Skocz do zawartości

[EAST 1ST ROUND] [1] Boston Celtics vs [8] Chicago Bulls


TuPalnik

Wynik Serii?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Wygra Serię?



Rekomendowane odpowiedzi

Mnie w tym spotkaniu i serii najbardziej ciekawi pojedynek Thomas vs. Rondo i te mityczne obrony Rondo oraz Butlera. Ta, Butler świetna obrona na Thomasie - piszecie w tym temacie. Podszedł do niego na kilka akcji w 4Q i był łatwo mijany. Z Rondo minięciem ma o wiele trudniej i ciągle musi wykorzystywać zasłony, bo inaczej nie mógł minąć Rajona w tym spotkaniu. Punkty na nim bezpośrednio zrobił w jednej albo dwóch akacjach, a reszta po wymuszeniu przewinień. Wszystko inne robił na zamianach, kiedy wysocy bronili go bardzo słabo. W ogóle większość punktów nabił w 4Q, kiedy mecz był już prawie rozstrzygnięty, bo tak zatrzymałby się na 23-25 punktach. W mojej opinii Rondo broni lepiej Thomasa od Butlera i będę dalej się temu najmocniej skupiał na meczach.

 

W ogóle lojalność wobec klubów też nie ma sensu. Rondo przez kilka lat zasuwał pełną pasją dla Celtics, które przez kilka lat było contenderem. Nie odchodził z Celtics sam tylko trade'm. Teraz jest wygwizdany i traktowany bez szacunku, a oklaskiwany jest Thomas, który nie zrobił nawet 20% tego dla Celtów, co zrobił Rajon Rondo. Nie warci nic są kibice, ani barwy klubowe, bo to tylko herb. Lepiej mieć to w dupie i robić kasę, co pokazują przykłady Rondo i wypchanego i niedocenionego w Miami - Wade'a.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo dużej ilości strat i nietrafionych rzutów warto odpalić meczyk. Wynik był na styku przez cały mecz. Końcówke byczki jak to byczki... starali się ******lić koncertowo tak jak nas do tego już przyzwyczaili, ale tym razem udało im się utrzymać wynik. Duża zasługa w zwycięstwie to przede wszystkim JB, Robinson Crusoe i Portis. Dzisiaj kolejny mecz i zobaczymy jak to się dalej potoczy. Mimo sympatii do Celtics będę trzymał kciuki za Bulls - raz że niespodzianka, a dwa że Rondel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle lojalność wobec klubów też nie ma sensu. Rondo przez kilka lat zasuwał pełną pasją dla Celtics, które przez kilka lat było contenderem. Nie odchodził z Celtics sam tylko trade'm. Teraz jest wygwizdany i traktowany bez szacunku, a oklaskiwany jest Thomas, który nie zrobił nawet 20% tego dla Celtów, co zrobił Rajon Rondo. Nie warci nic są kibice, ani barwy klubowe, bo to tylko herb. Lepiej mieć to w dupie i robić kasę, co pokazują przykłady Rondo i wypchanego i niedocenionego w Miami - Wade'a.

NBA ma specyficznych kibiców.Tutaj szacunkiem obdarzane są tylko legendy identyfikujące się z klubiem np.w naszym przypadku Pierce.W jego ostatnim meczu w TD garden teraz jakieś 2 miesiące temu,każdy jego gest,ruch,a już w ogóle jego wejście z ławki to były powody do zesrania się w gacie ze szczęścia przez 90% hali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle lojalność wobec klubów też nie ma sensu. Rondo przez kilka lat zasuwał pełną pasją dla Celtics, które przez kilka lat było contenderem. Nie odchodził z Celtics sam tylko trade'm. Teraz jest wygwizdany i traktowany bez szacunku, a oklaskiwany jest Thomas, który nie zrobił nawet 20% tego dla Celtów, co zrobił Rajon Rondo. Nie warci nic są kibice, ani barwy klubowe, bo to tylko herb. Lepiej mieć to w dupie i robić kasę, co pokazują przykłady Rondo i wypchanego i niedocenionego w Miami - Wade'a.

Ano właśnie tego nie mogłem zrozumieć. Nie mam pojęcia skąd te gwizdy, RR nie zrobił nic, żeby na nie zasłużyć.

