Skocz do zawartości

[EAST 1ST ROUND] [1] Boston Celtics vs [8] Chicago Bulls


TuPalnik

Wynik Serii?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Wygra Serię?



Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli pomysłem Chicago na wygranie serii z Bostonem ma być rozstrzelanie ich zza łuku, to będzie 4-0 dla Cs.

 

Mam nadzieję, że Thomasowi nie włączy się hero-mode i nie będzie pałować bezmyślnych rzutów, co mu się zdarza, tylko spokojnie poczeka, aż gra do niego przyjdzie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie splity (last 10 games) to sobie można w dupe wsadzic, idac tym tokiem myslenia mozna przytoczyc stary zarcik o wlascicielu i psie, srednio maja po 3 lapy.

Chicago jest 24te w lidze pod wzgledem 3pt%. 
Boston jest 2gi w lidze pod wzgledem opponent 3pt%. Poza tym, ma 3 konie, ktore moga harowac w obronie na obwodzie.


Tak jak wyzej napisal Kitt, jezeli Bulls chca wygrac ta serie rzucajac za 3, to droga wolna, dawno w cyrku nie bylem, chetnie poogladam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pytam o to co napisałem, jeśli masz trudność ze zrozumieniem..cóż, chciałeś błysnąć, ok. 

No ale jak może być najwyższa średnia - średnia może być jedna nie może być najwyższa czy najniższa ?

Pytam się czy chodzi Tobie o rok 2016/17 i o skuteczność czy chodzi ci o średnie dla całej NBA od początku wprowadzenia rzutu za 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tokiem niektorych ludzi na forum RS nie ma żadnego znaczenia - kiedy tyczy się dobrych/poprawiajscych się cech przeciwnej drużyny. Kiedy tyczy się ich drużyny to już staty z RS są fajne i dobre. Ok.

 

Ja wiem, że Bulls nie są faworytem tej serii i jak pisalem w 1 poście rozum mi podpowiada 4-2 dla C's. Ale jeśli gracze Bostonu podejda do tej serii tak jak podchodzą ich niektórzy(bo nie wszyscy, ale nie chce mi się czytać od nowa wszystkiego i sprawdzać co kto pisał) kibice z tego forum, to C's dostaną nieźle w ciry.

 

RS pokazał, że nie ma przepaści pomiędzy tymi ekipami i prawdopodobnie zdecyduje to, kto sobie z tym wszystkim lepiej poradzi i kto jest lepiej przygotowany na koszykowkę PO. Tyle mialem do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak może być najwyższa średnia - średnia może być jedna nie może być najwyższa czy najniższa ?

Pytam się czy chodzi Tobie o rok 2016/17 i o skuteczność czy chodzi ci o średnie dla całej NBA od początku wprowadzenia rzutu za 3?

 

 Przepraszam ale kredki świecowe i blok rysunkowy gdzieś mi się zapodział. 

 

 

Idąc tokiem niektorych ludzi na forum RS nie ma żadnego znaczenia - kiedy tyczy się dobrych/poprawiajscych się cech przeciwnej drużyny. Kiedy tyczy się ich drużyny to już staty z RS są fajne i dobre. Ok.

 

100% racji! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

RS pokazał, że nie ma przepaści pomiędzy tymi ekipami i prawdopodobnie zdecyduje to, kto sobie z tym wszystkim lepiej poradzi i kto jest lepiej przygotowany na koszykowkę PO. Tyle mialem do powiedzenia.

Ale po oddaniu Taja i Mc Dermotta zagrali ze sobą raz i wtedy była przepaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po oddaniu Taja i Mc Dermotta zagrali ze sobą raz i wtedy była przepaść

O tym mówię. Bulls wówczas zjebali totalnie zbiórkę, co potem się prawie nie działo. Bulls na koniec RS nadal byli topowymi zbierającymi (jako drużyna bodaj na 3 czy 4 miejscu). To byl wypadek przy pracy. Butler wówczas byl świeżo po serii kilku mniejszych kontuzji i też nie był sobą. Rondo wówczas nadal grał z ławki niewiele minut i był przed(a raczej w trakcie) swoim odbudowaniem formy.

Sprowadzanie tego meczu do samego trade'u Taja świadczy tylko o nieznajomości tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy powrót Flasha bardziej pomoże czy jednak zaszkodzi. Koncepcja 'Three Alphas' nie działała dobrze w RS a Bulls najlepiej grali bez DW chyba :> Także nawet jeżeli zobaczymy vintage Wade'a to może się okazać, że suma summarum wyjdą na minus.

 

 

RS pokazał, że nie ma przepaści pomiędzy tymi ekipami i prawdopodobnie zdecyduje to, kto sobie z tym wszystkim lepiej poradzi i kto jest lepiej przygotowany na koszykowkę PO. Tyle mialem do powiedzenia.

 

Moim zdaniem RS pokazał przepaść, ale zgadzam się, że w PO ta różnica może być mniejsza.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls w 6.

 

W playoffs chodzi o matchupy, a więc zapomnijmy o regularze.

