Skocz do zawartości

[EAST 1ST ROUND] [1] Boston Celtics vs [8] Chicago Bulls


TuPalnik

Wynik Serii?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Wygra Serię?



Rekomendowane odpowiedzi

Buuuuummmm! Pierwszy cios zadany! 1-0  :onthego: 

Przed meczem można było przeczytać dziwne komentarze, że Byki od czasu wymiana to już nie ten sam zespół na deskach. Gdyby jednak ktoś poświęcił chwilę czasu by wiedział, że Byki w ostatnich 25 meczach notowali średnio 53.2!!! zbiórki na mecz. Dla przypomnienia podam, że Oklahoma została najlepiej zbierającym zespołem ligi z wynikiem 46.6 na mecz.

Co do spotkania z Bostonem to Chicago zebrało w ataku prawie tyle samo piłek (20) co zieloni w obronie. Rekord zespołu w tym sezonie? 
Szalone Oczy zrobił dziś niesamowitą robotę, przyznam, że jestem w szoku. JB jak to JB czekał spokojnie na 4 kwartę, w której zrobił rozpierdol i tyle. 

Powrót do domu z 2-0 brzmi jak marzenie, ale całkiem realne. 

ps. brak słów :grin:

https://www.youtube.com/watch?v=_fjf7TSe3dU

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam w 1 poscie wspomniałem o Bobby'm. ☺ Brawo za zwycięstwo, był jasny (w miarę) game plan i dało radę go zrealizować. Tak jak pisałem - statystycznie bulls prawie nic nie stacili na tablicy po odejściu Taja a mecz 4 w RS był w tej kwestii wypadkiem przy pracy. Ely mi nie wierzył . Ten mecz znowu pokazał dominację Bulls w tej kwestii i nie ma tu przypqdku. Boston był blisko i jestem daleki od hurraoptymizmu. Po tym meczu (poza Portisem) nie wiemy nic nowego czego nie wiedzielibyśmy prędzej. Przed obiema ekipami nadal dużo pracy.

 

 

Ano nie wierzyłem i sam nie wiem czy tak przeceniam Boston czy tak niedoceniałem Chicago ale Celtowie wyglądają jak na razie bezradnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to tylko jeden mecz

Thomas pomimo zdobyczy nie był do końca sobą

A jego ewentualny brak w g.2 byłby tyleż samo szczęśliwy co niesprawiedliwy

Byki są jednak w stanie zaskoczyć, ale przed nami jeszcze mnóstwo nerwów, bo Byki są najbardziej nieobliczalna eiipa całej 16stki. Po tak dobrym g.1 za chwilę mogą zagrać najgorszy mecz sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jednak ktoś poświęcił chwilę czasu by wiedział, że Byki w ostatnich 25 meczach notowali średnio 53.2!!! zbiórki na mecz. Dla przypomnienia podam, że Oklahoma została najlepiej zbierającym zespołem ligi z wynikiem 46.6 na mecz.

Fajny stat. Najwyraźniej jednak trzeba poświęcić nieco więcej niż chwilę czasu, by dowiedzieć się, że w ostatnich 25 meczach Bulls mieli tylko 2 razy ponad 53 zbiórki i coś Ci się pokiełbasiło albo jajko z chrzanem się nie przyjęło.

 

http://www.basketball-reference.com/teams/CHI/2017/gamelog/#58-82-sum:tgl_basic

 

Żeby było bardziej na temat. Bulls są tak nierówną ekipą w tym roku, że dalej są underdogiem w tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to tylko jeden mecz

Thomas pomimo zdobyczy nie był do końca sobą

A jego ewentualny brak w g.2 byłby tyleż samo szczęśliwy co niesprawiedliwy

Byki są jednak w stanie zaskoczyć, ale przed nami jeszcze mnóstwo nerwów, bo Byki są najbardziej nieobliczalna eiipa całej 16stki. Po tak dobrym g.1 za chwilę mogą zagrać najgorszy mecz sezonu

A może lepiej napisać, że drugiego tak słabego meczu czwórka Grant/Mirotic.Wade/Zipser i 8/34 już nie zagra? 

Fajny stat. Najwyraźniej jednak trzeba poświęcić nieco więcej niż chwilę czasu, by dowiedzieć się, że w ostatnich 25 meczach Bulls mieli tylko 2 razy ponad 53 zbiórki i coś Ci się pokiełbasiło albo jajko z chrzanem się nie przyjęło.

