Skocz do zawartości

[West 1st Round] Houston Rockets (3) - Oklahoma City Thunder (6)


Eld

HOU vs OKC  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak się skończy seria?

    • HOU - OKC 4:0
      0
    • HOU - OKC 4:1
      11
    • HOU - OKC 4:2
      26
    • HOU - OKC 4:3
      11
    • HOU - OKC 0:4
      0
    • HOU - OKC 1:4
      0
    • HOU - OKC 2:4
      10
    • HOU - OKC 3:4
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Wam to nie przeszkadza, żę Harden bezczelnie odpycha, wymusza chamskie faule wkładając bezczelnie rękę pomiędzy rękę przeciwnika (dla mnie to ofens) i markując rzut, a jak zbliżysz się do niego na metr to momentalnie gwiżdżą faul na nim. 

 

a z innej beczki - Roberson jak przystało na prawdziwego Andre ze swoimi osobistymi, powinien otrzymać nagrodę imienia DeAndre J.

 

Mnie to nie tyle przeszkadza, co wku**ia niesamowicie. On dosłownie skacze na obrońców i udaje, że próbował rzucać. Rockets zabili wczoraj dobry mecz tymi zagraniami i hackowaniem Andre. Da się w ogóle kibicować tak grającej drużynie?

 

Swoją drogą, wytłumaczcie mi proszę jak to możliwe, że to hackowanie po poprzednim sezonie nadal istnieje? Albo mi się wydawało, albo Roberson był faulowany przez Arizę również BEZ piłki i sędziowie nie widzieli w tym nic podejrzanego.

 

Oklahoma jest już stracona, ale życzę Rockets solidnych cięgów od Spurs/Memphis, bo nie mam ochoty dłużej oglądać takiej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie tyle przeszkadza, co wku**ia niesamowicie. On dosłownie skacze na obrońców i udaje, że próbował rzucać. Rockets zabili wczoraj dobry mecz tymi zagraniami i hackowaniem Andre. Da się w ogóle kibicować tak grającej drużynie?

 

Swoją drogą, wytłumaczcie mi proszę jak to możliwe, że to hackowanie po poprzednim sezonie nadal istnieje? Albo mi się wydawało, albo Roberson był faulowany przez Arizę również BEZ piłki i sędziowie nie widzieli w tym nic podejrzanego.

 

Oklahoma jest już stracona, ale życzę Rockets solidnych cięgów od Spurs/Memphis, bo nie mam ochoty dłużej oglądać takiej gry.

To wszystko prawda co piszesz, ale pamiętaj, że cel uświęca środki. Za jakiś czas ludzie będą pamiętać wynik i cyferki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny był mecz w 1 połowie. Bez zbędnego hackowania i innych debilizmów. Ale ogólnie to jak Robertson próbował przejąć ciężar gry w momencie jak nie było Westbrooka na boisku to tragicznie to wyglądało. Thunder w kontekscie następnych sezonów musi znaleźć kogoś w typie 6mana

 

Oglądając Taja w OKC utwierdzam się czemu w Bulls się nie mógł przebić tyle lat. On w ogóle nie wykorzystuje swoich możliwości.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robersona, to mi się już w pewnym momencie, przy tych osobistych, tak po ludzku żal zrobiło. Jego całkiem niezła gra w tym meczu, bedzie totalnie zapomniana z powodu tylu nietrafionych osobistych :) Donovan za długo trzymał go na boisku. Już przy pierwszym faulu Arizy wiadomo było co sie bedzie działo. Thunder straciło chyba z tego co pamietam 5-6 pkt w ten sposób.

 

Najgorszy zawodnik meczu to Cole. Bez dwóch zdań.

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko prawda co piszesz, ale pamiętaj, że cel uświęca środki. Za jakiś czas ludzie będą pamiętać wynik i cyferki.

 

Houston i tak odpadnie w następnej rundzie lub najpóźniej z GSW, więc ludzie raczej będą pamiętali napady padaczki brodacza i hackowanie, niż jakieś ich sportowe osiągnięcia w tych PO. Co innego gdyby wygrali, ale to się nie ma prawa zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi OKC. Przegrywaja kolejnymecz glupota. Russowi brakuje wsparcia i pozniej sie chlop wkurvia i podejmuje mase blednych decyzji. Houston ma za duzo atutow w ataku w porownaniu do OKC, Ci graja bez pomyslu, pilka do russa i zero jakichkolwiek zagrywek, nie podoba mi sie to. Ten team jest zle ulozony, musza sciagnac brickowi jakiegos all stara ktory wezmie na siebie ciezar gry.

