Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

@LAF pomyliły się Ci tematy. Pisz tu. 
 

Godzinę temu, LAF napisał:

Na wschodzie moja ulubioną drużyna jest Boston. Jaram się nimi ponieważ oglądanie ich sprawia naprawdę fun 

Jak na dłoni widać, że trade Niemca to najlepsze co się ostatnio wydarzyło w tej drużynie. Smart pomimo flopow i lekkich niedociągnięć gra z meczu na mecz coraz lepiej.

Głębia składu też nie jest najgorsza ( po za DT, który robił w tym meczu za piąta kolumnę ) oraz co najważniejsze moim zdaniem grają najlepsza obronę w lidze i ciężko się gra przeciw takiej drużynie. 

Tatum jest w TOP 3 SF do tego Williams to prawdziwy walczak pod koszem, dla niego nie ma straconych piłek. 

Moim zdaniem ten Boston grający od Stycznia może śmiało powalczyć o WCF

 

I konferencje ale to zrozumiałe bo Minny jest z zachodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

Czy wobec braków kadrowych w składzie sota zostanie wykluczona z rozgrywek?

patrząc po naszych rozterkach to już od dawna gramy w innych rozgrywkach, ale graczy z naszej gleagowej drużyny możesz lepiej kojarzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

patrząc po naszych rozterkach to już od dawna gramy w innych rozgrywkach, ale graczy z naszej gleagowej drużyny możesz lepiej kojarzyc

Skoro rada odrzuciła wasze oferty, to dokooptujcie do składu DJ Wilsona i Jordana Bella. Niech chociaż w BeGM te nazwiska jeszcze coś znaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Skoro rada odrzuciła wasze oferty, to dokooptujcie do składu DJ Wilsona i Jordana Bella. Niech chociaż w BeGM te nazwiska jeszcze coś znaczą.

ale my mamy cala masę innych nazwisk w razie co, myśle ze te głosowanie tylko udowodniło ze jawne składanie ofert w begm jest do dupy, byłoby do zaufanego Julka to by Lakers i Mavs nie skopiowali naszych graczy i byłby spokój 

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Mają 3 GMów - dwóch spokojnie mogą podpisać (choć nie Qcina, bo do niego prawa ma Tecu) :P 

dawno wygasły xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

ale my mamy cala masę innych nazwisk w razie co, myśle ze te głosowanie tylko udowodniło ze jawne składanie ofert w begm jest do dupy, byłoby do zaufanego Julka to by Lakers i Mavs nie skopiowali naszych graczy i byłby spokój 

To jest propozycja do przemyślenia ;) wrzucimy na tapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

dawno wygasły xd

Nie wygasły. Wygasną jak zagrasz w NBA 🙂

A co do tego zamieszania, chyba metoda podpisywania z FA w trakcie sezonu jest do zmiany, bo wymusza patologię czyli składanie ofert 23:59.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

A co do tego zamieszania, chyba metoda podpisywania z FA w trakcie sezonu jest do zmiany, bo wymusza patologię czyli składanie ofert 23:59.

I właśnie dlatego tajne składanie ofert komuś z Rady może być tu świetnym rozwiązaniem. 

Wtedy nie będzie problemu godz. 23.59.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie znam się na ludzkiej psychice ale jednak te 20 lat w sporcie gdzieś mnie tam trochę uspokoiło dzięki czemu nie działam w emocjach i w emocjach też nie podejmuję decyzji. Nie wiem komu i co chcesz @Qcin_69 udowodnić. Sobie że jesteś najlepszy i inni Ci tylko rzucają kłody pod nogi? Innym że bez Ciebie nie dadzą rady w to grać? Specjalnie nie piszę do Ciebie na fb tylko tutaj bo na fb prawdopodobnie bym się wkurwił przy szybkiej wymianie zdań a tutaj zawsze łatwiej się uspokoić.

Wyluzuj stary. Jesteś spoko gościem, wszyscy Cię lubią mimo że wszystkim ciśniesz, ale szczerze to takie akcje nie przystoją poważnemu dorosłemu człowiekowi. Wszystkim jest tylko Ciebie żal, nie robisz nikomu na złość i żaden Twój screen nikomu nie zaszkodzi bo jesteśmy bandą (internetowych bo internetowych) przyjaciół i jak to wśród przyjaciół - mogą zdarzyć się nieporozumienia ale w gruncie rzeczy wszystkim Ciebie żal zamiast się na Ciebie złościć. I przyjaciele powinni zbić pionę i dalej iść w tym samym kierunku a nie rzucać sobie kłody pod nogi. Jak Stara mnie pyta z kim piszę to zawsze mówię że z ziomkami z forum mimo że nikogo tutaj nie znam osobiście. I tym dla mnie jesteście - ziomkami. I niezależnie ile razy mi pociśniesz to tym dalej będziesz.

Więc jeśli masz na mnie jakieś screeny (choć wiem że nie, bo nie mam sobie nic do zarzucenia) to śmiało wrzucaj tylko skończ już to nakręcanie się i wyluzuj. Są w życiu ważniejsze rzeczy niż (nawet tak zajebista, szacun January) gra internetowa. Na pewno nie chcesz odchodzić w taki sposób.

Jak mawiał mój 18-lat starszy kolega z drużyny "nie grzej się junior" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

CVBE na Ciebie nic nie mam, bo Ty grales w grę :) ale są tacy co pozują na rycerzy a te grę popsuli :) 

Mimo wszystko, musisz przemyśleć czy warto bo podejrzewam że każdy tu coś na kogoś ma ale takie przerzucanie się nie ma większego sensu. W sumie ja na nikogo nic nie mam ale może to dlatego że mam c***ową pamięć i nawet nie pamiętam co kto przeskrobał. Ale może też dlatego że ja właśnie gram w grę z kumplami. I w planszówki albo w pokera jak przegrywam to też sie wkurwiam ale idę do domu i wyjebane czy ktoś mnie oszukał albo ograł bo w sumie to i tak się dobrze bawiłem. I tutaj też nikt Wam nie robi na złość, staramy się trzymać jakis realizm, wiadomo że jako Rada podejmiemy czasami dobre decyzje a czasami złe ale to nie jest powód żeby niszczyć sobie relacje z ludźmi którzy Cię lubią i szanują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.