Skocz do zawartości

[EAST 1ST ROUND] [1] Boston Celtics vs [8] Chicago Bulls


TuPalnik

Wynik Serii?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Wygra Serię?



Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówcą, wczoraj w nocy chciałem to napisać ale jeszcze bardziej nie chciało mi się dźwignąć do klawiatury. Tommy Heinsohn jest absolutnie najgorszy, bardzo mało merytorycznej gadki, rzuca oczywistościami i mega ale to mega nieobiektywny.

 

Ely3, uważam, że się dopierdalasz, wcale nie są tacy źli i to Twoja nienawiść do Lebrona przez Ciebie przemawia ;D

 

Narzekałem już na Olynyka ? Nie ma żadnego skilla na elitarnym poziomie, a tak naprawdę to poza podaniem to chyba powyżej średniej ligowej niczego nie robi. Wysocy Celtics wchodzący z ławki to dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, dobrze, że udało mi się nie obejrzeć tego meczu na żywo z racji świątecznego solidnego nawalenia, bo poranny kac byłby jeszcze większy...

 

Kilka spostrzeżeń. Przepraszam wszystkich kibiców Celtics, którzy mogą poczuć się urażeni, zwłaszcza w takim momencie, w takich chwilach, ale qwa, jak IT się nie ogarnie choć trochę w obronie i będzie tak łatwo puszczał swojego zawodnika, i na lewo i na prawo, doprowadzając do tylu kick-outów na obwód, to nic z tego nie będzie. Przecież tylko indolencji strzeleckiej Byków (MIrotic, Zipser)  Celtowie zawdzięczają, że ten mecz nie skończył się znacznie wcześniej. W ataku też jakieś no-look-passy wygibasy w kontrach, tak się nie gra w playoffs.

 

Amir Johnson jest totalnie nieprzydatny. Zero box outu, zero w ataku. Widząc jego indolencję, Stevens próbował uruchomić Zellera, ale tamten też się obsrał, niestety. W takich okolicznościach nie wiem, czy jest jakikolwiek sposób, żeby zabezpieczyć bronioną deskę, więc kto wie, czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby zagrać nisko z Jae na czwórce i forsować tempo...

 

 

Fajna seria się robi. Gratki dla Bulls za wygranie pierwszego meczu. Na razie nic się nie zmienia w moim typowaniu, Najwyżej odszczekam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie znam angielskiego, bez różnicy kto i jak komentuje.

Ziom, nie ma się czym chwalić. Wręcz bym powiedział powód do wstydu. 

 

Ogólnie nie wygląda to dobrze. Thomas zagrał świetnie, ale te deski to jest katastrofa. I nawet już pomijając wysokich, to niscy też nie zastawiają, odpuszczają. Liczę na zejście z katastrofalnego poziomu na przynajmniej słaby, bo z takimi zbiórkami nie da się wygrać nawet z Bulls, a co dopiero mówić o silniejszych drużynach.

 

Ta sytuacja z Thomasem jest straszna. Z jednej strony fajnie, że zagrał, ale czegoś brakowało i nie można mieć do niego pretensji. Problem w tym, że to jest głębsze i w następnych spotkaniach ten problem nie będzie rozwiązany, być może IT odpuści jakiś mecz, co przecież będzie zrozumiałe. Naprawdę ciężka sprawa, no ale nic nie poradzimy. 

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trochę tak, jakby oglądać bez głosu... nie wyobrażam sobie.

A ja np wole ogladac na 1kmonitorze, a na drugim czytac opinie ziomkow onlije) Czesto maja celniejsze spostrzezenia niz komentatorzy, gdzie praktycznie kazdy to jakis homer simpson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja np wole ogladac na 1kmonitorze, a na drugim czytac opinie ziomkow onlije) Czesto maja celniejsze spostrzezenia niz komentatorzy, gdzie praktycznie kazdy to jakis homer simpson.

Komentarz - jakikolwiek by nie był - jest dla mnie integralną częścią widowiska. Fakt, że często jest żałosny, ale jednak buduje jakąś atmosferę.

