Skocz do zawartości

[EAST 1ST ROUND] [1] Boston Celtics vs [8] Chicago Bulls


TuPalnik

Wynik Serii?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Wygra Serię?



Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście łatwo jest oceniać i zgadywać, ale po przeczytaniu tego:

 

Chyna Thomas had been driving a 1998 Toyota Camry at 5am on southbound Interstate 5 with no apparent sign of trouble when the car began to drift onto the left shoulder, State Patrol spokesman Trooper Nick King told The News Tribune. The car vaulted a Jersey barrier and crashed into a large metal signpost. Thomas, who was not wearing a seat belt, died at the scene of the accident.

 

do głowy przyszły mi od razu dwie rzeczy

- IT będzie się obwiniał, że jeździła 19letnim autem (pewnie złomem?) - może by walnęła w znak i przeżyła w czymś nowszym...

- o 5 rano w niedzielę to się wraca z imprezy,,,

 

Jak było naprawdę pewnie się nie dowiemy.

 

Typ:  4-2 dla Celtics

 

 

EDIT:  gra :)

Edytowane przez marcin-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie ma dobrego rozwiązania. IT pewnie będzie chciał zagrać i to na maxa w hołdzie siostrze, ale w pewnym momencie może nie dać rady i to będzie zupełnie zrozumiałe... I wtedy cały plan gry bierze w łeb. Albo inna sytuacja - jak go faulować, jak grać z nim ostro?

Najlepiej byłoby przełożyć ten mecz, ale wiadomo, że się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to tylko 1H 1 meczu 1 rundy PO w wykonaniu Celtów i może się skończyć i 4-0 dla Bostonu (choć osobiście stawiam tu na upset), ale po prostu zbiórki ofensywne Byczków wręcz wrzeszczą  "Ainge Ty pasywny chu*ku" (trade deadline).

 

Bulls w ataku nie grają właściwie nic, Mirotic, Wade, Butler, Rondo...

Ale co z tego skoro mogą ceglić na potęgę zbierając 60% na atakowanej tablicy?

i nie mam tu na myśli topowego centra, tylko normalnego kolesia. za Roziera i spadające kontrakty Johnsona i Zellera coś by się znalazło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiórki, zbiórki, k... zbiórki. Ileż razy można przegrać przez to samo?! Ainge niech w końcu coś z tym zrobi, bo ja naprawdę mam już dość tego samego gówna od kilku lat. Ławka też bardzo kiepsko, a w Bulls Portis gra mega świetny mecz (ktoś to tu przewidział, nie pamiętam kto, ale trafiłeś dobrze ;)). 

 

W 4 kwarcie Butler dobrze bronił IT i ofensywa Celtics stanęła w miejscu. Crowder i Bradley muszą zacząć grać lepiej, bo inaczej będzie wpierdziel w 1 rundzie i wielki, wielki zawód i wstyd. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.