 

http://www.basketball-reference.com/teams/CHI/2017/gamelog/#58-82-sum:tgl_basic

 

Żeby było bardziej na temat. Bulls są tak nierówną ekipą w tym roku, że dalej są underdogiem w tej serii.

Najwyraźniej trzeba wiedzieć o czym się pisze i w oparciu o jakie źródło. Choć fakt, w kwestii OKH niepotrzebnie czerpałem z dodatkowego źródła.  I proszę te swoje czerstwe teksty zachowaj dla swoich ziomków od niskich lotów błazenady.

 

np. http://www.espn.com/nba/matchup?gameId=400900600

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam czepiacie się,w końcu gracze zbierający nie pasują do koncepcji gry Celtics.My nie zbieramy,po co jak jest spacing!

Olynyk,Amir,Zeller - Paraolimpiada

Smart - Paraolimpiada+

Jerebko,Green,Brown - To oni grali?

Jae,Al - chcieli,ale było ich za mało

Bradley - Dla mnie najlepszy w tym meczu z Cs.Niby skuteczność średnia,ale był najbardziej zdecydowany,najagresywniejszy,próbował brać grę na siebie,no i charował w obronie.

Thomas - Miał przebłyski swojego geniuszu,ale w obronie nie istniał.Generalnie cały mecz zagrał od niechcenia,no ale trudno mu się dziwić.Szcun że w ogóle wyszedł i zagrał na jakimś poziomie.

 

edit:Co do Byków.Przedewszystkim gratuluje wygranej.Po raz kolejny mecz z nami wygrywają Wam dwie osoby.Lopez i Portis.Robili co chcieli.Jeden pod koszem,drugi na dystansie.Bardzo niedoceniany duet i jak widać wystarczył żeby nas pogrążyć...

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej trzeba wiedzieć o czym się pisze i w oparciu o jakie źródło. Choć fakt, w kwestii OKH niepotrzebnie czerpałem z dodatkowego źródła.

Aha, czyli mam rozumieć, że te 53,2 dla Bulls, które podałeś uwzględniają team rebounds, a dla porównania podałeś zbiórki OKC bez team rebounds?

 

W sumie to wyszła fajna samokrytyka z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli mam rozumieć, że te 53,2 dla Bulls, które podałeś uwzględniają team rebounds, a dla porównania podałeś zbiórki OKC bez team rebounds?

 

W sumie to wyszła fajna samokrytyka z Twojej strony.

 Zgadza się, tak jak pisałem, niepotrzebnie zaczerpnąłem z innego źródła, co w tym kontekście, nieumyślenie zakłamało wynik Thunder. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to zasługa Bulls, a na ile tego cio przytrafilo sie siostrze thomasa, ale końcówkę miał bardzo pasywną. Jimmy fajnie zamykał IT od podań i  od penetracji, co zaowocowało wazną wygraną. Wychodzi w C's brak stabilnej drugiej opcji, zbyt duzo ofensywy przechodzi przez thomasa, przez co przy takim defensorze jak Butler atak staje, co jest oczywiście dla Bulls korzystne

 

Wciąż i wciąż oglądam tę powtórkę gdzie sedziowie przyznali piłke c's i wciąz uważam że popełnili błąd, bo bradley dotknął i zmienił kierunek lotu piłki co bylo wyraźnie widać

 

 

PS

Miałem nieprzyjemnośc ogladac mecz z celtyckim komentarzem i chyba aktualnie nie ma mniej obiektywnych komentatorów w całej Lidze, kolesie sa beznadziejni

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS

Miałem nieprzyjemnośc ogladac mecz z celtyckim komentarzem i chyba aktualnie nie ma mniej obiektywnych komentatorów w całej Lidze, kolesie sa beznadziejni

Kilka meczy z udziałem tych dziadków słyszałem w tym sezonie i zgadzam się. Nie dość, że są maksymalnie nieobiektywni (ok, stacje macierzyste na ogół mają mało obiektywnych komentatorów, ale to tak jak piszesz - przesada), to jeszcze maniera i barwa głosu tego starszego - uszy więdną.

 

P.s.

 

z tego co pamiętam, to jeszcze bardzo ch*jowi są z SAS. Najfajniejsi i najbardziej obiektywni - wg mnie z Raptors.

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nieprzyjemnośc ogladac mecz z celtyckim komentarzem i chyba aktualnie nie ma mniej obiektywnych komentatorów w całej Lidze, kolesie sa beznadziejni

Ci z Cavs są równie tragiczni. Widzą faul w każdym dotknięciu Le Brona, złe gwizdki cały czas wg nich Cavs są krzywdzeni przez sędziów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.