Jeszcze odnośnie komentarza, dla mnie kiepska do słuchania była jeszcze Stephanie Ready, komentująca Hornets. Do czasu aż zobaczyłem jak wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS

Miałem nieprzyjemnośc ogladac mecz z celtyckim komentarzem i chyba aktualnie nie ma mniej obiektywnych komentatorów w całej Lidze, kolesie sa beznadziejni

Chciałem włączyć z komentarzem od Funka i Kinga, ale of kors akurat ta opcja nie działała, a oglądając przez chwilę TNT miałem wrażenie, że kamera jest jakaś dziwna, a panowie zamiast komentować mecz skupiają się bardziej na sytuacji Thomasa. Rozumiem to, ale zupełnie nie mogłem się przez to wczuć w mecz.

 

I tutaj przechodzimy do komentatorów C's, których o dziwo lubię posłuchać właśnie po to, żeby zobaczyć na ile są nieobiektywni tym razem. Zawsze uśmiecham się pod nosem jak Heinsohn narzeka enty raz na sędziego :grin: Jak się weźmie na to poprawkę to nawet bywa zabawnie. 

 

Dzisiaj w pewnym momencie miałem wrażenie, że tak się uwziął na sędziego z numerem 16, że aż przyznawał rację zawodnikom Bulls narzekającym na jego gwizdki. 

Edytowane przez Dudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zią, jak od Olynyka oczekujesz jakiegoś skilla na elitarnym poziomie, to może w tobie tkwi problem a nie w nim ;]

Mógłby pozastawiać, nie dać sobie skakać po głowie, w ogóle przydać się. Olynyk wchodzi na boisko, jest 6 lub 7 zawodnikiem w rotacji zwycięzców konferencji, a kibice odmawiają zdrowaśkę żeby się chociaż nie wypierdolił o własne nogi, co wczoraj wykonał dwa razy. Nie jego wina, on zapewne robi co może. Mam pretensje do Ainge'a za to, że był w tym sezonie pasywny pomimo sprzyjających okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby pozastawiać, nie dać sobie skakać po głowie, w ogóle przydać się. Olynyk wchodzi na boisko, jest 6 lub 7 zawodnikiem w rotacji zwycięzców konferencji, a kibice odmawiają zdrowaśkę żeby się chociaż nie wypierdolił o własne nogi, co wczoraj wykonał dwa razy. Nie jego wina, on zapewne robi co może. Mam pretensje do Ainge'a za to, że był w tym sezonie pasywny pomimo sprzyjających okoliczności.

to wyobraź sobie nasz wkurw. Noel pochodzi spod Bostonu, mogliśmy oddać Roziera albo Smarta i coś w dodatku 76 (np taki Yabu co w Chinach grał) i byłby koleś co się potrafi ustawić. wiem, że taktyka Celtics to gra po obwodzie, ale pod własnym koszem mieć taką dziurę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie znam angielskiego, bez różnicy kto i jak komentuje.

 

czekaj, czekaj,

oglądasz praktycznie bez komentarza do tego nie znasz żadnego zawodnika (o trenerze Bostonu nie wspomianm) a i pozycje na boisku Ci się mylą

 

nie wiem czy to troll i jakieś fake konto 

czy po prostu fan czystej koszykówki, który ma najwięcej radości z samej gry i nie potrzebuje całej otoczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj, czekaj,

oglądasz praktycznie bez komentarza do tego nie znasz żadnego zawodnika (o trenerze Bostonu nie wspomianm) a i pozycje na boisku Ci się mylą

 

nie wiem czy to troll i jakieś fake konto

czy po prostu fan czystej koszykówki, który ma najwięcej radości z samej gry i nie potrzebuje całej otoczki

To drugie.. Uwierz mi choc wiem ze trochę przesadza to po prostu lubi Boston i kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuję Castet

"jesteśmy przeklęci ciąży na nas fatum

 kochamy swój zespół lecz nie znamy składu"

to tak jak z rugby. tam numer jest przypisany do pozycji. myślisz, że wiem jaki do której? (ely pewnie wie) a rugby uwielbiam. nawet jak regularnie jeździłem na pikę (wyjazdy po 300km w jedną stronę) to i tak nie znałem całego składu. a z piłką i to z polską jest łatwiej.

p.s. po co mi znać trener

p.s.2 do zeszłego sezonu myślałem że IT to syn tego Thomasa z Detroit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.