 

A co do Robersona to jest kurva zenujace, chlop ktory przytuli w wakacje kilkadziesiat baniek zielonych nie umie rzucac wolnych. No ja pierbole. Dajcie mu jakiegos psychologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Westbrook sam nierzadko podejmuje serio dziwne decyzje. Tak jak te cegły przy 12 pkt prowadzeniu OKC. Oni te przewage rozjebali w kilkadziesiąt sekund.

 

To jest ten sławetny hero ball. W głowie Russa zachodzą skomplikowane procesy myślowe, np:

 

"Mogę podać do Oladipo, ale on to spie**oli, mogę do Kantera, ale to miętus i na pewno walnie layupa o tablicę... rzucę sam, gorzej nie będzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam to nie przeszkadza, żę Harden bezczelnie odpycha, wymusza chamskie faule wkładając bezczelnie rękę pomiędzy rękę przeciwnika (dla mnie to ofens) i markując rzut, a jak zbliżysz się do niego na metr to momentalnie gwiżdżą faul na nim. 

 

a z innej beczki - Roberson jak przystało na prawdziwego Andre ze swoimi osobistymi, powinien otrzymać nagrodę imienia DeAndre J.

 

Jak tak się zastanowisz to większość superstarów w lidze ma bonus gwiazdkowy. A te tymi faulami metr od niego to przesadzasz. Harden od lat prowadzi w lidze pod względem ilości rzucanych FT, a w tym sezonie udoskonalił metodę zasłona + faul. To, że broniący zawodnicy przebijają się przez zasłonę z wyciągniętą ręką, a Harden z tego korzysta i zahacza się i rzuca, tylko głupi by nie korzystał.

Westbrook dostaje podobno ilość gwizdków co Harden, przy każdym swoim wjeździe na kosz krzyczy "and one".

 

G4 było bardzo słabo sędziowane. Westbrook wpadł na Pata jak ten rzucał za 3 - "no call". Gordon jak zablokował McBucketa to Doug zrobił wyrzut nogi, co powinno być ofensywnym. Gordon faulował Victora przy rzucie za 3 i powinno być "and one". Blok Westbrooka na Capeli jak dla mnie był faul. Harden odpychający pod koniec spotkania. Itd...

 

Media podnoszą kwestie jakie to OKC jest słabe jak Westbrooka nie ma na boisku. Po prostu mają bardzo słabo skonstruowany atak, który da się zapisać w jednym zdaniu "Piłka do Russella i jakoś to będzie". I jak go nie ma to atak nie działa. Szok.

W pierwszych dwóch Q OKC miało ~50% skuteczności z gry a, Houston ~32% a było 4 punkty przewagi.

 

Hack-a-Andre mistrzostwo, Roberson rozgrywa super serie, zarówno w obronie i ataku. W kilka minut został stłamszony.

 

Dziwi mnie, że OKC nie grają więcej do Gibsona, Anderson nie potrafi go bronić zupełnie, a biorąc pod uwagę, że Ryan ma jakoś niemoc rzutową to na 4 OKC wygrywa ostro (już Harden na nim lepiej wygląda).

 

To co zrobił Pan Nene szacun.

 

Akcja Adamsa z rzutem wolnym mistrzostwo, wszyscy wiedzieli co się stanie no i stało się.

 

Westbrooka świetnie się ogląda, ale jak dla mnie to on jest jakiś bipolar, jak już wydaje mi się, że gra tak jak trzeba (angażuje zespół) to potem zaczyna swoją ceglarnie.

 

 

@jamalcegłacrawford hackowanie jest możliwe puki na zegarze jest więcej niż 2 minuty niezależnie od Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Howard albo Shaq powiedział że woli nie trafiać niż rzucać jak baba..... Jak widać za mało mają płacone

 

Nie wiem czy Howard też tak powiedział, ale na pewno Shaq. Jest o tym wzmianka w jego biografii, którą zresztą polecam jako lekką lekturę na kibel.

 

W ogóle zastanawiam się u kogo ja ostatnio widziałem taki "babski" rzut... Noah? Cole Aldrich? Może ktoś przypomni :P

Edytowane przez jamalcegłacrawford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

a z tymi Andre to śmieszna sprawa, DeAndre, Drummond, teraz ten - klątwa!

Mhm, może w takim razie powinni sobie zmienić imiona? To łatwiejsze od nauki rzucania.

 

Drummondowi proponuję Koala.

Oscar dla Robersona.

Dla Jordana oczywiście LeBron chociaż to go może w FT% poprawić nieznacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.