 

Jedyne co mi przychodzi do głowy to, to że na fani Celtics nagle zaczeli czytać e-nba.pl i dowiedzieli się, że gdyby nie ten pier... hamulcowy to Boston by zesweepował Lakers w 2008, wygrał w 2010 i w ogóle... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyparlo twoja nieumiejętność analizowania spotkań jest już równie słynna jak posty lafa o lac

Jeśli wg ciebie Butler dawał sie mijac i był dymany w 4qtr przez Thomasa to ja cię proszę obejrzyj raz jeszcze i mi wskaż gdzie konkretnie, bo w sumie gdyby nie D Butlera na Thomasie po zejściu za 5ty faul rondo, Celci by wygrali ten mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon wcześniej cudem ugrywasz dwa mecze z Atlantą Hawks, gdzie rywal oddał Ci wygrane mecze wrzucając sobie niemal piłki do własnego kosza, cieszysz się że było sweepa. Po sezonie dodajesz cipowatego mentalnie Ala Horforda i na beznadziejnych teamach zostajesz jedynką Wschodu. Wciąż jednak jesteś Bostonem, który nie potrafi prowadzić ataku, nie ma liderów na PO i nikt nie zbiera pod koszem.

 

Jak tak oglądam to Byki to wyjdą na 2-0. A do Bostonu możne tylko przytoczyć tekst Tony'ego z Prekrętu. Myśleli, że zwęszyli wspaniałą cipkę, a ciągną za sobą pedalskie jaja i się kurczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nie znoszę Byków, ale teraz to pełny szacun - do końca wykorzystują słabości i zaniechania Celtów. Niby wszyscy wiedzieli gdzie tkwi problem, ale żeby to jeszcze umieć wykorzystać to inna sprawa. Ta seria już nie ma prawa się odwrócić, nie ma magicznej formuły żeby Boston nagle zaczął bronić, zbierać, kreować...

Powodzenia w tworzeniu zespołu na tym mitycznym picku Netsów. Taki regular jak ten już się nie powtórzy i taka szansa też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tumblr_o38e5pVdvt1s3gys4o2_r1_400.gif

Chciałoby się napisać, już nie słychać radosnego zielonego kumbaya! Wygrane 4 kwarty, wygrana tablica, 2 zawodników ocierających się o TD i piękne 10 trójeczek na 40% złożyło się na PEWNE!!! zwycięstwo Chicago i prowadzenie w serii 2-0. 


Rondo was yelling on the sideline……"They Quit" "They Quit"

#ThatsRondo

 

ps. Teraz już wiadomo, dlaczego LBJ przytomnie spier...ł z ringu niczym Gołota i tankował by mieć #2.

 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze. Miałem nadzieję, ale się nie spodziewałem. Byki robiły to samo co w Game 1 tylko nieco skuteczniej i pewniej. Boston widać, że jest trochę rozbity psychicznie i te kilka dni przerwy im dobrze zrobi. Seria się jeszcze nie skończyłai ani jedni ani drudzy nie mają prawa tak pomyśleć. Dla C's game 3 to must win.

 

PS Olynyk ma od Brada za zadanie skontuzjować Lopeza jak KL 2 lata temu

No niby jest to jakiś game plan

18055961_1454932484568138_87125328197445

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla Bostonu to, że G3 będzie pokazywane przez ESPN, a nie TNT. Zła G4 będzie w TNT.

 

Al Horford na konferencji miał nietęgo minę, w sumie to się nie dziwie, bo jeśli Boston odpadnie, to fani zaczną szukać winnych. A Al to świetny kozioł ofiarny. Max kontrakt za produkcje średniaka.

 

Jestem ciekawy czy Boston zrobi nam jeszcze serie w tej parze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co Brad ma innego zrobić? Horford na C, Crowder na PF i IT-Smart-Bradley na obwodzie? Boston musi próbować grać swoje do znudzenia i liczyć, że seria się odwróci. Nikt im nagle nie urośnie 10 cm i nie zacznie lepiej zbierać. Ogólnie to obrona Bostonu nie funkcjonuje jak w RS i na tym Stevens powinien się skupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.