każdym Russell wypada słabo w obronie i ogólnie niekoniecznie jest najlepszym graczem Nets jeśli chodzi o wpływ

 

Na dodatek jakby nie spojrzeć to wzrokowo na parkiecie jego obrona jest słaba.

 

Ale też poza Carollem i RHJ w Nets nie ma dobrych obrońców.

 

@BMF

Dinwiddie ogólnie wypada słabo w obronie zarówno w statystykach jak i wzrokowo ( z tym, że ESPN nie przeglądałem już dawno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobra decyzja Nets o operacji DLO, myślą o przyszłości.

 

Chociaż najbardziej cieszą się Cavs ;>

Mądra decyzja jeżeli by czekali i grali nim na siłę to mogła by się powtórzyć sytuacja Thomasa w Bostonie/Cleveland.Teraz zrobili artroskopowo później by musieli ciąć skalpelem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że Russell taki słaby i Spencer taki dobry?

Owszem. Russell nie grał źle w ataku, ale Dinwiddie w trzech meczach jako starter ma 25 asyst i 3 straty, naprzeciw Cavs, Bostonu i Jazz, więc tłumaczenie cancerowania (kiepskie ratio asyst i strat, ogromne usage) Russella słabymi teammates raczej nie trzyma się kupy.

 

Inna sprawa, czy Dinwiddie może to utrzymać, bo na razie gra w tym sezonie jak bardzo dobry starter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie tyle Russell jest taki słaby, tylko Dinwiddie taki dobry?

 

A/TO ratio powyżej 5. Craaazyy.

Trudno powiedzieć ,że Dinwiddie jest aż taki dobry skoro rok temu grał w Windy City Bulls. Hoiberg nie dał mu nawet szansy zagrania w Chicago Bulls,a wcześniej Van Gundy go wywalił do Grand Rapids.Ja bym prędzej powiedział ,że Atkinson jest dobry skoro z takiego grajka potrafił cokolwiek wycisnąć.A Russell może też nie być taki słaby jak się wydaje,tylko Walton go za mocno głaskał .Ja bym dał DLO popracować z Atkinsonem rok i wtedy zobaczył ile jest wart.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć ,że Dinwiddie jest aż taki dobry skoro rok temu grał w Windy City Bulls. Hoiberg nie dał mu nawet szansy zagrania w Chicago Bulls,a wcześniej Van Gundy go wywalił do Grand Rapids.Ja bym prędzej powiedział ,że Atkinson jest dobry skoro z takiego grajka potrafił cokolwiek wycisnąć.A Russell może też nie być taki słaby jak się wydaje,tylko Walton go za mocno głaskał .Ja bym dał DLO popracować z Atkinsonem rok i wtedy zobaczył ile jest wart.,

 

roznica miedzy grajkami,ktorzy dostaja solidne kontrakty [czyt. b. solidny rezerwowy/przecietny starter] a takimi,ktorzy graja za nimimum,na ogol sprowadza sie do 'powtarzalnosci'. podobnie rzecz ma sie z 'weteranami' i 'swiezakami'. spencer,najpewniej, zwyczajnie dojrzal do 'rolesa',i tyle. a w slabszej druzynie [gdzie masz wiecej okazji do grania] dojrzewasz szybciej. po prostu...

 

pistons maja calkiem niezly scouting...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.