Bulls maja gwiazdy, a Celtics mają obronę. Wygląda to więc remisowo.

Stevens naturalnie jest lepszym coachem od Hoiberga, ale to Celtics będą mieli 2-3 coachów na boisku. Butler, Wade i Rondo (naturalnie jak nie będzie zgrzytów pomiędzy nimi a Rondo), sami będą potrafili się odpowiednio komunikować, co zmienić i kiedy. Z ich doświadczeniem, będą potrafili czytać grę Celtics podczas meczu na gorąco.

 

Rondo wraca do Celtics. To może mieć znaczenie.

Wade jest stary.. bla bla bla. Czytam to co roku, a on co roku gra w playoffs świetnie i UWAGA: RZUCA ZA 3!!!

I wreszcie ma drugiego gracza, który potrafi harować po obu stronach parkietu i przejąć mecz, jak jest taka potrzeba.

Butler również mógł przeczytać, że nie jest wart picku Nets :)

 

Gracze Celtics nie mają zbyt dużego doświadczenia w playoffs. Jako solidna drużyna z głębia składu, kolektyw i w ogóle wyglądają super, ale jak rozłoży się to na czynniki proste, to już tak dobrze nie wygląda.

Thomasa trzeba jak sami piszecie chować w obronie.  

Celtics są słabsi na zbiórce. Gra Lopeza może mieć tu kluczowe znaczenie.

Horford z tego co pamiętam zawsze odstawiał kaszanę w playoffs.

Wyszło mi max 9 graczy w rotacji Celtics (Zeller - nie mam pojęcia, Broown jest rookie i może mieć sporo głupich decyzji i im wypaść z rotacji). Rozier ma małe doświadczenie, na Olyniku, czy Jerebce można spróbować grać Zipserem, czy Lauvergnem (a nuż któryś będzie miał dzień). Istotna będzie gra Portisa i Miroticia. 

 

Crawder na Butlerze i tradycyjnie Bradley na Wade ( z ławki Smart ich powinien wymieniać).

 

Na Thomasie bym widział Rondo i okazyjnie w miarę potrzeb Butlera. 

 

Go Bulls!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mecz z Cavs pokazał, że system (Cs) nie ma szans w starciu z talentem. Nie da się też zaprzeczyć, że talent będzie w tej serii po stronie Bulls.

Tylko, że  jakby porównać talent trójki LBJ/Irving/Love (wszyscy w prime) do Butler/Wade/Rondo, uwzględniając jeszcze stopień ich dopasowania do siebie na parkiecie, to dzieli ich przepaść. I nie ma w Bulls tego talentu na tyle, żeby Celtom realnie w serii zagrozić.

Doświadczenia w playoffs może i Celtowie dużego nie mają, ale z dnia na dzień nie zapomina się, jak się broni. Matchupy? W ataku ich gra bazuje na szybkim ruchu piłką, zobaczymy po prostu, czy Crowder czy Bradley będą trafiać swoje rzuty. Przecież nagle nie zaczną grać izolacji.  Mówi się o Valentine, Portisie czy Zipserze, tymczasem Olynyk, Rozier czy Brown to też są goście, którzy w każdym meczu mogą wystrzelić. No, ale ich wartość z kolei jest deprecjonowana przez fanów Bulls.    

Klasę Stevensa jako trenera każdy chyba zna, nie wierzę też, że trójka Bulls przejmie kontrolę nad taktyką zespołu, poza Hoibergiem. Hoiberg to pizda, ale przykładnie posadzi wtedy takiego Rondo na ławkę.

Najważniejszą postacią wśród Celtów dla mnie może być w tej serii Horford. Jeśli on nie zagra agresywnie  i schowa się za plecami kolegów, to Boston może mieć problem. Z kolei na x-factora Byków typuję Mirotica. Chicago może chcieć często grać tyłem do kosza na Thomasie i ewentualnie odrzucać piłkę na obwód. To, czy Mirotic będzie trafiał, będzie mieć duże znaczenie. Bo nagle może się okazać, że stanie się tym "czwartym" w Chicago.

Ja jestem jakoś bardzo spokojny o wynik. Jak już wcześniej powiedziałem: Boston w pięciu, maksymalnie w sześciu meczach.       
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie jest... nawet na nba.com jest to podane.

http://www.nba.com/article/2017/04/15/isaiah-thomas-sister-killed-one-car-wreck


To w niezłym kuźwa momencie sie to wydarzyło... ehhh jak nie wiatr w oczy to ch** w dupe, nóź w serce i chleb masłem do ziemi... :/ Ciekaw jestem czy IT sie po tym podniesie, ba.. czy wgl zagra w meczu.

League source says IT, whose sister died in car crash this a.m., still 
in Boston. Didn't find out til after practice. "He's in shock."

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też liczę na to, że wjedzie na pełnej, no ale się zobaczy

 

straszna tragedia

 to co sie stało to strasznie przykra sytuacja, jeszcze w takim momencie co głowa Thomasa jako tym bardziej lidera była zapewne skupiona tylko i wyłącznie na tym pierwszym meczu, żeby dobrze wejść w PO... :/ 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.