Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Alonzo napisał:

Nie, nie dodałem, ale wiem, że będzie to miało wpływ na ocenę KATa choć przy regularze nie powinno i to chciałem przekazać. 

@ozzy110 @Lucas i chyba @cvbe wspomnieli o tym pod kątem playoffs. ja wstrzymam się z jego oceną do serii z Grizzlies, bo tu w tym meczu zadecydowały faule - 4 do połowy meczu i szybko złapane 2 ofensy w drugiej połowie - przy czym ten szósty strasznie głupi. 

Ja mu życzę przełamania, bo wolę underdogow w seriach, gdy nikomu nie kibicuje. KAT zagrał rewelacyjny sezon i był 3 najlepszym centrem ligi, po prostu warto to udowodnić też w PO i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

Ja mu życzę przełamania, bo wolę underdogow w seriach, gdy nikomu nie kibicuje. KAT zagrał rewelacyjny sezon i był 3 najlepszym centrem ligi, po prostu warto to udowodnić też w PO i tyle.

Chyba nikt u nas tak bardzo nie chce, żeby to udowodnił - jak ja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No pewnie tak, po prostu wolałem wytłumaczyć Ci, że to nie był z mojej strony atak na Magic, a po prostu rozczarowanie występem Townsa.

Nie odebrałem żadnego z Waszych wpisów jako ataku na Magic - nic z tych rzeczy :)

Po prostu nie wiedziałem jak się do tego meczu odnieść. Nawet wolałem, żeby przegrali z Clippers i żeby KAT się zrehabilitował przeciwko Pels, ale z drugiej strony wolę w playoffs Grizzlies niż Suns :P 

Cóż.. Niech KAT wreszcie nabiera tego doświadczenia playoffowego, żebym miał łatwiej z opisami w kolejnych sezonach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Nie można, czekamy na karpika głosy 😛

A tak serio nie ma Elda wiec nie ma szablonu na tacy w temacie, a skopiowanie z drugiego jest za dużym wysiłkiem pewnie dla wszystkich :)

 

Raczej wszyscy czekają aż ktoś uzupełni zakładkę z kontuzjami w arkuszu :D Bo chyba są tylko jakieś stare :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

Raczej wszyscy czekają aż ktoś uzupełni zakładkę z kontuzjami w arkuszu :D Bo chyba są tylko jakieś stare :)

Ja zaliczylem niezle zdziwko w niedziele, ze January tego nie zrobil za wszystkich. W nastepnym sezonie mozna obdarowac tym zadaniem GMa na 1 trymestr, ktory zaliczyl najwiecej punktow karnych albo po prostu @człowiek...morza . 
 

p.s.

Poole gra ostatnio swietnie. Jeszcze nie jestem w stanie stwierdzic czy sie mylilem w sprawie tradu Poole-Davis, bo bardzo cenie AD, ale jak dojde do tego wniosku to sie z tym podziele. Nie mam z tym problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.